
Kahramanmaraş Vasıta İlanları
91 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Renault Taliant1.6 LPG Sport | 2010 Renault Taliant Sport — Ekspertiz Raporlu Renault Taliant 1.6 LPG Sport Ekspertizli2010 · 153.000 km · Sarı 5.760.000 ₺ | 2010 | 153.000 km | Sarı | 5.760.000 ₺ | KahramanmaraşTürkoğlu | ||
| Fiat Fullback2.0 PHEV Design | 2022 Fiat Fullback Design — Ekspertiz Raporlu Fiat Fullback 2.0 PHEV Design Takasa Uygun2022 · 62.500 km · Kahverengi 7.360.000 ₺ | 2022 | 62.500 km | Kahverengi | 7.360.000 ₺ | KahramanmaraşDulkadiroğlu | ||
| Audi A32.5 Hybrid Style | 2018 Audi A3 Style — İlk Elden Audi A3 2.5 Hybrid Style Ekspertizli2018 · 121.500 km · Gri 4.030.000 ₺ | 2018 | 121.500 km | Gri | 4.030.000 ₺ | KahramanmaraşDulkadiroğlu | ||
| Kia Stonic1.4 LPG Premium | 2010 Kia Stonic Premium — Garaj Aracı Kia Stonic 1.4 LPG Premium Ekspertizli2010 · 193.500 km · Turuncu 9.210.000 ₺ | 2010 | 193.500 km | Turuncu | 9.210.000 ₺ | KahramanmaraşDulkadiroğlu | ||
| BMW i Serisi1.4 LPG Elite | 2025 BMW i Serisi Elite — Tramer Kaydı Düşük BMW i Serisi 1.4 LPG Elite Takasa Uygun2025 · 13.500 km · Bordo 4.640.000 ₺ | 2025 | 13.500 km | Bordo | 4.640.000 ₺ | KahramanmaraşDulkadiroğlu | ||
| Audi A41.2 PureTech Prestige | 2012 Audi A4 Prestige — Masrafsız Audi A4 1.2 PureTech Prestige Takasa Uygun2012 · 251.000 km · Beyaz 3.610.000 ₺ | 2012 | 251.000 km | Beyaz | 3.610.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Lexus NX2.5 Hybrid Titanium | 2016 Lexus NX Titanium — Garaj Aracı Lexus NX 2.5 Hybrid Titanium Takasa Uygun2016 · 181.000 km · Mavi 1.580.000 ₺ | 2016 | 181.000 km | Mavi | 1.580.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Opel Grandland2.0 PHEV Urban | 2011 Opel Grandland Urban — Bakımları Yeni Opel Grandland 2.0 PHEV Urban Hızlı Satış2011 · 249.000 km · Siyah 3.200.000 ₺ | 2011 | 249.000 km | Siyah | 3.200.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| DS Automobiles DS 31.8 Hybrid Urban | 2016 DS Automobiles DS 3 Urban — Bakımları Yeni DS Automobiles DS 3 1.8 Hybrid Urban Ekspertizli2016 · 202.500 km · Yeşil 3.340.000 ₺ | 2016 | 202.500 km | Yeşil | 3.340.000 ₺ | KahramanmaraşDulkadiroğlu | ||
| Yamaha125 ABS | 2016 Yamaha — Garaj Aracı Yamaha 125 ABS 2016 · 67.000 km · Mavi 519.000 ₺ | 2016 | 67.000 km | Mavi | 519.000 ₺ | KahramanmaraşAfşin | ||
| BYD TangUzun Menzil Comfort | 2013 BYD Tang Comfort — Bakımları Yeni BYD Tang Uzun Menzil Comfort Takasa Uygun2013 · 268.500 km · Yeşil 7.520.000 ₺ | 2013 | 268.500 km | Yeşil | 7.520.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Dacia Dokker1.0 TSI Urban | 2025 Dacia Dokker Urban — Bakımları Yeni Dacia Dokker 1.0 TSI Urban Fiyatı Düştü2025 · 18.500 km · Yeşil 1.860.000 ₺ | 2025 | 18.500 km | Yeşil | 1.860.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| 1.6 LPG | Klasik Otomobil — 1980 Model, Yarı Otomatik 1.6 LPG Ekspertizli1980 · 744.500 km · Kırmızı 4.440.000 ₺ | 1980 | 744.500 km | Kırmızı | 4.440.000 ₺ | KahramanmaraşTürkoğlu | ||
| Ferrari 4881.4 TSI Style | 2013 Ferrari 488 Style — Garaj Aracı Ferrari 488 1.4 TSI Style Fiyatı Düştü2013 · 148.000 km · Sarı 4.670.000 ₺ | 2013 | 148.000 km | Sarı | 4.670.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| Ford Transit Connect1.8 Hybrid Style | 2014 Ford Transit Connect Style — Değişensiz Ford Transit Connect 1.8 Hybrid Style Bireysel2014 · 180.000 km · Kırmızı 818.000 ₺ | 2014 | 180.000 km | Kırmızı | 818.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| Mercedes-Benz G Serisi2.0 TDI Prestige | 2019 Mercedes-Benz G Serisi Prestige — Garaj Aracı Mercedes-Benz G Serisi 2.0 TDI Prestige Ekspertizli2019 · 72.500 km · Turuncu 1.480.000 ₺ | 2019 | 72.500 km | Turuncu | 1.480.000 ₺ | KahramanmaraşDulkadiroğlu | ||
| Mercedes-Benz EQB1.6 Titanium | 2013 Mercedes-Benz EQB Titanium — İlk Elden Mercedes-Benz EQB 1.6 Titanium 2013 · 266.500 km · Beyaz 1.370.000 ₺ | 2013 | 266.500 km | Beyaz | 1.370.000 ₺ | KahramanmaraşOnikişubat | ||
| Volvo V401.5 dCi Premium | 2024 Volvo V40 Premium — Bakımları Yeni Volvo V40 1.5 dCi Premium Ekspertizli2024 · 21.500 km · Gümüş 3.030.000 ₺ | 2024 | 21.500 km | Gümüş | 3.030.000 ₺ | KahramanmaraşOnikişubat | ||
| Nissan GT-R3.0 d Prestige | 2016 Nissan GT-R Prestige — Garaj Aracı Nissan GT-R 3.0 d Prestige Ekspertizli2016 · 139.000 km · Sarı 5.750.000 ₺ | 2016 | 139.000 km | Sarı | 5.750.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
Kahramanmaraş Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Kahramanmaraş genelinde şu anda 91 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 195.000 ₺ ile 9.210.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.360.000 ₺. En çok ilan Pazarcık (20), Elbistan (18) ve Türkoğlu (15) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (42), Arazi, SUV & Pickup (29) ve Minivan & Panelvan (8). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %96.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Kahramanmaraş Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Kahramanmaraş vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Pazarcık ilçesinde (20 ilan). Ardından Elbistan (18) ve Türkoğlu (15) geliyor.
Kahramanmaraş vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (42), Arazi, SUV & Pickup (29), Minivan & Panelvan (8) ve Motosiklet (6) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Kahramanmaraş vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 91 ilana göre Kahramanmaraş vasıta fiyatları 195.000 ₺ ile 9.210.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.923.462 ₺.
Kahramanmaraş vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.


















