
Gaziantep Vasıta İlanları
76 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kia Picanto1.6 TDI Titanium | 2013 Kia Picanto Titanium — Ekspertiz Raporlu Kia Picanto 1.6 TDI Titanium Ekspertizli2013 · 167.000 km · Kahverengi 3.210.000 ₺ | 2013 | 167.000 km | Kahverengi | 3.210.000 ₺ | GaziantepOğuzeli | ||
| Honda Jazz2.5 Hybrid Prestige | 2013 Honda Jazz Prestige — Tramer Kaydı Düşük Honda Jazz 2.5 Hybrid Prestige Ekspertizli2013 · 140.500 km · Yeşil 888.000 ₺ | 2013 | 140.500 km | Yeşil | 888.000 ₺ | GaziantepNizip | ||
| Mercedes-Benz C Serisi2.0 PHEV Design | 2013 Mercedes-Benz C Serisi Design — İlk Elden Mercedes-Benz C Serisi 2.0 PHEV Design 2013 · 269.500 km · Beyaz 4.200.000 ₺ | 2013 | 269.500 km | Beyaz | 4.200.000 ₺ | GaziantepŞahinbey | ||
| Audi Q51.8 Hybrid Prestige | 2015 Audi Q5 Prestige — Bakımları Yeni Audi Q5 1.8 Hybrid Prestige Ekspertizli2015 · 195.000 km · Sarı 8.580.000 ₺ | 2015 | 195.000 km | Sarı | 8.580.000 ₺ | GaziantepOğuzeli | ||
| Kia Cerato2.0 d Sport | 2012 Kia Cerato Sport — Az Yakan Kia Cerato 2.0 d Sport Hızlı Satış2012 · 264.000 km · Beyaz 854.000 ₺ | 2012 | 264.000 km | Beyaz | 854.000 ₺ | GaziantepŞahinbey | ||
| Audi Q81.6 TDI Elite | 2022 Audi Q8 Elite — Garaj Aracı Audi Q8 1.6 TDI Elite Bireysel2022 · 61.000 km · Beyaz 2.810.000 ₺ | 2022 | 61.000 km | Beyaz | 2.810.000 ₺ | GaziantepNizip | ||
| Mercedes-Benz SL2.5 Hybrid Elite | 2012 Mercedes-Benz SL Elite — Değişensiz Mercedes-Benz SL 2.5 Hybrid Elite Fiyatı Düştü2012 · 160.000 km · Gümüş 1.880.000 ₺ | 2012 | 160.000 km | Gümüş | 1.880.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Seat Cordoba1.0 TSI Sport | 2011 Seat Cordoba Sport — Değişensiz Seat Cordoba 1.0 TSI Sport Ekspertizli2011 · 153.500 km · Bordo 1.460.000 ₺ | 2011 | 153.500 km | Bordo | 1.460.000 ₺ | GaziantepNizip | ||
| Jeep Wrangler1.8 Hybrid Design | 2012 Jeep Wrangler Design — Bakımları Yeni Jeep Wrangler 1.8 Hybrid Design Ekspertizli2012 · 193.500 km · Turuncu 7.440.000 ₺ | 2012 | 193.500 km | Turuncu | 7.440.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Mazda Mazda 21.5 e-Hybrid Style | 2020 Mazda Mazda 2 Style — Tramer Kaydı Düşük Mazda Mazda 2 1.5 e-Hybrid Style Bireysel2020 · 105.000 km · Beyaz 6.330.000 ₺ | 2020 | 105.000 km | Beyaz | 6.330.000 ₺ | GaziantepNurdağı | ||
| Nissan X-Trail2.0 PHEV Style | 2025 Nissan X-Trail Style — Değişensiz Nissan X-Trail 2.0 PHEV Style Ekspertizli2025 · 18.000 km · Siyah 7.260.000 ₺ | 2025 | 18.000 km | Siyah | 7.260.000 ₺ | GaziantepŞahinbey | ||
| — | Kiralık Karavan · Oğuzeli — 2023 Model, Manuel 2023 1.620 ₺ | 2023 | — | — | 1.620 ₺ | GaziantepOğuzeli | ||
| Mercedes-Benz E Serisi1.0 TSI Prestige | 2023 Mercedes-Benz E Serisi Prestige — Ekspertiz Raporlu Mercedes-Benz E Serisi 1.0 TSI Prestige Ekspertizli2023 · 53.000 km · Kırmızı 3.980.000 ₺ | 2023 | 53.000 km | Kırmızı | 3.980.000 ₺ | GaziantepŞehitkamil | ||
| Volkswagen Jetta2.5 Hybrid Titanium | 2010 Volkswagen Jetta Titanium — Değişensiz Volkswagen Jetta 2.5 Hybrid Titanium 2010 · 307.000 km · Bej 6.190.000 ₺ | 2010 | 307.000 km | Bej | 6.190.000 ₺ | GaziantepŞehitkamil | ||
| Nissan Almera1.4 LPG Titanium | 2012 Nissan Almera Titanium — İlk Elden Nissan Almera 1.4 LPG Titanium Takasa Uygun2012 · 166.500 km · Lacivert 3.090.000 ₺ | 2012 | 166.500 km | Lacivert | 3.090.000 ₺ | GaziantepŞehitkamil | ||
| 2.0 d | 2025 Peugeot SUV — Engelli Plakalı, Döner Koltuk 2.0 d Takasa Uygun2025 · 17.500 km · Lacivert 3.250.000 ₺ | 2025 | 17.500 km | Lacivert | 3.250.000 ₺ | GaziantepŞehitkamil | ||
| Togg T10F1.5 e-Hybrid Elite | 2019 Togg T10F Elite — Garaj Aracı Togg T10F 1.5 e-Hybrid Elite Ekspertizli2019 · 122.500 km · Bej 656.000 ₺ | 2019 | 122.500 km | Bej | 656.000 ₺ | GaziantepŞahinbey | ||
| 1.6 LPG Design | 2015 Diğer Markalar Design — Garaj Aracı 1.6 LPG Design Yeni2015 · 223.000 km · Beyaz 2.440.000 ₺ | 2015 | 223.000 km | Beyaz | 2.440.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Citroën C-Elysée1.8 Hybrid Style | 2017 Citroën C-Elysée Style — Değişensiz Citroën C-Elysée 1.8 Hybrid Style 2017 · 106.000 km · Turuncu 901.000 ₺ | 2017 | 106.000 km | Turuncu | 901.000 ₺ | GaziantepNizip | ||
| KGM (SsangYong) Korando2.0 PHEV Prestige | 2019 KGM (SsangYong) Korando Prestige — Bakımları Yeni KGM (SsangYong) Korando 2.0 PHEV Prestige Ekspertizli2019 · 129.500 km · Yeşil 3.150.000 ₺ | 2019 | 129.500 km | Yeşil | 3.150.000 ₺ | GaziantepŞahinbey | ||
| Skoda Scala2.0 Turbo Titanium | 2022 Skoda Scala Titanium — Garaj Aracı Skoda Scala 2.0 Turbo Titanium Ekspertizli2022 · 55.500 km · Lacivert 1.420.000 ₺ | 2022 | 55.500 km | Lacivert | 1.420.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Opel Kadett1.5 dCi Elite | 2024 Opel Kadett Elite — İlk Elden Opel Kadett 1.5 dCi Elite Takasa Uygun2024 · 27.500 km · Bej 674.000 ₺ | 2024 | 27.500 km | Bej | 674.000 ₺ | GaziantepOğuzeli | ||
| Mercedes-Benz A Serisi1.6 TDI Elite | 2010 Mercedes-Benz A Serisi Elite — İlk Elden Mercedes-Benz A Serisi 1.6 TDI Elite Bireysel2010 · 222.000 km · Sarı 4.660.000 ₺ | 2010 | 222.000 km | Sarı | 4.660.000 ₺ | GaziantepNurdağı | ||
| 1.5 e-Hybrid | Hasarlı Otomobil · Oğuzeli — 2011 Model, Hafif Hasarlı 1.5 e-Hybrid Bireysel2011 · 209.500 km 554.000 ₺ | 2011 | 209.500 km | — | 554.000 ₺ | GaziantepOğuzeli | ||
Gaziantep Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Gaziantep genelinde şu anda 76 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.620 ₺ ile 8.580.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.440.000 ₺. En çok ilan İslahiye (16), Nurdağı (14) ve Oğuzeli (12) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (34), Arazi, SUV & Pickup (28) ve Minivan & Panelvan (4). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %96.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Gaziantep Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Gaziantep vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İslahiye ilçesinde (16 ilan). Ardından Nurdağı (14) ve Oğuzeli (12) geliyor.
Gaziantep vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (34), Arazi, SUV & Pickup (28), Minivan & Panelvan (4) ve Elektrikli Araçlar (3) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Gaziantep vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 76 ilana göre Gaziantep vasıta fiyatları 1.620 ₺ ile 8.580.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.758.859 ₺.
Gaziantep vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























