
Antalya Vasıta İlanları
39 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ferrari 8123.0 d Premium | 2016 Ferrari 812 Premium — Bakımları Yeni Ferrari 812 3.0 d Premium Ekspertizli2016 · 131.000 km · Bej 4.660.000 ₺ | 2016 | 131.000 km | Bej | 4.660.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| BMW 2 Serisi1.6 LPG Comfort | 2024 BMW 2 Serisi Comfort — Garaj Aracı BMW 2 Serisi 1.6 LPG Comfort Fiyatı Düştü2024 · 25.000 km · Bej 988.000 ₺ | 2024 | 25.000 km | Bej | 988.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Citroën C3 Aircross1.8 Hybrid Elite | 2018 Citroën C3 Aircross Elite — Masrafsız Citroën C3 Aircross 1.8 Hybrid Elite Yeni2018 · 140.500 km · Kırmızı 2.030.000 ₺ | 2018 | 140.500 km | Kırmızı | 2.030.000 ₺ | AntalyaKepez | ||
| 1.2 PureTech | Hasarlı Arazi & SUV · Konyaaltı — 2019 Model, Ağır Hasarlı 1.2 PureTech 2019 · 65.000 km 655.000 ₺ | 2019 | 65.000 km | — | 655.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| Citroën C41.6 LPG Style | 2024 Citroën C4 Style — Ekspertiz Raporlu Citroën C4 1.6 LPG Style Ekspertizli2024 · 29.500 km · Kırmızı 5.660.000 ₺ | 2024 | 29.500 km | Kırmızı | 5.660.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| Volkswagen Taigo1.4 TSI Sport | 2024 Volkswagen Taigo Sport — Ekspertiz Raporlu Volkswagen Taigo 1.4 TSI Sport 2024 · 32.000 km · Lacivert 5.910.000 ₺ | 2024 | 32.000 km | Lacivert | 5.910.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Ford Transit Connect2.0 d Premium | 2023 Ford Transit Connect Premium — Değişensiz Ford Transit Connect 2.0 d Premium Takasa Uygun2023 · 57.500 km · Beyaz 579.000 ₺ | 2023 | 57.500 km | Beyaz | 579.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Renault R 191.6 TDI Executive | 2018 Renault R 19 Executive — Ekspertiz Raporlu Renault R 19 1.6 TDI Executive Fiyatı Düştü2018 · 75.500 km · Turuncu 4.710.000 ₺ | 2018 | 75.500 km | Turuncu | 4.710.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| PolestarPerformance Urban | 2024 Polestar Urban — Tramer Kaydı Düşük Polestar Performance Urban 2024 · 30.500 km · Mavi 1.390.000 ₺ | 2024 | 30.500 km | Mavi | 1.390.000 ₺ | AntalyaSerik | ||
| Ferrari 4881.6 Titanium | 2010 Ferrari 488 Titanium — Az Yakan Ferrari 488 1.6 Titanium Ekspertizli2010 · 164.500 km · Siyah 729.000 ₺ | 2010 | 164.500 km | Siyah | 729.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Subaru Outback2.0 d Style | 2015 Subaru Outback Style — Masrafsız Subaru Outback 2.0 d Style Takasa Uygun2015 · 142.500 km · Kahverengi 3.270.000 ₺ | 2015 | 142.500 km | Kahverengi | 3.270.000 ₺ | AntalyaSerik | ||
| Volkswagen Taigo1.6 TDI Prestige | 2017 Volkswagen Taigo Prestige — Değişensiz Volkswagen Taigo 1.6 TDI Prestige Takasa Uygun2017 · 167.000 km · Bej 2.340.000 ₺ | 2017 | 167.000 km | Bej | 2.340.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Tesla Model S1.6 LPG Style | 2011 Tesla Model S Style — Masrafsız Tesla Model S 1.6 LPG Style Ekspertizli2011 · 184.000 km · Gümüş 772.000 ₺ | 2011 | 184.000 km | Gümüş | 772.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Nissan Primera2.0 PHEV Style | 2016 Nissan Primera Style — Masrafsız Nissan Primera 2.0 PHEV Style Ekspertizli2016 · 91.000 km · Gümüş 1.090.000 ₺ | 2016 | 91.000 km | Gümüş | 1.090.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| CitroënPerformance Elite | 2023 Citroën Elite — Masrafsız Citroën Performance Elite Hızlı Satış2023 · 44.000 km · Gri 4.790.000 ₺ | 2023 | 44.000 km | Gri | 4.790.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Volkswagen ID.31.4 LPG Style | 2022 Volkswagen ID.3 Style — Garaj Aracı Volkswagen ID.3 1.4 LPG Style Ekspertizli2022 · 48.500 km · Yeşil 4.940.000 ₺ | 2022 | 48.500 km | Yeşil | 4.940.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| SYM750 Classic | 2017 SYM · Muratpaşa — Bakımları Yeni SYM 750 Classic 2017 · 61.000 km · Turuncu 1.030.000 ₺ | 2017 | 61.000 km | Turuncu | 1.030.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Fiat Marea1.0 TSI Urban | 2023 Fiat Marea Urban — Masrafsız Fiat Marea 1.0 TSI Urban Takasa Uygun2023 · 35.500 km · Gümüş 4.170.000 ₺ | 2023 | 35.500 km | Gümüş | 4.170.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| DS Automobiles DS 51.5 dCi Titanium | 2014 DS Automobiles DS 5 Titanium — Masrafsız DS Automobiles DS 5 1.5 dCi Titanium Hızlı Satış2014 · 196.500 km · Mavi 662.000 ₺ | 2014 | 196.500 km | Mavi | 662.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Toyota Supra1.5 dCi Style | 2011 Toyota Supra Style — Değişensiz Toyota Supra 1.5 dCi Style Takasa Uygun2011 · 137.500 km · Beyaz 698.000 ₺ | 2011 | 137.500 km | Beyaz | 698.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| Peugeot 50081.0 TSI Comfort | 2012 Peugeot 5008 Comfort — Masrafsız Peugeot 5008 1.0 TSI Comfort Ekspertizli2012 · 188.500 km · Gri 5.650.000 ₺ | 2012 | 188.500 km | Gri | 5.650.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| VolkswagenStandart Menzil Executive | 2017 Volkswagen Executive — İlk Elden Volkswagen Standart Menzil Executive 2017 · 164.000 km · Bordo 2.640.000 ₺ | 2017 | 164.000 km | Bordo | 2.640.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Peugeot 2081.6 LPG Executive | 2023 Peugeot 208 Executive — Değişensiz Peugeot 208 1.6 LPG Executive Ekspertizli2023 · 44.500 km · Gri 3.800.000 ₺ | 2023 | 44.500 km | Gri | 3.800.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Fiat 5001.8 Hybrid Comfort | 2020 Fiat 500 Comfort — Az Yakan Fiat 500 1.8 Hybrid Comfort Ekspertizli2020 · 60.000 km · Bordo 1.240.000 ₺ | 2020 | 60.000 km | Bordo | 1.240.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
Antalya Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Antalya genelinde şu anda 118 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.490 ₺ ile 35.100.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.065.000 ₺. En çok ilan Alanya (23), Konyaaltı (22) ve Muratpaşa (22) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (57), Arazi, SUV & Pickup (31) ve Motosiklet (7). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %92.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Antalya Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Antalya vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Alanya ilçesinde (23 ilan). Ardından Konyaaltı (22) ve Muratpaşa (22) geliyor.
Antalya vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (57), Arazi, SUV & Pickup (31), Motosiklet (7) ve Minivan & Panelvan (7) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Antalya vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 118 ilana göre Antalya vasıta fiyatları 1.490 ₺ ile 35.100.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.145.313 ₺.
Antalya vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























