
Gaziantep Vasıta İlanları
29 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kia Sorento1.4 TSI Titanium | 2013 Kia Sorento Titanium — Bakımları Yeni Kia Sorento 1.4 TSI Titanium 2013 · 134.000 km · Yeşil 1.870.000 ₺ | 2013 | 134.000 km | Yeşil | 1.870.000 ₺ | GaziantepNizip | ||
| Volkswagen Amarok2.0 Turbo Titanium | 2023 Volkswagen Amarok Titanium — Masrafsız Volkswagen Amarok 2.0 Turbo Titanium Takasa Uygun2023 · 46.500 km · Gümüş 2.740.000 ₺ | 2023 | 46.500 km | Gümüş | 2.740.000 ₺ | GaziantepNizip | ||
| Ford Transit Connect1.8 Hybrid Executive | 2014 Ford Transit Connect Executive — Masrafsız Ford Transit Connect 1.8 Hybrid Executive Hızlı Satış2014 · 185.000 km · Gümüş 2.280.000 ₺ | 2014 | 185.000 km | Gümüş | 2.280.000 ₺ | GaziantepOğuzeli | ||
| Peugeot 50081.8 Hybrid Sport | 2022 Peugeot 5008 Sport — Değişensiz Peugeot 5008 1.8 Hybrid Sport 2022 · 47.000 km · Siyah 2.580.000 ₺ | 2022 | 47.000 km | Siyah | 2.580.000 ₺ | GaziantepNizip | ||
| Dacia Duster2.5 Hybrid Executive | 2021 Dacia Duster Executive — Bakımları Yeni Dacia Duster 2.5 Hybrid Executive Ekspertizli2021 · 70.500 km · Mavi 2.440.000 ₺ | 2021 | 70.500 km | Mavi | 2.440.000 ₺ | GaziantepNurdağı | ||
| Audi Q51.8 Hybrid Prestige | 2015 Audi Q5 Prestige — Bakımları Yeni Audi Q5 1.8 Hybrid Prestige Ekspertizli2015 · 195.000 km · Sarı 8.580.000 ₺ | 2015 | 195.000 km | Sarı | 8.580.000 ₺ | GaziantepOğuzeli | ||
| Nissan Almera1.4 LPG Titanium | 2012 Nissan Almera Titanium — İlk Elden Nissan Almera 1.4 LPG Titanium Takasa Uygun2012 · 166.500 km · Lacivert 3.090.000 ₺ | 2012 | 166.500 km | Lacivert | 3.090.000 ₺ | GaziantepŞehitkamil | ||
| 2.0 d | 2025 Peugeot SUV — Engelli Plakalı, Döner Koltuk 2.0 d Takasa Uygun2025 · 17.500 km · Lacivert 3.250.000 ₺ | 2025 | 17.500 km | Lacivert | 3.250.000 ₺ | GaziantepŞehitkamil | ||
| Citroën C-Elysée1.8 Hybrid Style | 2017 Citroën C-Elysée Style — Değişensiz Citroën C-Elysée 1.8 Hybrid Style 2017 · 106.000 km · Turuncu 901.000 ₺ | 2017 | 106.000 km | Turuncu | 901.000 ₺ | GaziantepNizip | ||
| KGM (SsangYong) Korando2.0 PHEV Prestige | 2019 KGM (SsangYong) Korando Prestige — Bakımları Yeni KGM (SsangYong) Korando 2.0 PHEV Prestige Ekspertizli2019 · 129.500 km · Yeşil 3.150.000 ₺ | 2019 | 129.500 km | Yeşil | 3.150.000 ₺ | GaziantepŞahinbey | ||
| Opel Kadett1.5 dCi Elite | 2024 Opel Kadett Elite — İlk Elden Opel Kadett 1.5 dCi Elite Takasa Uygun2024 · 27.500 km · Bej 674.000 ₺ | 2024 | 27.500 km | Bej | 674.000 ₺ | GaziantepOğuzeli | ||
| Land Rover Range Rover Evoque2.5 Hybrid Style | 2015 Land Rover Range Rover Evoque Style — Ekspertiz Raporlu Land Rover Range Rover Evoque 2.5 Hybrid Style Ekspertizli2015 · 114.000 km · Bej 4.750.000 ₺ | 2015 | 114.000 km | Bej | 4.750.000 ₺ | GaziantepŞehitkamil | ||
| Volkswagen Arteon1.0 TSI Premium | 2022 Volkswagen Arteon Premium — Az Yakan Volkswagen Arteon 1.0 TSI Premium Takasa Uygun2022 · 57.000 km · Gri 2.870.000 ₺ | 2022 | 57.000 km | Gri | 2.870.000 ₺ | GaziantepOğuzeli | ||
| Porsche 7181.6 Titanium | 2018 Porsche 718 Titanium — Garaj Aracı Porsche 718 1.6 Titanium Takasa Uygun2018 · 86.000 km · Mavi 2.980.000 ₺ | 2018 | 86.000 km | Mavi | 2.980.000 ₺ | GaziantepŞehitkamil | ||
| Mitsubishi Colt2.5 Hybrid Elite | 2012 Mitsubishi Colt Elite — Masrafsız Mitsubishi Colt 2.5 Hybrid Elite Ekspertizli2012 · 172.500 km · Gri 1.530.000 ₺ | 2012 | 172.500 km | Gri | 1.530.000 ₺ | GaziantepNizip | ||
| Tofaş Murat 1242.5 Hybrid Executive | 2016 Tofaş Murat 124 Executive — Bakımları Yeni Tofaş Murat 124 2.5 Hybrid Executive Ekspertizli2016 · 196.000 km · Sarı 4.850.000 ₺ | 2016 | 196.000 km | Sarı | 4.850.000 ₺ | GaziantepNurdağı | ||
| Hyundai Kona1.8 Hybrid Design | 2013 Hyundai Kona Design — Tramer Kaydı Düşük Hyundai Kona 1.8 Hybrid Design Fiyatı Düştü2013 · 184.000 km · Kahverengi 2.720.000 ₺ | 2013 | 184.000 km | Kahverengi | 2.720.000 ₺ | GaziantepŞahinbey | ||
| Renault Koleos2.5 Hybrid Style | 2016 Renault Koleos Style — İlk Elden Renault Koleos 2.5 Hybrid Style 2016 · 177.500 km · Mavi 5.520.000 ₺ | 2016 | 177.500 km | Mavi | 5.520.000 ₺ | GaziantepNurdağı | ||
| Toyota Land Cruiser2.0 Turbo Design | 2018 Toyota Land Cruiser Design — Değişensiz Toyota Land Cruiser 2.0 Turbo Design Ekspertizli2018 · 88.000 km · Lacivert 3.640.000 ₺ | 2018 | 88.000 km | Lacivert | 3.640.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Renault Kadjar2.0 Turbo Sport | 2022 Renault Kadjar Sport — Az Yakan Renault Kadjar 2.0 Turbo Sport Takasa Uygun2022 · 51.500 km · Bordo 2.910.000 ₺ | 2022 | 51.500 km | Bordo | 2.910.000 ₺ | GaziantepNurdağı | ||
| Volkswagen Arteon2.0 PHEV Executive | 2020 Volkswagen Arteon Executive — Masrafsız Volkswagen Arteon 2.0 PHEV Executive Fiyatı Düştü2020 · 93.500 km · Sarı 5.470.000 ₺ | 2020 | 93.500 km | Sarı | 5.470.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Ford Mustang1.5 e-Hybrid Prestige | 2015 Ford Mustang Prestige — Az Yakan Ford Mustang 1.5 e-Hybrid Prestige Ekspertizli2015 · 126.500 km · Sarı 896.000 ₺ | 2015 | 126.500 km | Sarı | 896.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Ford EcoSport1.4 LPG Design | 2011 Ford EcoSport Design — Garaj Aracı Ford EcoSport 1.4 LPG Design Ekspertizli2011 · 255.000 km · Lacivert 4.460.000 ₺ | 2011 | 255.000 km | Lacivert | 4.460.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Alfa Romeo MiTo1.4 LPG Urban | 2018 Alfa Romeo MiTo Urban — Tramer Kaydı Düşük Alfa Romeo MiTo 1.4 LPG Urban Ekspertizli2018 · 120.000 km · Kırmızı 3.030.000 ₺ | 2018 | 120.000 km | Kırmızı | 3.030.000 ₺ | GaziantepNurdağı | ||
Gaziantep Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Gaziantep genelinde şu anda 76 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.620 ₺ ile 8.580.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.440.000 ₺. En çok ilan İslahiye (16), Nurdağı (14) ve Oğuzeli (12) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (34), Arazi, SUV & Pickup (28) ve Minivan & Panelvan (4). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %96.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Gaziantep Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Gaziantep vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İslahiye ilçesinde (16 ilan). Ardından Nurdağı (14) ve Oğuzeli (12) geliyor.
Gaziantep vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (34), Arazi, SUV & Pickup (28), Minivan & Panelvan (4) ve Elektrikli Araçlar (3) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Gaziantep vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 76 ilana göre Gaziantep vasıta fiyatları 1.620 ₺ ile 8.580.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.758.859 ₺.
Gaziantep vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























