
Konya Vasıta İlanları
25 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Subaru Forester1.4 LPG Sport | 2011 Subaru Forester Sport — Masrafsız Subaru Forester 1.4 LPG Sport Bireysel2011 · 285.500 km · Kırmızı 2.940.000 ₺ | 2011 | 285.500 km | Kırmızı | 2.940.000 ₺ | KonyaSelçuklu | ||
| VolvoStandart Menzil Titanium | 2012 Volvo Titanium — Bakımları Yeni Volvo Standart Menzil Titanium Takasa Uygun2012 · 133.500 km · Turuncu 2.580.000 ₺ | 2012 | 133.500 km | Turuncu | 2.580.000 ₺ | KonyaEreğli | ||
| e-6 | 2025 Diğer Markalar · Ereğli — Ekspertiz Raporlu e-6 Bireysel2025 · 7.000 km · Mavi 69.300 ₺ | 2025 | 7.000 km | Mavi | 69.300 ₺ | KonyaEreğli | ||
| Suzuki Swift1.4 LPG Style | 2011 Suzuki Swift Style — Bakımları Yeni Suzuki Swift 1.4 LPG Style Ekspertizli2011 · 289.000 km · Kahverengi 1.580.000 ₺ | 2011 | 289.000 km | Kahverengi | 1.580.000 ₺ | KonyaEreğli | ||
| Jeep Renegade1.5 e-Hybrid Executive | 2016 Jeep Renegade Executive — Garaj Aracı Jeep Renegade 1.5 e-Hybrid Executive Takasa Uygun2016 · 157.500 km · Yeşil 2.380.000 ₺ | 2016 | 157.500 km | Yeşil | 2.380.000 ₺ | KonyaEreğli | ||
| Fiat Bravo1.5 e-Hybrid Style | 2013 Fiat Bravo Style — Ekspertiz Raporlu Fiat Bravo 1.5 e-Hybrid Style Fiyatı Düştü2013 · 174.500 km · Yeşil 3.880.000 ₺ | 2013 | 174.500 km | Yeşil | 3.880.000 ₺ | KonyaEreğli | ||
| Cupra Formentor2.5 Hybrid Comfort | 2020 Cupra Formentor Comfort — Masrafsız Cupra Formentor 2.5 Hybrid Comfort Ekspertizli2020 · 87.000 km · Siyah 8.120.000 ₺ | 2020 | 87.000 km | Siyah | 8.120.000 ₺ | KonyaMeram | ||
| Skoda Rapid1.6 LPG Titanium | 2024 Skoda Rapid Titanium — Değişensiz Skoda Rapid 1.6 LPG Titanium Ekspertizli2024 · 38.000 km · Turuncu 2.530.000 ₺ | 2024 | 38.000 km | Turuncu | 2.530.000 ₺ | KonyaKaratay | ||
| BMW X62.5 Hybrid Style | 2024 BMW X6 Style — İlk Elden BMW X6 2.5 Hybrid Style Hızlı Satış2024 · 38.500 km · Kahverengi 9.090.000 ₺ | 2024 | 38.500 km | Kahverengi | 9.090.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
| Chery Omoda 51.6 LPG Sport | 2013 Chery Omoda 5 Sport — Az Yakan Chery Omoda 5 1.6 LPG Sport Bireysel2013 · 221.000 km · Yeşil 6.220.000 ₺ | 2013 | 221.000 km | Yeşil | 6.220.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
| Dacia Dokker1.6 LPG Premium | 2014 Dacia Dokker Premium — Az Yakan Dacia Dokker 1.6 LPG Premium Takasa Uygun2014 · 203.500 km · Beyaz 3.920.000 ₺ | 2014 | 203.500 km | Beyaz | 3.920.000 ₺ | KonyaKaratay | ||
| Ford Transit Custom2.5 Hybrid Design | 2018 Ford Transit Custom Design — Garaj Aracı Ford Transit Custom 2.5 Hybrid Design Takasa Uygun2018 · 92.000 km · Gri 1.320.000 ₺ | 2018 | 92.000 km | Gri | 1.320.000 ₺ | KonyaSelçuklu | ||
| — | Satılık Dorse · Selçuklu — 2022 Model, Yarı OtomatikFiyatı Düştü 2022 · 78.000 km · Kırmızı 1.130.000 ₺ | 2022 | 78.000 km | Kırmızı | 1.130.000 ₺ | KonyaSelçuklu | ||
| Porsche 9111.5 e-Hybrid Elite | 2010 Porsche 911 Elite — Garaj Aracı Porsche 911 1.5 e-Hybrid Elite Bireysel2010 · 247.000 km · Mavi 784.000 ₺ | 2010 | 247.000 km | Mavi | 784.000 ₺ | KonyaEreğli | ||
| Mercedes-Benz EQA1.5 e-Hybrid Elite | 2024 Mercedes-Benz EQA Elite — Değişensiz Mercedes-Benz EQA 1.5 e-Hybrid Elite Bireysel2024 · 38.500 km · Gri 3.340.000 ₺ | 2024 | 38.500 km | Gri | 3.340.000 ₺ | KonyaKaratay | ||
| Toyota Supra1.2 PureTech Design | 2018 Toyota Supra Design — Garaj Aracı Toyota Supra 1.2 PureTech Design Ekspertizli2018 · 76.500 km · Yeşil 1.290.000 ₺ | 2018 | 76.500 km | Yeşil | 1.290.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
| Audi A81.4 LPG Design | 2024 Audi A8 Design — Bakımları Yeni Audi A8 1.4 LPG Design Ekspertizli2024 · 26.500 km · Sarı 810.000 ₺ | 2024 | 26.500 km | Sarı | 810.000 ₺ | KonyaBeyşehir | ||
| Honda Accord1.5 e-Hybrid Style | 2016 Honda Accord Style — Bakımları Yeni Honda Accord 1.5 e-Hybrid Style Ekspertizli2016 · 121.000 km · Bordo 3.890.000 ₺ | 2016 | 121.000 km | Bordo | 3.890.000 ₺ | KonyaSelçuklu | ||
| Opel Astra1.6 Elite | 2019 Opel Astra Elite — Bakımları Yeni Opel Astra 1.6 Elite Fiyatı Düştü2019 · 75.500 km · Sarı 1.600.000 ₺ | 2019 | 75.500 km | Sarı | 1.600.000 ₺ | KonyaKaratay | ||
| Citroën C51.6 Elite | 2022 Citroën C5 Elite — Bakımları Yeni Citroën C5 1.6 Elite Ekspertizli2022 · 38.000 km · Lacivert 1.860.000 ₺ | 2022 | 38.000 km | Lacivert | 1.860.000 ₺ | KonyaSelçuklu | ||
| Mercedes-Benz Citan1.4 LPG Style | 2011 Mercedes-Benz Citan Style — Ekspertiz Raporlu Mercedes-Benz Citan 1.4 LPG Style Ekspertizli2011 · 157.000 km · Sarı 934.000 ₺ | 2011 | 157.000 km | Sarı | 934.000 ₺ | KonyaSelçuklu | ||
| Citroën Jumpy2.5 Hybrid Comfort | 2011 Citroën Jumpy Comfort — Ekspertiz Raporlu Citroën Jumpy 2.5 Hybrid Comfort Ekspertizli2011 · 307.500 km · Yeşil 1.370.000 ₺ | 2011 | 307.500 km | Yeşil | 1.370.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
| Kia Stonic2.0 Turbo Design | 2025 Kia Stonic Design — Ekspertiz Raporlu Kia Stonic 2.0 Turbo Design Ekspertizli2025 · 11.500 km · Sarı 2.460.000 ₺ | 2025 | 11.500 km | Sarı | 2.460.000 ₺ | KonyaMeram | ||
| Kuba250 ABS | 2014 Kuba — Ekspertiz Raporlu Kuba 250 ABS Takasa Uygun2014 · 73.000 km · Siyah 237.000 ₺ | 2014 | 73.000 km | Siyah | 237.000 ₺ | KonyaBeyşehir | ||
Konya Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Konya genelinde şu anda 87 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 2.340 ₺ ile 25.200.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.290.000 ₺. En çok ilan Akşehir (19), Beyşehir (17) ve Ereğli (17) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (38), Arazi, SUV & Pickup (23) ve Minivan & Panelvan (10). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %94.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Konya Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Konya vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Akşehir ilçesinde (19 ilan). Ardından Beyşehir (17) ve Ereğli (17) geliyor.
Konya vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (38), Arazi, SUV & Pickup (23), Minivan & Panelvan (10) ve Elektrikli Araçlar (7) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Konya vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 87 ilana göre Konya vasıta fiyatları 2.340 ₺ ile 25.200.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.989.720 ₺.
Konya vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























