
Kahramanmaraş Arazi, SUV & Pickup İlanları
29 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ford Puma2.0 PHEV Sport | 2010 Ford Puma Sport — Tramer Kaydı Düşük Ford Puma 2.0 PHEV Sport 2010 · 239.000 km · Gümüş 5.800.000 ₺ | 2010 | 239.000 km | Gümüş | 5.800.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Land Rover Range Rover Velar1.5 e-Hybrid Urban | 2021 Land Rover Range Rover Velar Urban — Masrafsız Land Rover Range Rover Velar 1.5 e-Hybrid Urban Ekspertizli2021 · 90.500 km · Bej 1.310.000 ₺ | 2021 | 90.500 km | Bej | 1.310.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| 1.6 TDI Style | 2015 Diğer Markalar Style — Masrafsız 1.6 TDI Style 2015 · 215.000 km · Lacivert 3.610.000 ₺ | 2015 | 215.000 km | Lacivert | 3.610.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| Peugeot 20081.2 PureTech Style | 2017 Peugeot 2008 Style — Masrafsız Peugeot 2008 1.2 PureTech Style Takasa Uygun2017 · 158.500 km · Bordo 3.750.000 ₺ | 2017 | 158.500 km | Bordo | 3.750.000 ₺ | KahramanmaraşOnikişubat | ||
| Land Rover Range Rover Sport2.0 PHEV Sport | 2018 Land Rover Range Rover Sport Premium — Masrafsız Land Rover Range Rover Sport 2.0 PHEV Sport Takasa Uygun2018 · 127.000 km · Bej 5.270.000 ₺ | 2018 | 127.000 km | Bej | 5.270.000 ₺ | KahramanmaraşAfşin | ||
| Mercedes-Benz GLE1.4 LPG Premium | 2022 Mercedes-Benz GLE Premium — İlk Elden Mercedes-Benz GLE 1.4 LPG Premium Ekspertizli2022 · 75.000 km · Sarı 2.970.000 ₺ | 2022 | 75.000 km | Sarı | 2.970.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Subaru XV2.0 Turbo Design | 2016 Subaru XV Design — Tramer Kaydı Düşük Subaru XV 2.0 Turbo Design Hızlı Satış2016 · 152.000 km · Lacivert 2.570.000 ₺ | 2016 | 152.000 km | Lacivert | 2.570.000 ₺ | KahramanmaraşOnikişubat | ||
| Suzuki Vitara1.5 e-Hybrid Design | 2015 Suzuki Vitara Design — Tramer Kaydı Düşük Suzuki Vitara 1.5 e-Hybrid Design Fiyatı Düştü2015 · 106.500 km · Gri 4.030.000 ₺ | 2015 | 106.500 km | Gri | 4.030.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| Fiat Egea Cross1.6 TDI Titanium | 2022 Fiat Egea Cross Titanium — Az Yakan Fiat Egea Cross 1.6 TDI Titanium Ekspertizli2022 · 65.000 km · Kahverengi 3.130.000 ₺ | 2022 | 65.000 km | Kahverengi | 3.130.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Jeep Cherokee2.5 Hybrid Executive | 2011 Jeep Cherokee Executive — Ekspertiz Raporlu Jeep Cherokee 2.5 Hybrid Executive Ekspertizli2011 · 302.000 km · Kırmızı 1.410.000 ₺ | 2011 | 302.000 km | Kırmızı | 1.410.000 ₺ | KahramanmaraşOnikişubat | ||
| Subaru XV1.4 TSI Sport | 2015 Subaru XV Sport — Tramer Kaydı Düşük Subaru XV 1.4 TSI Sport Takasa Uygun2015 · 151.000 km · Gri 1.210.000 ₺ | 2015 | 151.000 km | Gri | 1.210.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Volkswagen Amarok1.4 LPG Sport | 2017 Volkswagen Amarok Sport — Az Yakan Volkswagen Amarok 1.4 LPG Sport Takasa Uygun2017 · 158.000 km · Kırmızı 2.220.000 ₺ | 2017 | 158.000 km | Kırmızı | 2.220.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Land Rover Range Rover Sport1.4 TSI Sport | 2014 Land Rover Range Rover Sport Design — Garaj Aracı Land Rover Range Rover Sport 1.4 TSI Sport Ekspertizli2014 · 131.500 km · Beyaz 5.980.000 ₺ | 2014 | 131.500 km | Beyaz | 5.980.000 ₺ | KahramanmaraşTürkoğlu | ||
| Volvo EX301.5 e-Hybrid Titanium | 2024 Volvo EX30 Titanium — Masrafsız Volvo EX30 1.5 e-Hybrid Titanium Takasa Uygun2024 · 20.500 km · Sarı 5.300.000 ₺ | 2024 | 20.500 km | Sarı | 5.300.000 ₺ | KahramanmaraşDulkadiroğlu | ||
| Audi Q52.0 d Elite | 2024 Audi Q5 Elite — Bakımları Yeni Audi Q5 2.0 d Elite Fiyatı Düştü2024 · 33.000 km · Lacivert 4.330.000 ₺ | 2024 | 33.000 km | Lacivert | 4.330.000 ₺ | KahramanmaraşTürkoğlu | ||
| Ford Ranger2.0 PHEV Urban | 2025 Ford Ranger Urban — Değişensiz Ford Ranger 2.0 PHEV Urban Ekspertizli2025 · 11.500 km · Yeşil 2.070.000 ₺ | 2025 | 11.500 km | Yeşil | 2.070.000 ₺ | KahramanmaraşTürkoğlu | ||
| Land Rover Range Rover2.0 PHEV Urban | 2013 Land Rover Range Rover Urban — Masrafsız Land Rover Range Rover 2.0 PHEV Urban Ekspertizli2013 · 272.000 km · Lacivert 1.420.000 ₺ | 2013 | 272.000 km | Lacivert | 1.420.000 ₺ | KahramanmaraşAfşin | ||
| Volkswagen T-Cross2.0 PHEV Prestige | 2013 Volkswagen T-Cross Prestige — Bakımları Yeni Volkswagen T-Cross 2.0 PHEV Prestige Ekspertizli2013 · 266.500 km · Bordo 1.960.000 ₺ | 2013 | 266.500 km | Bordo | 1.960.000 ₺ | KahramanmaraşTürkoğlu | ||
| Volvo XC401.6 LPG Titanium | 2013 Volvo XC40 Titanium — Tramer Kaydı Düşük Volvo XC40 1.6 LPG Titanium Yeni2013 · 168.000 km · Mavi 1.620.000 ₺ | 2013 | 168.000 km | Mavi | 1.620.000 ₺ | KahramanmaraşAfşin | ||
| Kia Stonic1.5 dCi Sport | 2011 Kia Stonic Sport — Tramer Kaydı Düşük Kia Stonic 1.5 dCi Sport Takasa Uygun2011 · 265.500 km · Sarı 7.440.000 ₺ | 2011 | 265.500 km | Sarı | 7.440.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Kia EV61.6 LPG Sport | 2021 Kia EV6 Sport — Az Yakan Kia EV6 1.6 LPG Sport Ekspertizli2021 · 79.000 km · Turuncu 6.240.000 ₺ | 2021 | 79.000 km | Turuncu | 6.240.000 ₺ | KahramanmaraşAfşin | ||
| Cupra Ateca2.5 Hybrid Prestige | 2018 Cupra Ateca Prestige — İlk Elden Cupra Ateca 2.5 Hybrid Prestige Takasa Uygun2018 · 74.000 km · Lacivert 6.800.000 ₺ | 2018 | 74.000 km | Lacivert | 6.800.000 ₺ | KahramanmaraşTürkoğlu | ||
| Fiat Fullback2.0 PHEV Design | 2022 Fiat Fullback Design — Ekspertiz Raporlu Fiat Fullback 2.0 PHEV Design Takasa Uygun2022 · 62.500 km · Kahverengi 7.360.000 ₺ | 2022 | 62.500 km | Kahverengi | 7.360.000 ₺ | KahramanmaraşDulkadiroğlu | ||
| Kia Stonic1.4 LPG Premium | 2010 Kia Stonic Premium — Garaj Aracı Kia Stonic 1.4 LPG Premium Ekspertizli2010 · 193.500 km · Turuncu 9.210.000 ₺ | 2010 | 193.500 km | Turuncu | 9.210.000 ₺ | KahramanmaraşDulkadiroğlu | ||
Kahramanmaraş Arazi, SUV & Pickup Rehberi
Arazi, SUV & Pickup, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Audi, BMW, BYD ve Chery gibi seçeneklere ayrılır. Arazi, SUV & Pickup alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki arazi, suv & pickup ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Otomobil, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni arazi, suv & pickup ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Kahramanmaraş genelinde şu anda 29 arazi, suv & pickup ilanı yayında. Arazi, suv & pickup fiyatları 1.210.000 ₺ ile 9.210.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 3.200.000 ₺. En çok ilan Pazarcık (10), Türkoğlu (5) ve Dulkadiroğlu (4) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Land Rover (4), Kia (3) ve Mercedes-Benz (3). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %97.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Kahramanmaraş Arazi, SUV & Pickup İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Kahramanmaraş arazi, suv & pickup ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok arazi, suv & pickup ilanı Pazarcık ilçesinde (10 ilan). Ardından Türkoğlu (5) ve Dulkadiroğlu (4) geliyor.
Kahramanmaraş arazi, suv & pickup ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Land Rover (4), Kia (3), Mercedes-Benz (3) ve Fiat (2) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Kahramanmaraş arazi, suv & pickup fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 29 ilana göre Kahramanmaraş arazi, suv & pickup fiyatları 1.210.000 ₺ ile 9.210.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.867.586 ₺.
Kahramanmaraş arazi, suv & pickup ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























