
Ankara Vasıta İlanları
151 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| — | Satılık Römork — 2021 Model, OtomatikBireysel 2021 · 57.500 km · Beyaz 2.440.000 ₺ | 2021 | 57.500 km | Beyaz | 2.440.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Honda CR-V2.0 PHEV Urban | 2025 Honda CR-V Urban — Tramer Kaydı Düşük Honda CR-V 2.0 PHEV Urban 2025 · 9.500 km · Lacivert 1.480.000 ₺ | 2025 | 9.500 km | Lacivert | 1.480.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Ferrari 8121.5 e-Hybrid Design | 2015 Ferrari 812 Design — İlk Elden Ferrari 812 1.5 e-Hybrid Design Ekspertizli2015 · 215.000 km · Sarı 1.640.000 ₺ | 2015 | 215.000 km | Sarı | 1.640.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Renault Captur1.6 Comfort | 2020 Renault Captur Comfort — Bakımları Yeni Renault Captur 1.6 Comfort Takasa Uygun2020 · 117.000 km · Turuncu 1.730.000 ₺ | 2020 | 117.000 km | Turuncu | 1.730.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| Audi A11.5 e-Hybrid Comfort | 2012 Audi A1 Comfort — Masrafsız Audi A1 1.5 e-Hybrid Comfort 2012 · 229.000 km · Sarı 1.260.000 ₺ | 2012 | 229.000 km | Sarı | 1.260.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Dacia Jogger1.4 LPG Comfort | 2011 Dacia Jogger Comfort — Garaj Aracı Dacia Jogger 1.4 LPG Comfort Ekspertizli2011 · 144.000 km · Bordo 1.230.000 ₺ | 2011 | 144.000 km | Bordo | 1.230.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Toyota Camry1.2 PureTech Elite | 2024 Toyota Camry Elite — Az Yakan Toyota Camry 1.2 PureTech Elite Ekspertizli2024 · 24.500 km · Sarı 5.710.000 ₺ | 2024 | 24.500 km | Sarı | 5.710.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Hyundai Starex2.0 PHEV Prestige | 2015 Hyundai Starex Prestige — İlk Elden Hyundai Starex 2.0 PHEV Prestige 2015 · 203.000 km · Bej 3.830.000 ₺ | 2015 | 203.000 km | Bej | 3.830.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| BYD Seal U1.2 PureTech Titanium | 2025 BYD Seal U Titanium — Değişensiz BYD Seal U 1.2 PureTech Titanium Takasa Uygun2025 · 20.000 km · Gümüş 3.350.000 ₺ | 2025 | 20.000 km | Gümüş | 3.350.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Toyota Hilux1.5 e-Hybrid Design | 2015 Toyota Hilux Design — Değişensiz Toyota Hilux 1.5 e-Hybrid Design 2015 · 155.000 km · Mavi 1.240.000 ₺ | 2015 | 155.000 km | Mavi | 1.240.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Peugeot Bipper1.8 Hybrid Prestige | 2016 Peugeot Bipper Prestige — Masrafsız Peugeot Bipper 1.8 Hybrid Prestige Ekspertizli2016 · 122.500 km · Lacivert 1.520.000 ₺ | 2016 | 122.500 km | Lacivert | 1.520.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| BMW 8 Serisi1.6 LPG Titanium | 2015 BMW 8 Serisi Titanium — Değişensiz BMW 8 Serisi 1.6 LPG Titanium Takasa Uygun2015 · 172.500 km · Gümüş 5.010.000 ₺ | 2015 | 172.500 km | Gümüş | 5.010.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Bentley Continental1.4 TSI Comfort | 2012 Bentley Continental Comfort — Bakımları Yeni Bentley Continental 1.4 TSI Comfort Ekspertizli2012 · 197.000 km · Gri 3.100.000 ₺ | 2012 | 197.000 km | Gri | 3.100.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Renault R 92.5 Hybrid Sport | 2021 Renault R 9 Sport — İlk Elden Renault R 9 2.5 Hybrid Sport Ekspertizli2021 · 64.000 km · Beyaz 3.720.000 ₺ | 2021 | 64.000 km | Beyaz | 3.720.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| — | Kiralık Ticari Araç · Çankaya — 2012 Model, Yarı OtomatikBireysel 2012 2.210 ₺ | 2012 | — | — | 2.210 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Ford Transit Connect1.5 dCi Premium | 2019 Ford Transit Connect Premium — Tramer Kaydı Düşük Ford Transit Connect 1.5 dCi Premium Fiyatı Düştü2019 · 122.000 km · Kahverengi 3.760.000 ₺ | 2019 | 122.000 km | Kahverengi | 3.760.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Land Rover Discovery1.4 LPG Executive | 2020 Land Rover Discovery Executive — Değişensiz Land Rover Discovery 1.4 LPG Executive Ekspertizli2020 · 76.500 km · Kahverengi 6.100.000 ₺ | 2020 | 76.500 km | Kahverengi | 6.100.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Skoda Karoq1.8 Hybrid Style | 2013 Skoda Karoq Style — Tramer Kaydı Düşük Skoda Karoq 1.8 Hybrid Style Fiyatı Düştü2013 · 206.500 km · Siyah 2.390.000 ₺ | 2013 | 206.500 km | Siyah | 2.390.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Volvo S801.6 LPG Sport | 2022 Volvo S80 Sport — İlk Elden Volvo S80 1.6 LPG Sport Ekspertizli2022 · 65.000 km · Yeşil 1.090.000 ₺ | 2022 | 65.000 km | Yeşil | 1.090.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Nissan Navara1.6 LPG Design | 2021 Nissan Navara Design — Garaj Aracı Nissan Navara 1.6 LPG Design Ekspertizli2021 · 99.000 km · Kahverengi 4.110.000 ₺ | 2021 | 99.000 km | Kahverengi | 4.110.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Audi A31.6 LPG Urban | 2023 Audi A3 Urban — Bakımları Yeni Audi A3 1.6 LPG Urban Fiyatı Düştü2023 · 32.500 km · Beyaz 2.070.000 ₺ | 2023 | 32.500 km | Beyaz | 2.070.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Cupra Born3.0 d Titanium | 2012 Cupra Born Titanium — Değişensiz Cupra Born 3.0 d Titanium Hızlı Satış2012 · 201.000 km · Siyah 2.150.000 ₺ | 2012 | 201.000 km | Siyah | 2.150.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Chevrolet Camaro2.5 Hybrid Prestige | 2024 Chevrolet Camaro Prestige — Tramer Kaydı Düşük Chevrolet Camaro 2.5 Hybrid Prestige Fiyatı Düştü2024 · 20.500 km · Gümüş 877.000 ₺ | 2024 | 20.500 km | Gümüş | 877.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Toyota Yaris1.5 e-Hybrid Prestige | 2025 Toyota Yaris Prestige — Bakımları Yeni Toyota Yaris 1.5 e-Hybrid Prestige 2025 · 9.000 km · Beyaz 793.000 ₺ | 2025 | 9.000 km | Beyaz | 793.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
Ankara Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Ankara genelinde şu anda 151 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 2.210 ₺ ile 76.400.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.390.000 ₺. En çok ilan Sincan (33), Etimesgut (28) ve Keçiören (27) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (74), Arazi, SUV & Pickup (46) ve Minivan & Panelvan (13). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %93.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Ankara Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Ankara vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Sincan ilçesinde (33 ilan). Ardından Etimesgut (28) ve Keçiören (27) geliyor.
Ankara vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (74), Arazi, SUV & Pickup (46), Minivan & Panelvan (13) ve Elektrikli Araçlar (7) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Ankara vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 151 ilana göre Ankara vasıta fiyatları 2.210 ₺ ile 76.400.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.945.219 ₺.
Ankara vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























