
Balıkesir Vasıta İlanları
22 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Jetta2.5 Hybrid Style | 2012 Volkswagen Jetta Style — Bakımları Yeni Volkswagen Jetta 2.5 Hybrid Style 2012 · 163.500 km · Yeşil 5.200.000 ₺ | 2012 | 163.500 km | Yeşil | 5.200.000 ₺ | BalıkesirKaresi | ||
| MG MG42.5 Hybrid Style | 2017 MG MG4 Style — İlk Elden MG MG4 2.5 Hybrid Style Ekspertizli2017 · 104.500 km · Sarı 742.000 ₺ | 2017 | 104.500 km | Sarı | 742.000 ₺ | BalıkesirKaresi | ||
| Tofaş Kartal1.5 e-Hybrid Prestige | 2023 Tofaş Kartal Prestige — Garaj Aracı Tofaş Kartal 1.5 e-Hybrid Prestige Ekspertizli2023 · 51.000 km · Lacivert 1.550.000 ₺ | 2023 | 51.000 km | Lacivert | 1.550.000 ₺ | BalıkesirEdremit | ||
| Subaru Impreza1.6 LPG Comfort | 2020 Subaru Impreza Comfort — Az Yakan Subaru Impreza 1.6 LPG Comfort Ekspertizli2020 · 85.500 km · Bordo 5.760.000 ₺ | 2020 | 85.500 km | Bordo | 5.760.000 ₺ | BalıkesirAyvalık | ||
| Skoda Kamiq1.8 Hybrid Urban | 2010 Skoda Kamiq Urban — Garaj Aracı Skoda Kamiq 1.8 Hybrid Urban Ekspertizli2010 · 290.500 km · Bej 8.200.000 ₺ | 2010 | 290.500 km | Bej | 8.200.000 ₺ | BalıkesirGönen | ||
| Hyundai Ioniq 51.2 PureTech Executive | 2025 Hyundai Ioniq 5 Executive — Masrafsız Hyundai Ioniq 5 1.2 PureTech Executive Takasa Uygun2025 · 16.000 km · Gri 5.560.000 ₺ | 2025 | 16.000 km | Gri | 5.560.000 ₺ | BalıkesirAltıeylül | ||
| — | Satılık Dorse · Altıeylül — 2022 Model, Yarı Otomatik 2022 · 66.500 km · Gri 1.070.000 ₺ | 2022 | 66.500 km | Gri | 1.070.000 ₺ | BalıkesirAltıeylül | ||
| MINI Cabrio1.4 TSI Titanium | 2021 MINI Cabrio Titanium — Garaj Aracı MINI Cabrio 1.4 TSI Titanium Yeni2021 · 45.000 km · Gümüş 5.240.000 ₺ | 2021 | 45.000 km | Gümüş | 5.240.000 ₺ | BalıkesirGönen | ||
| Audi A71.6 TDI Elite | 2017 Audi A7 Elite — Ekspertiz Raporlu Audi A7 1.6 TDI Elite Hızlı Satış2017 · 161.500 km · Yeşil 5.740.000 ₺ | 2017 | 161.500 km | Yeşil | 5.740.000 ₺ | BalıkesirAltıeylül | ||
| Opel Insignia1.6 LPG Style | 2020 Opel Insignia Style — Garaj Aracı Opel Insignia 1.6 LPG Style Ekspertizli2020 · 121.000 km · Yeşil 2.170.000 ₺ | 2020 | 121.000 km | Yeşil | 2.170.000 ₺ | BalıkesirKaresi | ||
| MG Marvel R2.0 PHEV Prestige | 2015 MG Marvel R Prestige — Değişensiz MG Marvel R 2.0 PHEV Prestige 2015 · 198.000 km · Yeşil 6.850.000 ₺ | 2015 | 198.000 km | Yeşil | 6.850.000 ₺ | BalıkesirKaresi | ||
| Cupra Ateca2.5 Hybrid Urban | 2012 Cupra Ateca Urban — Değişensiz Cupra Ateca 2.5 Hybrid Urban Ekspertizli2012 · 144.000 km · Bordo 3.180.000 ₺ | 2012 | 144.000 km | Bordo | 3.180.000 ₺ | BalıkesirAyvalık | ||
| BMW 7 Serisi1.6 LPG Executive | 2011 BMW 7 Serisi Executive — İlk Elden BMW 7 Serisi 1.6 LPG Executive Ekspertizli2011 · 268.500 km · Gri 1.690.000 ₺ | 2011 | 268.500 km | Gri | 1.690.000 ₺ | BalıkesirEdremit | ||
| Mercedes-Benz GLB1.4 LPG Sport | 2024 Mercedes-Benz GLB Sport — Ekspertiz Raporlu Mercedes-Benz GLB 1.4 LPG Sport 2024 · 24.000 km · Mavi 1.240.000 ₺ | 2024 | 24.000 km | Mavi | 1.240.000 ₺ | BalıkesirEdremit | ||
| Ford Ka2.0 PHEV Titanium | 2012 Ford Ka Titanium — Tramer Kaydı Düşük Ford Ka 2.0 PHEV Titanium 2012 · 222.500 km · Mavi 1.240.000 ₺ | 2012 | 222.500 km | Mavi | 1.240.000 ₺ | BalıkesirAyvalık | ||
| Toyota Corolla Cross1.6 TDI Comfort | 2010 Toyota Corolla Cross Comfort — Garaj Aracı Toyota Corolla Cross 1.6 TDI Comfort Hızlı Satış2010 · 296.500 km · Sarı 1.680.000 ₺ | 2010 | 296.500 km | Sarı | 1.680.000 ₺ | BalıkesirAltıeylül | ||
| Citroën Nemo2.0 TDI Premium | 2025 Citroën Nemo Premium — Tramer Kaydı Düşük Citroën Nemo 2.0 TDI Premium Ekspertizli2025 · 11.000 km · Turuncu 1.150.000 ₺ | 2025 | 11.000 km | Turuncu | 1.150.000 ₺ | BalıkesirEdremit | ||
| Mercedes-Benz G Serisi1.6 LPG Design | 2017 Mercedes-Benz G Serisi Design — Az Yakan Mercedes-Benz G Serisi 1.6 LPG Design Ekspertizli2017 · 140.000 km · Sarı 1.580.000 ₺ | 2017 | 140.000 km | Sarı | 1.580.000 ₺ | BalıkesirEdremit | ||
| Citroën C31.5 e-Hybrid Executive | 2012 Citroën C3 Executive · Edremit — Garaj Aracı Citroën C3 1.5 e-Hybrid Executive Takasa Uygun2012 · 171.000 km · Sarı 1.540.000 ₺ | 2012 | 171.000 km | Sarı | 1.540.000 ₺ | BalıkesirEdremit | ||
| Ferrari SF901.6 LPG Elite | 2013 Ferrari SF90 Elite — Bakımları Yeni Ferrari SF90 1.6 LPG Elite Ekspertizli2013 · 172.500 km · Mavi 2.560.000 ₺ | 2013 | 172.500 km | Mavi | 2.560.000 ₺ | BalıkesirAyvalık | ||
| Lamborghini Revuelto1.5 e-Hybrid Premium | 2020 Lamborghini Revuelto Premium — İlk Elden Lamborghini Revuelto 1.5 e-Hybrid Premium Ekspertizli2020 · 109.500 km · Siyah 3.270.000 ₺ | 2020 | 109.500 km | Siyah | 3.270.000 ₺ | BalıkesirKaresi | ||
| Opel Grandland1.6 Style | 2015 Opel Grandland Style — Garaj Aracı Opel Grandland 1.6 Style 2015 · 129.500 km · Mavi 3.830.000 ₺ | 2015 | 129.500 km | Mavi | 3.830.000 ₺ | BalıkesirAltıeylül | ||
Balıkesir Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Balıkesir genelinde şu anda 68 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.510 ₺ ile 27.400.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.930.000 ₺. En çok ilan Edremit (15), Ayvalık (13) ve Karesi (13) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (37), Arazi, SUV & Pickup (18) ve Deniz Araçları (4). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %93.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Balıkesir Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Balıkesir vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Edremit ilçesinde (15 ilan). Ardından Ayvalık (13) ve Karesi (13) geliyor.
Balıkesir vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (37), Arazi, SUV & Pickup (18), Deniz Araçları (4) ve Motosiklet (2) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Balıkesir vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 68 ilana göre Balıkesir vasıta fiyatları 1.510 ₺ ile 27.400.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.230.650 ₺.
Balıkesir vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.





















