İçeriğe geç

Sakarya Arazi, SUV & Pickup İlanları

17 ilan

İlanlar; sütun başlıklarıyla sıralanabilir
FotoğrafModelİlan BaşlığıYılKilometreRenkFiyatTarihİl / İlçe
Jeep Wrangler2.5 Hybrid Sport2016 Jeep Wrangler Sport — Ekspertiz Raporlu

Jeep Wrangler 2.5 Hybrid Sport

2016 · 142.000 km · Sarı

3.570.000 ₺

Hendek, Sakarya · 18 Eylül

2016142.000 kmSarı3.570.000 ₺SakaryaHendek
Hyundai Ioniq 51.6 Elite2020 Hyundai Ioniq 5 Elite — Ekspertiz Raporlu

Hyundai Ioniq 5 1.6 Elite

Hızlı Satış

2020 · 98.500 km · Kırmızı

1.330.000 ₺

Serdivan, Sakarya · 17 Eylül

202098.500 kmKırmızı1.330.000 ₺SakaryaSerdivan
Ford Explorer2.0 PHEV Comfort2025 Ford Explorer Comfort — Garaj Aracı

Ford Explorer 2.0 PHEV Comfort

Ekspertizli

2025 · 10.500 km · Yeşil

5.120.000 ₺

Erenler, Sakarya · 02 Ekim

202510.500 kmYeşil5.120.000 ₺SakaryaErenler
Volkswagen Tiguan1.6 TDI Style2010 Volkswagen Tiguan Style — Az Yakan

Volkswagen Tiguan 1.6 TDI Style

Hızlı Satış

2010 · 237.500 km · Lacivert

4.320.000 ₺

Adapazarı, Sakarya · 29 Eylül

2010237.500 kmLacivert4.320.000 ₺SakaryaAdapazarı
Land Rover Defender1.5 dCi Titanium2015 Land Rover Defender Titanium — Bakımları Yeni

Land Rover Defender 1.5 dCi Titanium

2015 · 223.000 km · Beyaz

5.510.000 ₺

Hendek, Sakarya · 27 Eylül

2015223.000 kmBeyaz5.510.000 ₺SakaryaHendek
Honda CR-V1.8 Hybrid Urban2010 Honda CR-V Urban — Tramer Kaydı Düşük

Honda CR-V 1.8 Hybrid Urban

Takasa Uygun

2010 · 233.500 km · Kahverengi

2.950.000 ₺

Hendek, Sakarya · 27 Eylül

2010233.500 kmKahverengi2.950.000 ₺SakaryaHendek
Tesla Model X1.4 LPG Urban2015 Tesla Model X Urban — Bakımları Yeni

Tesla Model X 1.4 LPG Urban

Ekspertizli

2015 · 109.000 km · Bej

4.230.000 ₺

Hendek, Sakarya · 26 Eylül

2015109.000 kmBej4.230.000 ₺SakaryaHendek
Peugeot 50081.6 LPG Style2016 Peugeot 5008 Style — Ekspertiz Raporlu

Peugeot 5008 1.6 LPG Style

Bireysel

2016 · 173.500 km · Turuncu

2.070.000 ₺

Serdivan, Sakarya · 26 Eylül

2016173.500 kmTuruncu2.070.000 ₺SakaryaSerdivan
Mercedes-Benz GLB1.0 TSI Comfort2022 Mercedes-Benz GLB Comfort — Bakımları Yeni

Mercedes-Benz GLB 1.0 TSI Comfort

2022 · 44.500 km · Lacivert

7.080.000 ₺

Adapazarı, Sakarya · 24 Eylül

202244.500 kmLacivert7.080.000 ₺SakaryaAdapazarı
Lexus NX1.5 e-Hybrid Titanium2018 Lexus NX Titanium — Bakımları Yeni

Lexus NX 1.5 e-Hybrid Titanium

Ekspertizli

2018 · 154.000 km · Kahverengi

2.890.000 ₺

Karasu, Sakarya · 12 Eylül

2018154.000 kmKahverengi2.890.000 ₺SakaryaKarasu
Hyundai Santa Fe1.5 e-Hybrid Premium2012 Hyundai Santa Fe Premium — İlk Elden

Hyundai Santa Fe 1.5 e-Hybrid Premium

Bireysel

2012 · 206.000 km · Gri

7.850.000 ₺

Erenler, Sakarya · 11 Eylül

2012206.000 kmGri7.850.000 ₺SakaryaErenler
BMW X21.4 LPG Executive2011 BMW X2 Executive — İlk Elden

BMW X2 1.4 LPG Executive

Bireysel

2011 · 231.000 km · Bej

7.570.000 ₺

Serdivan, Sakarya · 11 Eylül

2011231.000 kmBej7.570.000 ₺SakaryaSerdivan
Mitsubishi Outlander1.8 Hybrid Prestige2022 Mitsubishi Outlander Prestige — Değişensiz

Mitsubishi Outlander 1.8 Hybrid Prestige

Hızlı Satış

2022 · 70.000 km · Sarı

6.440.000 ₺

Erenler, Sakarya · 04 Eylül

202270.000 kmSarı6.440.000 ₺SakaryaErenler
Mitsubishi ASX1.5 e-Hybrid Urban2010 Mitsubishi ASX Urban — Masrafsız

Mitsubishi ASX 1.5 e-Hybrid Urban

Bireysel

2010 · 313.500 km · Bordo

5.480.000 ₺

Hendek, Sakarya · 04 Eylül

2010313.500 kmBordo5.480.000 ₺SakaryaHendek
Toyota Hilux1.2 PureTech Sport2015 Toyota Hilux Sport — Bakımları Yeni

Toyota Hilux 1.2 PureTech Sport

Ekspertizli

2015 · 186.500 km · Gri

5.140.000 ₺

Akyazı, Sakarya · 03 Eylül

2015186.500 kmGri5.140.000 ₺SakaryaAkyazı
KGM (SsangYong) Tivoli1.6 TDI Elite2024 KGM (SsangYong) Tivoli Elite — Bakımları Yeni

KGM (SsangYong) Tivoli 1.6 TDI Elite

Fiyatı Düştü

2024 · 18.000 km · Sarı

3.320.000 ₺

Serdivan, Sakarya · 24 Ağustos

202418.000 kmSarı3.320.000 ₺SakaryaSerdivan
Opel Mokka2.5 Hybrid Design2010 Opel Mokka Design — İlk Elden

Opel Mokka 2.5 Hybrid Design

Takasa Uygun

2010 · 268.000 km · Mavi

1.600.000 ₺

Hendek, Sakarya · 23 Ağustos

2010268.000 kmMavi1.600.000 ₺SakaryaHendek

Sakarya Arazi, SUV & Pickup Rehberi

Arazi, SUV & Pickup, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Audi, BMW, BYD ve Chery gibi seçeneklere ayrılır. Arazi, SUV & Pickup alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki arazi, suv & pickup ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Otomobil, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni arazi, suv & pickup ilanı yayına girdiğinde bildirim al.

Sakarya genelinde şu anda 17 arazi, suv & pickup ilanı yayında. Arazi, suv & pickup fiyatları 1.330.000 ₺ ile 7.850.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 4.320.000 ₺. En çok ilan Hendek (6), Serdivan (4) ve Erenler (3) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Hyundai (2), Mitsubishi (2) ve BMW (1). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %94.

  • İlan süresi 60 gün
  • En fazla 30 fotoğraf
  • EİDS doğrulamalı ilanlar

Sakarya Arazi, SUV & Pickup İlanları Hakkında Sık Sorulanlar

Sakarya arazi, suv & pickup ilanları en çok hangi ilçede?

KimBulur'daki güncel verilere göre en çok arazi, suv & pickup ilanı Hendek ilçesinde (6 ilan). Ardından Serdivan (4) ve Erenler (3) geliyor.

Sakarya arazi, suv & pickup ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?

En çok ilan Hyundai (2), Mitsubishi (2), BMW (1) ve Ford (1) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.

Sakarya arazi, suv & pickup fiyatları ne kadar?

KimBulur'daki güncel 17 ilana göre Sakarya arazi, suv & pickup fiyatları 1.330.000 ₺ ile 7.850.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 4.498.235 ₺.

Sakarya arazi, suv & pickup ilanı nasıl verilir?

KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.

İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?

KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.

Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.