
Konya Otomobil İlanları
38 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fiat 5002.5 Hybrid Urban | 2016 Fiat 500 Urban — Garaj Aracı Fiat 500 2.5 Hybrid Urban Ekspertizli2016 · 101.000 km · Gümüş 3.940.000 ₺ | 2016 | 101.000 km | Gümüş | 3.940.000 ₺ | KonyaKaratay | ||
| Suzuki Baleno2.0 TDI Executive | 2014 Suzuki Baleno Executive — Tramer Kaydı Düşük Suzuki Baleno 2.0 TDI Executive Fiyatı Düştü2014 · 113.000 km · Mavi 874.000 ₺ | 2014 | 113.000 km | Mavi | 874.000 ₺ | KonyaMeram | ||
| Toyota GR861.6 LPG Sport | 2015 Toyota GR86 Sport — Değişensiz Toyota GR86 1.6 LPG Sport Ekspertizli2015 · 148.000 km · Sarı 948.000 ₺ | 2015 | 148.000 km | Sarı | 948.000 ₺ | KonyaBeyşehir | ||
| Suzuki SX41.4 LPG Prestige | 2016 Suzuki SX4 Prestige — Ekspertiz Raporlu Suzuki SX4 1.4 LPG Prestige Ekspertizli2016 · 126.500 km · Bej 6.480.000 ₺ | 2016 | 126.500 km | Bej | 6.480.000 ₺ | KonyaEreğli | ||
| Volkswagen Passat1.4 LPG Executive | 2012 Volkswagen Passat Executive — Garaj Aracı Volkswagen Passat 1.4 LPG Executive Fiyatı Düştü2012 · 203.500 km · Yeşil 1.280.000 ₺ | 2012 | 203.500 km | Yeşil | 1.280.000 ₺ | KonyaEreğli | ||
| Volkswagen Polo1.0 TSI Titanium | 2011 Volkswagen Polo Titanium — Bakımları Yeni Volkswagen Polo 1.0 TSI Titanium Takasa Uygun2011 · 185.000 km · Kahverengi 1.060.000 ₺ | 2011 | 185.000 km | Kahverengi | 1.060.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
| Suzuki Swift1.4 LPG Style | 2011 Suzuki Swift Style — Bakımları Yeni Suzuki Swift 1.4 LPG Style Ekspertizli2011 · 289.000 km · Kahverengi 1.580.000 ₺ | 2011 | 289.000 km | Kahverengi | 1.580.000 ₺ | KonyaEreğli | ||
| Mazda MX-51.6 LPG Prestige | 2015 Mazda MX-5 Prestige — Tramer Kaydı Düşük Mazda MX-5 1.6 LPG Prestige Ekspertizli2015 · 125.500 km · Siyah 723.000 ₺ | 2015 | 125.500 km | Siyah | 723.000 ₺ | KonyaKaratay | ||
| Seat Ibiza2.0 PHEV Urban | 2014 Seat Ibiza Urban — Garaj Aracı Seat Ibiza 2.0 PHEV Urban Ekspertizli2014 · 240.500 km · Turuncu 5.280.000 ₺ | 2014 | 240.500 km | Turuncu | 5.280.000 ₺ | KonyaEreğli | ||
| Hyundai i101.0 TSI Comfort | 2012 Hyundai i10 Comfort — Az Yakan Hyundai i10 1.0 TSI Comfort 2012 · 202.500 km · Gümüş 1.520.000 ₺ | 2012 | 202.500 km | Gümüş | 1.520.000 ₺ | KonyaBeyşehir | ||
| Fiat Bravo1.5 e-Hybrid Style | 2013 Fiat Bravo Style — Ekspertiz Raporlu Fiat Bravo 1.5 e-Hybrid Style Fiyatı Düştü2013 · 174.500 km · Yeşil 3.880.000 ₺ | 2013 | 174.500 km | Yeşil | 3.880.000 ₺ | KonyaEreğli | ||
| Mazda Mazda 61.5 e-Hybrid Elite | 2018 Mazda Mazda 6 Elite — Garaj Aracı Mazda Mazda 6 1.5 e-Hybrid Elite Fiyatı Düştü2018 · 93.000 km · Siyah 694.000 ₺ | 2018 | 93.000 km | Siyah | 694.000 ₺ | KonyaBeyşehir | ||
| Audi A11.6 TDI Executive | 2017 Audi A1 Executive — Ekspertiz Raporlu Audi A1 1.6 TDI Executive Takasa Uygun2017 · 171.000 km · Mavi 2.500.000 ₺ | 2017 | 171.000 km | Mavi | 2.500.000 ₺ | KonyaBeyşehir | ||
| Mercedes-Benz CLA2.0 PHEV Urban | 2025 Mercedes-Benz CLA Urban — Değişensiz Mercedes-Benz CLA 2.0 PHEV Urban Fiyatı Düştü2025 · 15.000 km · Kırmızı 874.000 ₺ | 2025 | 15.000 km | Kırmızı | 874.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
| Fiat Bravo2.5 Hybrid Urban | 2010 Fiat Bravo Urban — Tramer Kaydı Düşük Fiat Bravo 2.5 Hybrid Urban Ekspertizli2010 · 154.000 km · Turuncu 709.000 ₺ | 2010 | 154.000 km | Turuncu | 709.000 ₺ | KonyaBeyşehir | ||
| Skoda Rapid1.6 LPG Titanium | 2024 Skoda Rapid Titanium — Değişensiz Skoda Rapid 1.6 LPG Titanium Ekspertizli2024 · 38.000 km · Turuncu 2.530.000 ₺ | 2024 | 38.000 km | Turuncu | 2.530.000 ₺ | KonyaKaratay | ||
| Tofaş Murat 1311.6 LPG Style | 2024 Tofaş Murat 131 Style — Az Yakan Tofaş Murat 131 1.6 LPG Style Ekspertizli2024 · 25.500 km · Gri 3.980.000 ₺ | 2024 | 25.500 km | Gri | 3.980.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
| Fiat Panda2.0 TDI Urban | 2019 Fiat Panda Urban — Az Yakan Fiat Panda 2.0 TDI Urban 2019 · 109.500 km · Kahverengi 2.570.000 ₺ | 2019 | 109.500 km | Kahverengi | 2.570.000 ₺ | KonyaKaratay | ||
| Volvo S901.6 Design | 2013 Volvo S90 Design — Garaj Aracı Volvo S90 1.6 Design 2013 · 230.000 km · Turuncu 2.160.000 ₺ | 2013 | 230.000 km | Turuncu | 2.160.000 ₺ | KonyaBeyşehir | ||
| Mazda Mazda 61.5 e-Hybrid Comfort | 2015 Mazda Mazda 6 Comfort — Değişensiz Mazda Mazda 6 1.5 e-Hybrid Comfort Takasa Uygun2015 · 167.000 km · Turuncu 4.870.000 ₺ | 2015 | 167.000 km | Turuncu | 4.870.000 ₺ | KonyaKaratay | ||
| Lexus IS2.0 TDI Sport | 2024 Lexus IS Sport — Bakımları Yeni Lexus IS 2.0 TDI Sport Ekspertizli2024 · 26.500 km · Yeşil 762.000 ₺ | 2024 | 26.500 km | Yeşil | 762.000 ₺ | KonyaSelçuklu | ||
| Porsche 9111.5 e-Hybrid Elite | 2010 Porsche 911 Elite — Garaj Aracı Porsche 911 1.5 e-Hybrid Elite Bireysel2010 · 247.000 km · Mavi 784.000 ₺ | 2010 | 247.000 km | Mavi | 784.000 ₺ | KonyaEreğli | ||
| Ford Focus2.0 Turbo Prestige | 2023 Ford Focus Prestige · Beyşehir — Garaj Aracı Ford Focus 2.0 Turbo Prestige 2023 · 45.000 km · Siyah 2.660.000 ₺ | 2023 | 45.000 km | Siyah | 2.660.000 ₺ | KonyaBeyşehir | ||
| Rolls-Royce Spectre1.6 TDI Sport | 2016 Rolls-Royce Spectre Sport — Değişensiz Rolls-Royce Spectre 1.6 TDI Sport Hızlı Satış2016 · 115.500 km · Lacivert 5.700.000 ₺ | 2016 | 115.500 km | Lacivert | 5.700.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
Konya Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Konya genelinde şu anda 38 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 694.000 ₺ ile 6.480.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.930.000 ₺. En çok ilan Beyşehir (9), Karatay (8) ve Ereğli (7) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Fiat (4), Mazda (3) ve Rolls-Royce (3). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %92.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Konya Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Konya otomobil ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı Beyşehir ilçesinde (9 ilan). Ardından Karatay (8) ve Ereğli (7) geliyor.
Konya otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Fiat (4), Mazda (3), Rolls-Royce (3) ve Suzuki (3) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Konya otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 38 ilana göre Konya otomobil fiyatları 694.000 ₺ ile 6.480.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.353.079 ₺.
Konya otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























