
Diyarbakır Vasıta İlanları
23 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BMW i Serisi2.5 Hybrid Elite | 2011 BMW i Serisi Elite — Değişensiz BMW i Serisi 2.5 Hybrid Elite Fiyatı Düştü2011 · 257.500 km · Gümüş 3.990.000 ₺ | 2011 | 257.500 km | Gümüş | 3.990.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
| Kawasaki125 Adventure | 2020 Kawasaki — Ekspertiz Raporlu Kawasaki 125 Adventure 2020 · 16.500 km · Mavi 413.000 ₺ | 2020 | 16.500 km | Mavi | 413.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| BMW iX1.0 TSI Prestige | 2021 BMW iX Prestige — Az Yakan BMW iX 1.0 TSI Prestige Ekspertizli2021 · 94.500 km · Sarı 4.310.000 ₺ | 2021 | 94.500 km | Sarı | 4.310.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| Mitsubishi L2002.0 PHEV Elite | 2013 Mitsubishi L200 Elite — Az Yakan Mitsubishi L200 2.0 PHEV Elite 2013 · 180.000 km · Mavi 1.430.000 ₺ | 2013 | 180.000 km | Mavi | 1.430.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| Nissan Ariya1.6 TDI Urban | 2016 Nissan Ariya Urban — Masrafsız Nissan Ariya 1.6 TDI Urban Takasa Uygun2016 · 122.000 km · Bordo 3.850.000 ₺ | 2016 | 122.000 km | Bordo | 3.850.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| Tesla Model X2.0 PHEV Design | 2016 Tesla Model X Design · Sur — Tramer Kaydı Düşük Tesla Model X 2.0 PHEV Design Hızlı Satış2016 · 196.000 km · Gümüş 2.900.000 ₺ | 2016 | 196.000 km | Gümüş | 2.900.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| Skoda Rapid1.4 TSI Comfort | 2013 Skoda Rapid Comfort — Ekspertiz Raporlu Skoda Rapid 1.4 TSI Comfort Ekspertizli2013 · 155.500 km · Kırmızı 6.100.000 ₺ | 2013 | 155.500 km | Kırmızı | 6.100.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
| Aston Martin DB111.2 PureTech Comfort | 2014 Aston Martin DB11 Comfort — Ekspertiz Raporlu Aston Martin DB11 1.2 PureTech Comfort Ekspertizli2014 · 134.000 km · Siyah 2.760.000 ₺ | 2014 | 134.000 km | Siyah | 2.760.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
| Tofaş Kartal2.5 Hybrid Sport | 2018 Tofaş Kartal Sport — Garaj Aracı Tofaş Kartal 2.5 Hybrid Sport Ekspertizli2018 · 166.000 km · Lacivert 809.000 ₺ | 2018 | 166.000 km | Lacivert | 809.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
| Peugeot 3071.8 Hybrid Executive | 2023 Peugeot 307 Executive — Az Yakan Peugeot 307 1.8 Hybrid Executive Takasa Uygun2023 · 54.500 km · Beyaz 1.090.000 ₺ | 2023 | 54.500 km | Beyaz | 1.090.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
| BMW X41.6 LPG Prestige | 2014 BMW X4 Prestige — İlk Elden BMW X4 1.6 LPG Prestige Ekspertizli2014 · 118.000 km · Yeşil 2.240.000 ₺ | 2014 | 118.000 km | Yeşil | 2.240.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| Ford Tourneo Connect1.5 e-Hybrid Design | 2015 Ford Tourneo Connect Design — Ekspertiz Raporlu Ford Tourneo Connect 1.5 e-Hybrid Design 2015 · 218.500 km · Mavi 2.080.000 ₺ | 2015 | 218.500 km | Mavi | 2.080.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
| Nissan Qashqai1.2 PureTech Titanium | 2024 Nissan Qashqai Titanium — Tramer Kaydı Düşük Nissan Qashqai 1.2 PureTech Titanium Fiyatı Düştü2024 · 38.500 km · Siyah 4.520.000 ₺ | 2024 | 38.500 km | Siyah | 4.520.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
| Toyota Hilux2.0 PHEV Sport | 2014 Toyota Hilux Sport — Tramer Kaydı Düşük Toyota Hilux 2.0 PHEV Sport Takasa Uygun2014 · 197.500 km · Gri 1.570.000 ₺ | 2014 | 197.500 km | Gri | 1.570.000 ₺ | DiyarbakırErgani | ||
| RKSe-3 | 2024 RKS · Ergani — Masrafsız RKS e-3 Hızlı Satış2024 · 10.500 km · Gri 1.040.000 ₺ | 2024 | 10.500 km | Gri | 1.040.000 ₺ | DiyarbakırErgani | ||
| Chevrolet Impala2.0 PHEV Prestige | 2022 Chevrolet Impala Prestige — Bakımları Yeni Chevrolet Impala 2.0 PHEV Prestige 2022 · 83.000 km · Siyah 2.850.000 ₺ | 2022 | 83.000 km | Siyah | 2.850.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
| Opel Kadett1.5 e-Hybrid Style | 2014 Opel Kadett Style — Değişensiz Opel Kadett 1.5 e-Hybrid Style Ekspertizli2014 · 216.000 km · Bordo 786.000 ₺ | 2014 | 216.000 km | Bordo | 786.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| Fiat Qubo1.6 TDI Comfort | 2016 Fiat Qubo Comfort — İlk Elden Fiat Qubo 1.6 TDI Comfort Ekspertizli2016 · 105.000 km · Lacivert 852.000 ₺ | 2016 | 105.000 km | Lacivert | 852.000 ₺ | DiyarbakırBağlar | ||
| Bajaj50 Sport | 2011 Bajaj — İlk Elden Bajaj 50 Sport Takasa Uygun2011 · 51.500 km · Beyaz 396.000 ₺ | 2011 | 51.500 km | Beyaz | 396.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
| Cupra Formentor1.6 LPG Comfort | 2013 Cupra Formentor Comfort — Tramer Kaydı Düşük Cupra Formentor 1.6 LPG Comfort Ekspertizli2013 · 154.500 km · Beyaz 7.410.000 ₺ | 2013 | 154.500 km | Beyaz | 7.410.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| — | Satılık Minibüs & Midibüs · Ergani — 2019 Model, Manuel 2019 · 81.000 km · Kırmızı 1.290.000 ₺ | 2019 | 81.000 km | Kırmızı | 1.290.000 ₺ | DiyarbakırErgani | ||
| Seat Toledo1.2 PureTech Elite | 2025 Seat Toledo Elite — Masrafsız Seat Toledo 1.2 PureTech Elite Yeni2025 · 19.500 km · Gümüş 1.340.000 ₺ | 2025 | 19.500 km | Gümüş | 1.340.000 ₺ | DiyarbakırBağlar | ||
| 1000 Sport | 2014 Diğer Markalar — Değişensiz 1000 Sport Takasa Uygun2014 · 33.500 km · Bej 358.000 ₺ | 2014 | 33.500 km | Bej | 358.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
Diyarbakır Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Diyarbakır genelinde şu anda 74 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 4.390 ₺ ile 9.770.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.870.000 ₺. En çok ilan Yenişehir (16), Ergani (13) ve Kayapınar (12) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (30), Arazi, SUV & Pickup (23) ve Motosiklet (8). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %93.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Diyarbakır Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Diyarbakır vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Yenişehir ilçesinde (16 ilan). Ardından Ergani (13) ve Kayapınar (12) geliyor.
Diyarbakır vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (30), Arazi, SUV & Pickup (23), Motosiklet (8) ve Minivan & Panelvan (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Diyarbakır vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 74 ilana göre Diyarbakır vasıta fiyatları 4.390 ₺ ile 9.770.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.536.863 ₺.
Diyarbakır vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.






















