İçeriğe geç

Afyonkarahisar Vasıta İlanları

27 ilan

İlanlar; sütun başlıklarıyla sıralanabilir
FotoğrafModelİlan BaşlığıYılKilometreRenkFiyatTarihİl / İlçe
Nissan Note1.0 TSI Urban2016 Nissan Note Urban — Az Yakan

Nissan Note 1.0 TSI Urban

Takasa Uygun

2016 · 160.500 km · Bej

5.710.000 ₺

Sinanpaşa, Afyonkarahisar · 02 Ekim

2016160.500 kmBej5.710.000 ₺AfyonkarahisarSinanpaşa
Fiat Scudo2.5 Hybrid Sport2016 Fiat Scudo Sport — Garaj Aracı

Fiat Scudo 2.5 Hybrid Sport

Ekspertizli

2016 · 118.000 km · Mavi

1.490.000 ₺

Merkez, Afyonkarahisar · 02 Eylül

2016118.000 kmMavi1.490.000 ₺AfyonkarahisarMerkez
Lamborghini Aventador1.0 TSI Style2010 Lamborghini Aventador Style — Az Yakan

Lamborghini Aventador 1.0 TSI Style

2010 · 158.500 km · Bej

1.640.000 ₺

Merkez, Afyonkarahisar · 20 Ağustos

2010158.500 kmBej1.640.000 ₺AfyonkarahisarMerkez
Ferrari 4881.4 LPG Comfort2018 Ferrari 488 Comfort — Değişensiz

Ferrari 488 1.4 LPG Comfort

2018 · 104.000 km · Sarı

721.000 ₺

Sinanpaşa, Afyonkarahisar · 02 Ekim

2018104.000 kmSarı721.000 ₺AfyonkarahisarSinanpaşa
Subaru Forester2.5 Hybrid Sport2024 Subaru Forester Sport — Değişensiz

Subaru Forester 2.5 Hybrid Sport

Fiyatı Düştü

2024 · 41.500 km · Lacivert

5.850.000 ₺

Sandıklı, Afyonkarahisar · 01 Ekim

202441.500 kmLacivert5.850.000 ₺AfyonkarahisarSandıklı
Fiat Palio1.8 Hybrid Titanium2017 Fiat Palio Titanium — Masrafsız

Fiat Palio 1.8 Hybrid Titanium

Ekspertizli

2017 · 145.500 km · Siyah

1.530.000 ₺

Bolvadin, Afyonkarahisar · 28 Eylül

2017145.500 kmSiyah1.530.000 ₺AfyonkarahisarBolvadin
Honda HR-V1.6 TDI Urban2012 Honda HR-V Urban — İlk Elden

Honda HR-V 1.6 TDI Urban

Takasa Uygun

2012 · 214.000 km · Turuncu

3.120.000 ₺

Bolvadin, Afyonkarahisar · 28 Eylül

2012214.000 kmTuruncu3.120.000 ₺AfyonkarahisarBolvadin
Maserati MC201.6 Design2012 Maserati MC20 Design — Garaj Aracı

Maserati MC20 1.6 Design

Ekspertizli

2012 · 218.000 km · Siyah

2.390.000 ₺

Emirdağ, Afyonkarahisar · 28 Eylül

2012218.000 kmSiyah2.390.000 ₺AfyonkarahisarEmirdağ
Ford Kuga1.8 Hybrid Style2015 Ford Kuga Style — Garaj Aracı

Ford Kuga 1.8 Hybrid Style

Ekspertizli

2015 · 179.500 km · Siyah

1.770.000 ₺

Sandıklı, Afyonkarahisar · 26 Eylül

2015179.500 kmSiyah1.770.000 ₺AfyonkarahisarSandıklı
Chery Tiggo 41.5 e-Hybrid Style2010 Chery Tiggo 4 Style — Az Yakan

Chery Tiggo 4 1.5 e-Hybrid Style

2010 · 292.500 km · Kahverengi

3.380.000 ₺

Sinanpaşa, Afyonkarahisar · 21 Eylül

2010292.500 kmKahverengi3.380.000 ₺AfyonkarahisarSinanpaşa
BYD Seal U1.5 e-Hybrid Elite2017 BYD Seal U Elite — Az Yakan

BYD Seal U 1.5 e-Hybrid Elite

Ekspertizli

2017 · 95.500 km · Mavi

1.260.000 ₺

Sinanpaşa, Afyonkarahisar · 18 Eylül

201795.500 kmMavi1.260.000 ₺AfyonkarahisarSinanpaşa
Lexus LC1.4 TSI Titanium2018 Lexus LC Titanium — Az Yakan

Lexus LC 1.4 TSI Titanium

Yeni

2018 · 78.500 km · Gümüş

1.190.000 ₺

Sandıklı, Afyonkarahisar · 16 Eylül

201878.500 kmGümüş1.190.000 ₺AfyonkarahisarSandıklı
Hyundai Bayon2.5 Hybrid Titanium2023 Hyundai Bayon Titanium — İlk Elden

Hyundai Bayon 2.5 Hybrid Titanium

Takasa Uygun

2023 · 59.500 km · Gümüş

4.200.000 ₺

Dinar, Afyonkarahisar · 12 Eylül

202359.500 kmGümüş4.200.000 ₺AfyonkarahisarDinar
Peugeot 3081.0 TSI Comfort2015 Peugeot 308 Comfort — Masrafsız

Peugeot 308 1.0 TSI Comfort

Ekspertizli

2015 · 109.000 km · Gümüş

1.070.000 ₺

Dinar, Afyonkarahisar · 12 Eylül

2015109.000 kmGümüş1.070.000 ₺AfyonkarahisarDinar
PolestarStandart Menzil Sport2023 Polestar Sport — Ekspertiz Raporlu

Polestar Standart Menzil Sport

Yeni

2023 · 61.000 km · Turuncu

4.810.000 ₺

Merkez, Afyonkarahisar · 11 Eylül

202361.000 kmTuruncu4.810.000 ₺AfyonkarahisarMerkez
Alfa Romeo 1562.0 PHEV Design2015 Alfa Romeo 156 Design — Ekspertiz Raporlu

Alfa Romeo 156 2.0 PHEV Design

Ekspertizli

2015 · 152.000 km · Gümüş

744.000 ₺

Sinanpaşa, Afyonkarahisar · 10 Eylül

2015152.000 kmGümüş744.000 ₺AfyonkarahisarSinanpaşa
BMW X21.4 LPG Executive2021 BMW X2 Executive — Az Yakan

BMW X2 1.4 LPG Executive

Ekspertizli

2021 · 85.000 km · Lacivert

4.830.000 ₺

Emirdağ, Afyonkarahisar · 07 Eylül

202185.000 kmLacivert4.830.000 ₺AfyonkarahisarEmirdağ
Peugeot 3061.5 dCi Design2018 Peugeot 306 Design — Tramer Kaydı Düşük

Peugeot 306 1.5 dCi Design

Ekspertizli

2018 · 122.000 km · Beyaz

704.000 ₺

Merkez, Afyonkarahisar · 03 Eylül

2018122.000 kmBeyaz704.000 ₺AfyonkarahisarMerkez
Fiat Linea1.4 LPG Urban2011 Fiat Linea Urban — Ekspertiz Raporlu

Fiat Linea 1.4 LPG Urban

2011 · 171.000 km · Yeşil

2.050.000 ₺

Sandıklı, Afyonkarahisar · 01 Eylül

2011171.000 kmYeşil2.050.000 ₺AfyonkarahisarSandıklı
Renault Arkana1.2 PureTech Style2025 Renault Arkana Style — Bakımları Yeni

Renault Arkana 1.2 PureTech Style

Ekspertizli

2025 · 19.000 km · Gri

2.730.000 ₺

Dinar, Afyonkarahisar · 31 Ağustos

202519.000 kmGri2.730.000 ₺AfyonkarahisarDinar
Suzuki S-Cross3.0 d Urban2025 Suzuki S-Cross Urban — Masrafsız

Suzuki S-Cross 3.0 d Urban

Ekspertizli

2025 · 16.500 km · Turuncu

2.430.000 ₺

Sandıklı, Afyonkarahisar · 31 Ağustos

202516.500 kmTuruncu2.430.000 ₺AfyonkarahisarSandıklı
Honda250 Classic2022 Honda — Değişensiz

Honda 250 Classic

Takasa Uygun

2022 · 23.500 km · Kırmızı

168.000 ₺

Bolvadin, Afyonkarahisar · 30 Ağustos

202223.500 kmKırmızı168.000 ₺AfyonkarahisarBolvadin
—Satılık Karoser & Üst Yapı — 2024 Model, OtomatikTakasa Uygun

2024 · 18.000 km · Sarı

1.250.000 ₺

Bolvadin, Afyonkarahisar · 28 Ağustos

202418.000 kmSarı1.250.000 ₺AfyonkarahisarBolvadin
Yuki125 Touring2014 Yuki — Tramer Kaydı Düşük

Yuki 125 Touring

2014 · 74.500 km · Beyaz

490.000 ₺

Merkez, Afyonkarahisar · 25 Ağustos

201474.500 kmBeyaz490.000 ₺AfyonkarahisarMerkez

Afyonkarahisar Vasıta Rehberi

Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.

Afyonkarahisar genelinde şu anda 65 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 168.000 ₺ ile 7.030.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.020.000 ₺. En çok ilan Sandıklı (17), Merkez (14) ve Sinanpaşa (10) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (31), Arazi, SUV & Pickup (19) ve Motosiklet (6). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %100.

  • İlan süresi 60 gün
  • En fazla 30 fotoğraf
  • EİDS doğrulamalı ilanlar

Afyonkarahisar Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar

Afyonkarahisar vasıta ilanları en çok hangi ilçede?

KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Sandıklı ilçesinde (17 ilan). Ardından Merkez (14) ve Sinanpaşa (10) geliyor.

Afyonkarahisar vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?

En çok ilan Otomobil (31), Arazi, SUV & Pickup (19), Motosiklet (6) ve Ticari Araçlar (3) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.

Afyonkarahisar vasıta fiyatları ne kadar?

KimBulur'daki güncel 65 ilana göre Afyonkarahisar vasıta fiyatları 168.000 ₺ ile 7.030.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.407.954 ₺.

Afyonkarahisar vasıta ilanı nasıl verilir?

KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.

İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?

KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.