
Adana Vasıta İlanları
32 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| — | Satılık Gulet · Çukurova — 2002 Model, 8 mBireysel 2002 785.000 ₺ | 2002 | — | — | 785.000 ₺ | AdanaÇukurova | ||
| KGM (SsangYong) Rexton1.6 TDI Titanium | 2024 KGM (SsangYong) Rexton Titanium — Ekspertiz Raporlu KGM (SsangYong) Rexton 1.6 TDI Titanium Bireysel2024 · 20.500 km · Kahverengi 2.490.000 ₺ | 2024 | 20.500 km | Kahverengi | 2.490.000 ₺ | AdanaÇukurova | ||
| Lexus IS2.5 Hybrid Elite | 2023 Lexus IS Elite — Tramer Kaydı Düşük Lexus IS 2.5 Hybrid Elite Ekspertizli2023 · 41.500 km · Mavi 5.720.000 ₺ | 2023 | 41.500 km | Mavi | 5.720.000 ₺ | AdanaSeyhan | ||
| Dacia Duster2.5 Hybrid Premium | 2022 Dacia Duster Premium — Garaj Aracı Dacia Duster 2.5 Hybrid Premium Ekspertizli2022 · 71.500 km · Bordo 6.970.000 ₺ | 2022 | 71.500 km | Bordo | 6.970.000 ₺ | AdanaSeyhan | ||
| Suzuki750 Adventure | 2010 Suzuki — Az Yakan Suzuki 750 Adventure Bireysel2010 · 107.500 km · Kırmızı 73.800 ₺ | 2010 | 107.500 km | Kırmızı | 73.800 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Kia Sportage1.5 dCi Comfort | 2023 Kia Sportage Comfort — Ekspertiz Raporlu Kia Sportage 1.5 dCi Comfort Bireysel2023 · 41.000 km · Bej 1.470.000 ₺ | 2023 | 41.000 km | Bej | 1.470.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
| Seat Leon2.0 TDI Design | 2017 Seat Leon Design — Tramer Kaydı Düşük Seat Leon 2.0 TDI Design Bireysel2017 · 167.000 km · Lacivert 1.620.000 ₺ | 2017 | 167.000 km | Lacivert | 1.620.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Fiat Fiorino1.4 TSI Urban | 2020 Fiat Fiorino Urban — Ekspertiz Raporlu Fiat Fiorino 1.4 TSI Urban Ekspertizli2020 · 114.000 km · Mavi 1.940.000 ₺ | 2020 | 114.000 km | Mavi | 1.940.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Porsche Taycan2.5 Hybrid Sport | 2018 Porsche Taycan Sport — Masrafsız Porsche Taycan 2.5 Hybrid Sport Takasa Uygun2018 · 147.000 km · Yeşil 3.820.000 ₺ | 2018 | 147.000 km | Yeşil | 3.820.000 ₺ | AdanaÇukurova | ||
| Peugeot 5082.0 d Comfort | 2016 Peugeot 508 Comfort — Garaj Aracı Peugeot 508 2.0 d Comfort Ekspertizli2016 · 188.000 km · Beyaz 1.360.000 ₺ | 2016 | 188.000 km | Beyaz | 1.360.000 ₺ | AdanaSeyhan | ||
| BMWe-5 | 2024 BMW — Ekspertiz Raporlu BMW e-5 Takasa Uygun2024 · 13.500 km · Sarı 240.000 ₺ | 2024 | 13.500 km | Sarı | 240.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
| Renault Talisman2.5 Hybrid Elite | 2012 Renault Talisman Elite — Değişensiz Renault Talisman 2.5 Hybrid Elite Ekspertizli2012 · 165.000 km · Yeşil 5.480.000 ₺ | 2012 | 165.000 km | Yeşil | 5.480.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Hyundai Getz2.0 Turbo Comfort | 2011 Hyundai Getz Comfort — Tramer Kaydı Düşük Hyundai Getz 2.0 Turbo Comfort Ekspertizli2011 · 304.500 km · Siyah 1.610.000 ₺ | 2011 | 304.500 km | Siyah | 1.610.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
| Opel Crossland1.6 Elite | 2024 Opel Crossland Elite — İlk Elden Opel Crossland 1.6 Elite Takasa Uygun2024 · 35.000 km · Bej 2.190.000 ₺ | 2024 | 35.000 km | Bej | 2.190.000 ₺ | AdanaSeyhan | ||
| Fiat Scudo1.6 LPG Prestige | 2021 Fiat Scudo Prestige — Tramer Kaydı Düşük Fiat Scudo 1.6 LPG Prestige Bireysel2021 · 101.500 km · Kırmızı 982.000 ₺ | 2021 | 101.500 km | Kırmızı | 982.000 ₺ | AdanaÇukurova | ||
| — | Satılık Şişme Bot & RIB · Çukurova — 2011 Model, 16 mBireysel 2011 1.640.000 ₺ | 2011 | — | — | 1.640.000 ₺ | AdanaÇukurova | ||
| Rolls-Royce Ghost1.4 LPG Executive | 2015 Rolls-Royce Ghost Executive — İlk Elden Rolls-Royce Ghost 1.4 LPG Executive Ekspertizli2015 · 131.000 km · Sarı 1.170.000 ₺ | 2015 | 131.000 km | Sarı | 1.170.000 ₺ | AdanaSeyhan | ||
| Opel Ascona2.0 Turbo Executive | 2021 Opel Ascona Executive — Bakımları Yeni Opel Ascona 2.0 Turbo Executive Ekspertizli2021 · 47.000 km · Bej 1.430.000 ₺ | 2021 | 47.000 km | Bej | 1.430.000 ₺ | AdanaCeyhan | ||
| BMW 5 Serisi1.8 Hybrid Urban | 2010 BMW 5 Serisi Urban — Ekspertiz Raporlu BMW 5 Serisi 1.8 Hybrid Urban Bireysel2010 · 273.500 km · Yeşil 1.700.000 ₺ | 2010 | 273.500 km | Yeşil | 1.700.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| BYD Seal U1.4 LPG Sport | 2011 BYD Seal U Sport — Masrafsız BYD Seal U 1.4 LPG Sport Ekspertizli2011 · 264.500 km · Bej 4.860.000 ₺ | 2011 | 264.500 km | Bej | 4.860.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
| Toyota Prius2.5 Hybrid Premium | 2016 Toyota Prius Premium — Az Yakan Toyota Prius 2.5 Hybrid Premium Takasa Uygun2016 · 164.000 km · Kahverengi 4.770.000 ₺ | 2016 | 164.000 km | Kahverengi | 4.770.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
| Ferrari California1.5 dCi Design | 2025 Ferrari California Design — Değişensiz Ferrari California 1.5 dCi Design Ekspertizli2025 · 14.000 km · Kırmızı 6.050.000 ₺ | 2025 | 14.000 km | Kırmızı | 6.050.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
| — | Satılık Çekici · Ceyhan — 2022 Model, ManuelTakasa Uygun 2022 · 41.500 km · Sarı 784.000 ₺ | 2022 | 41.500 km | Sarı | 784.000 ₺ | AdanaCeyhan | ||
| Renault R 122.0 PHEV Executive | 2012 Renault R 12 Executive · Kozan — Garaj Aracı Renault R 12 2.0 PHEV Executive Ekspertizli2012 · 207.000 km · Siyah 1.130.000 ₺ | 2012 | 207.000 km | Siyah | 1.130.000 ₺ | AdanaKozan | ||
Adana Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Adana genelinde şu anda 98 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.450 ₺ ile 10.300.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.030.000 ₺. En çok ilan Seyhan (20), Sarıçam (19) ve Yüreğir (18) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (45), Arazi, SUV & Pickup (26) ve Minivan & Panelvan (7). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %97.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Adana Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Adana vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Seyhan ilçesinde (20 ilan). Ardından Sarıçam (19) ve Yüreğir (18) geliyor.
Adana vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (45), Arazi, SUV & Pickup (26), Minivan & Panelvan (7) ve Ticari Araçlar (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Adana vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 98 ilana göre Adana vasıta fiyatları 1.450 ₺ ile 10.300.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.930.139 ₺.
Adana vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























