İçeriğe geç

Ankara Arazi, SUV & Pickup İlanları

46 ilan

İlanlar; sütun başlıklarıyla sıralanabilir
FotoğrafModelİlan BaşlığıYılKilometreRenkFiyatTarihİl / İlçe
Hyundai Ioniq 52.5 Hybrid Elite2018 Hyundai Ioniq 5 Elite — Tramer Kaydı Düşük

Hyundai Ioniq 5 2.5 Hybrid Elite

Takasa Uygun

2018 · 77.000 km · Lacivert

3.690.000 ₺

Keçiören, Ankara · 11 Eylül

201877.000 kmLacivert3.690.000 ₺AnkaraKeçiören
Isuzu D-Max1.6 Titanium2016 Isuzu D-Max Titanium — Garaj Aracı

Isuzu D-Max 1.6 Titanium

Ekspertizli

2016 · 145.500 km · Kahverengi

1.780.000 ₺

Yenimahalle, Ankara · 10 Eylül

2016145.500 kmKahverengi1.780.000 ₺AnkaraYenimahalle
Volkswagen ID.41.8 Hybrid Premium2017 Volkswagen ID.4 Premium — Masrafsız

Volkswagen ID.4 1.8 Hybrid Premium

Takasa Uygun

2017 · 92.000 km · Siyah

2.740.000 ₺

Sincan, Ankara · 09 Eylül

201792.000 kmSiyah2.740.000 ₺AnkaraSincan
Opel Crossland1.4 TSI Prestige2017 Opel Crossland Prestige — Garaj Aracı

Opel Crossland 1.4 TSI Prestige

Ekspertizli

2017 · 124.000 km · Gri

1.740.000 ₺

Çankaya, Ankara · 09 Eylül

2017124.000 kmGri1.740.000 ₺AnkaraÇankaya
Volkswagen Taigo1.8 Hybrid Design2015 Volkswagen Taigo Design — Az Yakan

Volkswagen Taigo 1.8 Hybrid Design

Ekspertizli

2015 · 151.500 km · Yeşil

1.590.000 ₺

Etimesgut, Ankara · 08 Eylül

2015151.500 kmYeşil1.590.000 ₺AnkaraEtimesgut
Volvo XC902.5 Hybrid Design2011 Volvo XC90 Design — Garaj Aracı

Volvo XC90 2.5 Hybrid Design

Takasa Uygun

2011 · 227.000 km · Lacivert

3.830.000 ₺

Mamak, Ankara · 07 Eylül

2011227.000 kmLacivert3.830.000 ₺AnkaraMamak
MINI Countryman3.0 d Sport2013 MINI Countryman Sport — Bakımları Yeni

MINI Countryman 3.0 d Sport

Fiyatı Düştü

2013 · 191.500 km · Kahverengi

3.990.000 ₺

Etimesgut, Ankara · 07 Eylül

2013191.500 kmKahverengi3.990.000 ₺AnkaraEtimesgut
Dacia Duster2.0 d Elite2011 Dacia Duster Elite — Ekspertiz Raporlu

Dacia Duster 2.0 d Elite

Bireysel

2011 · 255.000 km · Bordo

5.160.000 ₺

Sincan, Ankara · 07 Eylül

2011255.000 kmBordo5.160.000 ₺AnkaraSincan
Ford Bronco1.8 Hybrid Design2023 Ford Bronco Design — Az Yakan

Ford Bronco 1.8 Hybrid Design

Takasa Uygun

2023 · 53.000 km · Lacivert

1.510.000 ₺

Mamak, Ankara · 06 Eylül

202353.000 kmLacivert1.510.000 ₺AnkaraMamak
KGM (SsangYong) Musso1.6 Sport2019 KGM (SsangYong) Musso Sport — Ekspertiz Raporlu

KGM (SsangYong) Musso 1.6 Sport

2019 · 91.000 km · Kahverengi

7.950.000 ₺

Çankaya, Ankara · 06 Eylül

201991.000 kmKahverengi7.950.000 ₺AnkaraÇankaya
BYD Atto 3Standart Menzil Comfort2018 BYD Atto 3 Comfort — Bakımları Yeni

BYD Atto 3 Standart Menzil Comfort

Takasa Uygun

2018 · 79.000 km · Siyah

1.360.000 ₺

Keçiören, Ankara · 05 Eylül

201879.000 kmSiyah1.360.000 ₺AnkaraKeçiören
Jeep Avenger1.5 dCi Urban2015 Jeep Avenger Urban — İlk Elden

Jeep Avenger 1.5 dCi Urban

Takasa Uygun

2015 · 106.500 km · Kırmızı

2.630.000 ₺

Çankaya, Ankara · 05 Eylül

2015106.500 kmKırmızı2.630.000 ₺AnkaraÇankaya
Toyota Corolla Cross2.0 TDI Urban2017 Toyota Corolla Cross Urban — Masrafsız

Toyota Corolla Cross 2.0 TDI Urban

Ekspertizli

2017 · 87.000 km · Gri

5.490.000 ₺

Etimesgut, Ankara · 04 Eylül

201787.000 kmGri5.490.000 ₺AnkaraEtimesgut
Volvo EX301.8 Hybrid Premium2016 Volvo EX30 Premium — Bakımları Yeni

Volvo EX30 1.8 Hybrid Premium

Ekspertizli

2016 · 129.000 km · Sarı

6.830.000 ₺

Sincan, Ankara · 03 Eylül

2016129.000 kmSarı6.830.000 ₺AnkaraSincan
Land Rover Range Rover Velar1.0 TSI Prestige2022 Land Rover Range Rover Velar Prestige — Garaj Aracı

Land Rover Range Rover Velar 1.0 TSI Prestige

Ekspertizli

2022 · 46.500 km · Sarı

9.160.000 ₺

Çankaya, Ankara · 02 Eylül

202246.500 kmSarı9.160.000 ₺AnkaraÇankaya
Opel Crossland1.8 Hybrid Comfort2011 Opel Crossland Comfort — Değişensiz

Opel Crossland 1.8 Hybrid Comfort

Fiyatı Düştü

2011 · 300.500 km · Mavi

1.830.000 ₺

Keçiören, Ankara · 01 Eylül

2011300.500 kmMavi1.830.000 ₺AnkaraKeçiören
Porsche Macan1.6 LPG Urban2012 Porsche Macan Urban — İlk Elden

Porsche Macan 1.6 LPG Urban

Ekspertizli

2012 · 260.500 km · Kahverengi

4.930.000 ₺

Çankaya, Ankara · 31 Ağustos

2012260.500 kmKahverengi4.930.000 ₺AnkaraÇankaya
Chery Tiggo 41.2 PureTech Style2014 Chery Tiggo 4 Style — Masrafsız

Chery Tiggo 4 1.2 PureTech Style

Bireysel

2014 · 199.000 km · Bej

1.960.000 ₺

Etimesgut, Ankara · 27 Ağustos

2014199.000 kmBej1.960.000 ₺AnkaraEtimesgut
Hyundai Kona2.5 Hybrid Sport2023 Hyundai Kona Sport — İlk Elden

Hyundai Kona 2.5 Hybrid Sport

Ekspertizli

2023 · 49.000 km · Kırmızı

1.470.000 ₺

Etimesgut, Ankara · 24 Ağustos

202349.000 kmKırmızı1.470.000 ₺AnkaraEtimesgut
Nissan Ariya2.0 PHEV Sport2011 Nissan Ariya Sport — Garaj Aracı

Nissan Ariya 2.0 PHEV Sport

Takasa Uygun

2011 · 157.000 km · Gri

1.780.000 ₺

Keçiören, Ankara · 24 Ağustos

2011157.000 kmGri1.780.000 ₺AnkaraKeçiören
Opel Crossland1.5 e-Hybrid Executive2015 Opel Crossland Executive — Değişensiz

Opel Crossland 1.5 e-Hybrid Executive

Ekspertizli

2015 · 156.000 km · Lacivert

4.970.000 ₺

Sincan, Ankara · 21 Ağustos

2015156.000 kmLacivert4.970.000 ₺AnkaraSincan
Honda ZR-V2.0 PHEV Design2014 Honda ZR-V Design — Ekspertiz Raporlu

Honda ZR-V 2.0 PHEV Design

Takasa Uygun

2014 · 249.500 km · Kırmızı

6.270.000 ₺

Sincan, Ankara · 20 Ağustos

2014249.500 kmKırmızı6.270.000 ₺AnkaraSincan

Ankara Arazi, SUV & Pickup Rehberi

Arazi, SUV & Pickup, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Audi, BMW, BYD ve Chery gibi seçeneklere ayrılır. Arazi, SUV & Pickup alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki arazi, suv & pickup ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Otomobil, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni arazi, suv & pickup ilanı yayına girdiğinde bildirim al.

Ankara genelinde şu anda 46 arazi, suv & pickup ilanı yayında. Arazi, suv & pickup fiyatları 1.220.000 ₺ ile 9.160.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.690.000 ₺. En çok ilan Etimesgut (9), Çankaya (9) ve Sincan (8) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Jeep (4), Audi (3) ve Chery (3). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %96.

  • İlan süresi 60 gün
  • En fazla 30 fotoğraf
  • EİDS doğrulamalı ilanlar

Ankara Arazi, SUV & Pickup İlanları Hakkında Sık Sorulanlar

Ankara arazi, suv & pickup ilanları en çok hangi ilçede?

KimBulur'daki güncel verilere göre en çok arazi, suv & pickup ilanı Etimesgut ilçesinde (9 ilan). Ardından Çankaya (9) ve Sincan (8) geliyor.

Ankara arazi, suv & pickup ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?

En çok ilan Jeep (4), Audi (3), Chery (3) ve Hyundai (3) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.

Ankara arazi, suv & pickup fiyatları ne kadar?

KimBulur'daki güncel 46 ilana göre Ankara arazi, suv & pickup fiyatları 1.220.000 ₺ ile 9.160.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.654.783 ₺.

Ankara arazi, suv & pickup ilanı nasıl verilir?

KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.

İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?

KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.

Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.