
Kayseri Vasıta İlanları
28 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Subaru Legacy2.0 PHEV Design | 2025 Subaru Legacy Design — Değişensiz Subaru Legacy 2.0 PHEV Design Ekspertizli2025 · 15.000 km · Sarı 1.790.000 ₺ | 2025 | 15.000 km | Sarı | 1.790.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
| BMW 8 Serisi2.5 Hybrid Elite | 2022 BMW 8 Serisi Elite — Değişensiz BMW 8 Serisi 2.5 Hybrid Elite Bireysel2022 · 37.000 km · Kırmızı 1.140.000 ₺ | 2022 | 37.000 km | Kırmızı | 1.140.000 ₺ | KayseriTalas | ||
| Bentley Continental1.4 LPG Elite | 2011 Bentley Continental Elite — Az Yakan Bentley Continental 1.4 LPG Elite Fiyatı Düştü2011 · 281.500 km · Yeşil 3.280.000 ₺ | 2011 | 281.500 km | Yeşil | 3.280.000 ₺ | KayseriKocasinan | ||
| Jaguar XJ1.5 dCi Style | 2018 Jaguar XJ Style — Az Yakan Jaguar XJ 1.5 dCi Style Ekspertizli2018 · 138.500 km · Lacivert 1.230.000 ₺ | 2018 | 138.500 km | Lacivert | 1.230.000 ₺ | KayseriBünyan | ||
| Peugeot Rifter1.4 LPG Style | 2016 Peugeot Rifter Style — Garaj Aracı Peugeot Rifter 1.4 LPG Style Ekspertizli2016 · 154.000 km · Kırmızı 675.000 ₺ | 2016 | 154.000 km | Kırmızı | 675.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
| Peugeot Rifter1.6 Comfort | 2020 Peugeot Rifter Comfort — Bakımları Yeni Peugeot Rifter 1.6 Comfort Takasa Uygun2020 · 95.000 km · Lacivert 1.300.000 ₺ | 2020 | 95.000 km | Lacivert | 1.300.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| Fiat Palio1.6 TDI Elite | 2010 Fiat Palio Elite — Bakımları Yeni Fiat Palio 1.6 TDI Elite Bireysel2010 · 190.000 km · Mavi 1.910.000 ₺ | 2010 | 190.000 km | Mavi | 1.910.000 ₺ | KayseriBünyan | ||
| Mercedes-Benz 1902.0 Turbo Style | 2020 Mercedes-Benz 190 Style — İlk Elden Mercedes-Benz 190 2.0 Turbo Style Bireysel2020 · 118.500 km · Beyaz 1.330.000 ₺ | 2020 | 118.500 km | Beyaz | 1.330.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
| Ford Fusion1.5 e-Hybrid Elite | 2020 Ford Fusion Elite — Masrafsız Ford Fusion 1.5 e-Hybrid Elite Hızlı Satış2020 · 61.000 km · Yeşil 4.680.000 ₺ | 2020 | 61.000 km | Yeşil | 4.680.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| Aprilia250 ABS | 2011 Aprilia — İlk Elden Aprilia 250 ABS Takasa Uygun2011 · 71.500 km · Sarı 970.000 ₺ | 2011 | 71.500 km | Sarı | 970.000 ₺ | KayseriBünyan | ||
| Peugeot 2061.8 Hybrid Urban | 2014 Peugeot 206 Urban — İlk Elden Peugeot 206 1.8 Hybrid Urban Ekspertizli2014 · 194.500 km · Turuncu 878.000 ₺ | 2014 | 194.500 km | Turuncu | 878.000 ₺ | KayseriKocasinan | ||
| Volvo XC402.5 Hybrid Sport | 2016 Volvo XC40 Sport — Tramer Kaydı Düşük Volvo XC40 2.5 Hybrid Sport Ekspertizli2016 · 149.000 km · Siyah 1.520.000 ₺ | 2016 | 149.000 km | Siyah | 1.520.000 ₺ | KayseriTalas | ||
| Kymco1000 Classic | 2012 Kymco · Yahyalı — Tramer Kaydı Düşük Kymco 1000 Classic Takasa Uygun2012 · 81.500 km · Bej 148.000 ₺ | 2012 | 81.500 km | Bej | 148.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| Ferrari F81.6 LPG Titanium | 2013 Ferrari F8 Titanium — İlk Elden Ferrari F8 1.6 LPG Titanium Ekspertizli2013 · 177.500 km · Mavi 1.560.000 ₺ | 2013 | 177.500 km | Mavi | 1.560.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| Opel Astra2.0 d Prestige | 2011 Opel Astra Prestige — Değişensiz Opel Astra 2.0 d Prestige Ekspertizli2011 · 229.000 km · Bordo 1.480.000 ₺ | 2011 | 229.000 km | Bordo | 1.480.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| MG MG42.0 d Sport | 2023 MG MG4 Sport — Tramer Kaydı Düşük MG MG4 2.0 d Sport Takasa Uygun2023 · 28.000 km · Gümüş 742.000 ₺ | 2023 | 28.000 km | Gümüş | 742.000 ₺ | KayseriKocasinan | ||
| Subaru BRZ1.0 TSI Design | 2014 Subaru BRZ Design — Ekspertiz Raporlu Subaru BRZ 1.0 TSI Design Fiyatı Düştü2014 · 204.500 km · Bordo 4.910.000 ₺ | 2014 | 204.500 km | Bordo | 4.910.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| Renault Zoe1.4 TSI Design | 2024 Renault Zoe Design — Değişensiz Renault Zoe 1.4 TSI Design Takasa Uygun2024 · 24.500 km · Turuncu 2.330.000 ₺ | 2024 | 24.500 km | Turuncu | 2.330.000 ₺ | KayseriTalas | ||
| Yamaha1000 Adventure | 2025 Yamaha — Değişensiz Yamaha 1000 Adventure Takasa Uygun2025 · 4.000 km · Yeşil 1.130.000 ₺ | 2025 | 4.000 km | Yeşil | 1.130.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| Kia Cerato1.8 Hybrid Design | 2014 Kia Cerato Design — Az Yakan Kia Cerato 1.8 Hybrid Design Ekspertizli2014 · 157.000 km · Yeşil 5.730.000 ₺ | 2014 | 157.000 km | Yeşil | 5.730.000 ₺ | KayseriKocasinan | ||
| Bentley Mulsanne2.0 Turbo Sport | 2022 Bentley Mulsanne Sport — Bakımları Yeni Bentley Mulsanne 2.0 Turbo Sport Ekspertizli2022 · 71.000 km · Lacivert 2.800.000 ₺ | 2022 | 71.000 km | Lacivert | 2.800.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| Toyota Yaris1.4 LPG Executive | 2017 Toyota Yaris Executive — Tramer Kaydı Düşük Toyota Yaris 1.4 LPG Executive Bireysel2017 · 155.500 km · Sarı 1.190.000 ₺ | 2017 | 155.500 km | Sarı | 1.190.000 ₺ | KayseriTalas | ||
| Volvo XC901.4 TSI Elite | 2014 Volvo XC90 Elite — Az Yakan Volvo XC90 1.4 TSI Elite Ekspertizli2014 · 191.500 km · Mavi 2.940.000 ₺ | 2014 | 191.500 km | Mavi | 2.940.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| Nissan 370Z1.0 TSI Titanium | 2023 Nissan 370Z Titanium — İlk Elden Nissan 370Z 1.0 TSI Titanium Fiyatı Düştü2023 · 35.000 km · Mavi 1.380.000 ₺ | 2023 | 35.000 km | Mavi | 1.380.000 ₺ | KayseriBünyan | ||
Kayseri Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Kayseri genelinde şu anda 83 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 2.290 ₺ ile 9.110.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.130.000 ₺. En çok ilan Develi (18), Talas (16) ve Melikgazi (15) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (46), Arazi, SUV & Pickup (20) ve Minivan & Panelvan (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Kayseri Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Kayseri vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Develi ilçesinde (18 ilan). Ardından Talas (16) ve Melikgazi (15) geliyor.
Kayseri vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (46), Arazi, SUV & Pickup (20), Minivan & Panelvan (5) ve Elektrikli Araçlar (4) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Kayseri vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 83 ilana göre Kayseri vasıta fiyatları 2.290 ₺ ile 9.110.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.697.582 ₺.
Kayseri vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























