
Van Otomobil İlanları
31 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Skoda Fabia1.5 dCi Design | 2011 Skoda Fabia Design — Ekspertiz Raporlu Skoda Fabia 1.5 dCi Design Hızlı Satış2011 · 275.000 km · Mavi 929.000 ₺ | 2011 | 275.000 km | Mavi | 929.000 ₺ | VanEdremit | ||
| Suzuki SX41.4 LPG Elite | 2022 Suzuki SX4 Elite — Masrafsız Suzuki SX4 1.4 LPG Elite Takasa Uygun2022 · 81.000 km · Turuncu 1.830.000 ₺ | 2022 | 81.000 km | Turuncu | 1.830.000 ₺ | VanEdremit | ||
| DS Automobiles DS 52.0 d Elite | 2022 DS Automobiles DS 5 Elite — Tramer Kaydı Düşük DS Automobiles DS 5 2.0 d Elite Fiyatı Düştü2022 · 54.500 km · Bordo 2.300.000 ₺ | 2022 | 54.500 km | Bordo | 2.300.000 ₺ | VanÖzalp | ||
| Aston Martin DB121.2 PureTech Urban | 2024 Aston Martin DB12 Urban — Az Yakan Aston Martin DB12 1.2 PureTech Urban Bireysel2024 · 24.500 km · Bej 4.910.000 ₺ | 2024 | 24.500 km | Bej | 4.910.000 ₺ | Vanİpekyolu | ||
| Peugeot 2062.0 PHEV Style | 2025 Peugeot 206 Style — Bakımları Yeni Peugeot 206 2.0 PHEV Style Takasa Uygun2025 · 15.500 km · Turuncu 1.970.000 ₺ | 2025 | 15.500 km | Turuncu | 1.970.000 ₺ | VanEdremit | ||
| Rolls-Royce Wraith1.5 dCi Premium | 2018 Rolls-Royce Wraith Premium — Bakımları Yeni Rolls-Royce Wraith 1.5 dCi Premium Fiyatı Düştü2018 · 130.000 km · Bordo 1.690.000 ₺ | 2018 | 130.000 km | Bordo | 1.690.000 ₺ | VanÇaldıran | ||
| Honda City1.8 Hybrid Comfort | 2021 Honda City Comfort — Tramer Kaydı Düşük Honda City 1.8 Hybrid Comfort Takasa Uygun2021 · 79.500 km · Mavi 1.290.000 ₺ | 2021 | 79.500 km | Mavi | 1.290.000 ₺ | Vanİpekyolu | ||
| Volkswagen Passat Variant1.5 e-Hybrid Premium | 2017 Volkswagen Passat Variant Premium — Az Yakan Volkswagen Passat Variant 1.5 e-Hybrid Premium Ekspertizli2017 · 160.000 km · Lacivert 3.030.000 ₺ | 2017 | 160.000 km | Lacivert | 3.030.000 ₺ | Vanİpekyolu | ||
| Volkswagen Scirocco2.0 PHEV Urban | 2021 Volkswagen Scirocco Urban — Bakımları Yeni Volkswagen Scirocco 2.0 PHEV Urban Fiyatı Düştü2021 · 105.000 km · Bej 692.000 ₺ | 2021 | 105.000 km | Bej | 692.000 ₺ | VanÇaldıran | ||
| Porsche Taycan1.6 LPG Prestige | 2016 Porsche Taycan Prestige — Bakımları Yeni Porsche Taycan 1.6 LPG Prestige Bireysel2016 · 208.500 km · Siyah 6.290.000 ₺ | 2016 | 208.500 km | Siyah | 6.290.000 ₺ | VanTuşba | ||
| Renault Fluence1.0 TSI Premium | 2010 Renault Fluence Premium — Değişensiz Renault Fluence 1.0 TSI Premium Takasa Uygun2010 · 320.000 km · Beyaz 3.280.000 ₺ | 2010 | 320.000 km | Beyaz | 3.280.000 ₺ | VanTuşba | ||
| Ford Fiesta1.5 e-Hybrid Design | 2023 Ford Fiesta Design — Bakımları Yeni Ford Fiesta 1.5 e-Hybrid Design Ekspertizli2023 · 53.500 km · Mavi 2.730.000 ₺ | 2023 | 53.500 km | Mavi | 2.730.000 ₺ | VanTuşba | ||
| Ferrari SF901.8 Hybrid Titanium | 2017 Ferrari SF90 Titanium — Değişensiz Ferrari SF90 1.8 Hybrid Titanium Takasa Uygun2017 · 186.500 km · Gümüş 3.170.000 ₺ | 2017 | 186.500 km | Gümüş | 3.170.000 ₺ | VanTuşba | ||
| Ferrari Roma1.4 TSI Style | 2016 Ferrari Roma Style — Az Yakan Ferrari Roma 1.4 TSI Style Ekspertizli2016 · 91.000 km · Kırmızı 664.000 ₺ | 2016 | 91.000 km | Kırmızı | 664.000 ₺ | VanÇaldıran | ||
| Alfa Romeo MiTo2.5 Hybrid Titanium | 2017 Alfa Romeo MiTo Titanium — Bakımları Yeni Alfa Romeo MiTo 2.5 Hybrid Titanium Takasa Uygun2017 · 128.500 km · Kahverengi 902.000 ₺ | 2017 | 128.500 km | Kahverengi | 902.000 ₺ | VanÖzalp | ||
| Bentley Mulsanne2.0 d Sport | 2011 Bentley Mulsanne Sport — Az Yakan Bentley Mulsanne 2.0 d Sport Yeni2011 · 215.500 km · Kahverengi 3.870.000 ₺ | 2011 | 215.500 km | Kahverengi | 3.870.000 ₺ | VanÖzalp | ||
| Renault Talisman1.0 TSI Titanium | 2025 Renault Talisman Titanium — Tramer Kaydı Düşük Renault Talisman 1.0 TSI Titanium Ekspertizli2025 · 13.000 km · Beyaz 3.780.000 ₺ | 2025 | 13.000 km | Beyaz | 3.780.000 ₺ | VanEdremit | ||
| Ford Fusion1.5 e-Hybrid Urban | 2014 Ford Fusion Urban — Tramer Kaydı Düşük Ford Fusion 1.5 e-Hybrid Urban Ekspertizli2014 · 128.500 km · Siyah 3.010.000 ₺ | 2014 | 128.500 km | Siyah | 3.010.000 ₺ | VanEdremit | ||
| Alfa Romeo MiTo1.2 PureTech Design | 2018 Alfa Romeo MiTo Design — Az Yakan Alfa Romeo MiTo 1.2 PureTech Design Ekspertizli2018 · 79.500 km · Bej 1.820.000 ₺ | 2018 | 79.500 km | Bej | 1.820.000 ₺ | VanEdremit | ||
| Lada Vesta1.6 TDI Comfort | 2010 Lada Vesta Comfort — Az Yakan Lada Vesta 1.6 TDI Comfort Bireysel2010 · 209.500 km · Gri 1.350.000 ₺ | 2010 | 209.500 km | Gri | 1.350.000 ₺ | VanEdremit | ||
| Peugeot 4071.5 e-Hybrid Urban | 2017 Peugeot 407 Urban — Garaj Aracı Peugeot 407 1.5 e-Hybrid Urban Fiyatı Düştü2017 · 84.000 km · Beyaz 4.860.000 ₺ | 2017 | 84.000 km | Beyaz | 4.860.000 ₺ | VanÇaldıran | ||
| Rolls-Royce Ghost2.0 Turbo Elite | 2019 Rolls-Royce Ghost Elite — İlk Elden Rolls-Royce Ghost 2.0 Turbo Elite Ekspertizli2019 · 144.500 km · Bordo 2.050.000 ₺ | 2019 | 144.500 km | Bordo | 2.050.000 ₺ | VanÖzalp | ||
| BMW 2 Serisi2.0 PHEV Premium | 2015 BMW 2 Serisi Premium — Tramer Kaydı Düşük BMW 2 Serisi 2.0 PHEV Premium Ekspertizli2015 · 198.000 km · Lacivert 5.450.000 ₺ | 2015 | 198.000 km | Lacivert | 5.450.000 ₺ | VanÖzalp | ||
| BMW 8 Serisi2.5 Hybrid Prestige | 2023 BMW 8 Serisi Prestige — Masrafsız BMW 8 Serisi 2.5 Hybrid Prestige Ekspertizli2023 · 49.000 km · Bej 755.000 ₺ | 2023 | 49.000 km | Bej | 755.000 ₺ | VanEdremit | ||
Van Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Van genelinde şu anda 31 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 664.000 ₺ ile 6.290.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.970.000 ₺. En çok ilan Edremit (8), Özalp (7) ve İpekyolu (6) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Alfa Romeo (3), BMW (2) ve Ferrari (2). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %97.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Van Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Van otomobil ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı Edremit ilçesinde (8 ilan). Ardından Özalp (7) ve İpekyolu (6) geliyor.
Van otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Alfa Romeo (3), BMW (2), Ferrari (2) ve Ford (2) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Van otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 31 ilana göre Van otomobil fiyatları 664.000 ₺ ile 6.290.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.513.032 ₺.
Van otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























