
Sakarya Vasıta İlanları
70 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mitsubishi ASX1.5 e-Hybrid Urban | 2010 Mitsubishi ASX Urban — Masrafsız Mitsubishi ASX 1.5 e-Hybrid Urban Bireysel2010 · 313.500 km · Bordo 5.480.000 ₺ | 2010 | 313.500 km | Bordo | 5.480.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Suzuki Alto1.4 LPG Sport | 2025 Suzuki Alto Sport — İlk Elden Suzuki Alto 1.4 LPG Sport Ekspertizli2025 · 11.000 km · Bej 1.330.000 ₺ | 2025 | 11.000 km | Bej | 1.330.000 ₺ | SakaryaErenler | ||
| Toyota Hilux1.2 PureTech Sport | 2015 Toyota Hilux Sport — Bakımları Yeni Toyota Hilux 1.2 PureTech Sport Ekspertizli2015 · 186.500 km · Gri 5.140.000 ₺ | 2015 | 186.500 km | Gri | 5.140.000 ₺ | SakaryaAkyazı | ||
| DS Automobiles DS 91.5 e-Hybrid Executive | 2023 DS Automobiles DS 9 Executive — İlk Elden DS Automobiles DS 9 1.5 e-Hybrid Executive Bireysel2023 · 38.500 km · Mavi 1.540.000 ₺ | 2023 | 38.500 km | Mavi | 1.540.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Honda City1.8 Hybrid Design | 2020 Honda City Design — Az Yakan Honda City 1.8 Hybrid Design Ekspertizli2020 · 119.000 km · Lacivert 2.910.000 ₺ | 2020 | 119.000 km | Lacivert | 2.910.000 ₺ | SakaryaErenler | ||
| Tofaş Murat 1242.5 Hybrid Design | 2014 Tofaş Murat 124 Design — Tramer Kaydı Düşük Tofaş Murat 124 2.5 Hybrid Design Ekspertizli2014 · 202.500 km · Lacivert 1.060.000 ₺ | 2014 | 202.500 km | Lacivert | 1.060.000 ₺ | SakaryaKarasu | ||
| Hyundai Accent Era1.4 TSI Elite | 2025 Hyundai Accent Era Elite — Masrafsız Hyundai Accent Era 1.4 TSI Elite Fiyatı Düştü2025 · 18.000 km · Kahverengi 1.770.000 ₺ | 2025 | 18.000 km | Kahverengi | 1.770.000 ₺ | SakaryaErenler | ||
| Mercedes-Benz V Serisi2.5 Hybrid Urban | 2010 Mercedes-Benz V Serisi Urban — Masrafsız Mercedes-Benz V Serisi 2.5 Hybrid Urban Ekspertizli2010 · 237.500 km · Sarı 604.000 ₺ | 2010 | 237.500 km | Sarı | 604.000 ₺ | SakaryaKarasu | ||
| Volvo S601.6 LPG Elite | 2018 Volvo S60 Elite — Az Yakan Volvo S60 1.6 LPG Elite Takasa Uygun2018 · 118.500 km · Yeşil 1.110.000 ₺ | 2018 | 118.500 km | Yeşil | 1.110.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Chevrolet Camaro1.5 e-Hybrid Comfort | 2017 Chevrolet Camaro Comfort — Bakımları Yeni Chevrolet Camaro 1.5 e-Hybrid Comfort Ekspertizli2017 · 163.500 km · Kırmızı 2.230.000 ₺ | 2017 | 163.500 km | Kırmızı | 2.230.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Toyota Auris3.0 d Executive | 2010 Toyota Auris Executive — Tramer Kaydı Düşük Toyota Auris 3.0 d Executive Ekspertizli2010 · 173.000 km · Yeşil 806.000 ₺ | 2010 | 173.000 km | Yeşil | 806.000 ₺ | SakaryaAkyazı | ||
| Mercedes-Benz A Serisi1.6 LPG Titanium | 2012 Mercedes-Benz A Serisi Titanium — Bakımları Yeni Mercedes-Benz A Serisi 1.6 LPG Titanium Takasa Uygun2012 · 185.000 km · Mavi 5.660.000 ₺ | 2012 | 185.000 km | Mavi | 5.660.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
| Maserati MC201.4 TSI Executive | 2010 Maserati MC20 Executive — Az Yakan Maserati MC20 1.4 TSI Executive 2010 · 226.000 km · Siyah 1.540.000 ₺ | 2010 | 226.000 km | Siyah | 1.540.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
| KGM (SsangYong) Tivoli1.6 TDI Elite | 2024 KGM (SsangYong) Tivoli Elite — Bakımları Yeni KGM (SsangYong) Tivoli 1.6 TDI Elite Fiyatı Düştü2024 · 18.000 km · Sarı 3.320.000 ₺ | 2024 | 18.000 km | Sarı | 3.320.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
| Opel Mokka2.5 Hybrid Design | 2010 Opel Mokka Design — İlk Elden Opel Mokka 2.5 Hybrid Design Takasa Uygun2010 · 268.000 km · Mavi 1.600.000 ₺ | 2010 | 268.000 km | Mavi | 1.600.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| — | Satılık Ultralight · Hendek — 2016 Model, 3.552 uçuş saati 2016 35.700.000 ₺ | 2016 | — | — | 35.700.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Benelli750 ABS | 2014 Benelli — Bakımları Yeni Benelli 750 ABS Takasa Uygun2014 · 42.000 km · Gümüş 379.000 ₺ | 2014 | 42.000 km | Gümüş | 379.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
| Opel Meriva1.8 Hybrid Prestige | 2018 Opel Meriva Prestige — Değişensiz Opel Meriva 1.8 Hybrid Prestige Bireysel2018 · 140.000 km · Kırmızı 4.360.000 ₺ | 2018 | 140.000 km | Kırmızı | 4.360.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
| Aston Martin Vantage1.6 Premium | 2017 Aston Martin Vantage Premium — Masrafsız Aston Martin Vantage 1.6 Premium Ekspertizli2017 · 127.000 km · Turuncu 6.450.000 ₺ | 2017 | 127.000 km | Turuncu | 6.450.000 ₺ | SakaryaAkyazı | ||
| Lexus LS1.4 LPG Titanium | 2023 Lexus LS Titanium — Tramer Kaydı Düşük Lexus LS 1.4 LPG Titanium Takasa Uygun2023 · 48.500 km · Kırmızı 2.450.000 ₺ | 2023 | 48.500 km | Kırmızı | 2.450.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
| — | Satılık Motokaravan · Serdivan — 2019 ModelTakasa Uygun 2019 · 66.500 km 1.090.000 ₺ | 2019 | 66.500 km | — | 1.090.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
| Renault Taliant1.8 Hybrid Comfort | 2023 Renault Taliant Comfort — Tramer Kaydı Düşük Renault Taliant 1.8 Hybrid Comfort Bireysel2023 · 41.500 km · Bordo 2.090.000 ₺ | 2023 | 41.500 km | Bordo | 2.090.000 ₺ | SakaryaErenler | ||
Sakarya Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Sakarya genelinde şu anda 70 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 4.810 ₺ ile 35.700.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.450.000 ₺. En çok ilan Serdivan (15), Hendek (15) ve Erenler (14) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (37), Arazi, SUV & Pickup (17) ve Minivan & Panelvan (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %94.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Sakarya Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Sakarya vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Serdivan ilçesinde (15 ilan). Ardından Hendek (15) ve Erenler (14) geliyor.
Sakarya vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (37), Arazi, SUV & Pickup (17), Minivan & Panelvan (5) ve Motosiklet (4) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Sakarya vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 70 ilana göre Sakarya vasıta fiyatları 4.810 ₺ ile 35.700.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.305.254 ₺.
Sakarya vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.





















