
Afyonkarahisar Otomobil İlanları
31 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nissan Note1.0 TSI Urban | 2016 Nissan Note Urban — Az Yakan Nissan Note 1.0 TSI Urban Takasa Uygun2016 · 160.500 km · Bej 5.710.000 ₺ | 2016 | 160.500 km | Bej | 5.710.000 ₺ | AfyonkarahisarSinanpaşa | ||
| Hyundai Getz1.0 TSI Premium | 2017 Hyundai Getz Premium — Garaj Aracı Hyundai Getz 1.0 TSI Premium Takasa Uygun2017 · 156.000 km · Siyah 787.000 ₺ | 2017 | 156.000 km | Siyah | 787.000 ₺ | AfyonkarahisarDinar | ||
| Lamborghini Aventador1.0 TSI Style | 2010 Lamborghini Aventador Style — Az Yakan Lamborghini Aventador 1.0 TSI Style 2010 · 158.500 km · Bej 1.640.000 ₺ | 2010 | 158.500 km | Bej | 1.640.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Nissan Sunny2.5 Hybrid Prestige | 2014 Nissan Sunny Prestige — Az Yakan Nissan Sunny 2.5 Hybrid Prestige Takasa Uygun2014 · 124.000 km · Sarı 1.980.000 ₺ | 2014 | 124.000 km | Sarı | 1.980.000 ₺ | AfyonkarahisarBolvadin | ||
| Ferrari 4881.4 LPG Comfort | 2018 Ferrari 488 Comfort — Değişensiz Ferrari 488 1.4 LPG Comfort 2018 · 104.000 km · Sarı 721.000 ₺ | 2018 | 104.000 km | Sarı | 721.000 ₺ | AfyonkarahisarSinanpaşa | ||
| BMW 2 Serisi1.0 TSI Elite | 2014 BMW 2 Serisi Elite · Bolvadin — Değişensiz BMW 2 Serisi 1.0 TSI Elite Fiyatı Düştü2014 · 121.500 km · Gümüş 1.850.000 ₺ | 2014 | 121.500 km | Gümüş | 1.850.000 ₺ | AfyonkarahisarBolvadin | ||
| Dacia Sandero1.2 PureTech Titanium | 2023 Dacia Sandero Titanium — Ekspertiz Raporlu Dacia Sandero 1.2 PureTech Titanium Fiyatı Düştü2023 · 35.000 km · Sarı 2.960.000 ₺ | 2023 | 35.000 km | Sarı | 2.960.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Fiat Palio1.8 Hybrid Titanium | 2017 Fiat Palio Titanium — Masrafsız Fiat Palio 1.8 Hybrid Titanium Ekspertizli2017 · 145.500 km · Siyah 1.530.000 ₺ | 2017 | 145.500 km | Siyah | 1.530.000 ₺ | AfyonkarahisarBolvadin | ||
| Maserati MC201.6 Design | 2012 Maserati MC20 Design — Garaj Aracı Maserati MC20 1.6 Design Ekspertizli2012 · 218.000 km · Siyah 2.390.000 ₺ | 2012 | 218.000 km | Siyah | 2.390.000 ₺ | AfyonkarahisarEmirdağ | ||
| Renault Clio1.6 LPG Urban | 2023 Renault Clio Urban — İlk Elden Renault Clio 1.6 LPG Urban Takasa Uygun2023 · 55.000 km · Bej 2.020.000 ₺ | 2023 | 55.000 km | Bej | 2.020.000 ₺ | AfyonkarahisarBolvadin | ||
| Volvo V901.6 Urban | 2014 Volvo V90 Urban — Bakımları Yeni Volvo V90 1.6 Urban Ekspertizli2014 · 220.000 km · Bordo 1.270.000 ₺ | 2014 | 220.000 km | Bordo | 1.270.000 ₺ | AfyonkarahisarBolvadin | ||
| Volvo V601.4 LPG Prestige | 2017 Volvo V60 Prestige · Merkez — Ekspertiz Raporlu Volvo V60 1.4 LPG Prestige 2017 · 135.500 km · Bej 1.980.000 ₺ | 2017 | 135.500 km | Bej | 1.980.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Tesla Model 3Standart Menzil Elite | 2017 Tesla Model 3 Elite — Değişensiz Tesla Model 3 Standart Menzil Elite Takasa Uygun2017 · 129.500 km · Mavi 3.550.000 ₺ | 2017 | 129.500 km | Mavi | 3.550.000 ₺ | AfyonkarahisarEmirdağ | ||
| Lexus LC1.4 TSI Titanium | 2018 Lexus LC Titanium — Az Yakan Lexus LC 1.4 TSI Titanium Yeni2018 · 78.500 km · Gümüş 1.190.000 ₺ | 2018 | 78.500 km | Gümüş | 1.190.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| Ford Taunus1.8 Hybrid Titanium | 2022 Ford Taunus Titanium — Değişensiz Ford Taunus 1.8 Hybrid Titanium Ekspertizli2022 · 71.500 km · Kırmızı 1.000.000 ₺ | 2022 | 71.500 km | Kırmızı | 1.000.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Alfa Romeo 1562.0 d Titanium | 2019 Alfa Romeo 156 Titanium · Sandıklı — Bakımları Yeni Alfa Romeo 156 2.0 d Titanium Bireysel2019 · 74.000 km · Gri 2.470.000 ₺ | 2019 | 74.000 km | Gri | 2.470.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| Mercedes-Benz B Serisi2.0 PHEV Urban | 2024 Mercedes-Benz B Serisi Urban — Değişensiz Mercedes-Benz B Serisi 2.0 PHEV Urban Ekspertizli2024 · 40.500 km · Beyaz 4.130.000 ₺ | 2024 | 40.500 km | Beyaz | 4.130.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| BMW 1 Serisi1.4 LPG Urban | 2020 BMW 1 Serisi Urban — Bakımları Yeni BMW 1 Serisi 1.4 LPG Urban Ekspertizli2020 · 94.000 km · Bej 3.200.000 ₺ | 2020 | 94.000 km | Bej | 3.200.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| Citroën C41.0 TSI Executive | 2023 Citroën C4 Executive — Masrafsız Citroën C4 1.0 TSI Executive Ekspertizli2023 · 62.000 km · Gri 1.620.000 ₺ | 2023 | 62.000 km | Gri | 1.620.000 ₺ | AfyonkarahisarEmirdağ | ||
| Peugeot 3081.0 TSI Comfort | 2015 Peugeot 308 Comfort — Masrafsız Peugeot 308 1.0 TSI Comfort Ekspertizli2015 · 109.000 km · Gümüş 1.070.000 ₺ | 2015 | 109.000 km | Gümüş | 1.070.000 ₺ | AfyonkarahisarDinar | ||
| Alfa Romeo 1562.0 PHEV Design | 2015 Alfa Romeo 156 Design — Ekspertiz Raporlu Alfa Romeo 156 2.0 PHEV Design Ekspertizli2015 · 152.000 km · Gümüş 744.000 ₺ | 2015 | 152.000 km | Gümüş | 744.000 ₺ | AfyonkarahisarSinanpaşa | ||
| Ford Focus1.4 TSI Sport | 2020 Ford Focus Sport — Az Yakan Ford Focus 1.4 TSI Sport Ekspertizli2020 · 120.000 km · Lacivert 672.000 ₺ | 2020 | 120.000 km | Lacivert | 672.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Mercedes-Benz E Serisi1.4 LPG Prestige | 2020 Mercedes-Benz E Serisi Prestige — Masrafsız Mercedes-Benz E Serisi 1.4 LPG Prestige 2020 · 112.500 km · Beyaz 1.500.000 ₺ | 2020 | 112.500 km | Beyaz | 1.500.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| Renault R 121.6 Executive | 2012 Renault R 12 Executive — Az Yakan Renault R 12 1.6 Executive 2012 · 223.000 km · Mavi 3.370.000 ₺ | 2012 | 223.000 km | Mavi | 3.370.000 ₺ | AfyonkarahisarBolvadin | ||
Afyonkarahisar Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Afyonkarahisar genelinde şu anda 31 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 672.000 ₺ ile 5.710.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.850.000 ₺. En çok ilan Merkez (8), Sandıklı (7) ve Bolvadin (7) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Alfa Romeo (2), BMW (2) ve Fiat (2). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %100.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Afyonkarahisar Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Afyonkarahisar otomobil ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı Merkez ilçesinde (8 ilan). Ardından Sandıklı (7) ve Bolvadin (7) geliyor.
Afyonkarahisar otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Alfa Romeo (2), BMW (2), Fiat (2) ve Ford (2) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Afyonkarahisar otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 31 ilana göre Afyonkarahisar otomobil fiyatları 672.000 ₺ ile 5.710.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.101.968 ₺.
Afyonkarahisar otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























