
Antalya Otomobil İlanları
57 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ferrari 8123.0 d Premium | 2016 Ferrari 812 Premium — Bakımları Yeni Ferrari 812 3.0 d Premium Ekspertizli2016 · 131.000 km · Bej 4.660.000 ₺ | 2016 | 131.000 km | Bej | 4.660.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| BMW 2 Serisi1.6 LPG Comfort | 2024 BMW 2 Serisi Comfort — Garaj Aracı BMW 2 Serisi 1.6 LPG Comfort Fiyatı Düştü2024 · 25.000 km · Bej 988.000 ₺ | 2024 | 25.000 km | Bej | 988.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Ferrari California2.0 PHEV Titanium | 2013 Ferrari California Titanium — İlk Elden Ferrari California 2.0 PHEV Titanium Ekspertizli2013 · 261.000 km · Bej 1.620.000 ₺ | 2013 | 261.000 km | Bej | 1.620.000 ₺ | AntalyaSerik | ||
| Skoda Octavia2.5 Hybrid Prestige | 2018 Skoda Octavia Prestige — Garaj Aracı Skoda Octavia 2.5 Hybrid Prestige Fiyatı Düştü2018 · 121.500 km · Kırmızı 1.640.000 ₺ | 2018 | 121.500 km | Kırmızı | 1.640.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Citroën C41.6 LPG Style | 2024 Citroën C4 Style — Ekspertiz Raporlu Citroën C4 1.6 LPG Style Ekspertizli2024 · 29.500 km · Kırmızı 5.660.000 ₺ | 2024 | 29.500 km | Kırmızı | 5.660.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| Hyundai Sonata1.4 TSI Comfort | 2020 Hyundai Sonata Comfort — Tramer Kaydı Düşük Hyundai Sonata 1.4 TSI Comfort 2020 · 55.500 km · Beyaz 5.280.000 ₺ | 2020 | 55.500 km | Beyaz | 5.280.000 ₺ | AntalyaSerik | ||
| Renault R 191.6 TDI Executive | 2018 Renault R 19 Executive — Ekspertiz Raporlu Renault R 19 1.6 TDI Executive Fiyatı Düştü2018 · 75.500 km · Turuncu 4.710.000 ₺ | 2018 | 75.500 km | Turuncu | 4.710.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| 2.0 d Sport | 2018 Diğer Markalar Sport — İlk Elden 2.0 d Sport Ekspertizli2018 · 82.000 km · Bordo 1.380.000 ₺ | 2018 | 82.000 km | Bordo | 1.380.000 ₺ | AntalyaKepez | ||
| Dacia Sandero2.5 Hybrid Prestige | 2015 Dacia Sandero Prestige — Az Yakan Dacia Sandero 2.5 Hybrid Prestige Ekspertizli2015 · 217.500 km · Siyah 2.650.000 ₺ | 2015 | 217.500 km | Siyah | 2.650.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| Fiat Albea1.4 LPG Urban | 2021 Fiat Albea Urban — Az Yakan Fiat Albea 1.4 LPG Urban Takasa Uygun2021 · 73.000 km · Beyaz 2.280.000 ₺ | 2021 | 73.000 km | Beyaz | 2.280.000 ₺ | AntalyaKepez | ||
| Ferrari 4881.6 Titanium | 2010 Ferrari 488 Titanium — Az Yakan Ferrari 488 1.6 Titanium Ekspertizli2010 · 164.500 km · Siyah 729.000 ₺ | 2010 | 164.500 km | Siyah | 729.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Toyota Supra2.5 Hybrid Style | 2017 Toyota Supra Style — Garaj Aracı Toyota Supra 2.5 Hybrid Style Ekspertizli2017 · 91.000 km · Bej 657.000 ₺ | 2017 | 91.000 km | Bej | 657.000 ₺ | AntalyaKepez | ||
| Tesla Model S1.6 LPG Style | 2011 Tesla Model S Style — Masrafsız Tesla Model S 1.6 LPG Style Ekspertizli2011 · 184.000 km · Gümüş 772.000 ₺ | 2011 | 184.000 km | Gümüş | 772.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Mercedes-Benz 1901.8 Hybrid Titanium | 2023 Mercedes-Benz 190 Titanium — Garaj Aracı Mercedes-Benz 190 1.8 Hybrid Titanium Takasa Uygun2023 · 58.500 km · Beyaz 2.910.000 ₺ | 2023 | 58.500 km | Beyaz | 2.910.000 ₺ | AntalyaKepez | ||
| Renault R 122.0 PHEV Titanium | 2019 Renault R 12 Titanium — Ekspertiz Raporlu Renault R 12 2.0 PHEV Titanium Ekspertizli2019 · 119.000 km · Siyah 1.250.000 ₺ | 2019 | 119.000 km | Siyah | 1.250.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Suzuki Alto1.6 Executive | 2011 Suzuki Alto Executive — Bakımları Yeni Suzuki Alto 1.6 Executive Ekspertizli2011 · 146.500 km · Kırmızı 1.930.000 ₺ | 2011 | 146.500 km | Kırmızı | 1.930.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Fiat Tempra2.0 d Sport | 2019 Fiat Tempra Sport — İlk Elden Fiat Tempra 2.0 d Sport Ekspertizli2019 · 133.000 km · Siyah 707.000 ₺ | 2019 | 133.000 km | Siyah | 707.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Peugeot 4072.0 TDI Style | 2011 Peugeot 407 Style — Masrafsız Peugeot 407 2.0 TDI Style Ekspertizli2011 · 212.500 km · Beyaz 3.740.000 ₺ | 2011 | 212.500 km | Beyaz | 3.740.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Nissan Primera2.0 PHEV Style | 2016 Nissan Primera Style — Masrafsız Nissan Primera 2.0 PHEV Style Ekspertizli2016 · 91.000 km · Gümüş 1.090.000 ₺ | 2016 | 91.000 km | Gümüş | 1.090.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Volkswagen ID.31.4 LPG Style | 2022 Volkswagen ID.3 Style — Garaj Aracı Volkswagen ID.3 1.4 LPG Style Ekspertizli2022 · 48.500 km · Yeşil 4.940.000 ₺ | 2022 | 48.500 km | Yeşil | 4.940.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Fiat Marea1.0 TSI Urban | 2023 Fiat Marea Urban — Masrafsız Fiat Marea 1.0 TSI Urban Takasa Uygun2023 · 35.500 km · Gümüş 4.170.000 ₺ | 2023 | 35.500 km | Gümüş | 4.170.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Renault Symbol1.5 dCi Executive | 2013 Renault Symbol Executive — Değişensiz Renault Symbol 1.5 dCi Executive Fiyatı Düştü2013 · 120.000 km · Beyaz 2.250.000 ₺ | 2013 | 120.000 km | Beyaz | 2.250.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Volkswagen ID.31.5 e-Hybrid Style | 2017 Volkswagen ID.3 Style — Garaj Aracı Volkswagen ID.3 1.5 e-Hybrid Style Takasa Uygun2017 · 112.500 km · Bordo 2.230.000 ₺ | 2017 | 112.500 km | Bordo | 2.230.000 ₺ | AntalyaSerik | ||
| Alfa Romeo Giulietta2.5 Hybrid Elite | 2019 Alfa Romeo Giulietta Elite — Masrafsız Alfa Romeo Giulietta 2.5 Hybrid Elite Ekspertizli2019 · 113.000 km · Lacivert 1.090.000 ₺ | 2019 | 113.000 km | Lacivert | 1.090.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
Antalya Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Antalya genelinde şu anda 57 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 657.000 ₺ ile 6.500.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.100.000 ₺. En çok ilan Konyaaltı (12), Muratpaşa (12) ve Alanya (10) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Citroën (4), Fiat (4) ve Renault (4). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Antalya Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Antalya otomobil ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı Konyaaltı ilçesinde (12 ilan). Ardından Muratpaşa (12) ve Alanya (10) geliyor.
Antalya otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Citroën (4), Fiat (4), Renault (4) ve Ferrari (3) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Antalya otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 57 ilana göre Antalya otomobil fiyatları 657.000 ₺ ile 6.500.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.578.667 ₺.
Antalya otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























