
Afyonkarahisar Vasıta İlanları
27 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nissan Note1.0 TSI Urban | 2016 Nissan Note Urban — Az Yakan Nissan Note 1.0 TSI Urban Takasa Uygun2016 · 160.500 km · Bej 5.710.000 ₺ | 2016 | 160.500 km | Bej | 5.710.000 ₺ | AfyonkarahisarSinanpaşa | ||
| Fiat Scudo2.5 Hybrid Sport | 2016 Fiat Scudo Sport — Garaj Aracı Fiat Scudo 2.5 Hybrid Sport Ekspertizli2016 · 118.000 km · Mavi 1.490.000 ₺ | 2016 | 118.000 km | Mavi | 1.490.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Lamborghini Aventador1.0 TSI Style | 2010 Lamborghini Aventador Style — Az Yakan Lamborghini Aventador 1.0 TSI Style 2010 · 158.500 km · Bej 1.640.000 ₺ | 2010 | 158.500 km | Bej | 1.640.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Ferrari 4881.4 LPG Comfort | 2018 Ferrari 488 Comfort — Değişensiz Ferrari 488 1.4 LPG Comfort 2018 · 104.000 km · Sarı 721.000 ₺ | 2018 | 104.000 km | Sarı | 721.000 ₺ | AfyonkarahisarSinanpaşa | ||
| Subaru Forester2.5 Hybrid Sport | 2024 Subaru Forester Sport — Değişensiz Subaru Forester 2.5 Hybrid Sport Fiyatı Düştü2024 · 41.500 km · Lacivert 5.850.000 ₺ | 2024 | 41.500 km | Lacivert | 5.850.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| Fiat Palio1.8 Hybrid Titanium | 2017 Fiat Palio Titanium — Masrafsız Fiat Palio 1.8 Hybrid Titanium Ekspertizli2017 · 145.500 km · Siyah 1.530.000 ₺ | 2017 | 145.500 km | Siyah | 1.530.000 ₺ | AfyonkarahisarBolvadin | ||
| Honda HR-V1.6 TDI Urban | 2012 Honda HR-V Urban — İlk Elden Honda HR-V 1.6 TDI Urban Takasa Uygun2012 · 214.000 km · Turuncu 3.120.000 ₺ | 2012 | 214.000 km | Turuncu | 3.120.000 ₺ | AfyonkarahisarBolvadin | ||
| Maserati MC201.6 Design | 2012 Maserati MC20 Design — Garaj Aracı Maserati MC20 1.6 Design Ekspertizli2012 · 218.000 km · Siyah 2.390.000 ₺ | 2012 | 218.000 km | Siyah | 2.390.000 ₺ | AfyonkarahisarEmirdağ | ||
| Ford Kuga1.8 Hybrid Style | 2015 Ford Kuga Style — Garaj Aracı Ford Kuga 1.8 Hybrid Style Ekspertizli2015 · 179.500 km · Siyah 1.770.000 ₺ | 2015 | 179.500 km | Siyah | 1.770.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| Chery Tiggo 41.5 e-Hybrid Style | 2010 Chery Tiggo 4 Style — Az Yakan Chery Tiggo 4 1.5 e-Hybrid Style 2010 · 292.500 km · Kahverengi 3.380.000 ₺ | 2010 | 292.500 km | Kahverengi | 3.380.000 ₺ | AfyonkarahisarSinanpaşa | ||
| BYD Seal U1.5 e-Hybrid Elite | 2017 BYD Seal U Elite — Az Yakan BYD Seal U 1.5 e-Hybrid Elite Ekspertizli2017 · 95.500 km · Mavi 1.260.000 ₺ | 2017 | 95.500 km | Mavi | 1.260.000 ₺ | AfyonkarahisarSinanpaşa | ||
| Lexus LC1.4 TSI Titanium | 2018 Lexus LC Titanium — Az Yakan Lexus LC 1.4 TSI Titanium Yeni2018 · 78.500 km · Gümüş 1.190.000 ₺ | 2018 | 78.500 km | Gümüş | 1.190.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| Hyundai Bayon2.5 Hybrid Titanium | 2023 Hyundai Bayon Titanium — İlk Elden Hyundai Bayon 2.5 Hybrid Titanium Takasa Uygun2023 · 59.500 km · Gümüş 4.200.000 ₺ | 2023 | 59.500 km | Gümüş | 4.200.000 ₺ | AfyonkarahisarDinar | ||
| Peugeot 3081.0 TSI Comfort | 2015 Peugeot 308 Comfort — Masrafsız Peugeot 308 1.0 TSI Comfort Ekspertizli2015 · 109.000 km · Gümüş 1.070.000 ₺ | 2015 | 109.000 km | Gümüş | 1.070.000 ₺ | AfyonkarahisarDinar | ||
| PolestarStandart Menzil Sport | 2023 Polestar Sport — Ekspertiz Raporlu Polestar Standart Menzil Sport Yeni2023 · 61.000 km · Turuncu 4.810.000 ₺ | 2023 | 61.000 km | Turuncu | 4.810.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Alfa Romeo 1562.0 PHEV Design | 2015 Alfa Romeo 156 Design — Ekspertiz Raporlu Alfa Romeo 156 2.0 PHEV Design Ekspertizli2015 · 152.000 km · Gümüş 744.000 ₺ | 2015 | 152.000 km | Gümüş | 744.000 ₺ | AfyonkarahisarSinanpaşa | ||
| BMW X21.4 LPG Executive | 2021 BMW X2 Executive — Az Yakan BMW X2 1.4 LPG Executive Ekspertizli2021 · 85.000 km · Lacivert 4.830.000 ₺ | 2021 | 85.000 km | Lacivert | 4.830.000 ₺ | AfyonkarahisarEmirdağ | ||
| Peugeot 3061.5 dCi Design | 2018 Peugeot 306 Design — Tramer Kaydı Düşük Peugeot 306 1.5 dCi Design Ekspertizli2018 · 122.000 km · Beyaz 704.000 ₺ | 2018 | 122.000 km | Beyaz | 704.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Fiat Linea1.4 LPG Urban | 2011 Fiat Linea Urban — Ekspertiz Raporlu Fiat Linea 1.4 LPG Urban 2011 · 171.000 km · Yeşil 2.050.000 ₺ | 2011 | 171.000 km | Yeşil | 2.050.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| Renault Arkana1.2 PureTech Style | 2025 Renault Arkana Style — Bakımları Yeni Renault Arkana 1.2 PureTech Style Ekspertizli2025 · 19.000 km · Gri 2.730.000 ₺ | 2025 | 19.000 km | Gri | 2.730.000 ₺ | AfyonkarahisarDinar | ||
| Suzuki S-Cross3.0 d Urban | 2025 Suzuki S-Cross Urban — Masrafsız Suzuki S-Cross 3.0 d Urban Ekspertizli2025 · 16.500 km · Turuncu 2.430.000 ₺ | 2025 | 16.500 km | Turuncu | 2.430.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| Honda250 Classic | 2022 Honda — Değişensiz Honda 250 Classic Takasa Uygun2022 · 23.500 km · Kırmızı 168.000 ₺ | 2022 | 23.500 km | Kırmızı | 168.000 ₺ | AfyonkarahisarBolvadin | ||
| — | Satılık Karoser & Üst Yapı — 2024 Model, OtomatikTakasa Uygun 2024 · 18.000 km · Sarı 1.250.000 ₺ | 2024 | 18.000 km | Sarı | 1.250.000 ₺ | AfyonkarahisarBolvadin | ||
| Yuki125 Touring | 2014 Yuki — Tramer Kaydı Düşük Yuki 125 Touring 2014 · 74.500 km · Beyaz 490.000 ₺ | 2014 | 74.500 km | Beyaz | 490.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
Afyonkarahisar Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Afyonkarahisar genelinde şu anda 65 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 168.000 ₺ ile 7.030.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.020.000 ₺. En çok ilan Sandıklı (17), Merkez (14) ve Sinanpaşa (10) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (31), Arazi, SUV & Pickup (19) ve Motosiklet (6). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %100.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Afyonkarahisar Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Afyonkarahisar vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Sandıklı ilçesinde (17 ilan). Ardından Merkez (14) ve Sinanpaşa (10) geliyor.
Afyonkarahisar vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (31), Arazi, SUV & Pickup (19), Motosiklet (6) ve Ticari Araçlar (3) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Afyonkarahisar vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 65 ilana göre Afyonkarahisar vasıta fiyatları 168.000 ₺ ile 7.030.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.407.954 ₺.
Afyonkarahisar vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























