
Gaziantep Vasıta İlanları
23 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Audi Q22.0 PHEV Titanium | 2022 Audi Q2 Titanium — Değişensiz Audi Q2 2.0 PHEV Titanium Bireysel2022 · 62.500 km · Kahverengi 2.440.000 ₺ | 2022 | 62.500 km | Kahverengi | 2.440.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| ToggUzun Menzil Premium | 2015 Togg Premium — Değişensiz Togg Uzun Menzil Premium Ekspertizli2015 · 211.500 km · Kırmızı 1.750.000 ₺ | 2015 | 211.500 km | Kırmızı | 1.750.000 ₺ | GaziantepOğuzeli | ||
| Volkswagen Arteon2.5 Hybrid Urban | 2022 Volkswagen Arteon Urban — Bakımları Yeni Volkswagen Arteon 2.5 Hybrid Urban Takasa Uygun2022 · 63.500 km · Mavi 1.220.000 ₺ | 2022 | 63.500 km | Mavi | 1.220.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Mazda Mazda 31.6 Comfort | 2016 Mazda Mazda 3 Comfort — Garaj Aracı Mazda Mazda 3 1.6 Comfort Ekspertizli2016 · 102.000 km · Turuncu 5.730.000 ₺ | 2016 | 102.000 km | Turuncu | 5.730.000 ₺ | GaziantepŞahinbey | ||
| Mazda CX-32.5 Hybrid Premium | 2024 Mazda CX-3 Premium — Ekspertiz Raporlu Mazda CX-3 2.5 Hybrid Premium Ekspertizli2024 · 40.500 km · Gümüş 1.540.000 ₺ | 2024 | 40.500 km | Gümüş | 1.540.000 ₺ | GaziantepŞehitkamil | ||
| Suzuki Baleno2.0 PHEV Urban | 2015 Suzuki Baleno Urban — Değişensiz Suzuki Baleno 2.0 PHEV Urban Takasa Uygun2015 · 111.500 km · Bordo 6.230.000 ₺ | 2015 | 111.500 km | Bordo | 6.230.000 ₺ | GaziantepOğuzeli | ||
| Toyota RAV41.4 LPG Titanium | 2017 Toyota RAV4 Titanium — Değişensiz Toyota RAV4 1.4 LPG Titanium Ekspertizli2017 · 140.500 km · Yeşil 4.140.000 ₺ | 2017 | 140.500 km | Yeşil | 4.140.000 ₺ | GaziantepŞahinbey | ||
| SYM750 Classic | 2017 SYM — Tramer Kaydı Düşük SYM 750 Classic Bireysel2017 · 30.000 km · Bordo 1.040.000 ₺ | 2017 | 30.000 km | Bordo | 1.040.000 ₺ | GaziantepŞahinbey | ||
| Kia Picanto1.6 TDI Titanium | 2013 Kia Picanto Titanium — Ekspertiz Raporlu Kia Picanto 1.6 TDI Titanium Ekspertizli2013 · 167.000 km · Kahverengi 3.210.000 ₺ | 2013 | 167.000 km | Kahverengi | 3.210.000 ₺ | GaziantepOğuzeli | ||
| Kia Cerato2.0 d Sport | 2012 Kia Cerato Sport — Az Yakan Kia Cerato 2.0 d Sport Hızlı Satış2012 · 264.000 km · Beyaz 854.000 ₺ | 2012 | 264.000 km | Beyaz | 854.000 ₺ | GaziantepŞahinbey | ||
| Audi Q81.6 TDI Elite | 2022 Audi Q8 Elite — Garaj Aracı Audi Q8 1.6 TDI Elite Bireysel2022 · 61.000 km · Beyaz 2.810.000 ₺ | 2022 | 61.000 km | Beyaz | 2.810.000 ₺ | GaziantepNizip | ||
| Mercedes-Benz SL2.5 Hybrid Elite | 2012 Mercedes-Benz SL Elite — Değişensiz Mercedes-Benz SL 2.5 Hybrid Elite Fiyatı Düştü2012 · 160.000 km · Gümüş 1.880.000 ₺ | 2012 | 160.000 km | Gümüş | 1.880.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Seat Cordoba1.0 TSI Sport | 2011 Seat Cordoba Sport — Değişensiz Seat Cordoba 1.0 TSI Sport Ekspertizli2011 · 153.500 km · Bordo 1.460.000 ₺ | 2011 | 153.500 km | Bordo | 1.460.000 ₺ | GaziantepNizip | ||
| Jeep Wrangler1.8 Hybrid Design | 2012 Jeep Wrangler Design — Bakımları Yeni Jeep Wrangler 1.8 Hybrid Design Ekspertizli2012 · 193.500 km · Turuncu 7.440.000 ₺ | 2012 | 193.500 km | Turuncu | 7.440.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Mazda Mazda 21.5 e-Hybrid Style | 2020 Mazda Mazda 2 Style — Tramer Kaydı Düşük Mazda Mazda 2 1.5 e-Hybrid Style Bireysel2020 · 105.000 km · Beyaz 6.330.000 ₺ | 2020 | 105.000 km | Beyaz | 6.330.000 ₺ | GaziantepNurdağı | ||
| Nissan X-Trail2.0 PHEV Style | 2025 Nissan X-Trail Style — Değişensiz Nissan X-Trail 2.0 PHEV Style Ekspertizli2025 · 18.000 km · Siyah 7.260.000 ₺ | 2025 | 18.000 km | Siyah | 7.260.000 ₺ | GaziantepŞahinbey | ||
| Skoda Scala2.0 Turbo Titanium | 2022 Skoda Scala Titanium — Garaj Aracı Skoda Scala 2.0 Turbo Titanium Ekspertizli2022 · 55.500 km · Lacivert 1.420.000 ₺ | 2022 | 55.500 km | Lacivert | 1.420.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Mercedes-Benz A Serisi1.6 TDI Elite | 2010 Mercedes-Benz A Serisi Elite — İlk Elden Mercedes-Benz A Serisi 1.6 TDI Elite Bireysel2010 · 222.000 km · Sarı 4.660.000 ₺ | 2010 | 222.000 km | Sarı | 4.660.000 ₺ | GaziantepNurdağı | ||
| 1.5 e-Hybrid | Hasarlı Otomobil · Oğuzeli — 2011 Model, Hafif Hasarlı 1.5 e-Hybrid Bireysel2011 · 209.500 km 554.000 ₺ | 2011 | 209.500 km | — | 554.000 ₺ | GaziantepOğuzeli | ||
| Subaru WRX2.0 PHEV Executive | 2017 Subaru WRX Executive — Masrafsız Subaru WRX 2.0 PHEV Executive Takasa Uygun2017 · 181.500 km · Bordo 808.000 ₺ | 2017 | 181.500 km | Bordo | 808.000 ₺ | GaziantepŞahinbey | ||
| Peugeot Partner1.6 TDI Design | 2011 Peugeot Partner Design — Ekspertiz Raporlu Peugeot Partner 1.6 TDI Design Bireysel2011 · 233.000 km · Bej 1.180.000 ₺ | 2011 | 233.000 km | Bej | 1.180.000 ₺ | GaziantepŞehitkamil | ||
| Ford Explorer1.6 TDI Premium | 2017 Ford Explorer Premium — Garaj Aracı Ford Explorer 1.6 TDI Premium Ekspertizli2017 · 144.000 km · Sarı 4.160.000 ₺ | 2017 | 144.000 km | Sarı | 4.160.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Land Rover Discovery1.8 Hybrid Elite | 2015 Land Rover Discovery Elite — Masrafsız Land Rover Discovery 1.8 Hybrid Elite Ekspertizli2015 · 149.000 km · Turuncu 3.450.000 ₺ | 2015 | 149.000 km | Turuncu | 3.450.000 ₺ | GaziantepNurdağı | ||
Gaziantep Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Gaziantep genelinde şu anda 76 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.620 ₺ ile 8.580.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.440.000 ₺. En çok ilan İslahiye (16), Nurdağı (14) ve Oğuzeli (12) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (34), Arazi, SUV & Pickup (28) ve Minivan & Panelvan (4). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %96.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Gaziantep Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Gaziantep vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İslahiye ilçesinde (16 ilan). Ardından Nurdağı (14) ve Oğuzeli (12) geliyor.
Gaziantep vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (34), Arazi, SUV & Pickup (28), Minivan & Panelvan (4) ve Elektrikli Araçlar (3) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Gaziantep vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 76 ilana göre Gaziantep vasıta fiyatları 1.620 ₺ ile 8.580.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.758.859 ₺.
Gaziantep vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.






















