İçeriğe geç

Sakarya Vasıta İlanları

23 ilan

İlanlar; sütun başlıklarıyla sıralanabilir
FotoğrafModelİlan BaşlığıYılKilometreRenkFiyatTarihİl / İlçe
VolkswagenStandart Menzil Style2021 Volkswagen Style — Masrafsız

Volkswagen Standart Menzil Style

Ekspertizli

2021 · 102.500 km · Gri

4.080.000 ₺

Karasu, Sakarya · 27 Eylül

2021102.500 kmGri4.080.000 ₺SakaryaKarasu
Suzuki Swift1.5 e-Hybrid Urban2019 Suzuki Swift Urban — Değişensiz

Suzuki Swift 1.5 e-Hybrid Urban

Hızlı Satış

2019 · 128.500 km · Kahverengi

971.000 ₺

Hendek, Sakarya · 27 Eylül

2019128.500 kmKahverengi971.000 ₺SakaryaHendek
Peugeot 50081.6 LPG Style2016 Peugeot 5008 Style — Ekspertiz Raporlu

Peugeot 5008 1.6 LPG Style

Bireysel

2016 · 173.500 km · Turuncu

2.070.000 ₺

Serdivan, Sakarya · 26 Eylül

2016173.500 kmTuruncu2.070.000 ₺SakaryaSerdivan
Mitsubishi Colt1.6 LPG Design2013 Mitsubishi Colt Design — Bakımları Yeni

Mitsubishi Colt 1.6 LPG Design

Takasa Uygun

2013 · 159.500 km · Turuncu

1.670.000 ₺

Akyazı, Sakarya · 19 Eylül

2013159.500 kmTuruncu1.670.000 ₺SakaryaAkyazı
BMW i Serisi1.0 TSI Design2016 BMW i Serisi Design — Değişensiz

BMW i Serisi 1.0 TSI Design

Ekspertizli

2016 · 125.000 km · Siyah

3.050.000 ₺

Serdivan, Sakarya · 19 Eylül

2016125.000 kmSiyah3.050.000 ₺SakaryaSerdivan
SYM750 Sport2016 SYM · Erenler — Bakımları Yeni

SYM 750 Sport

Takasa Uygun

2016 · 32.000 km · Kahverengi

273.000 ₺

Erenler, Sakarya · 16 Eylül

201632.000 kmKahverengi273.000 ₺SakaryaErenler
Mercedes-Benz AMG GT2.5 Hybrid Prestige2011 Mercedes-Benz AMG GT Prestige — Değişensiz

Mercedes-Benz AMG GT 2.5 Hybrid Prestige

Bireysel

2011 · 299.000 km · Yeşil

1.630.000 ₺

Erenler, Sakarya · 15 Eylül

2011299.000 kmYeşil1.630.000 ₺SakaryaErenler
Hyundai Santa Fe1.5 e-Hybrid Premium2012 Hyundai Santa Fe Premium — İlk Elden

Hyundai Santa Fe 1.5 e-Hybrid Premium

Bireysel

2012 · 206.000 km · Gri

7.850.000 ₺

Erenler, Sakarya · 11 Eylül

2012206.000 kmGri7.850.000 ₺SakaryaErenler
Tofaş Şahin1.4 TSI Executive2024 Tofaş Şahin Executive — Ekspertiz Raporlu

Tofaş Şahin 1.4 TSI Executive

Takasa Uygun

2024 · 37.500 km · Bordo

2.850.000 ₺

Akyazı, Sakarya · 11 Eylül

202437.500 kmBordo2.850.000 ₺SakaryaAkyazı
BMW X21.4 LPG Executive2011 BMW X2 Executive — İlk Elden

BMW X2 1.4 LPG Executive

Bireysel

2011 · 231.000 km · Bej

7.570.000 ₺

Serdivan, Sakarya · 11 Eylül

2011231.000 kmBej7.570.000 ₺SakaryaSerdivan
CFMoto1000 Sport2024 CFMoto — Az Yakan

CFMoto 1000 Sport

Bireysel

2024 · 9.000 km · Yeşil

704.000 ₺

Adapazarı, Sakarya · 11 Eylül

20249.000 kmYeşil704.000 ₺SakaryaAdapazarı
HyundaiStandart Menzil Sport2015 Hyundai Sport — Ekspertiz Raporlu

Hyundai Standart Menzil Sport

Ekspertizli

2015 · 146.000 km · Lacivert

1.730.000 ₺

Adapazarı, Sakarya · 09 Eylül

2015146.000 kmLacivert1.730.000 ₺SakaryaAdapazarı
RenaultUzun Menzil Urban2013 Renault Urban — Az Yakan

Renault Uzun Menzil Urban

Fiyatı Düştü

2013 · 149.000 km · Lacivert

3.820.000 ₺

Adapazarı, Sakarya · 08 Eylül

2013149.000 kmLacivert3.820.000 ₺SakaryaAdapazarı
Kia Ceed1.6 LPG Style2016 Kia Ceed Style — Az Yakan

Kia Ceed 1.6 LPG Style

Takasa Uygun

2016 · 178.000 km · Yeşil

4.420.000 ₺

Adapazarı, Sakarya · 06 Eylül

2016178.000 kmYeşil4.420.000 ₺SakaryaAdapazarı
Mitsubishi Outlander1.8 Hybrid Prestige2022 Mitsubishi Outlander Prestige — Değişensiz

Mitsubishi Outlander 1.8 Hybrid Prestige

Hızlı Satış

2022 · 70.000 km · Sarı

6.440.000 ₺

Erenler, Sakarya · 04 Eylül

202270.000 kmSarı6.440.000 ₺SakaryaErenler
Mitsubishi ASX1.5 e-Hybrid Urban2010 Mitsubishi ASX Urban — Masrafsız

Mitsubishi ASX 1.5 e-Hybrid Urban

Bireysel

2010 · 313.500 km · Bordo

5.480.000 ₺

Hendek, Sakarya · 04 Eylül

2010313.500 kmBordo5.480.000 ₺SakaryaHendek
Suzuki Alto1.4 LPG Sport2025 Suzuki Alto Sport — İlk Elden

Suzuki Alto 1.4 LPG Sport

Ekspertizli

2025 · 11.000 km · Bej

1.330.000 ₺

Erenler, Sakarya · 03 Eylül

202511.000 kmBej1.330.000 ₺SakaryaErenler
DS Automobiles DS 91.5 e-Hybrid Executive2023 DS Automobiles DS 9 Executive — İlk Elden

DS Automobiles DS 9 1.5 e-Hybrid Executive

Bireysel

2023 · 38.500 km · Mavi

1.540.000 ₺

Hendek, Sakarya · 02 Eylül

202338.500 kmMavi1.540.000 ₺SakaryaHendek
Mercedes-Benz V Serisi2.5 Hybrid Urban2010 Mercedes-Benz V Serisi Urban — Masrafsız

Mercedes-Benz V Serisi 2.5 Hybrid Urban

Ekspertizli

2010 · 237.500 km · Sarı

604.000 ₺

Karasu, Sakarya · 29 Ağustos

2010237.500 kmSarı604.000 ₺SakaryaKarasu
Chevrolet Camaro1.5 e-Hybrid Comfort2017 Chevrolet Camaro Comfort — Bakımları Yeni

Chevrolet Camaro 1.5 e-Hybrid Comfort

Ekspertizli

2017 · 163.500 km · Kırmızı

2.230.000 ₺

Hendek, Sakarya · 29 Ağustos

2017163.500 kmKırmızı2.230.000 ₺SakaryaHendek
Opel Meriva1.8 Hybrid Prestige2018 Opel Meriva Prestige — Değişensiz

Opel Meriva 1.8 Hybrid Prestige

Bireysel

2018 · 140.000 km · Kırmızı

4.360.000 ₺

Serdivan, Sakarya · 21 Ağustos

2018140.000 kmKırmızı4.360.000 ₺SakaryaSerdivan
Aston Martin Vantage1.6 Premium2017 Aston Martin Vantage Premium — Masrafsız

Aston Martin Vantage 1.6 Premium

Ekspertizli

2017 · 127.000 km · Turuncu

6.450.000 ₺

Akyazı, Sakarya · 20 Ağustos

2017127.000 kmTuruncu6.450.000 ₺SakaryaAkyazı
Renault Taliant1.8 Hybrid Comfort2023 Renault Taliant Comfort — Tramer Kaydı Düşük

Renault Taliant 1.8 Hybrid Comfort

Bireysel

2023 · 41.500 km · Bordo

2.090.000 ₺

Erenler, Sakarya · 19 Ağustos

202341.500 kmBordo2.090.000 ₺SakaryaErenler

Sakarya Vasıta Rehberi

Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.

Sakarya genelinde şu anda 70 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 4.810 ₺ ile 35.700.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.450.000 ₺. En çok ilan Serdivan (15), Hendek (15) ve Erenler (14) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (37), Arazi, SUV & Pickup (17) ve Minivan & Panelvan (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %94.

  • İlan süresi 60 gün
  • En fazla 30 fotoğraf
  • EİDS doğrulamalı ilanlar

Sakarya Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar

Sakarya vasıta ilanları en çok hangi ilçede?

KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Serdivan ilçesinde (15 ilan). Ardından Hendek (15) ve Erenler (14) geliyor.

Sakarya vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?

En çok ilan Otomobil (37), Arazi, SUV & Pickup (17), Minivan & Panelvan (5) ve Motosiklet (4) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.

Sakarya vasıta fiyatları ne kadar?

KimBulur'daki güncel 70 ilana göre Sakarya vasıta fiyatları 4.810 ₺ ile 35.700.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.305.254 ₺.

Sakarya vasıta ilanı nasıl verilir?

KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.

İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?

KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.