
Gaziantep Otomobil İlanları
34 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz EQS2.5 Hybrid Executive | 2017 Mercedes-Benz EQS Executive — Garaj Aracı Mercedes-Benz EQS 2.5 Hybrid Executive Hızlı Satış2017 · 162.000 km · Kırmızı 1.100.000 ₺ | 2017 | 162.000 km | Kırmızı | 1.100.000 ₺ | GaziantepOğuzeli | ||
| Volkswagen Arteon2.5 Hybrid Urban | 2022 Volkswagen Arteon Urban — Bakımları Yeni Volkswagen Arteon 2.5 Hybrid Urban Takasa Uygun2022 · 63.500 km · Mavi 1.220.000 ₺ | 2022 | 63.500 km | Mavi | 1.220.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Mazda Mazda 31.6 Comfort | 2016 Mazda Mazda 3 Comfort — Garaj Aracı Mazda Mazda 3 1.6 Comfort Ekspertizli2016 · 102.000 km · Turuncu 5.730.000 ₺ | 2016 | 102.000 km | Turuncu | 5.730.000 ₺ | GaziantepŞahinbey | ||
| Jaguar XF1.6 TDI Style | 2016 Jaguar XF Style — İlk Elden Jaguar XF 1.6 TDI Style Ekspertizli2016 · 139.000 km · Beyaz 1.900.000 ₺ | 2016 | 139.000 km | Beyaz | 1.900.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| BMW 6 Serisi2.5 Hybrid Design | 2014 BMW 6 Serisi Design — Tramer Kaydı Düşük BMW 6 Serisi 2.5 Hybrid Design Ekspertizli2014 · 151.000 km · Gümüş 3.260.000 ₺ | 2014 | 151.000 km | Gümüş | 3.260.000 ₺ | GaziantepOğuzeli | ||
| Volkswagen Passat2.5 Hybrid Urban | 2022 Volkswagen Passat Urban — Bakımları Yeni Volkswagen Passat 2.5 Hybrid Urban Ekspertizli2022 · 71.000 km · Sarı 775.000 ₺ | 2022 | 71.000 km | Sarı | 775.000 ₺ | GaziantepNurdağı | ||
| Suzuki Baleno2.0 PHEV Urban | 2015 Suzuki Baleno Urban — Değişensiz Suzuki Baleno 2.0 PHEV Urban Takasa Uygun2015 · 111.500 km · Bordo 6.230.000 ₺ | 2015 | 111.500 km | Bordo | 6.230.000 ₺ | GaziantepOğuzeli | ||
| Subaru WRX2.0 PHEV Prestige | 2012 Subaru WRX Prestige — Ekspertiz Raporlu Subaru WRX 2.0 PHEV Prestige Takasa Uygun2012 · 276.500 km · Bej 1.220.000 ₺ | 2012 | 276.500 km | Bej | 1.220.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Kia Picanto1.6 TDI Titanium | 2013 Kia Picanto Titanium — Ekspertiz Raporlu Kia Picanto 1.6 TDI Titanium Ekspertizli2013 · 167.000 km · Kahverengi 3.210.000 ₺ | 2013 | 167.000 km | Kahverengi | 3.210.000 ₺ | GaziantepOğuzeli | ||
| Honda Jazz2.5 Hybrid Prestige | 2013 Honda Jazz Prestige — Tramer Kaydı Düşük Honda Jazz 2.5 Hybrid Prestige Ekspertizli2013 · 140.500 km · Yeşil 888.000 ₺ | 2013 | 140.500 km | Yeşil | 888.000 ₺ | GaziantepNizip | ||
| Mercedes-Benz C Serisi2.0 PHEV Design | 2013 Mercedes-Benz C Serisi Design — İlk Elden Mercedes-Benz C Serisi 2.0 PHEV Design 2013 · 269.500 km · Beyaz 4.200.000 ₺ | 2013 | 269.500 km | Beyaz | 4.200.000 ₺ | GaziantepŞahinbey | ||
| Kia Cerato2.0 d Sport | 2012 Kia Cerato Sport — Az Yakan Kia Cerato 2.0 d Sport Hızlı Satış2012 · 264.000 km · Beyaz 854.000 ₺ | 2012 | 264.000 km | Beyaz | 854.000 ₺ | GaziantepŞahinbey | ||
| Mercedes-Benz SL2.5 Hybrid Elite | 2012 Mercedes-Benz SL Elite — Değişensiz Mercedes-Benz SL 2.5 Hybrid Elite Fiyatı Düştü2012 · 160.000 km · Gümüş 1.880.000 ₺ | 2012 | 160.000 km | Gümüş | 1.880.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Seat Cordoba1.0 TSI Sport | 2011 Seat Cordoba Sport — Değişensiz Seat Cordoba 1.0 TSI Sport Ekspertizli2011 · 153.500 km · Bordo 1.460.000 ₺ | 2011 | 153.500 km | Bordo | 1.460.000 ₺ | GaziantepNizip | ||
| Mazda Mazda 21.5 e-Hybrid Style | 2020 Mazda Mazda 2 Style — Tramer Kaydı Düşük Mazda Mazda 2 1.5 e-Hybrid Style Bireysel2020 · 105.000 km · Beyaz 6.330.000 ₺ | 2020 | 105.000 km | Beyaz | 6.330.000 ₺ | GaziantepNurdağı | ||
| Mercedes-Benz E Serisi1.0 TSI Prestige | 2023 Mercedes-Benz E Serisi Prestige — Ekspertiz Raporlu Mercedes-Benz E Serisi 1.0 TSI Prestige Ekspertizli2023 · 53.000 km · Kırmızı 3.980.000 ₺ | 2023 | 53.000 km | Kırmızı | 3.980.000 ₺ | GaziantepŞehitkamil | ||
| Volkswagen Jetta2.5 Hybrid Titanium | 2010 Volkswagen Jetta Titanium — Değişensiz Volkswagen Jetta 2.5 Hybrid Titanium 2010 · 307.000 km · Bej 6.190.000 ₺ | 2010 | 307.000 km | Bej | 6.190.000 ₺ | GaziantepŞehitkamil | ||
| Nissan Almera1.4 LPG Titanium | 2012 Nissan Almera Titanium — İlk Elden Nissan Almera 1.4 LPG Titanium Takasa Uygun2012 · 166.500 km · Lacivert 3.090.000 ₺ | 2012 | 166.500 km | Lacivert | 3.090.000 ₺ | GaziantepŞehitkamil | ||
| Togg T10F1.5 e-Hybrid Elite | 2019 Togg T10F Elite — Garaj Aracı Togg T10F 1.5 e-Hybrid Elite Ekspertizli2019 · 122.500 km · Bej 656.000 ₺ | 2019 | 122.500 km | Bej | 656.000 ₺ | GaziantepŞahinbey | ||
| Citroën C-Elysée1.8 Hybrid Style | 2017 Citroën C-Elysée Style — Değişensiz Citroën C-Elysée 1.8 Hybrid Style 2017 · 106.000 km · Turuncu 901.000 ₺ | 2017 | 106.000 km | Turuncu | 901.000 ₺ | GaziantepNizip | ||
| Skoda Scala2.0 Turbo Titanium | 2022 Skoda Scala Titanium — Garaj Aracı Skoda Scala 2.0 Turbo Titanium Ekspertizli2022 · 55.500 km · Lacivert 1.420.000 ₺ | 2022 | 55.500 km | Lacivert | 1.420.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Opel Kadett1.5 dCi Elite | 2024 Opel Kadett Elite — İlk Elden Opel Kadett 1.5 dCi Elite Takasa Uygun2024 · 27.500 km · Bej 674.000 ₺ | 2024 | 27.500 km | Bej | 674.000 ₺ | GaziantepOğuzeli | ||
| Mercedes-Benz A Serisi1.6 TDI Elite | 2010 Mercedes-Benz A Serisi Elite — İlk Elden Mercedes-Benz A Serisi 1.6 TDI Elite Bireysel2010 · 222.000 km · Sarı 4.660.000 ₺ | 2010 | 222.000 km | Sarı | 4.660.000 ₺ | GaziantepNurdağı | ||
| Volkswagen Arteon1.0 TSI Premium | 2022 Volkswagen Arteon Premium — Az Yakan Volkswagen Arteon 1.0 TSI Premium Takasa Uygun2022 · 57.000 km · Gri 2.870.000 ₺ | 2022 | 57.000 km | Gri | 2.870.000 ₺ | GaziantepOğuzeli | ||
Gaziantep Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Gaziantep genelinde şu anda 34 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 656.000 ₺ ile 6.330.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.705.000 ₺. En çok ilan İslahiye (7), Nurdağı (6) ve Oğuzeli (6) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Mercedes-Benz (5), Volkswagen (5) ve Kia (2). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %94.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Gaziantep Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Gaziantep otomobil ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı İslahiye ilçesinde (7 ilan). Ardından Nurdağı (6) ve Oğuzeli (6) geliyor.
Gaziantep otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Mercedes-Benz (5), Volkswagen (5), Kia (2) ve Mazda (2) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Gaziantep otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 34 ilana göre Gaziantep otomobil fiyatları 656.000 ₺ ile 6.330.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.582.588 ₺.
Gaziantep otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























