
Bursa Vasıta İlanları
37 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volkswagen T-Roc1.6 Premium | 2016 Volkswagen T-Roc Premium — Tramer Kaydı Düşük Volkswagen T-Roc 1.6 Premium 2016 · 126.000 km · Bordo 4.930.000 ₺ | 2016 | 126.000 km | Bordo | 4.930.000 ₺ | BursaYıldırım | ||
| Volkswagen Golf1.8 Hybrid Sport | 2018 Volkswagen Golf Sport — Masrafsız Volkswagen Golf 1.8 Hybrid Sport Ekspertizli2018 · 83.000 km · Sarı 2.980.000 ₺ | 2018 | 83.000 km | Sarı | 2.980.000 ₺ | BursaYıldırım | ||
| Chevrolet Aveo2.0 PHEV Titanium | 2019 Chevrolet Aveo Titanium — Bakımları Yeni Chevrolet Aveo 2.0 PHEV Titanium Fiyatı Düştü2019 · 68.000 km · Beyaz 1.900.000 ₺ | 2019 | 68.000 km | Beyaz | 1.900.000 ₺ | BursaYıldırım | ||
| Chery Tiggo 72.5 Hybrid Titanium | 2022 Chery Tiggo 7 Titanium — Bakımları Yeni Chery Tiggo 7 2.5 Hybrid Titanium Takasa Uygun2022 · 80.000 km · Gümüş 4.400.000 ₺ | 2022 | 80.000 km | Gümüş | 4.400.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| Kubae-7 | 2021 Kuba — Garaj Aracı Kuba e-7 Takasa Uygun2021 · 16.500 km · Turuncu 209.000 ₺ | 2021 | 16.500 km | Turuncu | 209.000 ₺ | BursaYıldırım | ||
| Citroën C-Elysée1.4 LPG Executive | 2020 Citroën C-Elysée Executive — Az Yakan Citroën C-Elysée 1.4 LPG Executive Ekspertizli2020 · 100.000 km · Beyaz 4.260.000 ₺ | 2020 | 100.000 km | Beyaz | 4.260.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Nissan Note2.0 d Elite | 2016 Nissan Note Elite — Tramer Kaydı Düşük Nissan Note 2.0 d Elite Yeni2016 · 176.000 km · Yeşil 1.670.000 ₺ | 2016 | 176.000 km | Yeşil | 1.670.000 ₺ | BursaOsmangazi | ||
| Nissan Almera1.6 Titanium | 2013 Nissan Almera Titanium — İlk Elden Nissan Almera 1.6 Titanium Takasa Uygun2013 · 230.000 km · Lacivert 752.000 ₺ | 2013 | 230.000 km | Lacivert | 752.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Volvo V602.0 TDI Prestige | 2017 Volvo V60 Prestige — Az Yakan Volvo V60 2.0 TDI Prestige 2017 · 132.000 km · Kırmızı 1.050.000 ₺ | 2017 | 132.000 km | Kırmızı | 1.050.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Opel Combo2.0 PHEV Urban | 2023 Opel Combo Urban — Bakımları Yeni Opel Combo 2.0 PHEV Urban Ekspertizli2023 · 46.000 km · Kahverengi 1.110.000 ₺ | 2023 | 46.000 km | Kahverengi | 1.110.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| Chevrolet Corvette3.0 d Urban | 2018 Chevrolet Corvette Urban — Az Yakan Chevrolet Corvette 3.0 d Urban 2018 · 92.000 km · Mavi 891.000 ₺ | 2018 | 92.000 km | Mavi | 891.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| Nissan 370Z1.8 Hybrid Style | 2019 Nissan 370Z Style — Garaj Aracı Nissan 370Z 1.8 Hybrid Style Hızlı Satış2019 · 143.500 km · Turuncu 4.110.000 ₺ | 2019 | 143.500 km | Turuncu | 4.110.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| DS Automobiles DS 51.2 PureTech Sport | 2014 DS Automobiles DS 5 Sport — Tramer Kaydı Düşük DS Automobiles DS 5 1.2 PureTech Sport 2014 · 155.000 km · Bej 1.200.000 ₺ | 2014 | 155.000 km | Bej | 1.200.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Skoda Rapid1.5 dCi Sport | 2010 Skoda Rapid Sport — Tramer Kaydı Düşük Skoda Rapid 1.5 dCi Sport Takasa Uygun2010 · 287.500 km · Bej 2.580.000 ₺ | 2010 | 287.500 km | Bej | 2.580.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Ford Ranger2.5 Hybrid Style | 2023 Ford Ranger Style — Az Yakan Ford Ranger 2.5 Hybrid Style Ekspertizli2023 · 30.000 km · Kırmızı 8.070.000 ₺ | 2023 | 30.000 km | Kırmızı | 8.070.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| Ford Focus2.5 Hybrid Sport | 2010 Ford Focus Sport — Tramer Kaydı Düşük Ford Focus 2.5 Hybrid Sport 2010 · 232.000 km · Turuncu 3.000.000 ₺ | 2010 | 232.000 km | Turuncu | 3.000.000 ₺ | BursaOsmangazi | ||
| Volkswagen Beetle1.6 LPG Comfort | 2018 Volkswagen Beetle Comfort — Bakımları Yeni Volkswagen Beetle 1.6 LPG Comfort Hızlı Satış2018 · 123.000 km · Turuncu 5.360.000 ₺ | 2018 | 123.000 km | Turuncu | 5.360.000 ₺ | BursaYıldırım | ||
| Renault Megane1.5 e-Hybrid Urban | 2020 Renault Megane Urban — Ekspertiz Raporlu Renault Megane 1.5 e-Hybrid Urban 2020 · 104.500 km · Lacivert 4.640.000 ₺ | 2020 | 104.500 km | Lacivert | 4.640.000 ₺ | Bursaİnegöl | ||
| Mercedes-Benz GLS1.8 Hybrid Sport | 2018 Mercedes-Benz GLS Sport — Garaj Aracı Mercedes-Benz GLS 1.8 Hybrid Sport 2018 · 148.000 km · Turuncu 8.170.000 ₺ | 2018 | 148.000 km | Turuncu | 8.170.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| Subaru WRX1.5 e-Hybrid Urban | 2019 Subaru WRX Urban — Garaj Aracı Subaru WRX 1.5 e-Hybrid Urban Takasa Uygun2019 · 99.000 km · Beyaz 948.000 ₺ | 2019 | 99.000 km | Beyaz | 948.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| Jeep Cherokee2.0 PHEV Prestige | 2011 Jeep Cherokee Prestige — İlk Elden Jeep Cherokee 2.0 PHEV Prestige Ekspertizli2011 · 275.500 km · Yeşil 2.010.000 ₺ | 2011 | 275.500 km | Yeşil | 2.010.000 ₺ | BursaYıldırım | ||
| Mazda CX-301.5 dCi Titanium | 2019 Mazda CX-30 Titanium — İlk Elden Mazda CX-30 1.5 dCi Titanium Ekspertizli2019 · 88.500 km · Bordo 3.660.000 ₺ | 2019 | 88.500 km | Bordo | 3.660.000 ₺ | BursaYıldırım | ||
| Peugeot Partner1.5 dCi Sport | 2010 Peugeot Partner Sport — Ekspertiz Raporlu Peugeot Partner 1.5 dCi Sport 2010 · 208.000 km · Lacivert 2.610.000 ₺ | 2010 | 208.000 km | Lacivert | 2.610.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Benelli125 ABS | 2020 Benelli — Değişensiz Benelli 125 ABS 2020 · 38.000 km · Lacivert 270.000 ₺ | 2020 | 38.000 km | Lacivert | 270.000 ₺ | BursaMudanya | ||
Bursa Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Bursa genelinde şu anda 113 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 2.470 ₺ ile 25.000.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.140.000 ₺. En çok ilan Mudanya (23), Nilüfer (21) ve Yıldırım (20) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (64), Arazi, SUV & Pickup (25) ve Minivan & Panelvan (9). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %97.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Bursa Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Bursa vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Mudanya ilçesinde (23 ilan). Ardından Nilüfer (21) ve Yıldırım (20) geliyor.
Bursa vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (64), Arazi, SUV & Pickup (25), Minivan & Panelvan (9) ve Deniz Araçları (4) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Bursa vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 113 ilana göre Bursa vasıta fiyatları 2.470 ₺ ile 25.000.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.109.907 ₺.
Bursa vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























