
Malatya Otomobil İlanları
31 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lexus ES3.0 d Design | 2020 Lexus ES Design — Az Yakan Lexus ES 3.0 d Design Takasa Uygun2020 · 73.000 km · Mavi 714.000 ₺ | 2020 | 73.000 km | Mavi | 714.000 ₺ | MalatyaDoğanşehir | ||
| Toyota Camry2.0 Turbo Elite | 2018 Toyota Camry Elite — Az Yakan Toyota Camry 2.0 Turbo Elite Ekspertizli2018 · 120.500 km · Kahverengi 3.260.000 ₺ | 2018 | 120.500 km | Kahverengi | 3.260.000 ₺ | MalatyaYeşilyurt | ||
| Mitsubishi Lancer1.8 Hybrid Prestige | 2024 Mitsubishi Lancer Prestige — Değişensiz Mitsubishi Lancer 1.8 Hybrid Prestige Ekspertizli2024 · 31.000 km · Siyah 3.390.000 ₺ | 2024 | 31.000 km | Siyah | 3.390.000 ₺ | MalatyaDoğanşehir | ||
| MINI Cooper3.0 d Sport | 2013 MINI Cooper Sport — Değişensiz MINI Cooper 3.0 d Sport Takasa Uygun2013 · 132.500 km · Mavi 1.830.000 ₺ | 2013 | 132.500 km | Mavi | 1.830.000 ₺ | MalatyaBattalgazi | ||
| Mercedes-Benz SLK2.0 Turbo Prestige | 2012 Mercedes-Benz SLK Prestige — Garaj Aracı Mercedes-Benz SLK 2.0 Turbo Prestige Takasa Uygun2012 · 263.000 km · Gümüş 955.000 ₺ | 2012 | 263.000 km | Gümüş | 955.000 ₺ | MalatyaBattalgazi | ||
| Hyundai Accent Era2.0 d Executive | 2014 Hyundai Accent Era Executive — Değişensiz Hyundai Accent Era 2.0 d Executive Ekspertizli2014 · 176.500 km · Gümüş 1.600.000 ₺ | 2014 | 176.500 km | Gümüş | 1.600.000 ₺ | MalatyaYeşilyurt | ||
| Cupra Leon1.5 dCi Titanium | 2013 Cupra Leon Titanium — Ekspertiz Raporlu Cupra Leon 1.5 dCi Titanium Takasa Uygun2013 · 258.500 km · Mavi 1.130.000 ₺ | 2013 | 258.500 km | Mavi | 1.130.000 ₺ | MalatyaYeşilyurt | ||
| Citroën C51.8 Hybrid Premium | 2011 Citroën C5 Premium — Az Yakan Citroën C5 1.8 Hybrid Premium 2011 · 165.000 km · Kahverengi 1.660.000 ₺ | 2011 | 165.000 km | Kahverengi | 1.660.000 ₺ | MalatyaHekimhan | ||
| Opel Insignia1.4 LPG Titanium | 2015 Opel Insignia Titanium — Ekspertiz Raporlu Opel Insignia 1.4 LPG Titanium Ekspertizli2015 · 227.500 km · Lacivert 713.000 ₺ | 2015 | 227.500 km | Lacivert | 713.000 ₺ | MalatyaYeşilyurt | ||
| Aston Martin DB111.8 Hybrid Elite | 2025 Aston Martin DB11 Elite — Az Yakan Aston Martin DB11 1.8 Hybrid Elite Takasa Uygun2025 · 12.500 km · Gri 2.230.000 ₺ | 2025 | 12.500 km | Gri | 2.230.000 ₺ | MalatyaAkçadağ | ||
| Toyota Avensis1.6 TDI Design | 2010 Toyota Avensis Design — Ekspertiz Raporlu Toyota Avensis 1.6 TDI Design Ekspertizli2010 · 329.500 km · Bej 776.000 ₺ | 2010 | 329.500 km | Bej | 776.000 ₺ | MalatyaBattalgazi | ||
| Volvo S402.0 TDI Sport | 2019 Volvo S40 Sport — Masrafsız Volvo S40 2.0 TDI Sport Hızlı Satış2019 · 128.000 km · Bordo 2.720.000 ₺ | 2019 | 128.000 km | Bordo | 2.720.000 ₺ | MalatyaDoğanşehir | ||
| Dacia Sandero1.8 Hybrid Design | 2023 Dacia Sandero Design — Tramer Kaydı Düşük Dacia Sandero 1.8 Hybrid Design Fiyatı Düştü2023 · 61.500 km · Siyah 1.700.000 ₺ | 2023 | 61.500 km | Siyah | 1.700.000 ₺ | MalatyaHekimhan | ||
| Seat Leon2.5 Hybrid Elite | 2018 Seat Leon Elite — Garaj Aracı Seat Leon 2.5 Hybrid Elite Ekspertizli2018 · 127.500 km · Bej 2.510.000 ₺ | 2018 | 127.500 km | Bej | 2.510.000 ₺ | MalatyaDarende | ||
| Peugeot 2081.5 dCi Style | 2011 Peugeot 208 Style — Masrafsız Peugeot 208 1.5 dCi Style Takasa Uygun2011 · 200.500 km · Bordo 2.110.000 ₺ | 2011 | 200.500 km | Bordo | 2.110.000 ₺ | MalatyaAkçadağ | ||
| Tofaş Doğan1.8 Hybrid Premium | 2022 Tofaş Doğan Premium — İlk Elden Tofaş Doğan 1.8 Hybrid Premium Ekspertizli2022 · 49.500 km · Sarı 1.070.000 ₺ | 2022 | 49.500 km | Sarı | 1.070.000 ₺ | MalatyaDarende | ||
| Dacia Logan2.0 Turbo Sport | 2018 Dacia Logan Sport — İlk Elden Dacia Logan 2.0 Turbo Sport Takasa Uygun2018 · 152.000 km · Kırmızı 981.000 ₺ | 2018 | 152.000 km | Kırmızı | 981.000 ₺ | MalatyaAkçadağ | ||
| DS Automobiles DS 91.5 e-Hybrid Style | 2014 DS Automobiles DS 9 Style — Ekspertiz Raporlu DS Automobiles DS 9 1.5 e-Hybrid Style Ekspertizli2014 · 124.500 km · Sarı 5.800.000 ₺ | 2014 | 124.500 km | Sarı | 5.800.000 ₺ | MalatyaAkçadağ | ||
| Citroën Xsara1.4 LPG Comfort | 2019 Citroën Xsara Comfort — Az Yakan Citroën Xsara 1.4 LPG Comfort Ekspertizli2019 · 77.000 km · Turuncu 2.540.000 ₺ | 2019 | 77.000 km | Turuncu | 2.540.000 ₺ | MalatyaHekimhan | ||
| Subaru Legacy1.5 e-Hybrid Style | 2024 Subaru Legacy Style — Bakımları Yeni Subaru Legacy 1.5 e-Hybrid Style Ekspertizli2024 · 24.000 km · Gri 3.290.000 ₺ | 2024 | 24.000 km | Gri | 3.290.000 ₺ | MalatyaHekimhan | ||
| Kia Optima1.5 e-Hybrid Premium | 2024 Kia Optima Premium — Değişensiz Kia Optima 1.5 e-Hybrid Premium Ekspertizli2024 · 24.000 km · Yeşil 1.510.000 ₺ | 2024 | 24.000 km | Yeşil | 1.510.000 ₺ | MalatyaHekimhan | ||
| Maserati GranTurismo1.6 LPG Executive | 2020 Maserati GranTurismo Executive — Masrafsız Maserati GranTurismo 1.6 LPG Executive Ekspertizli2020 · 85.000 km · Siyah 1.360.000 ₺ | 2020 | 85.000 km | Siyah | 1.360.000 ₺ | MalatyaDoğanşehir | ||
| Alfa Romeo 1591.4 LPG Executive | 2014 Alfa Romeo 159 Executive — Tramer Kaydı Düşük Alfa Romeo 159 1.4 LPG Executive Takasa Uygun2014 · 184.000 km · Sarı 2.550.000 ₺ | 2014 | 184.000 km | Sarı | 2.550.000 ₺ | MalatyaDoğanşehir | ||
| Ferrari 4882.5 Hybrid Design | 2016 Ferrari 488 Design — Değişensiz Ferrari 488 2.5 Hybrid Design Ekspertizli2016 · 159.000 km · Kahverengi 3.750.000 ₺ | 2016 | 159.000 km | Kahverengi | 3.750.000 ₺ | MalatyaBattalgazi | ||
Malatya Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Malatya genelinde şu anda 31 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 713.000 ₺ ile 5.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.730.000 ₺. En çok ilan Hekimhan (8), Doğanşehir (6) ve Battalgazi (6) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Citroën (2), Cupra (2) ve Dacia (2). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %94.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Malatya Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Malatya otomobil ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı Hekimhan ilçesinde (8 ilan). Ardından Doğanşehir (6) ve Battalgazi (6) geliyor.
Malatya otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Citroën (2), Cupra (2), Dacia (2) ve DS Automobiles (2) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Malatya otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 31 ilana göre Malatya otomobil fiyatları 713.000 ₺ ile 5.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.030.290 ₺.
Malatya otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























