
Sakarya Arazi, SUV & Pickup İlanları
17 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jeep Wrangler2.5 Hybrid Sport | 2016 Jeep Wrangler Sport — Ekspertiz Raporlu Jeep Wrangler 2.5 Hybrid Sport 2016 · 142.000 km · Sarı 3.570.000 ₺ | 2016 | 142.000 km | Sarı | 3.570.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Hyundai Ioniq 51.6 Elite | 2020 Hyundai Ioniq 5 Elite — Ekspertiz Raporlu Hyundai Ioniq 5 1.6 Elite Hızlı Satış2020 · 98.500 km · Kırmızı 1.330.000 ₺ | 2020 | 98.500 km | Kırmızı | 1.330.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
| Ford Explorer2.0 PHEV Comfort | 2025 Ford Explorer Comfort — Garaj Aracı Ford Explorer 2.0 PHEV Comfort Ekspertizli2025 · 10.500 km · Yeşil 5.120.000 ₺ | 2025 | 10.500 km | Yeşil | 5.120.000 ₺ | SakaryaErenler | ||
| Volkswagen Tiguan1.6 TDI Style | 2010 Volkswagen Tiguan Style — Az Yakan Volkswagen Tiguan 1.6 TDI Style Hızlı Satış2010 · 237.500 km · Lacivert 4.320.000 ₺ | 2010 | 237.500 km | Lacivert | 4.320.000 ₺ | SakaryaAdapazarı | ||
| Land Rover Defender1.5 dCi Titanium | 2015 Land Rover Defender Titanium — Bakımları Yeni Land Rover Defender 1.5 dCi Titanium 2015 · 223.000 km · Beyaz 5.510.000 ₺ | 2015 | 223.000 km | Beyaz | 5.510.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Honda CR-V1.8 Hybrid Urban | 2010 Honda CR-V Urban — Tramer Kaydı Düşük Honda CR-V 1.8 Hybrid Urban Takasa Uygun2010 · 233.500 km · Kahverengi 2.950.000 ₺ | 2010 | 233.500 km | Kahverengi | 2.950.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Tesla Model X1.4 LPG Urban | 2015 Tesla Model X Urban — Bakımları Yeni Tesla Model X 1.4 LPG Urban Ekspertizli2015 · 109.000 km · Bej 4.230.000 ₺ | 2015 | 109.000 km | Bej | 4.230.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Peugeot 50081.6 LPG Style | 2016 Peugeot 5008 Style — Ekspertiz Raporlu Peugeot 5008 1.6 LPG Style Bireysel2016 · 173.500 km · Turuncu 2.070.000 ₺ | 2016 | 173.500 km | Turuncu | 2.070.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
| Mercedes-Benz GLB1.0 TSI Comfort | 2022 Mercedes-Benz GLB Comfort — Bakımları Yeni Mercedes-Benz GLB 1.0 TSI Comfort 2022 · 44.500 km · Lacivert 7.080.000 ₺ | 2022 | 44.500 km | Lacivert | 7.080.000 ₺ | SakaryaAdapazarı | ||
| Lexus NX1.5 e-Hybrid Titanium | 2018 Lexus NX Titanium — Bakımları Yeni Lexus NX 1.5 e-Hybrid Titanium Ekspertizli2018 · 154.000 km · Kahverengi 2.890.000 ₺ | 2018 | 154.000 km | Kahverengi | 2.890.000 ₺ | SakaryaKarasu | ||
| Hyundai Santa Fe1.5 e-Hybrid Premium | 2012 Hyundai Santa Fe Premium — İlk Elden Hyundai Santa Fe 1.5 e-Hybrid Premium Bireysel2012 · 206.000 km · Gri 7.850.000 ₺ | 2012 | 206.000 km | Gri | 7.850.000 ₺ | SakaryaErenler | ||
| BMW X21.4 LPG Executive | 2011 BMW X2 Executive — İlk Elden BMW X2 1.4 LPG Executive Bireysel2011 · 231.000 km · Bej 7.570.000 ₺ | 2011 | 231.000 km | Bej | 7.570.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
| Mitsubishi Outlander1.8 Hybrid Prestige | 2022 Mitsubishi Outlander Prestige — Değişensiz Mitsubishi Outlander 1.8 Hybrid Prestige Hızlı Satış2022 · 70.000 km · Sarı 6.440.000 ₺ | 2022 | 70.000 km | Sarı | 6.440.000 ₺ | SakaryaErenler | ||
| Mitsubishi ASX1.5 e-Hybrid Urban | 2010 Mitsubishi ASX Urban — Masrafsız Mitsubishi ASX 1.5 e-Hybrid Urban Bireysel2010 · 313.500 km · Bordo 5.480.000 ₺ | 2010 | 313.500 km | Bordo | 5.480.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Toyota Hilux1.2 PureTech Sport | 2015 Toyota Hilux Sport — Bakımları Yeni Toyota Hilux 1.2 PureTech Sport Ekspertizli2015 · 186.500 km · Gri 5.140.000 ₺ | 2015 | 186.500 km | Gri | 5.140.000 ₺ | SakaryaAkyazı | ||
| KGM (SsangYong) Tivoli1.6 TDI Elite | 2024 KGM (SsangYong) Tivoli Elite — Bakımları Yeni KGM (SsangYong) Tivoli 1.6 TDI Elite Fiyatı Düştü2024 · 18.000 km · Sarı 3.320.000 ₺ | 2024 | 18.000 km | Sarı | 3.320.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
| Opel Mokka2.5 Hybrid Design | 2010 Opel Mokka Design — İlk Elden Opel Mokka 2.5 Hybrid Design Takasa Uygun2010 · 268.000 km · Mavi 1.600.000 ₺ | 2010 | 268.000 km | Mavi | 1.600.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
Sakarya Arazi, SUV & Pickup Rehberi
Arazi, SUV & Pickup, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Audi, BMW, BYD ve Chery gibi seçeneklere ayrılır. Arazi, SUV & Pickup alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki arazi, suv & pickup ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Otomobil, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni arazi, suv & pickup ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Sakarya genelinde şu anda 17 arazi, suv & pickup ilanı yayında. Arazi, suv & pickup fiyatları 1.330.000 ₺ ile 7.850.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 4.320.000 ₺. En çok ilan Hendek (6), Serdivan (4) ve Erenler (3) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Hyundai (2), Mitsubishi (2) ve BMW (1). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %94.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Sakarya Arazi, SUV & Pickup İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Sakarya arazi, suv & pickup ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok arazi, suv & pickup ilanı Hendek ilçesinde (6 ilan). Ardından Serdivan (4) ve Erenler (3) geliyor.
Sakarya arazi, suv & pickup ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Hyundai (2), Mitsubishi (2), BMW (1) ve Ford (1) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Sakarya arazi, suv & pickup fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 17 ilana göre Sakarya arazi, suv & pickup fiyatları 1.330.000 ₺ ile 7.850.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 4.498.235 ₺.
Sakarya arazi, suv & pickup ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.
















