
Diyarbakır Vasıta İlanları
28 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Passat2.5 Hybrid Premium | 2020 Volkswagen Passat Premium — Ekspertiz Raporlu Volkswagen Passat 2.5 Hybrid Premium Takasa Uygun2020 · 78.000 km · Beyaz 1.060.000 ₺ | 2020 | 78.000 km | Beyaz | 1.060.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
| NissanStandart Menzil Style | 2013 Nissan Style — Garaj Aracı Nissan Standart Menzil Style Ekspertizli2013 · 157.500 km · Bej 3.120.000 ₺ | 2013 | 157.500 km | Bej | 3.120.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| BMW 3 Serisi2.0 Turbo Titanium | 2017 BMW 3 Serisi Titanium — Az Yakan BMW 3 Serisi 2.0 Turbo Titanium Takasa Uygun2017 · 127.500 km · Lacivert 2.270.000 ₺ | 2017 | 127.500 km | Lacivert | 2.270.000 ₺ | DiyarbakırErgani | ||
| MINI Clubman1.5 dCi Design | 2019 MINI Clubman Design — Bakımları Yeni MINI Clubman 1.5 dCi Design Ekspertizli2019 · 85.000 km · Turuncu 1.000.000 ₺ | 2019 | 85.000 km | Turuncu | 1.000.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| Renault Austral1.6 LPG Executive | 2011 Renault Austral Executive — Az Yakan Renault Austral 1.6 LPG Executive Fiyatı Düştü2011 · 302.000 km · Turuncu 1.810.000 ₺ | 2011 | 302.000 km | Turuncu | 1.810.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| Renault Kadjar2.0 PHEV Sport | 2015 Renault Kadjar Sport — Az Yakan Renault Kadjar 2.0 PHEV Sport Ekspertizli2015 · 114.500 km · Mavi 1.690.000 ₺ | 2015 | 114.500 km | Mavi | 1.690.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| RenaultUzun Menzil Sport | 2010 Renault Sport — Ekspertiz Raporlu Renault Uzun Menzil Sport Ekspertizli2010 · 173.500 km · Siyah 3.270.000 ₺ | 2010 | 173.500 km | Siyah | 3.270.000 ₺ | DiyarbakırErgani | ||
| Land Rover Defender2.0 d Sport | 2010 Land Rover Defender Sport — Garaj Aracı Land Rover Defender 2.0 d Sport 2010 · 196.000 km · Gümüş 1.440.000 ₺ | 2010 | 196.000 km | Gümüş | 1.440.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| Peugeot 3082.5 Hybrid Executive | 2014 Peugeot 308 Executive — Değişensiz Peugeot 308 2.5 Hybrid Executive Takasa Uygun2014 · 171.500 km · Gri 2.560.000 ₺ | 2014 | 171.500 km | Gri | 2.560.000 ₺ | DiyarbakırErgani | ||
| Audi e-tron GT1.5 dCi Titanium | 2023 Audi e-tron GT Titanium — Az Yakan Audi e-tron GT 1.5 dCi Titanium Ekspertizli2023 · 28.000 km · Yeşil 1.530.000 ₺ | 2023 | 28.000 km | Yeşil | 1.530.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| Nissan GT-R1.4 LPG Elite | 2011 Nissan GT-R Elite — Garaj Aracı Nissan GT-R 1.4 LPG Elite Ekspertizli2011 · 203.000 km · Kırmızı 1.290.000 ₺ | 2011 | 203.000 km | Kırmızı | 1.290.000 ₺ | DiyarbakırBağlar | ||
| 2.0 d | Hasarlı Arazi & SUV · Kayapınar — 2018 Model, Motor Arızalı 2.0 d 2018 · 79.000 km 558.000 ₺ | 2018 | 79.000 km | — | 558.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
| Tesla Model Y2.0 d Design | 2016 Tesla Model Y Design — Bakımları Yeni Tesla Model Y 2.0 d Design Hızlı Satış2016 · 114.000 km · Gri 5.010.000 ₺ | 2016 | 114.000 km | Gri | 5.010.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| Peugeot Bipper1.4 LPG Premium | 2023 Peugeot Bipper Premium — Ekspertiz Raporlu Peugeot Bipper 1.4 LPG Premium 2023 · 53.000 km · Kahverengi 1.790.000 ₺ | 2023 | 53.000 km | Kahverengi | 1.790.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| Citroën Berlingo2.5 Hybrid Style | 2016 Citroën Berlingo Style — Bakımları Yeni Citroën Berlingo 2.5 Hybrid Style Takasa Uygun2016 · 194.500 km · Beyaz 2.080.000 ₺ | 2016 | 194.500 km | Beyaz | 2.080.000 ₺ | DiyarbakırErgani | ||
| Volvo XC601.0 TSI Titanium | 2014 Volvo XC60 Titanium — Garaj Aracı Volvo XC60 1.0 TSI Titanium Ekspertizli2014 · 159.000 km · Lacivert 7.980.000 ₺ | 2014 | 159.000 km | Lacivert | 7.980.000 ₺ | DiyarbakırErgani | ||
| Citroën Xsara1.6 LPG Urban | 2019 Citroën Xsara Urban — Masrafsız Citroën Xsara 1.6 LPG Urban Ekspertizli2019 · 72.000 km · Bordo 2.610.000 ₺ | 2019 | 72.000 km | Bordo | 2.610.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
| 1000 ABS | 2017 Diğer Markalar — Değişensiz 1000 ABS 2017 · 60.000 km · Sarı 761.000 ₺ | 2017 | 60.000 km | Sarı | 761.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
| Peugeot 4061.5 e-Hybrid Urban | 2023 Peugeot 406 Urban — Az Yakan Peugeot 406 1.5 e-Hybrid Urban 2023 · 29.500 km · Sarı 3.540.000 ₺ | 2023 | 29.500 km | Sarı | 3.540.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| Bentley Flying Spur1.8 Hybrid Sport | 2013 Bentley Flying Spur Sport — Tramer Kaydı Düşük Bentley Flying Spur 1.8 Hybrid Sport Ekspertizli2013 · 196.000 km · Siyah 4.520.000 ₺ | 2013 | 196.000 km | Siyah | 4.520.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
| Volvo S801.8 Hybrid Urban | 2012 Volvo S80 Urban — Bakımları Yeni Volvo S80 1.8 Hybrid Urban Ekspertizli2012 · 155.500 km · Kahverengi 3.770.000 ₺ | 2012 | 155.500 km | Kahverengi | 3.770.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| Citroën Saxo1.5 e-Hybrid Executive | 2024 Citroën Saxo Executive — Garaj Aracı Citroën Saxo 1.5 e-Hybrid Executive Hızlı Satış2024 · 31.500 km · Sarı 3.460.000 ₺ | 2024 | 31.500 km | Sarı | 3.460.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
| Tofaş Murat 1243.0 d Comfort | 2025 Tofaş Murat 124 Comfort — Masrafsız Tofaş Murat 124 3.0 d Comfort Fiyatı Düştü2025 · 12.000 km · Beyaz 671.000 ₺ | 2025 | 12.000 km | Beyaz | 671.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| Chery Omoda 52.0 PHEV Sport | 2019 Chery Omoda 5 Sport — Değişensiz Chery Omoda 5 2.0 PHEV Sport Ekspertizli2019 · 63.500 km · Turuncu 8.430.000 ₺ | 2019 | 63.500 km | Turuncu | 8.430.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
Diyarbakır Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Diyarbakır genelinde şu anda 74 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 4.390 ₺ ile 9.770.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.870.000 ₺. En çok ilan Yenişehir (16), Ergani (13) ve Kayapınar (12) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (30), Arazi, SUV & Pickup (23) ve Motosiklet (8). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %93.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Diyarbakır Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Diyarbakır vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Yenişehir ilçesinde (16 ilan). Ardından Ergani (13) ve Kayapınar (12) geliyor.
Diyarbakır vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (30), Arazi, SUV & Pickup (23), Motosiklet (8) ve Minivan & Panelvan (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Diyarbakır vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 74 ilana göre Diyarbakır vasıta fiyatları 4.390 ₺ ile 9.770.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.536.863 ₺.
Diyarbakır vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























