
Kayseri Otomobil İlanları
46 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toyota Corolla1.6 LPG Titanium | 2021 Toyota Corolla Titanium — Değişensiz Toyota Corolla 1.6 LPG Titanium Fiyatı Düştü2021 · 51.000 km · Beyaz 4.190.000 ₺ | 2021 | 51.000 km | Beyaz | 4.190.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| Subaru Legacy2.0 PHEV Design | 2025 Subaru Legacy Design — Değişensiz Subaru Legacy 2.0 PHEV Design Ekspertizli2025 · 15.000 km · Sarı 1.790.000 ₺ | 2025 | 15.000 km | Sarı | 1.790.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
| Fiat Punto1.6 LPG Titanium | 2010 Fiat Punto Titanium — İlk Elden Fiat Punto 1.6 LPG Titanium Hızlı Satış2010 · 145.000 km · Sarı 1.380.000 ₺ | 2010 | 145.000 km | Sarı | 1.380.000 ₺ | KayseriKocasinan | ||
| Bentley Flying Spur1.5 dCi Style | 2021 Bentley Flying Spur Style — Bakımları Yeni Bentley Flying Spur 1.5 dCi Style Takasa Uygun2021 · 95.500 km · Sarı 953.000 ₺ | 2021 | 95.500 km | Sarı | 953.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| BMW 8 Serisi2.5 Hybrid Elite | 2022 BMW 8 Serisi Elite — Değişensiz BMW 8 Serisi 2.5 Hybrid Elite Bireysel2022 · 37.000 km · Kırmızı 1.140.000 ₺ | 2022 | 37.000 km | Kırmızı | 1.140.000 ₺ | KayseriTalas | ||
| Mercedes-Benz AMG GT2.0 d Comfort | 2010 Mercedes-Benz AMG GT Comfort — Değişensiz Mercedes-Benz AMG GT 2.0 d Comfort Takasa Uygun2010 · 235.000 km · Gri 3.580.000 ₺ | 2010 | 235.000 km | Gri | 3.580.000 ₺ | KayseriTalas | ||
| Bentley Continental1.4 LPG Elite | 2011 Bentley Continental Elite — Az Yakan Bentley Continental 1.4 LPG Elite Fiyatı Düştü2011 · 281.500 km · Yeşil 3.280.000 ₺ | 2011 | 281.500 km | Yeşil | 3.280.000 ₺ | KayseriKocasinan | ||
| Jaguar XJ1.5 dCi Style | 2018 Jaguar XJ Style — Az Yakan Jaguar XJ 1.5 dCi Style Ekspertizli2018 · 138.500 km · Lacivert 1.230.000 ₺ | 2018 | 138.500 km | Lacivert | 1.230.000 ₺ | KayseriBünyan | ||
| Citroën C41.4 LPG Comfort | 2016 Citroën C4 Comfort — İlk Elden Citroën C4 1.4 LPG Comfort Takasa Uygun2016 · 97.500 km · Beyaz 2.550.000 ₺ | 2016 | 97.500 km | Beyaz | 2.550.000 ₺ | KayseriTalas | ||
| Volkswagen Passat Variant3.0 d Elite | 2010 Volkswagen Passat Variant Elite — Bakımları Yeni Volkswagen Passat Variant 3.0 d Elite Takasa Uygun2010 · 278.000 km · Gri 2.300.000 ₺ | 2010 | 278.000 km | Gri | 2.300.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
| Fiat Palio1.6 TDI Elite | 2010 Fiat Palio Elite — Bakımları Yeni Fiat Palio 1.6 TDI Elite Bireysel2010 · 190.000 km · Mavi 1.910.000 ₺ | 2010 | 190.000 km | Mavi | 1.910.000 ₺ | KayseriBünyan | ||
| Mercedes-Benz 1902.0 Turbo Style | 2020 Mercedes-Benz 190 Style — İlk Elden Mercedes-Benz 190 2.0 Turbo Style Bireysel2020 · 118.500 km · Beyaz 1.330.000 ₺ | 2020 | 118.500 km | Beyaz | 1.330.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
| BMW 1 Serisi2.0 TDI Titanium | 2014 BMW 1 Serisi Titanium — Tramer Kaydı Düşük BMW 1 Serisi 2.0 TDI Titanium 2014 · 122.000 km · Sarı 1.120.000 ₺ | 2014 | 122.000 km | Sarı | 1.120.000 ₺ | KayseriKocasinan | ||
| Lada Samara1.2 PureTech Style | 2020 Lada Samara Style — İlk Elden Lada Samara 1.2 PureTech Style Ekspertizli2020 · 113.500 km · Siyah 1.590.000 ₺ | 2020 | 113.500 km | Siyah | 1.590.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| Ford Fusion1.5 e-Hybrid Elite | 2020 Ford Fusion Elite — Masrafsız Ford Fusion 1.5 e-Hybrid Elite Hızlı Satış2020 · 61.000 km · Yeşil 4.680.000 ₺ | 2020 | 61.000 km | Yeşil | 4.680.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| Volvo S602.0 PHEV Comfort | 2015 Volvo S60 Comfort — Bakımları Yeni Volvo S60 2.0 PHEV Comfort Ekspertizli2015 · 150.000 km · Mavi 3.320.000 ₺ | 2015 | 150.000 km | Mavi | 3.320.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
| Peugeot 2061.8 Hybrid Urban | 2014 Peugeot 206 Urban — İlk Elden Peugeot 206 1.8 Hybrid Urban Ekspertizli2014 · 194.500 km · Turuncu 878.000 ₺ | 2014 | 194.500 km | Turuncu | 878.000 ₺ | KayseriKocasinan | ||
| Audi RS Serisi1.6 LPG Titanium | 2018 Audi RS Serisi Titanium — Az Yakan Audi RS Serisi 1.6 LPG Titanium 2018 · 120.000 km · Gri 2.230.000 ₺ | 2018 | 120.000 km | Gri | 2.230.000 ₺ | KayseriTalas | ||
| Tesla Model S1.8 Hybrid Premium | 2017 Tesla Model S Premium — Ekspertiz Raporlu Tesla Model S 1.8 Hybrid Premium Takasa Uygun2017 · 188.000 km · Sarı 1.170.000 ₺ | 2017 | 188.000 km | Sarı | 1.170.000 ₺ | KayseriKocasinan | ||
| Mercedes-Benz EQE2.0 PHEV Sport | 2015 Mercedes-Benz EQE Sport — Garaj Aracı Mercedes-Benz EQE 2.0 PHEV Sport Ekspertizli2015 · 139.000 km · Bordo 780.000 ₺ | 2015 | 139.000 km | Bordo | 780.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
| Ferrari F81.6 LPG Titanium | 2013 Ferrari F8 Titanium — İlk Elden Ferrari F8 1.6 LPG Titanium Ekspertizli2013 · 177.500 km · Mavi 1.560.000 ₺ | 2013 | 177.500 km | Mavi | 1.560.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| Suzuki Baleno1.5 e-Hybrid Premium | 2022 Suzuki Baleno Premium — Tramer Kaydı Düşük Suzuki Baleno 1.5 e-Hybrid Premium Ekspertizli2022 · 64.000 km · Bordo 5.740.000 ₺ | 2022 | 64.000 km | Bordo | 5.740.000 ₺ | KayseriTalas | ||
| Volvo S801.5 e-Hybrid Prestige | 2012 Volvo S80 Prestige — İlk Elden Volvo S80 1.5 e-Hybrid Prestige Hızlı Satış2012 · 274.000 km · Sarı 2.430.000 ₺ | 2012 | 274.000 km | Sarı | 2.430.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| Dacia Sandero1.2 PureTech Prestige | 2020 Dacia Sandero Prestige — Az Yakan Dacia Sandero 1.2 PureTech Prestige Ekspertizli2020 · 83.000 km · Beyaz 3.540.000 ₺ | 2020 | 83.000 km | Beyaz | 3.540.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
Kayseri Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Kayseri genelinde şu anda 46 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 733.000 ₺ ile 6.460.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.850.000 ₺. En çok ilan Talas (10), Yahyalı (10) ve Develi (9) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Fiat (5), Bentley (4) ve BMW (3). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %96.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Kayseri Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Kayseri otomobil ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı Talas ilçesinde (10 ilan). Ardından Yahyalı (10) ve Develi (9) geliyor.
Kayseri otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Fiat (5), Bentley (4), BMW (3) ve Mercedes-Benz (3) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Kayseri otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 46 ilana göre Kayseri otomobil fiyatları 733.000 ₺ ile 6.460.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.411.304 ₺.
Kayseri otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























