
Antalya Vasıta İlanları
34 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ferrari California2.0 PHEV Titanium | 2013 Ferrari California Titanium — İlk Elden Ferrari California 2.0 PHEV Titanium Ekspertizli2013 · 261.000 km · Bej 1.620.000 ₺ | 2013 | 261.000 km | Bej | 1.620.000 ₺ | AntalyaSerik | ||
| Kia Stonic2.0 Turbo Prestige | 2025 Kia Stonic Prestige — Masrafsız Kia Stonic 2.0 Turbo Prestige Ekspertizli2025 · 13.500 km · Lacivert 3.320.000 ₺ | 2025 | 13.500 km | Lacivert | 3.320.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Hyundai Sonata1.4 TSI Comfort | 2020 Hyundai Sonata Comfort — Tramer Kaydı Düşük Hyundai Sonata 1.4 TSI Comfort 2020 · 55.500 km · Beyaz 5.280.000 ₺ | 2020 | 55.500 km | Beyaz | 5.280.000 ₺ | AntalyaSerik | ||
| Mercedes-Benz G Serisi2.0 PHEV Comfort | 2022 Mercedes-Benz G Serisi Comfort — Masrafsız Mercedes-Benz G Serisi 2.0 PHEV Comfort Ekspertizli2022 · 74.000 km · Bordo 3.190.000 ₺ | 2022 | 74.000 km | Bordo | 3.190.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Dacia Sandero2.5 Hybrid Prestige | 2015 Dacia Sandero Prestige — Az Yakan Dacia Sandero 2.5 Hybrid Prestige Ekspertizli2015 · 217.500 km · Siyah 2.650.000 ₺ | 2015 | 217.500 km | Siyah | 2.650.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| Renault R 122.0 PHEV Titanium | 2019 Renault R 12 Titanium — Ekspertiz Raporlu Renault R 12 2.0 PHEV Titanium Ekspertizli2019 · 119.000 km · Siyah 1.250.000 ₺ | 2019 | 119.000 km | Siyah | 1.250.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Suzuki Alto1.6 Executive | 2011 Suzuki Alto Executive — Bakımları Yeni Suzuki Alto 1.6 Executive Ekspertizli2011 · 146.500 km · Kırmızı 1.930.000 ₺ | 2011 | 146.500 km | Kırmızı | 1.930.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Fiat Tempra2.0 d Sport | 2019 Fiat Tempra Sport — İlk Elden Fiat Tempra 2.0 d Sport Ekspertizli2019 · 133.000 km · Siyah 707.000 ₺ | 2019 | 133.000 km | Siyah | 707.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Peugeot 4072.0 TDI Style | 2011 Peugeot 407 Style — Masrafsız Peugeot 407 2.0 TDI Style Ekspertizli2011 · 212.500 km · Beyaz 3.740.000 ₺ | 2011 | 212.500 km | Beyaz | 3.740.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| RKS250 Sport | 2025 RKS · Serik — İlk Elden RKS 250 Sport 2025 · 6.500 km · Lacivert 221.000 ₺ | 2025 | 6.500 km | Lacivert | 221.000 ₺ | AntalyaSerik | ||
| Dacia Jogger1.4 LPG Sport | 2012 Dacia Jogger Sport — İlk Elden Dacia Jogger 1.4 LPG Sport 2012 · 147.500 km · Yeşil 1.950.000 ₺ | 2012 | 147.500 km | Yeşil | 1.950.000 ₺ | AntalyaSerik | ||
| Citroën Saxo1.5 dCi Elite | 2012 Citroën Saxo Elite — Garaj Aracı Citroën Saxo 1.5 dCi Elite 2012 · 259.000 km · Lacivert 1.100.000 ₺ | 2012 | 259.000 km | Lacivert | 1.100.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Hyundai i302.0 d Premium | 2011 Hyundai i30 Premium — Tramer Kaydı Düşük Hyundai i30 2.0 d Premium Ekspertizli2011 · 236.500 km · Gümüş 1.090.000 ₺ | 2011 | 236.500 km | Gümüş | 1.090.000 ₺ | AntalyaSerik | ||
| Mercedes-Benz Vito1.8 Hybrid Design | 2024 Mercedes-Benz Vito Design — Ekspertiz Raporlu Mercedes-Benz Vito 1.8 Hybrid Design Fiyatı Düştü2024 · 26.000 km · Mavi 621.000 ₺ | 2024 | 26.000 km | Mavi | 621.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| Lexus RX1.5 e-Hybrid Comfort | 2023 Lexus RX Comfort — Masrafsız Lexus RX 1.5 e-Hybrid Comfort Hızlı Satış2023 · 28.500 km · Lacivert 1.330.000 ₺ | 2023 | 28.500 km | Lacivert | 1.330.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| Citroën C41.6 Style | 2011 Citroën C4 Style — Tramer Kaydı Düşük Citroën C4 1.6 Style 2011 · 248.000 km · Yeşil 900.000 ₺ | 2011 | 248.000 km | Yeşil | 900.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| Lada Vesta2.0 Turbo Style | 2015 Lada Vesta Style — Garaj Aracı Lada Vesta 2.0 Turbo Style Fiyatı Düştü2015 · 178.000 km · Sarı 5.030.000 ₺ | 2015 | 178.000 km | Sarı | 5.030.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Citroën Nemo2.0 d Style | 2021 Citroën Nemo Style — Az Yakan Citroën Nemo 2.0 d Style Yeni2021 · 73.500 km · Lacivert 2.440.000 ₺ | 2021 | 73.500 km | Lacivert | 2.440.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Peugeot 2071.6 LPG Executive | 2014 Peugeot 207 Executive — Masrafsız Peugeot 207 1.6 LPG Executive Yeni2014 · 196.000 km · Lacivert 1.030.000 ₺ | 2014 | 196.000 km | Lacivert | 1.030.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| Lexus IS1.8 Hybrid Style | 2015 Lexus IS Style — Masrafsız Lexus IS 1.8 Hybrid Style 2015 · 206.000 km · Kırmızı 3.780.000 ₺ | 2015 | 206.000 km | Kırmızı | 3.780.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| Mercedes-Benz GLA1.8 Hybrid Comfort | 2011 Mercedes-Benz GLA Comfort — Garaj Aracı Mercedes-Benz GLA 1.8 Hybrid Comfort Ekspertizli2011 · 293.500 km · Gri 6.980.000 ₺ | 2011 | 293.500 km | Gri | 6.980.000 ₺ | AntalyaKepez | ||
| Volkswagen Arteon2.0 Turbo Prestige | 2025 Volkswagen Arteon Prestige · Konyaaltı — Ekspertiz Raporlu Volkswagen Arteon 2.0 Turbo Prestige Takasa Uygun2025 · 19.000 km · Gri 6.500.000 ₺ | 2025 | 19.000 km | Gri | 6.500.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| Mercedes-Benz EQS1.6 Style | 2019 Mercedes-Benz EQS Style — İlk Elden Mercedes-Benz EQS 1.6 Style Fiyatı Düştü2019 · 88.000 km · Kırmızı 1.220.000 ₺ | 2019 | 88.000 km | Kırmızı | 1.220.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Fiat Doblo1.6 LPG Sport | 2025 Fiat Doblo Sport — İlk Elden Fiat Doblo 1.6 LPG Sport Ekspertizli2025 · 15.000 km · Mavi 2.770.000 ₺ | 2025 | 15.000 km | Mavi | 2.770.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
Antalya Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Antalya genelinde şu anda 118 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.490 ₺ ile 35.100.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.065.000 ₺. En çok ilan Alanya (23), Konyaaltı (22) ve Muratpaşa (22) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (57), Arazi, SUV & Pickup (31) ve Motosiklet (7). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %92.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Antalya Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Antalya vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Alanya ilçesinde (23 ilan). Ardından Konyaaltı (22) ve Muratpaşa (22) geliyor.
Antalya vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (57), Arazi, SUV & Pickup (31), Motosiklet (7) ve Minivan & Panelvan (7) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Antalya vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 118 ilana göre Antalya vasıta fiyatları 1.490 ₺ ile 35.100.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.145.313 ₺.
Antalya vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























