
Ankara Vasıta İlanları
151 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Renault Fluence2.0 PHEV Elite | 2017 Renault Fluence Elite — İlk Elden Renault Fluence 2.0 PHEV Elite Hızlı Satış2017 · 144.500 km · Lacivert 4.490.000 ₺ | 2017 | 144.500 km | Lacivert | 4.490.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Citroën C31.5 e-Hybrid Executive | 2010 Citroën C3 Executive — Değişensiz Citroën C3 1.5 e-Hybrid Executive 2010 · 283.000 km · Bej 2.690.000 ₺ | 2010 | 283.000 km | Bej | 2.690.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Lamborghini Revuelto2.0 TDI Elite | 2016 Lamborghini Revuelto Elite — Garaj Aracı Lamborghini Revuelto 2.0 TDI Elite Ekspertizli2016 · 108.500 km · Beyaz 2.870.000 ₺ | 2016 | 108.500 km | Beyaz | 2.870.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Peugeot 1061.8 Hybrid Design | 2023 Peugeot 106 Design — İlk Elden Peugeot 106 1.8 Hybrid Design Ekspertizli2023 · 53.000 km · Bordo 3.200.000 ₺ | 2023 | 53.000 km | Bordo | 3.200.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Ferrari SF901.8 Hybrid Elite | 2017 Ferrari SF90 Elite — Masrafsız Ferrari SF90 1.8 Hybrid Elite 2017 · 106.500 km · Sarı 4.510.000 ₺ | 2017 | 106.500 km | Sarı | 4.510.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Chery Tiggo 41.2 PureTech Style | 2014 Chery Tiggo 4 Style — Masrafsız Chery Tiggo 4 1.2 PureTech Style Bireysel2014 · 199.000 km · Bej 1.960.000 ₺ | 2014 | 199.000 km | Bej | 1.960.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Volkswagen Caddy1.6 LPG Titanium | 2020 Volkswagen Caddy Titanium — Tramer Kaydı Düşük Volkswagen Caddy 1.6 LPG Titanium Hızlı Satış2020 · 96.000 km · Kırmızı 1.960.000 ₺ | 2020 | 96.000 km | Kırmızı | 1.960.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Piaggio750 Sport | 2011 Piaggio — Masrafsız Piaggio 750 Sport Takasa Uygun2011 · 68.500 km · Lacivert 537.000 ₺ | 2011 | 68.500 km | Lacivert | 537.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| — | Satılık Oto Kurtarıcı & Taşıyıcı — 2015 Model, ManuelTakasa Uygun 2015 · 124.500 km · Bej 656.000 ₺ | 2015 | 124.500 km | Bej | 656.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| Peugeot 3081.5 e-Hybrid Prestige | 2018 Peugeot 308 Prestige — Bakımları Yeni Peugeot 308 1.5 e-Hybrid Prestige Bireysel2018 · 138.000 km · Lacivert 4.480.000 ₺ | 2018 | 138.000 km | Lacivert | 4.480.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Toyota GR862.5 Hybrid Premium | 2010 Toyota GR86 Premium — İlk Elden Toyota GR86 2.5 Hybrid Premium Takasa Uygun2010 · 314.000 km · Mavi 5.560.000 ₺ | 2010 | 314.000 km | Mavi | 5.560.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Lada Samara1.4 LPG Executive | 2013 Lada Samara Executive — Ekspertiz Raporlu Lada Samara 1.4 LPG Executive Ekspertizli2013 · 207.000 km · Turuncu 1.620.000 ₺ | 2013 | 207.000 km | Turuncu | 1.620.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Toyota Corolla1.6 LPG Premium | 2023 Toyota Corolla Premium · Etimesgut — Az Yakan Toyota Corolla 1.6 LPG Premium Ekspertizli2023 · 42.000 km · Siyah 3.070.000 ₺ | 2023 | 42.000 km | Siyah | 3.070.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Hyundai Kona2.5 Hybrid Sport | 2023 Hyundai Kona Sport — İlk Elden Hyundai Kona 2.5 Hybrid Sport Ekspertizli2023 · 49.000 km · Kırmızı 1.470.000 ₺ | 2023 | 49.000 km | Kırmızı | 1.470.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Ford Transit Custom1.6 LPG Sport | 2024 Ford Transit Custom Sport — Değişensiz Ford Transit Custom 1.6 LPG Sport 2024 · 20.000 km · Turuncu 1.030.000 ₺ | 2024 | 20.000 km | Turuncu | 1.030.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Nissan Ariya2.0 PHEV Sport | 2011 Nissan Ariya Sport — Garaj Aracı Nissan Ariya 2.0 PHEV Sport Takasa Uygun2011 · 157.000 km · Gri 1.780.000 ₺ | 2011 | 157.000 km | Gri | 1.780.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| NissanUzun Menzil Design | 2016 Nissan Design — Masrafsız Nissan Uzun Menzil Design Ekspertizli2016 · 129.500 km · Turuncu 3.560.000 ₺ | 2016 | 129.500 km | Turuncu | 3.560.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| MGUzun Menzil Prestige | 2013 MG Prestige — Garaj Aracı MG Uzun Menzil Prestige Fiyatı Düştü2013 · 138.500 km · Mavi 2.930.000 ₺ | 2013 | 138.500 km | Mavi | 2.930.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Citroën C31.6 LPG Elite | 2019 Citroën C3 Elite — Az Yakan Citroën C3 1.6 LPG Elite Takasa Uygun2019 · 144.500 km · Gümüş 985.000 ₺ | 2019 | 144.500 km | Gümüş | 985.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Opel Zafira2.5 Hybrid Urban | 2021 Opel Zafira Urban — Az Yakan Opel Zafira 2.5 Hybrid Urban Ekspertizli2021 · 67.000 km · Sarı 1.760.000 ₺ | 2021 | 67.000 km | Sarı | 1.760.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| Peugeot 2081.8 Hybrid Prestige | 2014 Peugeot 208 Prestige — Garaj Aracı Peugeot 208 1.8 Hybrid Prestige 2014 · 128.500 km · Bej 6.280.000 ₺ | 2014 | 128.500 km | Bej | 6.280.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| Tofaş Şahin2.5 Hybrid Urban | 2013 Tofaş Şahin Urban — İlk Elden Tofaş Şahin 2.5 Hybrid Urban Ekspertizli2013 · 137.500 km · Gri 1.570.000 ₺ | 2013 | 137.500 km | Gri | 1.570.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Opel Crossland1.5 e-Hybrid Executive | 2015 Opel Crossland Executive — Değişensiz Opel Crossland 1.5 e-Hybrid Executive Ekspertizli2015 · 156.000 km · Lacivert 4.970.000 ₺ | 2015 | 156.000 km | Lacivert | 4.970.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| VolkswagenStandart Menzil Executive | 2015 Volkswagen Executive — Masrafsız Volkswagen Standart Menzil Executive Ekspertizli2015 · 148.500 km · Siyah 4.880.000 ₺ | 2015 | 148.500 km | Siyah | 4.880.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
Ankara Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Ankara genelinde şu anda 151 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 2.210 ₺ ile 76.400.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.390.000 ₺. En çok ilan Sincan (33), Etimesgut (28) ve Keçiören (27) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (74), Arazi, SUV & Pickup (46) ve Minivan & Panelvan (13). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %93.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Ankara Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Ankara vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Sincan ilçesinde (33 ilan). Ardından Etimesgut (28) ve Keçiören (27) geliyor.
Ankara vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (74), Arazi, SUV & Pickup (46), Minivan & Panelvan (13) ve Elektrikli Araçlar (7) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Ankara vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 151 ilana göre Ankara vasıta fiyatları 2.210 ₺ ile 76.400.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.945.219 ₺.
Ankara vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























