
Sakarya Vasıta İlanları
23 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VolkswagenStandart Menzil Style | 2021 Volkswagen Style — Masrafsız Volkswagen Standart Menzil Style Ekspertizli2021 · 102.500 km · Gri 4.080.000 ₺ | 2021 | 102.500 km | Gri | 4.080.000 ₺ | SakaryaKarasu | ||
| Suzuki Swift1.5 e-Hybrid Urban | 2019 Suzuki Swift Urban — Değişensiz Suzuki Swift 1.5 e-Hybrid Urban Hızlı Satış2019 · 128.500 km · Kahverengi 971.000 ₺ | 2019 | 128.500 km | Kahverengi | 971.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Peugeot 50081.6 LPG Style | 2016 Peugeot 5008 Style — Ekspertiz Raporlu Peugeot 5008 1.6 LPG Style Bireysel2016 · 173.500 km · Turuncu 2.070.000 ₺ | 2016 | 173.500 km | Turuncu | 2.070.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
| Mitsubishi Colt1.6 LPG Design | 2013 Mitsubishi Colt Design — Bakımları Yeni Mitsubishi Colt 1.6 LPG Design Takasa Uygun2013 · 159.500 km · Turuncu 1.670.000 ₺ | 2013 | 159.500 km | Turuncu | 1.670.000 ₺ | SakaryaAkyazı | ||
| BMW i Serisi1.0 TSI Design | 2016 BMW i Serisi Design — Değişensiz BMW i Serisi 1.0 TSI Design Ekspertizli2016 · 125.000 km · Siyah 3.050.000 ₺ | 2016 | 125.000 km | Siyah | 3.050.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
| SYM750 Sport | 2016 SYM · Erenler — Bakımları Yeni SYM 750 Sport Takasa Uygun2016 · 32.000 km · Kahverengi 273.000 ₺ | 2016 | 32.000 km | Kahverengi | 273.000 ₺ | SakaryaErenler | ||
| Mercedes-Benz AMG GT2.5 Hybrid Prestige | 2011 Mercedes-Benz AMG GT Prestige — Değişensiz Mercedes-Benz AMG GT 2.5 Hybrid Prestige Bireysel2011 · 299.000 km · Yeşil 1.630.000 ₺ | 2011 | 299.000 km | Yeşil | 1.630.000 ₺ | SakaryaErenler | ||
| Hyundai Santa Fe1.5 e-Hybrid Premium | 2012 Hyundai Santa Fe Premium — İlk Elden Hyundai Santa Fe 1.5 e-Hybrid Premium Bireysel2012 · 206.000 km · Gri 7.850.000 ₺ | 2012 | 206.000 km | Gri | 7.850.000 ₺ | SakaryaErenler | ||
| Tofaş Şahin1.4 TSI Executive | 2024 Tofaş Şahin Executive — Ekspertiz Raporlu Tofaş Şahin 1.4 TSI Executive Takasa Uygun2024 · 37.500 km · Bordo 2.850.000 ₺ | 2024 | 37.500 km | Bordo | 2.850.000 ₺ | SakaryaAkyazı | ||
| BMW X21.4 LPG Executive | 2011 BMW X2 Executive — İlk Elden BMW X2 1.4 LPG Executive Bireysel2011 · 231.000 km · Bej 7.570.000 ₺ | 2011 | 231.000 km | Bej | 7.570.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
| CFMoto1000 Sport | 2024 CFMoto — Az Yakan CFMoto 1000 Sport Bireysel2024 · 9.000 km · Yeşil 704.000 ₺ | 2024 | 9.000 km | Yeşil | 704.000 ₺ | SakaryaAdapazarı | ||
| HyundaiStandart Menzil Sport | 2015 Hyundai Sport — Ekspertiz Raporlu Hyundai Standart Menzil Sport Ekspertizli2015 · 146.000 km · Lacivert 1.730.000 ₺ | 2015 | 146.000 km | Lacivert | 1.730.000 ₺ | SakaryaAdapazarı | ||
| RenaultUzun Menzil Urban | 2013 Renault Urban — Az Yakan Renault Uzun Menzil Urban Fiyatı Düştü2013 · 149.000 km · Lacivert 3.820.000 ₺ | 2013 | 149.000 km | Lacivert | 3.820.000 ₺ | SakaryaAdapazarı | ||
| Kia Ceed1.6 LPG Style | 2016 Kia Ceed Style — Az Yakan Kia Ceed 1.6 LPG Style Takasa Uygun2016 · 178.000 km · Yeşil 4.420.000 ₺ | 2016 | 178.000 km | Yeşil | 4.420.000 ₺ | SakaryaAdapazarı | ||
| Mitsubishi Outlander1.8 Hybrid Prestige | 2022 Mitsubishi Outlander Prestige — Değişensiz Mitsubishi Outlander 1.8 Hybrid Prestige Hızlı Satış2022 · 70.000 km · Sarı 6.440.000 ₺ | 2022 | 70.000 km | Sarı | 6.440.000 ₺ | SakaryaErenler | ||
| Mitsubishi ASX1.5 e-Hybrid Urban | 2010 Mitsubishi ASX Urban — Masrafsız Mitsubishi ASX 1.5 e-Hybrid Urban Bireysel2010 · 313.500 km · Bordo 5.480.000 ₺ | 2010 | 313.500 km | Bordo | 5.480.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Suzuki Alto1.4 LPG Sport | 2025 Suzuki Alto Sport — İlk Elden Suzuki Alto 1.4 LPG Sport Ekspertizli2025 · 11.000 km · Bej 1.330.000 ₺ | 2025 | 11.000 km | Bej | 1.330.000 ₺ | SakaryaErenler | ||
| DS Automobiles DS 91.5 e-Hybrid Executive | 2023 DS Automobiles DS 9 Executive — İlk Elden DS Automobiles DS 9 1.5 e-Hybrid Executive Bireysel2023 · 38.500 km · Mavi 1.540.000 ₺ | 2023 | 38.500 km | Mavi | 1.540.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Mercedes-Benz V Serisi2.5 Hybrid Urban | 2010 Mercedes-Benz V Serisi Urban — Masrafsız Mercedes-Benz V Serisi 2.5 Hybrid Urban Ekspertizli2010 · 237.500 km · Sarı 604.000 ₺ | 2010 | 237.500 km | Sarı | 604.000 ₺ | SakaryaKarasu | ||
| Chevrolet Camaro1.5 e-Hybrid Comfort | 2017 Chevrolet Camaro Comfort — Bakımları Yeni Chevrolet Camaro 1.5 e-Hybrid Comfort Ekspertizli2017 · 163.500 km · Kırmızı 2.230.000 ₺ | 2017 | 163.500 km | Kırmızı | 2.230.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Opel Meriva1.8 Hybrid Prestige | 2018 Opel Meriva Prestige — Değişensiz Opel Meriva 1.8 Hybrid Prestige Bireysel2018 · 140.000 km · Kırmızı 4.360.000 ₺ | 2018 | 140.000 km | Kırmızı | 4.360.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
| Aston Martin Vantage1.6 Premium | 2017 Aston Martin Vantage Premium — Masrafsız Aston Martin Vantage 1.6 Premium Ekspertizli2017 · 127.000 km · Turuncu 6.450.000 ₺ | 2017 | 127.000 km | Turuncu | 6.450.000 ₺ | SakaryaAkyazı | ||
| Renault Taliant1.8 Hybrid Comfort | 2023 Renault Taliant Comfort — Tramer Kaydı Düşük Renault Taliant 1.8 Hybrid Comfort Bireysel2023 · 41.500 km · Bordo 2.090.000 ₺ | 2023 | 41.500 km | Bordo | 2.090.000 ₺ | SakaryaErenler | ||
Sakarya Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Sakarya genelinde şu anda 70 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 4.810 ₺ ile 35.700.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.450.000 ₺. En çok ilan Serdivan (15), Hendek (15) ve Erenler (14) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (37), Arazi, SUV & Pickup (17) ve Minivan & Panelvan (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %94.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Sakarya Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Sakarya vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Serdivan ilçesinde (15 ilan). Ardından Hendek (15) ve Erenler (14) geliyor.
Sakarya vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (37), Arazi, SUV & Pickup (17), Minivan & Panelvan (5) ve Motosiklet (4) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Sakarya vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 70 ilana göre Sakarya vasıta fiyatları 4.810 ₺ ile 35.700.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.305.254 ₺.
Sakarya vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.






















