
Konya Vasıta İlanları
29 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mondial500 Sport | 2022 Mondial — Tramer Kaydı Düşük Mondial 500 Sport 2022 · 24.000 km · Beyaz 939.000 ₺ | 2022 | 24.000 km | Beyaz | 939.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
| Fiat 5002.5 Hybrid Urban | 2016 Fiat 500 Urban — Garaj Aracı Fiat 500 2.5 Hybrid Urban Ekspertizli2016 · 101.000 km · Gümüş 3.940.000 ₺ | 2016 | 101.000 km | Gümüş | 3.940.000 ₺ | KonyaKaratay | ||
| Toyota GR861.6 LPG Sport | 2015 Toyota GR86 Sport — Değişensiz Toyota GR86 1.6 LPG Sport Ekspertizli2015 · 148.000 km · Sarı 948.000 ₺ | 2015 | 148.000 km | Sarı | 948.000 ₺ | KonyaBeyşehir | ||
| Suzuki SX41.4 LPG Prestige | 2016 Suzuki SX4 Prestige — Ekspertiz Raporlu Suzuki SX4 1.4 LPG Prestige Ekspertizli2016 · 126.500 km · Bej 6.480.000 ₺ | 2016 | 126.500 km | Bej | 6.480.000 ₺ | KonyaEreğli | ||
| Peugeot Expert1.5 e-Hybrid Comfort | 2017 Peugeot Expert Comfort — Az Yakan Peugeot Expert 1.5 e-Hybrid Comfort Ekspertizli2017 · 110.500 km · Gümüş 1.170.000 ₺ | 2017 | 110.500 km | Gümüş | 1.170.000 ₺ | KonyaEreğli | ||
| Chery Tiggo 42.0 PHEV Urban | 2014 Chery Tiggo 4 Urban — Masrafsız Chery Tiggo 4 2.0 PHEV Urban Fiyatı Düştü2014 · 161.500 km · Sarı 2.420.000 ₺ | 2014 | 161.500 km | Sarı | 2.420.000 ₺ | KonyaEreğli | ||
| 1.4 LPG | 2014 Mercedes-Benz SUV — Engelli Plakalı, Sol Ayak Gaz Pedalı 1.4 LPG 2014 · 236.000 km · Kahverengi 1.190.000 ₺ | 2014 | 236.000 km | Kahverengi | 1.190.000 ₺ | KonyaKaratay | ||
| Mazda MX-51.6 LPG Prestige | 2015 Mazda MX-5 Prestige — Tramer Kaydı Düşük Mazda MX-5 1.6 LPG Prestige Ekspertizli2015 · 125.500 km · Siyah 723.000 ₺ | 2015 | 125.500 km | Siyah | 723.000 ₺ | KonyaKaratay | ||
| Volkswagen Amarok2.0 d Style | 2024 Volkswagen Amarok Style — Değişensiz Volkswagen Amarok 2.0 d Style Takasa Uygun2024 · 26.500 km · Gri 1.730.000 ₺ | 2024 | 26.500 km | Gri | 1.730.000 ₺ | KonyaBeyşehir | ||
| Mazda Mazda 61.5 e-Hybrid Elite | 2018 Mazda Mazda 6 Elite — Garaj Aracı Mazda Mazda 6 1.5 e-Hybrid Elite Fiyatı Düştü2018 · 93.000 km · Siyah 694.000 ₺ | 2018 | 93.000 km | Siyah | 694.000 ₺ | KonyaBeyşehir | ||
| Audi A11.6 TDI Executive | 2017 Audi A1 Executive — Ekspertiz Raporlu Audi A1 1.6 TDI Executive Takasa Uygun2017 · 171.000 km · Mavi 2.500.000 ₺ | 2017 | 171.000 km | Mavi | 2.500.000 ₺ | KonyaBeyşehir | ||
| Cupra Formentor1.6 TDI Comfort | 2015 Cupra Formentor Comfort — Bakımları Yeni Cupra Formentor 1.6 TDI Comfort Takasa Uygun2015 · 109.000 km · Gri 6.250.000 ₺ | 2015 | 109.000 km | Gri | 6.250.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
| Peugeot Bipper2.0 TDI Premium | 2014 Peugeot Bipper Premium — Ekspertiz Raporlu Peugeot Bipper 2.0 TDI Premium Ekspertizli2014 · 240.500 km · Beyaz 4.030.000 ₺ | 2014 | 240.500 km | Beyaz | 4.030.000 ₺ | KonyaSelçuklu | ||
| Ford Puma2.5 Hybrid Executive | 2010 Ford Puma Executive — Masrafsız Ford Puma 2.5 Hybrid Executive Takasa Uygun2010 · 254.000 km · Gri 2.290.000 ₺ | 2010 | 254.000 km | Gri | 2.290.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
| Mazda CX-302.0 d Design | 2013 Mazda CX-30 Design — İlk Elden Mazda CX-30 2.0 d Design 2013 · 232.000 km · Kahverengi 9.200.000 ₺ | 2013 | 232.000 km | Kahverengi | 9.200.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
| HyundaiPerformance Premium | 2022 Hyundai Premium — Masrafsız Hyundai Performance Premium Ekspertizli2022 · 76.500 km · Beyaz 4.530.000 ₺ | 2022 | 76.500 km | Beyaz | 4.530.000 ₺ | KonyaBeyşehir | ||
| Lexus IS2.0 TDI Sport | 2024 Lexus IS Sport — Bakımları Yeni Lexus IS 2.0 TDI Sport Ekspertizli2024 · 26.500 km · Yeşil 762.000 ₺ | 2024 | 26.500 km | Yeşil | 762.000 ₺ | KonyaSelçuklu | ||
| Royal Enfield125 Sport | 2018 Royal Enfield — Garaj Aracı Royal Enfield 125 Sport Takasa Uygun2018 · 37.500 km · Sarı 299.000 ₺ | 2018 | 37.500 km | Sarı | 299.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
| Skoda Kodiaq1.5 e-Hybrid Prestige | 2023 Skoda Kodiaq Prestige — Az Yakan Skoda Kodiaq 1.5 e-Hybrid Prestige 2023 · 29.500 km · Kahverengi 4.820.000 ₺ | 2023 | 29.500 km | Kahverengi | 4.820.000 ₺ | KonyaSelçuklu | ||
| Rolls-Royce Spectre1.6 TDI Sport | 2016 Rolls-Royce Spectre Sport — Değişensiz Rolls-Royce Spectre 1.6 TDI Sport Hızlı Satış2016 · 115.500 km · Lacivert 5.700.000 ₺ | 2016 | 115.500 km | Lacivert | 5.700.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
| Rolls-Royce Wraith2.0 TDI Elite | 2024 Rolls-Royce Wraith Elite — İlk Elden Rolls-Royce Wraith 2.0 TDI Elite Hızlı Satış2024 · 38.000 km · Lacivert 2.880.000 ₺ | 2024 | 38.000 km | Lacivert | 2.880.000 ₺ | KonyaMeram | ||
| Fiat 500X1.4 TSI Comfort | 2017 Fiat 500X Comfort — Garaj Aracı Fiat 500X 1.4 TSI Comfort Fiyatı Düştü2017 · 175.500 km · Kahverengi 4.990.000 ₺ | 2017 | 175.500 km | Kahverengi | 4.990.000 ₺ | KonyaKaratay | ||
| Ferrari Roma1.6 LPG Elite | 2014 Ferrari Roma Elite — Ekspertiz Raporlu Ferrari Roma 1.6 LPG Elite Ekspertizli2014 · 113.500 km · Sarı 3.560.000 ₺ | 2014 | 113.500 km | Sarı | 3.560.000 ₺ | KonyaKaratay | ||
| Chevrolet Kalos2.0 Turbo Elite | 2020 Chevrolet Kalos Elite — Tramer Kaydı Düşük Chevrolet Kalos 2.0 Turbo Elite Ekspertizli2020 · 104.500 km · Kahverengi 2.760.000 ₺ | 2020 | 104.500 km | Kahverengi | 2.760.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
Konya Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Konya genelinde şu anda 87 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 2.340 ₺ ile 25.200.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.290.000 ₺. En çok ilan Akşehir (19), Beyşehir (17) ve Ereğli (17) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (38), Arazi, SUV & Pickup (23) ve Minivan & Panelvan (10). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %94.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Konya Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Konya vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Akşehir ilçesinde (19 ilan). Ardından Beyşehir (17) ve Ereğli (17) geliyor.
Konya vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (38), Arazi, SUV & Pickup (23), Minivan & Panelvan (10) ve Elektrikli Araçlar (7) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Konya vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 87 ilana göre Konya vasıta fiyatları 2.340 ₺ ile 25.200.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.989.720 ₺.
Konya vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























