
Diyarbakır Otomobil İlanları
30 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Passat2.5 Hybrid Premium | 2020 Volkswagen Passat Premium — Ekspertiz Raporlu Volkswagen Passat 2.5 Hybrid Premium Takasa Uygun2020 · 78.000 km · Beyaz 1.060.000 ₺ | 2020 | 78.000 km | Beyaz | 1.060.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
| BMW 3 Serisi2.0 Turbo Titanium | 2017 BMW 3 Serisi Titanium — Az Yakan BMW 3 Serisi 2.0 Turbo Titanium Takasa Uygun2017 · 127.500 km · Lacivert 2.270.000 ₺ | 2017 | 127.500 km | Lacivert | 2.270.000 ₺ | DiyarbakırErgani | ||
| BMW i Serisi2.5 Hybrid Elite | 2011 BMW i Serisi Elite — Değişensiz BMW i Serisi 2.5 Hybrid Elite Fiyatı Düştü2011 · 257.500 km · Gümüş 3.990.000 ₺ | 2011 | 257.500 km | Gümüş | 3.990.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
| MINI Clubman1.5 dCi Design | 2019 MINI Clubman Design — Bakımları Yeni MINI Clubman 1.5 dCi Design Ekspertizli2019 · 85.000 km · Turuncu 1.000.000 ₺ | 2019 | 85.000 km | Turuncu | 1.000.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| Peugeot 3082.5 Hybrid Executive | 2014 Peugeot 308 Executive — Değişensiz Peugeot 308 2.5 Hybrid Executive Takasa Uygun2014 · 171.500 km · Gri 2.560.000 ₺ | 2014 | 171.500 km | Gri | 2.560.000 ₺ | DiyarbakırErgani | ||
| Audi e-tron GT1.5 dCi Titanium | 2023 Audi e-tron GT Titanium — Az Yakan Audi e-tron GT 1.5 dCi Titanium Ekspertizli2023 · 28.000 km · Yeşil 1.530.000 ₺ | 2023 | 28.000 km | Yeşil | 1.530.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| Skoda Rapid1.4 TSI Comfort | 2013 Skoda Rapid Comfort — Ekspertiz Raporlu Skoda Rapid 1.4 TSI Comfort Ekspertizli2013 · 155.500 km · Kırmızı 6.100.000 ₺ | 2013 | 155.500 km | Kırmızı | 6.100.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
| Rolls-Royce Wraith1.0 TSI Titanium | 2025 Rolls-Royce Wraith Titanium — Garaj Aracı Rolls-Royce Wraith 1.0 TSI Titanium Ekspertizli2025 · 11.000 km · Gri 2.800.000 ₺ | 2025 | 11.000 km | Gri | 2.800.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
| Aston Martin DB111.2 PureTech Comfort | 2014 Aston Martin DB11 Comfort — Ekspertiz Raporlu Aston Martin DB11 1.2 PureTech Comfort Ekspertizli2014 · 134.000 km · Siyah 2.760.000 ₺ | 2014 | 134.000 km | Siyah | 2.760.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
| Tofaş Kartal2.5 Hybrid Sport | 2018 Tofaş Kartal Sport — Garaj Aracı Tofaş Kartal 2.5 Hybrid Sport Ekspertizli2018 · 166.000 km · Lacivert 809.000 ₺ | 2018 | 166.000 km | Lacivert | 809.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
| Nissan GT-R1.4 LPG Elite | 2011 Nissan GT-R Elite — Garaj Aracı Nissan GT-R 1.4 LPG Elite Ekspertizli2011 · 203.000 km · Kırmızı 1.290.000 ₺ | 2011 | 203.000 km | Kırmızı | 1.290.000 ₺ | DiyarbakırBağlar | ||
| Peugeot 3071.8 Hybrid Executive | 2023 Peugeot 307 Executive — Az Yakan Peugeot 307 1.8 Hybrid Executive Takasa Uygun2023 · 54.500 km · Beyaz 1.090.000 ₺ | 2023 | 54.500 km | Beyaz | 1.090.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
| Chevrolet Impala2.0 PHEV Prestige | 2022 Chevrolet Impala Prestige — Bakımları Yeni Chevrolet Impala 2.0 PHEV Prestige 2022 · 83.000 km · Siyah 2.850.000 ₺ | 2022 | 83.000 km | Siyah | 2.850.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
| BMW Z Serisi2.0 PHEV Premium | 2018 BMW Z Serisi Premium — İlk Elden BMW Z Serisi 2.0 PHEV Premium Ekspertizli2018 · 79.500 km · Turuncu 2.590.000 ₺ | 2018 | 79.500 km | Turuncu | 2.590.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| Citroën Xsara1.6 LPG Urban | 2019 Citroën Xsara Urban — Masrafsız Citroën Xsara 1.6 LPG Urban Ekspertizli2019 · 72.000 km · Bordo 2.610.000 ₺ | 2019 | 72.000 km | Bordo | 2.610.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
| Audi A52.5 Hybrid Titanium | 2022 Audi A5 Titanium — Garaj Aracı Audi A5 2.5 Hybrid Titanium Bireysel2022 · 46.500 km · Mavi 2.100.000 ₺ | 2022 | 46.500 km | Mavi | 2.100.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
| Peugeot 4061.5 e-Hybrid Urban | 2023 Peugeot 406 Urban — Az Yakan Peugeot 406 1.5 e-Hybrid Urban 2023 · 29.500 km · Sarı 3.540.000 ₺ | 2023 | 29.500 km | Sarı | 3.540.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| Bentley Flying Spur1.8 Hybrid Sport | 2013 Bentley Flying Spur Sport — Tramer Kaydı Düşük Bentley Flying Spur 1.8 Hybrid Sport Ekspertizli2013 · 196.000 km · Siyah 4.520.000 ₺ | 2013 | 196.000 km | Siyah | 4.520.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
| Peugeot 5081.8 Hybrid Elite | 2021 Peugeot 508 Elite — İlk Elden Peugeot 508 1.8 Hybrid Elite Ekspertizli2021 · 51.000 km · Yeşil 6.070.000 ₺ | 2021 | 51.000 km | Yeşil | 6.070.000 ₺ | DiyarbakırBağlar | ||
| Opel Kadett1.5 e-Hybrid Style | 2014 Opel Kadett Style — Değişensiz Opel Kadett 1.5 e-Hybrid Style Ekspertizli2014 · 216.000 km · Bordo 786.000 ₺ | 2014 | 216.000 km | Bordo | 786.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| Volvo S801.8 Hybrid Urban | 2012 Volvo S80 Urban — Bakımları Yeni Volvo S80 1.8 Hybrid Urban Ekspertizli2012 · 155.500 km · Kahverengi 3.770.000 ₺ | 2012 | 155.500 km | Kahverengi | 3.770.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| Mercedes-Benz CLA1.2 PureTech Comfort | 2019 Mercedes-Benz CLA Comfort — Garaj Aracı Mercedes-Benz CLA 1.2 PureTech Comfort Takasa Uygun2019 · 106.000 km · Lacivert 1.390.000 ₺ | 2019 | 106.000 km | Lacivert | 1.390.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
| Citroën Saxo1.5 e-Hybrid Executive | 2024 Citroën Saxo Executive — Garaj Aracı Citroën Saxo 1.5 e-Hybrid Executive Hızlı Satış2024 · 31.500 km · Sarı 3.460.000 ₺ | 2024 | 31.500 km | Sarı | 3.460.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
| Tofaş Murat 1243.0 d Comfort | 2025 Tofaş Murat 124 Comfort — Masrafsız Tofaş Murat 124 3.0 d Comfort Fiyatı Düştü2025 · 12.000 km · Beyaz 671.000 ₺ | 2025 | 12.000 km | Beyaz | 671.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
Diyarbakır Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Diyarbakır genelinde şu anda 30 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 671.000 ₺ ile 6.100.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.415.000 ₺. En çok ilan Kayapınar (10), Sur (5) ve Yenişehir (4) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Peugeot (4), BMW (3) ve Volkswagen (3). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %97.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Diyarbakır Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Diyarbakır otomobil ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı Kayapınar ilçesinde (10 ilan). Ardından Sur (5) ve Yenişehir (4) geliyor.
Diyarbakır otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Peugeot (4), BMW (3), Volkswagen (3) ve Audi (2) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Diyarbakır otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 30 ilana göre Diyarbakır otomobil fiyatları 671.000 ₺ ile 6.100.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.482.200 ₺.
Diyarbakır otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























