İçeriğe geç

Afyonkarahisar Otomobil İlanları

31 ilan

İlanlar; sütun başlıklarıyla sıralanabilir
FotoğrafModelİlan BaşlığıYılKilometreRenkFiyatTarihİl / İlçe
Nissan Note1.0 TSI Urban2016 Nissan Note Urban — Az Yakan

Nissan Note 1.0 TSI Urban

Takasa Uygun

2016 · 160.500 km · Bej

5.710.000 ₺

Sinanpaşa, Afyonkarahisar · 02 Ekim

2016160.500 kmBej5.710.000 ₺AfyonkarahisarSinanpaşa
Hyundai Getz1.0 TSI Premium2017 Hyundai Getz Premium — Garaj Aracı

Hyundai Getz 1.0 TSI Premium

Takasa Uygun

2017 · 156.000 km · Siyah

787.000 ₺

Dinar, Afyonkarahisar · 30 Ağustos

2017156.000 kmSiyah787.000 ₺AfyonkarahisarDinar
Lamborghini Aventador1.0 TSI Style2010 Lamborghini Aventador Style — Az Yakan

Lamborghini Aventador 1.0 TSI Style

2010 · 158.500 km · Bej

1.640.000 ₺

Merkez, Afyonkarahisar · 20 Ağustos

2010158.500 kmBej1.640.000 ₺AfyonkarahisarMerkez
Nissan Sunny2.5 Hybrid Prestige2014 Nissan Sunny Prestige — Az Yakan

Nissan Sunny 2.5 Hybrid Prestige

Takasa Uygun

2014 · 124.000 km · Sarı

1.980.000 ₺

Bolvadin, Afyonkarahisar · 03 Ekim

2014124.000 kmSarı1.980.000 ₺AfyonkarahisarBolvadin
Ferrari 4881.4 LPG Comfort2018 Ferrari 488 Comfort — Değişensiz

Ferrari 488 1.4 LPG Comfort

2018 · 104.000 km · Sarı

721.000 ₺

Sinanpaşa, Afyonkarahisar · 02 Ekim

2018104.000 kmSarı721.000 ₺AfyonkarahisarSinanpaşa
BMW 2 Serisi1.0 TSI Elite2014 BMW 2 Serisi Elite · Bolvadin — Değişensiz

BMW 2 Serisi 1.0 TSI Elite

Fiyatı Düştü

2014 · 121.500 km · Gümüş

1.850.000 ₺

Bolvadin, Afyonkarahisar · 30 Eylül

2014121.500 kmGümüş1.850.000 ₺AfyonkarahisarBolvadin
Dacia Sandero1.2 PureTech Titanium2023 Dacia Sandero Titanium — Ekspertiz Raporlu

Dacia Sandero 1.2 PureTech Titanium

Fiyatı Düştü

2023 · 35.000 km · Sarı

2.960.000 ₺

Merkez, Afyonkarahisar · 30 Eylül

202335.000 kmSarı2.960.000 ₺AfyonkarahisarMerkez
Fiat Palio1.8 Hybrid Titanium2017 Fiat Palio Titanium — Masrafsız

Fiat Palio 1.8 Hybrid Titanium

Ekspertizli

2017 · 145.500 km · Siyah

1.530.000 ₺

Bolvadin, Afyonkarahisar · 28 Eylül

2017145.500 kmSiyah1.530.000 ₺AfyonkarahisarBolvadin
Maserati MC201.6 Design2012 Maserati MC20 Design — Garaj Aracı

Maserati MC20 1.6 Design

Ekspertizli

2012 · 218.000 km · Siyah

2.390.000 ₺

Emirdağ, Afyonkarahisar · 28 Eylül

2012218.000 kmSiyah2.390.000 ₺AfyonkarahisarEmirdağ
Renault Clio1.6 LPG Urban2023 Renault Clio Urban — İlk Elden

Renault Clio 1.6 LPG Urban

Takasa Uygun

2023 · 55.000 km · Bej

2.020.000 ₺

Bolvadin, Afyonkarahisar · 23 Eylül

202355.000 kmBej2.020.000 ₺AfyonkarahisarBolvadin
Volvo V901.6 Urban2014 Volvo V90 Urban — Bakımları Yeni

Volvo V90 1.6 Urban

Ekspertizli

2014 · 220.000 km · Bordo

1.270.000 ₺

Bolvadin, Afyonkarahisar · 22 Eylül

2014220.000 kmBordo1.270.000 ₺AfyonkarahisarBolvadin
Volvo V601.4 LPG Prestige2017 Volvo V60 Prestige · Merkez — Ekspertiz Raporlu

Volvo V60 1.4 LPG Prestige

2017 · 135.500 km · Bej

1.980.000 ₺

Merkez, Afyonkarahisar · 22 Eylül

2017135.500 kmBej1.980.000 ₺AfyonkarahisarMerkez
Tesla Model 3Standart Menzil Elite2017 Tesla Model 3 Elite — Değişensiz

Tesla Model 3 Standart Menzil Elite

Takasa Uygun

2017 · 129.500 km · Mavi

3.550.000 ₺

Emirdağ, Afyonkarahisar · 20 Eylül

2017129.500 kmMavi3.550.000 ₺AfyonkarahisarEmirdağ
Lexus LC1.4 TSI Titanium2018 Lexus LC Titanium — Az Yakan

Lexus LC 1.4 TSI Titanium

Yeni

2018 · 78.500 km · Gümüş

1.190.000 ₺

Sandıklı, Afyonkarahisar · 16 Eylül

201878.500 kmGümüş1.190.000 ₺AfyonkarahisarSandıklı
Ford Taunus1.8 Hybrid Titanium2022 Ford Taunus Titanium — Değişensiz

Ford Taunus 1.8 Hybrid Titanium

Ekspertizli

2022 · 71.500 km · Kırmızı

1.000.000 ₺

Merkez, Afyonkarahisar · 16 Eylül

202271.500 kmKırmızı1.000.000 ₺AfyonkarahisarMerkez
Alfa Romeo 1562.0 d Titanium2019 Alfa Romeo 156 Titanium · Sandıklı — Bakımları Yeni

Alfa Romeo 156 2.0 d Titanium

Bireysel

2019 · 74.000 km · Gri

2.470.000 ₺

Sandıklı, Afyonkarahisar · 15 Eylül

201974.000 kmGri2.470.000 ₺AfyonkarahisarSandıklı
Mercedes-Benz B Serisi2.0 PHEV Urban2024 Mercedes-Benz B Serisi Urban — Değişensiz

Mercedes-Benz B Serisi 2.0 PHEV Urban

Ekspertizli

2024 · 40.500 km · Beyaz

4.130.000 ₺

Sandıklı, Afyonkarahisar · 14 Eylül

202440.500 kmBeyaz4.130.000 ₺AfyonkarahisarSandıklı
BMW 1 Serisi1.4 LPG Urban2020 BMW 1 Serisi Urban — Bakımları Yeni

BMW 1 Serisi 1.4 LPG Urban

Ekspertizli

2020 · 94.000 km · Bej

3.200.000 ₺

Sandıklı, Afyonkarahisar · 13 Eylül

202094.000 kmBej3.200.000 ₺AfyonkarahisarSandıklı
Citroën C41.0 TSI Executive2023 Citroën C4 Executive — Masrafsız

Citroën C4 1.0 TSI Executive

Ekspertizli

2023 · 62.000 km · Gri

1.620.000 ₺

Emirdağ, Afyonkarahisar · 12 Eylül

202362.000 kmGri1.620.000 ₺AfyonkarahisarEmirdağ
Peugeot 3081.0 TSI Comfort2015 Peugeot 308 Comfort — Masrafsız

Peugeot 308 1.0 TSI Comfort

Ekspertizli

2015 · 109.000 km · Gümüş

1.070.000 ₺

Dinar, Afyonkarahisar · 12 Eylül

2015109.000 kmGümüş1.070.000 ₺AfyonkarahisarDinar
Alfa Romeo 1562.0 PHEV Design2015 Alfa Romeo 156 Design — Ekspertiz Raporlu

Alfa Romeo 156 2.0 PHEV Design

Ekspertizli

2015 · 152.000 km · Gümüş

744.000 ₺

Sinanpaşa, Afyonkarahisar · 10 Eylül

2015152.000 kmGümüş744.000 ₺AfyonkarahisarSinanpaşa
Ford Focus1.4 TSI Sport2020 Ford Focus Sport — Az Yakan

Ford Focus 1.4 TSI Sport

Ekspertizli

2020 · 120.000 km · Lacivert

672.000 ₺

Merkez, Afyonkarahisar · 07 Eylül

2020120.000 kmLacivert672.000 ₺AfyonkarahisarMerkez
Mercedes-Benz E Serisi1.4 LPG Prestige2020 Mercedes-Benz E Serisi Prestige — Masrafsız

Mercedes-Benz E Serisi 1.4 LPG Prestige

2020 · 112.500 km · Beyaz

1.500.000 ₺

Sandıklı, Afyonkarahisar · 07 Eylül

2020112.500 kmBeyaz1.500.000 ₺AfyonkarahisarSandıklı
Renault R 121.6 Executive2012 Renault R 12 Executive — Az Yakan

Renault R 12 1.6 Executive

2012 · 223.000 km · Mavi

3.370.000 ₺

Bolvadin, Afyonkarahisar · 06 Eylül

2012223.000 kmMavi3.370.000 ₺AfyonkarahisarBolvadin

Afyonkarahisar Otomobil Rehberi

Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.

Afyonkarahisar genelinde şu anda 31 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 672.000 ₺ ile 5.710.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.850.000 ₺. En çok ilan Merkez (8), Sandıklı (7) ve Bolvadin (7) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Alfa Romeo (2), BMW (2) ve Fiat (2). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %100.

  • İlan süresi 60 gün
  • En fazla 30 fotoğraf
  • EİDS doğrulamalı ilanlar

Afyonkarahisar Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar

Afyonkarahisar otomobil ilanları en çok hangi ilçede?

KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı Merkez ilçesinde (8 ilan). Ardından Sandıklı (7) ve Bolvadin (7) geliyor.

Afyonkarahisar otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?

En çok ilan Alfa Romeo (2), BMW (2), Fiat (2) ve Ford (2) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.

Afyonkarahisar otomobil fiyatları ne kadar?

KimBulur'daki güncel 31 ilana göre Afyonkarahisar otomobil fiyatları 672.000 ₺ ile 5.710.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.101.968 ₺.

Afyonkarahisar otomobil ilanı nasıl verilir?

KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.

İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?

KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.

Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.