
Bursa Vasıta İlanları
36 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KiaStandart Menzil Executive | 2021 Kia Executive — Masrafsız Kia Standart Menzil Executive Ekspertizli2021 · 84.500 km · Gri 1.590.000 ₺ | 2021 | 84.500 km | Gri | 1.590.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Renault R 111.8 Hybrid Titanium | 2014 Renault R 11 Titanium — İlk Elden Renault R 11 1.8 Hybrid Titanium Yeni2014 · 196.500 km · Yeşil 927.000 ₺ | 2014 | 196.500 km | Yeşil | 927.000 ₺ | Bursaİnegöl | ||
| Citroën C5 Aircross1.8 Hybrid Prestige | 2012 Citroën C5 Aircross Prestige — Tramer Kaydı Düşük Citroën C5 Aircross 1.8 Hybrid Prestige Takasa Uygun2012 · 150.500 km · Lacivert 8.200.000 ₺ | 2012 | 150.500 km | Lacivert | 8.200.000 ₺ | BursaGemlik | ||
| Volkswagen Caravelle1.4 LPG Sport | 2013 Volkswagen Caravelle Sport — İlk Elden Volkswagen Caravelle 1.4 LPG Sport Takasa Uygun2013 · 220.000 km · Kahverengi 579.000 ₺ | 2013 | 220.000 km | Kahverengi | 579.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| KGM (SsangYong) Korando1.6 TDI Elite | 2010 KGM (SsangYong) Korando Elite — Tramer Kaydı Düşük KGM (SsangYong) Korando 1.6 TDI Elite Ekspertizli2010 · 218.500 km · Lacivert 3.920.000 ₺ | 2010 | 218.500 km | Lacivert | 3.920.000 ₺ | Bursaİnegöl | ||
| Rolls-Royce Phantom2.0 TDI Titanium | 2021 Rolls-Royce Phantom Titanium — Garaj Aracı Rolls-Royce Phantom 2.0 TDI Titanium Fiyatı Düştü2021 · 71.500 km · Bordo 3.630.000 ₺ | 2021 | 71.500 km | Bordo | 3.630.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Hyundai Santa Fe2.0 Turbo Prestige | 2011 Hyundai Santa Fe Prestige — Ekspertiz Raporlu Hyundai Santa Fe 2.0 Turbo Prestige Ekspertizli2011 · 149.000 km · Siyah 2.820.000 ₺ | 2011 | 149.000 km | Siyah | 2.820.000 ₺ | BursaGemlik | ||
| Ford Escort1.6 LPG Sport | 2017 Ford Escort Sport — Garaj Aracı Ford Escort 1.6 LPG Sport 2017 · 131.000 km · Bordo 6.490.000 ₺ | 2017 | 131.000 km | Bordo | 6.490.000 ₺ | Bursaİnegöl | ||
| Jaguar XF2.0 d Urban | 2021 Jaguar XF Urban — Tramer Kaydı Düşük Jaguar XF 2.0 d Urban Ekspertizli2021 · 69.500 km · Yeşil 3.390.000 ₺ | 2021 | 69.500 km | Yeşil | 3.390.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| Nissan Note1.6 Sport | 2016 Nissan Note Sport — Bakımları Yeni Nissan Note 1.6 Sport Ekspertizli2016 · 208.500 km · Kahverengi 3.730.000 ₺ | 2016 | 208.500 km | Kahverengi | 3.730.000 ₺ | BursaYıldırım | ||
| Fiat Qubo2.0 TDI Urban | 2017 Fiat Qubo Urban — Bakımları Yeni Fiat Qubo 2.0 TDI Urban 2017 · 106.500 km · Siyah 570.000 ₺ | 2017 | 106.500 km | Siyah | 570.000 ₺ | Bursaİnegöl | ||
| Mitsubishi Space Star2.0 d Prestige | 2019 Mitsubishi Space Star Prestige — Bakımları Yeni Mitsubishi Space Star 2.0 d Prestige Fiyatı Düştü2019 · 64.500 km · Sarı 1.680.000 ₺ | 2019 | 64.500 km | Sarı | 1.680.000 ₺ | Bursaİnegöl | ||
| Opel Mokka1.5 e-Hybrid Design | 2016 Opel Mokka Design — Garaj Aracı Opel Mokka 1.5 e-Hybrid Design Takasa Uygun2016 · 117.500 km · Bej 3.730.000 ₺ | 2016 | 117.500 km | Bej | 3.730.000 ₺ | Bursaİnegöl | ||
| Mercedes-Benz EQE1.4 TSI Style | 2017 Mercedes-Benz EQE Style — Garaj Aracı Mercedes-Benz EQE 1.4 TSI Style Ekspertizli2017 · 156.500 km · Sarı 1.060.000 ₺ | 2017 | 156.500 km | Sarı | 1.060.000 ₺ | BursaOsmangazi | ||
| Lada Samara2.5 Hybrid Comfort | 2013 Lada Samara Comfort — Masrafsız Lada Samara 2.5 Hybrid Comfort Ekspertizli2013 · 256.000 km · Bej 678.000 ₺ | 2013 | 256.000 km | Bej | 678.000 ₺ | BursaYıldırım | ||
| Mazda CX-52.0 PHEV Urban | 2015 Mazda CX-5 Urban — Tramer Kaydı Düşük Mazda CX-5 2.0 PHEV Urban Takasa Uygun2015 · 138.000 km · Kahverengi 6.480.000 ₺ | 2015 | 138.000 km | Kahverengi | 6.480.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Opel Ascona1.6 LPG Elite | 2019 Opel Ascona Elite — Az Yakan Opel Ascona 1.6 LPG Elite Ekspertizli2019 · 99.500 km · Mavi 4.190.000 ₺ | 2019 | 99.500 km | Mavi | 4.190.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| Hyundai i101.8 Hybrid Urban | 2017 Hyundai i10 Urban — Ekspertiz Raporlu Hyundai i10 1.8 Hybrid Urban Ekspertizli2017 · 155.000 km · Yeşil 3.580.000 ₺ | 2017 | 155.000 km | Yeşil | 3.580.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| Tofaş Doğan1.2 PureTech Style | 2024 Tofaş Doğan Style — Bakımları Yeni Tofaş Doğan 1.2 PureTech Style Takasa Uygun2024 · 29.500 km · Beyaz 1.950.000 ₺ | 2024 | 29.500 km | Beyaz | 1.950.000 ₺ | BursaOsmangazi | ||
| Mitsubishi Lancer1.5 dCi Design | 2010 Mitsubishi Lancer Design — Garaj Aracı Mitsubishi Lancer 1.5 dCi Design Takasa Uygun2010 · 157.500 km · Turuncu 2.320.000 ₺ | 2010 | 157.500 km | Turuncu | 2.320.000 ₺ | BursaGemlik | ||
| Kia Sportage2.5 Hybrid Sport | 2025 Kia Sportage Titanium — Az Yakan Kia Sportage 2.5 Hybrid Sport Fiyatı Düştü2025 · 17.000 km · Siyah 5.150.000 ₺ | 2025 | 17.000 km | Siyah | 5.150.000 ₺ | Bursaİnegöl | ||
| DS Automobiles DS 31.8 Hybrid Premium | 2010 DS Automobiles DS 3 Premium — Masrafsız DS Automobiles DS 3 1.8 Hybrid Premium Ekspertizli2010 · 236.500 km · Gri 4.230.000 ₺ | 2010 | 236.500 km | Gri | 4.230.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Mercedes-Benz GLE1.5 e-Hybrid Prestige | 2016 Mercedes-Benz GLE Prestige — Az Yakan Mercedes-Benz GLE 1.5 e-Hybrid Prestige Ekspertizli2016 · 109.000 km · Bej 1.790.000 ₺ | 2016 | 109.000 km | Bej | 1.790.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| Fiat Grande Punto1.2 PureTech Elite | 2025 Fiat Grande Punto Elite — Bakımları Yeni Fiat Grande Punto 1.2 PureTech Elite Ekspertizli2025 · 20.000 km · Bordo 987.000 ₺ | 2025 | 20.000 km | Bordo | 987.000 ₺ | Bursaİnegöl | ||
Bursa Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Bursa genelinde şu anda 113 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 2.470 ₺ ile 25.000.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.140.000 ₺. En çok ilan Mudanya (23), Nilüfer (21) ve Yıldırım (20) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (64), Arazi, SUV & Pickup (25) ve Minivan & Panelvan (9). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %97.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Bursa Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Bursa vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Mudanya ilçesinde (23 ilan). Ardından Nilüfer (21) ve Yıldırım (20) geliyor.
Bursa vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (64), Arazi, SUV & Pickup (25), Minivan & Panelvan (9) ve Deniz Araçları (4) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Bursa vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 113 ilana göre Bursa vasıta fiyatları 2.470 ₺ ile 25.000.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.109.907 ₺.
Bursa vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























