
Kahramanmaraş Vasıta İlanları
91 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lexus LS1.5 dCi Elite | 2012 Lexus LS Elite — Masrafsız Lexus LS 1.5 dCi Elite Ekspertizli2012 · 206.500 km · Yeşil 4.000.000 ₺ | 2012 | 206.500 km | Yeşil | 4.000.000 ₺ | KahramanmaraşAfşin | ||
| Alfa Romeo Giulia2.0 TDI Urban | 2023 Alfa Romeo Giulia Urban — Ekspertiz Raporlu Alfa Romeo Giulia 2.0 TDI Urban Fiyatı Düştü2023 · 60.500 km · Lacivert 6.440.000 ₺ | 2023 | 60.500 km | Lacivert | 6.440.000 ₺ | KahramanmaraşTürkoğlu | ||
| Mitsubishi Lancer2.0 d Sport | 2017 Mitsubishi Lancer Sport — Garaj Aracı Mitsubishi Lancer 2.0 d Sport Ekspertizli2017 · 94.500 km · Gri 1.000.000 ₺ | 2017 | 94.500 km | Gri | 1.000.000 ₺ | KahramanmaraşOnikişubat | ||
| Opel Vectra1.4 LPG Executive | 2010 Opel Vectra Executive — Bakımları Yeni Opel Vectra 1.4 LPG Executive Takasa Uygun2010 · 286.000 km · Yeşil 1.500.000 ₺ | 2010 | 286.000 km | Yeşil | 1.500.000 ₺ | KahramanmaraşDulkadiroğlu | ||
| Kia Rio1.8 Hybrid Prestige | 2011 Kia Rio Prestige — Ekspertiz Raporlu Kia Rio 1.8 Hybrid Prestige Takasa Uygun2011 · 257.500 km · Bordo 4.750.000 ₺ | 2011 | 257.500 km | Bordo | 4.750.000 ₺ | KahramanmaraşDulkadiroğlu | ||
| Ford Escort1.8 Hybrid Titanium | 2015 Ford Escort Titanium — Masrafsız Ford Escort 1.8 Hybrid Titanium Fiyatı Düştü2015 · 100.500 km · Bordo 2.960.000 ₺ | 2015 | 100.500 km | Bordo | 2.960.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| Toyota Avensis1.2 PureTech Sport | 2025 Toyota Avensis Sport — Az Yakan Toyota Avensis 1.2 PureTech Sport Fiyatı Düştü2025 · 20.000 km · Siyah 2.020.000 ₺ | 2025 | 20.000 km | Siyah | 2.020.000 ₺ | KahramanmaraşDulkadiroğlu | ||
| Triumph250 Touring | 2024 Triumph — Masrafsız Triumph 250 Touring Hızlı Satış2024 · 11.500 km · Beyaz 581.000 ₺ | 2024 | 11.500 km | Beyaz | 581.000 ₺ | KahramanmaraşAfşin | ||
| Land Rover Range Rover2.0 PHEV Urban | 2013 Land Rover Range Rover Urban — Masrafsız Land Rover Range Rover 2.0 PHEV Urban Ekspertizli2013 · 272.000 km · Lacivert 1.420.000 ₺ | 2013 | 272.000 km | Lacivert | 1.420.000 ₺ | KahramanmaraşAfşin | ||
| Honda Accord2.0 d Sport | 2023 Honda Accord Sport — Az Yakan Honda Accord 2.0 d Sport Yeni2023 · 42.000 km · Gümüş 4.720.000 ₺ | 2023 | 42.000 km | Gümüş | 4.720.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| Mazda Mazda 62.0 PHEV Elite | 2022 Mazda Mazda 6 Elite — Masrafsız Mazda Mazda 6 2.0 PHEV Elite Bireysel2022 · 39.000 km · Sarı 5.990.000 ₺ | 2022 | 39.000 km | Sarı | 5.990.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| Dacia Lodgy1.5 dCi Sport | 2014 Dacia Lodgy Sport — Değişensiz Dacia Lodgy 1.5 dCi Sport Ekspertizli2014 · 132.500 km · Kahverengi 1.500.000 ₺ | 2014 | 132.500 km | Kahverengi | 1.500.000 ₺ | KahramanmaraşAfşin | ||
| Volkswagen T-Cross2.0 PHEV Prestige | 2013 Volkswagen T-Cross Prestige — Bakımları Yeni Volkswagen T-Cross 2.0 PHEV Prestige Ekspertizli2013 · 266.500 km · Bordo 1.960.000 ₺ | 2013 | 266.500 km | Bordo | 1.960.000 ₺ | KahramanmaraşTürkoğlu | ||
| Porsche 9112.5 Hybrid Design | 2024 Porsche 911 Design — Garaj Aracı Porsche 911 2.5 Hybrid Design Bireysel2024 · 31.500 km · Lacivert 809.000 ₺ | 2024 | 31.500 km | Lacivert | 809.000 ₺ | KahramanmaraşAfşin | ||
| Volvo XC401.6 LPG Titanium | 2013 Volvo XC40 Titanium — Tramer Kaydı Düşük Volvo XC40 1.6 LPG Titanium Yeni2013 · 168.000 km · Mavi 1.620.000 ₺ | 2013 | 168.000 km | Mavi | 1.620.000 ₺ | KahramanmaraşAfşin | ||
| Cupra Born1.6 LPG Style | 2018 Cupra Born Style — Değişensiz Cupra Born 1.6 LPG Style Ekspertizli2018 · 84.000 km · Gri 712.000 ₺ | 2018 | 84.000 km | Gri | 712.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Kia Stonic1.5 dCi Sport | 2011 Kia Stonic Sport — Tramer Kaydı Düşük Kia Stonic 1.5 dCi Sport Takasa Uygun2011 · 265.500 km · Sarı 7.440.000 ₺ | 2011 | 265.500 km | Sarı | 7.440.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Kia EV61.6 LPG Sport | 2021 Kia EV6 Sport — Az Yakan Kia EV6 1.6 LPG Sport Ekspertizli2021 · 79.000 km · Turuncu 6.240.000 ₺ | 2021 | 79.000 km | Turuncu | 6.240.000 ₺ | KahramanmaraşAfşin | ||
| Aprilia500 Adventure | 2016 Aprilia — Garaj Aracı Aprilia 500 Adventure 2016 · 60.000 km · Sarı 195.000 ₺ | 2016 | 60.000 km | Sarı | 195.000 ₺ | KahramanmaraşAfşin | ||
| Peugeot 4071.5 dCi Style | 2019 Peugeot 407 Style — Değişensiz Peugeot 407 1.5 dCi Style Ekspertizli2019 · 128.500 km · Kırmızı 1.370.000 ₺ | 2019 | 128.500 km | Kırmızı | 1.370.000 ₺ | KahramanmaraşTürkoğlu | ||
| Kia Optima2.0 PHEV Design | 2012 Kia Optima Design — Az Yakan Kia Optima 2.0 PHEV Design Ekspertizli2012 · 148.000 km · Gri 1.030.000 ₺ | 2012 | 148.000 km | Gri | 1.030.000 ₺ | KahramanmaraşTürkoğlu | ||
| RenaultStandart Menzil Titanium | 2023 Renault Titanium — Bakımları Yeni Renault Standart Menzil Titanium Ekspertizli2023 · 33.500 km · Kırmızı 4.510.000 ₺ | 2023 | 33.500 km | Kırmızı | 4.510.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Renault Twingo1.4 TSI Urban | 2024 Renault Twingo Urban — Az Yakan Renault Twingo 1.4 TSI Urban Ekspertizli2024 · 20.500 km · Sarı 3.250.000 ₺ | 2024 | 20.500 km | Sarı | 3.250.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| Cupra Ateca2.5 Hybrid Prestige | 2018 Cupra Ateca Prestige — İlk Elden Cupra Ateca 2.5 Hybrid Prestige Takasa Uygun2018 · 74.000 km · Lacivert 6.800.000 ₺ | 2018 | 74.000 km | Lacivert | 6.800.000 ₺ | KahramanmaraşTürkoğlu | ||
Kahramanmaraş Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Kahramanmaraş genelinde şu anda 91 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 195.000 ₺ ile 9.210.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.360.000 ₺. En çok ilan Pazarcık (20), Elbistan (18) ve Türkoğlu (15) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (42), Arazi, SUV & Pickup (29) ve Minivan & Panelvan (8). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %96.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Kahramanmaraş Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Kahramanmaraş vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Pazarcık ilçesinde (20 ilan). Ardından Elbistan (18) ve Türkoğlu (15) geliyor.
Kahramanmaraş vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (42), Arazi, SUV & Pickup (29), Minivan & Panelvan (8) ve Motosiklet (6) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Kahramanmaraş vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 91 ilana göre Kahramanmaraş vasıta fiyatları 195.000 ₺ ile 9.210.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.923.462 ₺.
Kahramanmaraş vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























