
Van Vasıta İlanları
58 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Skoda Karoq2.0 PHEV Comfort | 2012 Skoda Karoq Comfort — Az Yakan Skoda Karoq 2.0 PHEV Comfort 2012 · 253.000 km · Siyah 3.390.000 ₺ | 2012 | 253.000 km | Siyah | 3.390.000 ₺ | VanErciş | ||
| Volvo XC601.6 LPG Prestige | 2017 Volvo XC60 Prestige — Değişensiz Volvo XC60 1.6 LPG Prestige 2017 · 124.500 km · Turuncu 1.480.000 ₺ | 2017 | 124.500 km | Turuncu | 1.480.000 ₺ | VanEdremit | ||
| Volkswagen Tiguan1.4 LPG Prestige | 2012 Volkswagen Tiguan Prestige — Az Yakan Volkswagen Tiguan 1.4 LPG Prestige Takasa Uygun2012 · 276.500 km · Bej 5.650.000 ₺ | 2012 | 276.500 km | Bej | 5.650.000 ₺ | VanEdremit | ||
| Ford Fiesta1.5 e-Hybrid Design | 2023 Ford Fiesta Design — Bakımları Yeni Ford Fiesta 1.5 e-Hybrid Design Ekspertizli2023 · 53.500 km · Mavi 2.730.000 ₺ | 2023 | 53.500 km | Mavi | 2.730.000 ₺ | VanTuşba | ||
| — | Satılık UTV · Özalp — 2025 Model, ManuelTakasa Uygun 2025 · 16.500 km 540.000 ₺ | 2025 | 16.500 km | — | 540.000 ₺ | VanÖzalp | ||
| Ferrari SF901.8 Hybrid Titanium | 2017 Ferrari SF90 Titanium — Değişensiz Ferrari SF90 1.8 Hybrid Titanium Takasa Uygun2017 · 186.500 km · Gümüş 3.170.000 ₺ | 2017 | 186.500 km | Gümüş | 3.170.000 ₺ | VanTuşba | ||
| Ferrari Roma1.4 TSI Style | 2016 Ferrari Roma Style — Az Yakan Ferrari Roma 1.4 TSI Style Ekspertizli2016 · 91.000 km · Kırmızı 664.000 ₺ | 2016 | 91.000 km | Kırmızı | 664.000 ₺ | VanÇaldıran | ||
| Alfa Romeo MiTo2.5 Hybrid Titanium | 2017 Alfa Romeo MiTo Titanium — Bakımları Yeni Alfa Romeo MiTo 2.5 Hybrid Titanium Takasa Uygun2017 · 128.500 km · Kahverengi 902.000 ₺ | 2017 | 128.500 km | Kahverengi | 902.000 ₺ | VanÖzalp | ||
| Bentley Mulsanne2.0 d Sport | 2011 Bentley Mulsanne Sport — Az Yakan Bentley Mulsanne 2.0 d Sport Yeni2011 · 215.500 km · Kahverengi 3.870.000 ₺ | 2011 | 215.500 km | Kahverengi | 3.870.000 ₺ | VanÖzalp | ||
| Renault Talisman1.0 TSI Titanium | 2025 Renault Talisman Titanium — Tramer Kaydı Düşük Renault Talisman 1.0 TSI Titanium Ekspertizli2025 · 13.000 km · Beyaz 3.780.000 ₺ | 2025 | 13.000 km | Beyaz | 3.780.000 ₺ | VanEdremit | ||
| Ford Fusion1.5 e-Hybrid Urban | 2014 Ford Fusion Urban — Tramer Kaydı Düşük Ford Fusion 1.5 e-Hybrid Urban Ekspertizli2014 · 128.500 km · Siyah 3.010.000 ₺ | 2014 | 128.500 km | Siyah | 3.010.000 ₺ | VanEdremit | ||
| Alfa Romeo MiTo1.2 PureTech Design | 2018 Alfa Romeo MiTo Design — Az Yakan Alfa Romeo MiTo 1.2 PureTech Design Ekspertizli2018 · 79.500 km · Bej 1.820.000 ₺ | 2018 | 79.500 km | Bej | 1.820.000 ₺ | VanEdremit | ||
| Lada Vesta1.6 TDI Comfort | 2010 Lada Vesta Comfort — Az Yakan Lada Vesta 1.6 TDI Comfort Bireysel2010 · 209.500 km · Gri 1.350.000 ₺ | 2010 | 209.500 km | Gri | 1.350.000 ₺ | VanEdremit | ||
| Toyota Proace City1.5 e-Hybrid Elite | 2016 Toyota Proace City Elite — Garaj Aracı Toyota Proace City 1.5 e-Hybrid Elite Ekspertizli2016 · 92.000 km · Gümüş 607.000 ₺ | 2016 | 92.000 km | Gümüş | 607.000 ₺ | VanTuşba | ||
| Mazda CX-601.5 e-Hybrid Titanium | 2016 Mazda CX-60 Titanium — Garaj Aracı Mazda CX-60 1.5 e-Hybrid Titanium 2016 · 182.000 km · Lacivert 3.550.000 ₺ | 2016 | 182.000 km | Lacivert | 3.550.000 ₺ | VanEdremit | ||
| Peugeot 4071.5 e-Hybrid Urban | 2017 Peugeot 407 Urban — Garaj Aracı Peugeot 407 1.5 e-Hybrid Urban Fiyatı Düştü2017 · 84.000 km · Beyaz 4.860.000 ₺ | 2017 | 84.000 km | Beyaz | 4.860.000 ₺ | VanÇaldıran | ||
| Nissan Navara2.0 d Comfort | 2024 Nissan Navara Comfort — Tramer Kaydı Düşük Nissan Navara 2.0 d Comfort 2024 · 23.500 km · Gri 2.310.000 ₺ | 2024 | 23.500 km | Gri | 2.310.000 ₺ | VanTuşba | ||
| — | Kiralık Otomobil · Tuşba — 2023 Model, Yarı OtomatikFiyatı Düştü 2023 4.720 ₺ | 2023 | — | — | 4.720 ₺ | VanTuşba | ||
| MG HS1.4 TSI Titanium | 2015 MG HS Titanium — İlk Elden MG HS 1.4 TSI Titanium 2015 · 102.000 km · Bej 3.540.000 ₺ | 2015 | 102.000 km | Bej | 3.540.000 ₺ | VanEdremit | ||
| Audi e-tron1.2 PureTech Executive | 2019 Audi e-tron Executive — Tramer Kaydı Düşük Audi e-tron 1.2 PureTech Executive Hızlı Satış2019 · 131.500 km · Yeşil 4.070.000 ₺ | 2019 | 131.500 km | Yeşil | 4.070.000 ₺ | VanErciş | ||
| Rolls-Royce Ghost2.0 Turbo Elite | 2019 Rolls-Royce Ghost Elite — İlk Elden Rolls-Royce Ghost 2.0 Turbo Elite Ekspertizli2019 · 144.500 km · Bordo 2.050.000 ₺ | 2019 | 144.500 km | Bordo | 2.050.000 ₺ | VanÖzalp | ||
| BMW 2 Serisi2.0 PHEV Premium | 2015 BMW 2 Serisi Premium — Tramer Kaydı Düşük BMW 2 Serisi 2.0 PHEV Premium Ekspertizli2015 · 198.000 km · Lacivert 5.450.000 ₺ | 2015 | 198.000 km | Lacivert | 5.450.000 ₺ | VanÖzalp | ||
| BMW 8 Serisi2.5 Hybrid Prestige | 2023 BMW 8 Serisi Prestige — Masrafsız BMW 8 Serisi 2.5 Hybrid Prestige Ekspertizli2023 · 49.000 km · Bej 755.000 ₺ | 2023 | 49.000 km | Bej | 755.000 ₺ | VanEdremit | ||
| PeugeotUzun Menzil Premium | 2022 Peugeot Premium — Bakımları Yeni Peugeot Uzun Menzil Premium Bireysel2022 · 36.000 km · Mavi 2.260.000 ₺ | 2022 | 36.000 km | Mavi | 2.260.000 ₺ | VanTuşba | ||
Van Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Van genelinde şu anda 58 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 9.250.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.280.000 ₺. En çok ilan Özalp (13), Edremit (13) ve Tuşba (10) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (31), Arazi, SUV & Pickup (18) ve Motosiklet (3). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %97.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Van Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Van vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Özalp ilçesinde (13 ilan). Ardından Edremit (13) ve Tuşba (10) geliyor.
Van vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (31), Arazi, SUV & Pickup (18), Motosiklet (3) ve Kiralık Araçlar (2) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Van vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 58 ilana göre Van vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 9.250.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.814.637 ₺.
Van vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























