
Afyonkarahisar Vasıta İlanları
18 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seat Arona2.0 Turbo Sport | 2017 Seat Arona Sport — Değişensiz Seat Arona 2.0 Turbo Sport Takasa Uygun2017 · 153.000 km · Sarı 6.770.000 ₺ | 2017 | 153.000 km | Sarı | 6.770.000 ₺ | AfyonkarahisarSinanpaşa | ||
| Hyundai Getz1.0 TSI Premium | 2017 Hyundai Getz Premium — Garaj Aracı Hyundai Getz 1.0 TSI Premium Takasa Uygun2017 · 156.000 km · Siyah 787.000 ₺ | 2017 | 156.000 km | Siyah | 787.000 ₺ | AfyonkarahisarDinar | ||
| BMW 2 Serisi1.0 TSI Elite | 2014 BMW 2 Serisi Elite · Bolvadin — Değişensiz BMW 2 Serisi 1.0 TSI Elite Fiyatı Düştü2014 · 121.500 km · Gümüş 1.850.000 ₺ | 2014 | 121.500 km | Gümüş | 1.850.000 ₺ | AfyonkarahisarBolvadin | ||
| Dacia Sandero1.2 PureTech Titanium | 2023 Dacia Sandero Titanium — Ekspertiz Raporlu Dacia Sandero 1.2 PureTech Titanium Fiyatı Düştü2023 · 35.000 km · Sarı 2.960.000 ₺ | 2023 | 35.000 km | Sarı | 2.960.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| 3.0 d | Hasarlı Otomobil — 2016 Model, Sel / Su Hasarlı 3.0 d Bireysel2016 · 116.000 km 426.000 ₺ | 2016 | 116.000 km | — | 426.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| Volvo V901.6 Urban | 2014 Volvo V90 Urban — Bakımları Yeni Volvo V90 1.6 Urban Ekspertizli2014 · 220.000 km · Bordo 1.270.000 ₺ | 2014 | 220.000 km | Bordo | 1.270.000 ₺ | AfyonkarahisarBolvadin | ||
| — | Satılık Otobüs · Merkez — 2021 Model, OtomatikBireysel 2021 · 47.000 km · Kahverengi 5.410.000 ₺ | 2021 | 47.000 km | Kahverengi | 5.410.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Ford Taunus1.8 Hybrid Titanium | 2022 Ford Taunus Titanium — Değişensiz Ford Taunus 1.8 Hybrid Titanium Ekspertizli2022 · 71.500 km · Kırmızı 1.000.000 ₺ | 2022 | 71.500 km | Kırmızı | 1.000.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| AudiStandart Menzil Sport | 2019 Audi Sport — Değişensiz Audi Standart Menzil Sport Ekspertizli2019 · 122.000 km · Bej 2.460.000 ₺ | 2019 | 122.000 km | Bej | 2.460.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| Alfa Romeo 1562.0 d Titanium | 2019 Alfa Romeo 156 Titanium · Sandıklı — Bakımları Yeni Alfa Romeo 156 2.0 d Titanium Bireysel2019 · 74.000 km · Gri 2.470.000 ₺ | 2019 | 74.000 km | Gri | 2.470.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| Ford Focus1.4 TSI Sport | 2020 Ford Focus Sport — Az Yakan Ford Focus 1.4 TSI Sport Ekspertizli2020 · 120.000 km · Lacivert 672.000 ₺ | 2020 | 120.000 km | Lacivert | 672.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Volvo EX301.4 LPG Premium | 2017 Volvo EX30 Premium — Değişensiz Volvo EX30 1.4 LPG Premium Takasa Uygun2017 · 128.000 km · Kırmızı 4.490.000 ₺ | 2017 | 128.000 km | Kırmızı | 4.490.000 ₺ | AfyonkarahisarSinanpaşa | ||
| Seat Cordoba1.6 LPG Prestige | 2010 Seat Cordoba Prestige — Az Yakan Seat Cordoba 1.6 LPG Prestige Bireysel2010 · 262.500 km · Sarı 2.240.000 ₺ | 2010 | 262.500 km | Sarı | 2.240.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Chevrolet Kalos1.6 TDI Elite | 2023 Chevrolet Kalos Elite — Garaj Aracı Chevrolet Kalos 1.6 TDI Elite Ekspertizli2023 · 47.500 km · Gümüş 3.670.000 ₺ | 2023 | 47.500 km | Gümüş | 3.670.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| Volvo EX302.0 PHEV Urban | 2015 Volvo EX30 Urban — Garaj Aracı Volvo EX30 2.0 PHEV Urban Ekspertizli2015 · 100.500 km · Bej 2.250.000 ₺ | 2015 | 100.500 km | Bej | 2.250.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| — | Satılık Çekici · Dinar — 2019 Model, OtomatikTakasa Uygun 2019 · 133.000 km · Siyah 875.000 ₺ | 2019 | 133.000 km | Siyah | 875.000 ₺ | AfyonkarahisarDinar | ||
| Tesla Model Y1.5 dCi Executive | 2020 Tesla Model Y Executive — Ekspertiz Raporlu Tesla Model Y 1.5 dCi Executive Bireysel2020 · 102.500 km · Kahverengi 1.300.000 ₺ | 2020 | 102.500 km | Kahverengi | 1.300.000 ₺ | AfyonkarahisarEmirdağ | ||
| Nissan Navara2.0 PHEV Premium | 2016 Nissan Navara Premium — Masrafsız Nissan Navara 2.0 PHEV Premium Ekspertizli2016 · 95.500 km · Lacivert 1.540.000 ₺ | 2016 | 95.500 km | Lacivert | 1.540.000 ₺ | AfyonkarahisarEmirdağ | ||
Afyonkarahisar Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Afyonkarahisar genelinde şu anda 65 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 168.000 ₺ ile 7.030.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.020.000 ₺. En çok ilan Sandıklı (17), Merkez (14) ve Sinanpaşa (10) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (31), Arazi, SUV & Pickup (19) ve Motosiklet (6). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %100.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Afyonkarahisar Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Afyonkarahisar vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Sandıklı ilçesinde (17 ilan). Ardından Merkez (14) ve Sinanpaşa (10) geliyor.
Afyonkarahisar vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (31), Arazi, SUV & Pickup (19), Motosiklet (6) ve Ticari Araçlar (3) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Afyonkarahisar vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 65 ilana göre Afyonkarahisar vasıta fiyatları 168.000 ₺ ile 7.030.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.407.954 ₺.
Afyonkarahisar vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.

















