
Balıkesir Vasıta İlanları
21 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lamborghini Revuelto2.0 PHEV Sport | 2025 Lamborghini Revuelto Sport — Az Yakan Lamborghini Revuelto 2.0 PHEV Sport Ekspertizli2025 · 12.500 km · Bej 1.240.000 ₺ | 2025 | 12.500 km | Bej | 1.240.000 ₺ | BalıkesirEdremit | ||
| Hyundai Accent Blue3.0 d Urban | 2025 Hyundai Accent Blue Urban — Garaj Aracı Hyundai Accent Blue 3.0 d Urban 2025 · 11.500 km · Bordo 5.970.000 ₺ | 2025 | 11.500 km | Bordo | 5.970.000 ₺ | BalıkesirGönen | ||
| ToggStandart Menzil Elite | 2022 Togg Elite — Garaj Aracı Togg Standart Menzil Elite Takasa Uygun2022 · 77.000 km · Beyaz 1.910.000 ₺ | 2022 | 77.000 km | Beyaz | 1.910.000 ₺ | BalıkesirAltıeylül | ||
| BMW 4 Serisi1.6 Elite | 2017 BMW 4 Serisi Elite — Masrafsız BMW 4 Serisi 1.6 Elite Fiyatı Düştü2017 · 175.000 km · Kırmızı 4.620.000 ₺ | 2017 | 175.000 km | Kırmızı | 4.620.000 ₺ | BalıkesirEdremit | ||
| Kia Niro1.4 LPG Design | 2018 Kia Niro Design — Bakımları Yeni Kia Niro 1.4 LPG Design 2018 · 115.500 km · Beyaz 1.220.000 ₺ | 2018 | 115.500 km | Beyaz | 1.220.000 ₺ | BalıkesirEdremit | ||
| Volkswagen Scirocco1.6 LPG Style | 2014 Volkswagen Scirocco Style — Az Yakan Volkswagen Scirocco 1.6 LPG Style Fiyatı Düştü2014 · 197.000 km · Bej 6.100.000 ₺ | 2014 | 197.000 km | Bej | 6.100.000 ₺ | BalıkesirEdremit | ||
| Opel Ascona2.0 TDI Titanium | 2011 Opel Ascona Titanium — Tramer Kaydı Düşük Opel Ascona 2.0 TDI Titanium Ekspertizli2011 · 140.000 km · Bordo 1.850.000 ₺ | 2011 | 140.000 km | Bordo | 1.850.000 ₺ | BalıkesirAyvalık | ||
| Volkswagen Golf2.0 d Design | 2014 Volkswagen Golf Design — Az Yakan Volkswagen Golf 2.0 d Design Ekspertizli2014 · 216.000 km · Gümüş 3.770.000 ₺ | 2014 | 216.000 km | Gümüş | 3.770.000 ₺ | BalıkesirKaresi | ||
| BMW X21.0 TSI Sport | 2012 BMW X2 Sport — Değişensiz BMW X2 1.0 TSI Sport Ekspertizli2012 · 228.500 km · Beyaz 2.830.000 ₺ | 2012 | 228.500 km | Beyaz | 2.830.000 ₺ | BalıkesirBandırma | ||
| Bajaj250 Adventure | 2019 Bajaj — Bakımları Yeni Bajaj 250 Adventure 2019 · 48.000 km · Lacivert 596.000 ₺ | 2019 | 48.000 km | Lacivert | 596.000 ₺ | BalıkesirGönen | ||
| Maserati MC202.0 PHEV Titanium | 2013 Maserati MC20 Titanium — Ekspertiz Raporlu Maserati MC20 2.0 PHEV Titanium Ekspertizli2013 · 186.000 km · Kırmızı 1.190.000 ₺ | 2013 | 186.000 km | Kırmızı | 1.190.000 ₺ | BalıkesirAyvalık | ||
| Maserati GranTurismo1.4 LPG Design | 2011 Maserati GranTurismo Design — Garaj Aracı Maserati GranTurismo 1.4 LPG Design Takasa Uygun2011 · 223.500 km · Beyaz 1.050.000 ₺ | 2011 | 223.500 km | Beyaz | 1.050.000 ₺ | BalıkesirGönen | ||
| Volvo XC902.0 PHEV Style | 2020 Volvo XC90 Style — Garaj Aracı Volvo XC90 2.0 PHEV Style Takasa Uygun2020 · 123.500 km · Kırmızı 1.800.000 ₺ | 2020 | 123.500 km | Kırmızı | 1.800.000 ₺ | BalıkesirGönen | ||
| Opel Insignia1.5 dCi Elite | 2017 Opel Insignia Elite — Masrafsız Opel Insignia 1.5 dCi Elite Ekspertizli2017 · 138.000 km · Beyaz 3.650.000 ₺ | 2017 | 138.000 km | Beyaz | 3.650.000 ₺ | BalıkesirAltıeylül | ||
| Peugeot 50081.0 TSI Sport | 2017 Peugeot 5008 Sport — Ekspertiz Raporlu Peugeot 5008 1.0 TSI Sport 2017 · 129.000 km · Kahverengi 7.730.000 ₺ | 2017 | 129.000 km | Kahverengi | 7.730.000 ₺ | BalıkesirAyvalık | ||
| Mazda CX-32.5 Hybrid Titanium | 2025 Mazda CX-3 Titanium — Değişensiz Mazda CX-3 2.5 Hybrid Titanium Takasa Uygun2025 · 13.000 km · Bej 1.680.000 ₺ | 2025 | 13.000 km | Bej | 1.680.000 ₺ | BalıkesirAltıeylül | ||
| Skoda Fabia2.0 Turbo Titanium | 2022 Skoda Fabia Titanium — Garaj Aracı Skoda Fabia 2.0 Turbo Titanium 2022 · 63.500 km · Mavi 5.040.000 ₺ | 2022 | 63.500 km | Mavi | 5.040.000 ₺ | BalıkesirKaresi | ||
| Citroën C4 X2.0 d Titanium | 2011 Citroën C4 X Titanium — İlk Elden Citroën C4 X 2.0 d Titanium Ekspertizli2011 · 193.000 km · Gümüş 5.100.000 ₺ | 2011 | 193.000 km | Gümüş | 5.100.000 ₺ | BalıkesirEdremit | ||
| Ford Fiesta1.6 LPG Executive | 2021 Ford Fiesta Executive — Ekspertiz Raporlu Ford Fiesta 1.6 LPG Executive Ekspertizli2021 · 79.000 km · Siyah 950.000 ₺ | 2021 | 79.000 km | Siyah | 950.000 ₺ | BalıkesirAyvalık | ||
| Renault R 111.4 LPG Premium | 2013 Renault R 11 Premium — Ekspertiz Raporlu Renault R 11 1.4 LPG Premium Takasa Uygun2013 · 194.500 km · Kırmızı 2.550.000 ₺ | 2013 | 194.500 km | Kırmızı | 2.550.000 ₺ | BalıkesirEdremit | ||
| Nissan Micra1.6 LPG Premium | 2017 Nissan Micra Premium — Tramer Kaydı Düşük Nissan Micra 1.6 LPG Premium Ekspertizli2017 · 96.000 km · Beyaz 1.440.000 ₺ | 2017 | 96.000 km | Beyaz | 1.440.000 ₺ | BalıkesirBandırma | ||
Balıkesir Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Balıkesir genelinde şu anda 68 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.510 ₺ ile 27.400.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.930.000 ₺. En çok ilan Edremit (15), Ayvalık (13) ve Karesi (13) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (37), Arazi, SUV & Pickup (18) ve Deniz Araçları (4). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %93.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Balıkesir Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Balıkesir vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Edremit ilçesinde (15 ilan). Ardından Ayvalık (13) ve Karesi (13) geliyor.
Balıkesir vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (37), Arazi, SUV & Pickup (18), Deniz Araçları (4) ve Motosiklet (2) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Balıkesir vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 68 ilana göre Balıkesir vasıta fiyatları 1.510 ₺ ile 27.400.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.230.650 ₺.
Balıkesir vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.




















