
Ankara Arazi, SUV & Pickup İlanları
46 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hyundai Ioniq 52.5 Hybrid Elite | 2018 Hyundai Ioniq 5 Elite — Tramer Kaydı Düşük Hyundai Ioniq 5 2.5 Hybrid Elite Takasa Uygun2018 · 77.000 km · Lacivert 3.690.000 ₺ | 2018 | 77.000 km | Lacivert | 3.690.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Isuzu D-Max1.6 Titanium | 2016 Isuzu D-Max Titanium — Garaj Aracı Isuzu D-Max 1.6 Titanium Ekspertizli2016 · 145.500 km · Kahverengi 1.780.000 ₺ | 2016 | 145.500 km | Kahverengi | 1.780.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Volkswagen ID.41.8 Hybrid Premium | 2017 Volkswagen ID.4 Premium — Masrafsız Volkswagen ID.4 1.8 Hybrid Premium Takasa Uygun2017 · 92.000 km · Siyah 2.740.000 ₺ | 2017 | 92.000 km | Siyah | 2.740.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Opel Crossland1.4 TSI Prestige | 2017 Opel Crossland Prestige — Garaj Aracı Opel Crossland 1.4 TSI Prestige Ekspertizli2017 · 124.000 km · Gri 1.740.000 ₺ | 2017 | 124.000 km | Gri | 1.740.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Volkswagen Taigo1.8 Hybrid Design | 2015 Volkswagen Taigo Design — Az Yakan Volkswagen Taigo 1.8 Hybrid Design Ekspertizli2015 · 151.500 km · Yeşil 1.590.000 ₺ | 2015 | 151.500 km | Yeşil | 1.590.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Volvo XC902.5 Hybrid Design | 2011 Volvo XC90 Design — Garaj Aracı Volvo XC90 2.5 Hybrid Design Takasa Uygun2011 · 227.000 km · Lacivert 3.830.000 ₺ | 2011 | 227.000 km | Lacivert | 3.830.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| MINI Countryman3.0 d Sport | 2013 MINI Countryman Sport — Bakımları Yeni MINI Countryman 3.0 d Sport Fiyatı Düştü2013 · 191.500 km · Kahverengi 3.990.000 ₺ | 2013 | 191.500 km | Kahverengi | 3.990.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Dacia Duster2.0 d Elite | 2011 Dacia Duster Elite — Ekspertiz Raporlu Dacia Duster 2.0 d Elite Bireysel2011 · 255.000 km · Bordo 5.160.000 ₺ | 2011 | 255.000 km | Bordo | 5.160.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Ford Bronco1.8 Hybrid Design | 2023 Ford Bronco Design — Az Yakan Ford Bronco 1.8 Hybrid Design Takasa Uygun2023 · 53.000 km · Lacivert 1.510.000 ₺ | 2023 | 53.000 km | Lacivert | 1.510.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| KGM (SsangYong) Musso1.6 Sport | 2019 KGM (SsangYong) Musso Sport — Ekspertiz Raporlu KGM (SsangYong) Musso 1.6 Sport 2019 · 91.000 km · Kahverengi 7.950.000 ₺ | 2019 | 91.000 km | Kahverengi | 7.950.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| BYD Atto 3Standart Menzil Comfort | 2018 BYD Atto 3 Comfort — Bakımları Yeni BYD Atto 3 Standart Menzil Comfort Takasa Uygun2018 · 79.000 km · Siyah 1.360.000 ₺ | 2018 | 79.000 km | Siyah | 1.360.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Jeep Avenger1.5 dCi Urban | 2015 Jeep Avenger Urban — İlk Elden Jeep Avenger 1.5 dCi Urban Takasa Uygun2015 · 106.500 km · Kırmızı 2.630.000 ₺ | 2015 | 106.500 km | Kırmızı | 2.630.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Toyota Corolla Cross2.0 TDI Urban | 2017 Toyota Corolla Cross Urban — Masrafsız Toyota Corolla Cross 2.0 TDI Urban Ekspertizli2017 · 87.000 km · Gri 5.490.000 ₺ | 2017 | 87.000 km | Gri | 5.490.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Volvo EX301.8 Hybrid Premium | 2016 Volvo EX30 Premium — Bakımları Yeni Volvo EX30 1.8 Hybrid Premium Ekspertizli2016 · 129.000 km · Sarı 6.830.000 ₺ | 2016 | 129.000 km | Sarı | 6.830.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Land Rover Range Rover Velar1.0 TSI Prestige | 2022 Land Rover Range Rover Velar Prestige — Garaj Aracı Land Rover Range Rover Velar 1.0 TSI Prestige Ekspertizli2022 · 46.500 km · Sarı 9.160.000 ₺ | 2022 | 46.500 km | Sarı | 9.160.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Opel Crossland1.8 Hybrid Comfort | 2011 Opel Crossland Comfort — Değişensiz Opel Crossland 1.8 Hybrid Comfort Fiyatı Düştü2011 · 300.500 km · Mavi 1.830.000 ₺ | 2011 | 300.500 km | Mavi | 1.830.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Porsche Macan1.6 LPG Urban | 2012 Porsche Macan Urban — İlk Elden Porsche Macan 1.6 LPG Urban Ekspertizli2012 · 260.500 km · Kahverengi 4.930.000 ₺ | 2012 | 260.500 km | Kahverengi | 4.930.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Chery Tiggo 41.2 PureTech Style | 2014 Chery Tiggo 4 Style — Masrafsız Chery Tiggo 4 1.2 PureTech Style Bireysel2014 · 199.000 km · Bej 1.960.000 ₺ | 2014 | 199.000 km | Bej | 1.960.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Hyundai Kona2.5 Hybrid Sport | 2023 Hyundai Kona Sport — İlk Elden Hyundai Kona 2.5 Hybrid Sport Ekspertizli2023 · 49.000 km · Kırmızı 1.470.000 ₺ | 2023 | 49.000 km | Kırmızı | 1.470.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Nissan Ariya2.0 PHEV Sport | 2011 Nissan Ariya Sport — Garaj Aracı Nissan Ariya 2.0 PHEV Sport Takasa Uygun2011 · 157.000 km · Gri 1.780.000 ₺ | 2011 | 157.000 km | Gri | 1.780.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Opel Crossland1.5 e-Hybrid Executive | 2015 Opel Crossland Executive — Değişensiz Opel Crossland 1.5 e-Hybrid Executive Ekspertizli2015 · 156.000 km · Lacivert 4.970.000 ₺ | 2015 | 156.000 km | Lacivert | 4.970.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Honda ZR-V2.0 PHEV Design | 2014 Honda ZR-V Design — Ekspertiz Raporlu Honda ZR-V 2.0 PHEV Design Takasa Uygun2014 · 249.500 km · Kırmızı 6.270.000 ₺ | 2014 | 249.500 km | Kırmızı | 6.270.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
Ankara Arazi, SUV & Pickup Rehberi
Arazi, SUV & Pickup, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Audi, BMW, BYD ve Chery gibi seçeneklere ayrılır. Arazi, SUV & Pickup alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki arazi, suv & pickup ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Otomobil, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni arazi, suv & pickup ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Ankara genelinde şu anda 46 arazi, suv & pickup ilanı yayında. Arazi, suv & pickup fiyatları 1.220.000 ₺ ile 9.160.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.690.000 ₺. En çok ilan Etimesgut (9), Çankaya (9) ve Sincan (8) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Jeep (4), Audi (3) ve Chery (3). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %96.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Ankara Arazi, SUV & Pickup İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Ankara arazi, suv & pickup ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok arazi, suv & pickup ilanı Etimesgut ilçesinde (9 ilan). Ardından Çankaya (9) ve Sincan (8) geliyor.
Ankara arazi, suv & pickup ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Jeep (4), Audi (3), Chery (3) ve Hyundai (3) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Ankara arazi, suv & pickup fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 46 ilana göre Ankara arazi, suv & pickup fiyatları 1.220.000 ₺ ile 9.160.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.654.783 ₺.
Ankara arazi, suv & pickup ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.





















