
Manisa Arazi, SUV & Pickup İlanları
9 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Skoda Karoq2.0 Turbo Sport | 2012 Skoda Karoq Sport — Masrafsız Skoda Karoq 2.0 Turbo Sport Ekspertizli2012 · 148.500 km · Kahverengi 1.770.000 ₺ | 2012 | 148.500 km | Kahverengi | 1.770.000 ₺ | ManisaSalihli | ||
| Hyundai Santa Fe1.4 TSI Executive | 2019 Hyundai Santa Fe Executive — İlk Elden Hyundai Santa Fe 1.4 TSI Executive Ekspertizli2019 · 120.500 km · Sarı 4.470.000 ₺ | 2019 | 120.500 km | Sarı | 4.470.000 ₺ | ManisaYunusemre | ||
| Jeep Wrangler1.5 e-Hybrid Prestige | 2016 Jeep Wrangler Prestige — Ekspertiz Raporlu Jeep Wrangler 1.5 e-Hybrid Prestige Takasa Uygun2016 · 159.000 km · Lacivert 2.240.000 ₺ | 2016 | 159.000 km | Lacivert | 2.240.000 ₺ | ManisaAkhisar | ||
| Opel Frontera1.6 LPG Elite | 2014 Opel Frontera Elite — Değişensiz Opel Frontera 1.6 LPG Elite Ekspertizli2014 · 212.500 km · Lacivert 1.230.000 ₺ | 2014 | 212.500 km | Lacivert | 1.230.000 ₺ | ManisaAkhisar | ||
| Audi Q71.6 LPG Elite | 2018 Audi Q7 Elite — Masrafsız Audi Q7 1.6 LPG Elite Ekspertizli2018 · 74.000 km · Lacivert 2.200.000 ₺ | 2018 | 74.000 km | Lacivert | 2.200.000 ₺ | ManisaTurgutlu | ||
| Hyundai Tucson3.0 d Urban | 2014 Hyundai Tucson Urban — Tramer Kaydı Düşük Hyundai Tucson 3.0 d Urban Ekspertizli2014 · 111.500 km · Siyah 1.290.000 ₺ | 2014 | 111.500 km | Siyah | 1.290.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Ford Bronco1.6 TDI Comfort | 2025 Ford Bronco Comfort — Değişensiz Ford Bronco 1.6 TDI Comfort Ekspertizli2025 · 17.000 km · Lacivert 2.020.000 ₺ | 2025 | 17.000 km | Lacivert | 2.020.000 ₺ | ManisaAkhisar | ||
| Suzuki Vitara1.5 e-Hybrid Titanium | 2020 Suzuki Vitara Titanium — İlk Elden Suzuki Vitara 1.5 e-Hybrid Titanium Ekspertizli2020 · 120.500 km · Bordo 4.410.000 ₺ | 2020 | 120.500 km | Bordo | 4.410.000 ₺ | ManisaYunusemre | ||
| Nissan Navara2.0 PHEV Urban | 2014 Nissan Navara Urban — Tramer Kaydı Düşük Nissan Navara 2.0 PHEV Urban 2014 · 205.500 km · Lacivert 6.990.000 ₺ | 2014 | 205.500 km | Lacivert | 6.990.000 ₺ | ManisaTurgutlu | ||
Manisa Arazi, SUV & Pickup Rehberi
Arazi, SUV & Pickup, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Audi, BMW, BYD ve Chery gibi seçeneklere ayrılır. Arazi, SUV & Pickup alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki arazi, suv & pickup ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Otomobil, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni arazi, suv & pickup ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Manisa genelinde şu anda 24 arazi, suv & pickup ilanı yayında. Arazi, suv & pickup fiyatları 1.230.000 ₺ ile 8.970.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.965.000 ₺. En çok ilan Şehzadeler (7), Akhisar (6) ve Yunusemre (5) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Audi (2), Hyundai (2) ve Jeep (2). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %92.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Manisa Arazi, SUV & Pickup İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Manisa arazi, suv & pickup ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok arazi, suv & pickup ilanı Şehzadeler ilçesinde (7 ilan). Ardından Akhisar (6) ve Yunusemre (5) geliyor.
Manisa arazi, suv & pickup ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Audi (2), Hyundai (2), Jeep (2) ve Nissan (2) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Manisa arazi, suv & pickup fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 24 ilana göre Manisa arazi, suv & pickup fiyatları 1.230.000 ₺ ile 8.970.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.618.333 ₺.
Manisa arazi, suv & pickup ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.








