
Malatya Vasıta İlanları
55 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tofaş Doğan1.8 Hybrid Premium | 2022 Tofaş Doğan Premium — İlk Elden Tofaş Doğan 1.8 Hybrid Premium Ekspertizli2022 · 49.500 km · Sarı 1.070.000 ₺ | 2022 | 49.500 km | Sarı | 1.070.000 ₺ | MalatyaDarende | ||
| Dacia Logan2.0 Turbo Sport | 2018 Dacia Logan Sport — İlk Elden Dacia Logan 2.0 Turbo Sport Takasa Uygun2018 · 152.000 km · Kırmızı 981.000 ₺ | 2018 | 152.000 km | Kırmızı | 981.000 ₺ | MalatyaAkçadağ | ||
| Mitsubishi Eclipse Cross1.5 e-Hybrid Premium | 2010 Mitsubishi Eclipse Cross Premium — Bakımları Yeni Mitsubishi Eclipse Cross 1.5 e-Hybrid Premium Ekspertizli2010 · 329.500 km · Gümüş 1.430.000 ₺ | 2010 | 329.500 km | Gümüş | 1.430.000 ₺ | MalatyaDoğanşehir | ||
| Renault Austral1.8 Hybrid Titanium | 2018 Renault Austral Titanium — Değişensiz Renault Austral 1.8 Hybrid Titanium Takasa Uygun2018 · 138.000 km · Beyaz 3.390.000 ₺ | 2018 | 138.000 km | Beyaz | 3.390.000 ₺ | MalatyaBattalgazi | ||
| DS Automobiles DS 91.5 e-Hybrid Style | 2014 DS Automobiles DS 9 Style — Ekspertiz Raporlu DS Automobiles DS 9 1.5 e-Hybrid Style Ekspertizli2014 · 124.500 km · Sarı 5.800.000 ₺ | 2014 | 124.500 km | Sarı | 5.800.000 ₺ | MalatyaAkçadağ | ||
| — | Satılık Çekme Karavan · Battalgazi — 2025 ModelTakasa Uygun 2025 · 18.000 km 2.520.000 ₺ | 2025 | 18.000 km | — | 2.520.000 ₺ | MalatyaBattalgazi | ||
| Nissan Juke1.0 TSI Executive | 2014 Nissan Juke Executive — Değişensiz Nissan Juke 1.0 TSI Executive Bireysel2014 · 241.000 km · Siyah 7.030.000 ₺ | 2014 | 241.000 km | Siyah | 7.030.000 ₺ | MalatyaDarende | ||
| Citroën Xsara1.4 LPG Comfort | 2019 Citroën Xsara Comfort — Az Yakan Citroën Xsara 1.4 LPG Comfort Ekspertizli2019 · 77.000 km · Turuncu 2.540.000 ₺ | 2019 | 77.000 km | Turuncu | 2.540.000 ₺ | MalatyaHekimhan | ||
| Land Rover Range Rover Evoque1.2 PureTech Prestige | 2017 Land Rover Range Rover Evoque Prestige — Garaj Aracı Land Rover Range Rover Evoque 1.2 PureTech Prestige 2017 · 160.000 km · Kahverengi 5.300.000 ₺ | 2017 | 160.000 km | Kahverengi | 5.300.000 ₺ | MalatyaDoğanşehir | ||
| Audi Q72.5 Hybrid Elite | 2024 Audi Q7 Elite — Ekspertiz Raporlu Audi Q7 2.5 Hybrid Elite Bireysel2024 · 27.000 km · Bordo 3.730.000 ₺ | 2024 | 27.000 km | Bordo | 3.730.000 ₺ | MalatyaBattalgazi | ||
| Subaru Legacy1.5 e-Hybrid Style | 2024 Subaru Legacy Style — Bakımları Yeni Subaru Legacy 1.5 e-Hybrid Style Ekspertizli2024 · 24.000 km · Gri 3.290.000 ₺ | 2024 | 24.000 km | Gri | 3.290.000 ₺ | MalatyaHekimhan | ||
| Kia Optima1.5 e-Hybrid Premium | 2024 Kia Optima Premium — Değişensiz Kia Optima 1.5 e-Hybrid Premium Ekspertizli2024 · 24.000 km · Yeşil 1.510.000 ₺ | 2024 | 24.000 km | Yeşil | 1.510.000 ₺ | MalatyaHekimhan | ||
| Ford Explorer1.5 e-Hybrid Design | 2025 Ford Explorer Design — Garaj Aracı Ford Explorer 1.5 e-Hybrid Design 2025 · 11.000 km · Kırmızı 3.570.000 ₺ | 2025 | 11.000 km | Kırmızı | 3.570.000 ₺ | MalatyaYeşilyurt | ||
| Maserati GranTurismo1.6 LPG Executive | 2020 Maserati GranTurismo Executive — Masrafsız Maserati GranTurismo 1.6 LPG Executive Ekspertizli2020 · 85.000 km · Siyah 1.360.000 ₺ | 2020 | 85.000 km | Siyah | 1.360.000 ₺ | MalatyaDoğanşehir | ||
| Alfa Romeo 1591.4 LPG Executive | 2014 Alfa Romeo 159 Executive — Tramer Kaydı Düşük Alfa Romeo 159 1.4 LPG Executive Takasa Uygun2014 · 184.000 km · Sarı 2.550.000 ₺ | 2014 | 184.000 km | Sarı | 2.550.000 ₺ | MalatyaDoğanşehir | ||
| Ferrari 4882.5 Hybrid Design | 2016 Ferrari 488 Design — Değişensiz Ferrari 488 2.5 Hybrid Design Ekspertizli2016 · 159.000 km · Kahverengi 3.750.000 ₺ | 2016 | 159.000 km | Kahverengi | 3.750.000 ₺ | MalatyaBattalgazi | ||
| Jeep Avenger1.6 TDI Design | 2021 Jeep Avenger Design — Değişensiz Jeep Avenger 1.6 TDI Design Takasa Uygun2021 · 51.500 km · Sarı 1.480.000 ₺ | 2021 | 51.500 km | Sarı | 1.480.000 ₺ | MalatyaYeşilyurt | ||
| Kia Stonic2.5 Hybrid Urban | 2015 Kia Stonic Urban — Ekspertiz Raporlu Kia Stonic 2.5 Hybrid Urban Bireysel2015 · 183.000 km · Bej 3.160.000 ₺ | 2015 | 183.000 km | Bej | 3.160.000 ₺ | MalatyaYeşilyurt | ||
| DS Automobiles DS 41.6 LPG Urban | 2023 DS Automobiles DS 4 Urban — Bakımları Yeni DS Automobiles DS 4 1.6 LPG Urban Takasa Uygun2023 · 55.500 km · Gümüş 1.730.000 ₺ | 2023 | 55.500 km | Gümüş | 1.730.000 ₺ | MalatyaHekimhan | ||
| Mercedes-Benz C Serisi1.6 TDI Urban | 2019 Mercedes-Benz C Serisi Urban — Masrafsız Mercedes-Benz C Serisi 1.6 TDI Urban Hızlı Satış2019 · 65.000 km · Gümüş 2.160.000 ₺ | 2019 | 65.000 km | Gümüş | 2.160.000 ₺ | MalatyaBattalgazi | ||
| Seat Tarraco2.5 Hybrid Sport | 2017 Seat Tarraco Sport — Değişensiz Seat Tarraco 2.5 Hybrid Sport Ekspertizli2017 · 185.000 km · Gümüş 1.240.000 ₺ | 2017 | 185.000 km | Gümüş | 1.240.000 ₺ | MalatyaYeşilyurt | ||
| Volkswagen Beetle2.5 Hybrid Design | 2022 Volkswagen Beetle Design — Bakımları Yeni Volkswagen Beetle 2.5 Hybrid Design Ekspertizli2022 · 76.000 km · Yeşil 2.360.000 ₺ | 2022 | 76.000 km | Yeşil | 2.360.000 ₺ | MalatyaHekimhan | ||
| BMW X53.0 d Titanium | 2017 BMW X5 Titanium — Tramer Kaydı Düşük BMW X5 3.0 d Titanium Takasa Uygun2017 · 105.500 km · Beyaz 3.020.000 ₺ | 2017 | 105.500 km | Beyaz | 3.020.000 ₺ | MalatyaDarende | ||
| — | Satılık Oto Kurtarıcı & Taşıyıcı · Battalgazi — 2016 Model, Yarı OtomatikTakasa Uygun 2016 · 149.000 km · Siyah 4.390.000 ₺ | 2016 | 149.000 km | Siyah | 4.390.000 ₺ | MalatyaBattalgazi | ||
Malatya Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Malatya genelinde şu anda 55 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 134.000 ₺ ile 9.420.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.110.000 ₺. En çok ilan Battalgazi (11), Doğanşehir (10) ve Hekimhan (10) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (31), Arazi, SUV & Pickup (17) ve Ticari Araçlar (2). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Malatya Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Malatya vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Battalgazi ilçesinde (11 ilan). Ardından Doğanşehir (10) ve Hekimhan (10) geliyor.
Malatya vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (31), Arazi, SUV & Pickup (17), Ticari Araçlar (2) ve Motosiklet (1) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Malatya vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 55 ilana göre Malatya vasıta fiyatları 134.000 ₺ ile 9.420.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.624.455 ₺.
Malatya vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























