
Kayseri Vasıta İlanları
83 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Subaru BRZ1.0 TSI Design | 2014 Subaru BRZ Design — Ekspertiz Raporlu Subaru BRZ 1.0 TSI Design Fiyatı Düştü2014 · 204.500 km · Bordo 4.910.000 ₺ | 2014 | 204.500 km | Bordo | 4.910.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| — | Satılık Motokaravan · Melikgazi — 2019 ModelTakasa Uygun 2019 · 114.000 km 2.070.000 ₺ | 2019 | 114.000 km | — | 2.070.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| Mitsubishi Outlander2.0 TDI Premium | 2014 Mitsubishi Outlander Premium — Ekspertiz Raporlu Mitsubishi Outlander 2.0 TDI Premium Ekspertizli2014 · 171.000 km · Bordo 2.510.000 ₺ | 2014 | 171.000 km | Bordo | 2.510.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| Renault Zoe1.4 TSI Design | 2024 Renault Zoe Design — Değişensiz Renault Zoe 1.4 TSI Design Takasa Uygun2024 · 24.500 km · Turuncu 2.330.000 ₺ | 2024 | 24.500 km | Turuncu | 2.330.000 ₺ | KayseriTalas | ||
| Yamaha1000 Adventure | 2025 Yamaha — Değişensiz Yamaha 1000 Adventure Takasa Uygun2025 · 4.000 km · Yeşil 1.130.000 ₺ | 2025 | 4.000 km | Yeşil | 1.130.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| BMW X22.5 Hybrid Titanium | 2025 BMW X2 Titanium — Masrafsız BMW X2 2.5 Hybrid Titanium Ekspertizli2025 · 19.000 km · Gümüş 3.970.000 ₺ | 2025 | 19.000 km | Gümüş | 3.970.000 ₺ | KayseriBünyan | ||
| Ford Escort1.4 TSI Premium | 2015 Ford Escort Premium — Tramer Kaydı Düşük Ford Escort 1.4 TSI Premium Ekspertizli2015 · 175.500 km · Lacivert 1.590.000 ₺ | 2015 | 175.500 km | Lacivert | 1.590.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| Fiat Uno1.8 Hybrid Design | 2022 Fiat Uno Design — Garaj Aracı Fiat Uno 1.8 Hybrid Design Takasa Uygun2022 · 57.500 km · Gümüş 3.390.000 ₺ | 2022 | 57.500 km | Gümüş | 3.390.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| Kia Optima1.6 LPG Premium | 2022 Kia Optima Premium — Az Yakan Kia Optima 1.6 LPG Premium Ekspertizli2022 · 54.000 km · Bordo 733.000 ₺ | 2022 | 54.000 km | Bordo | 733.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| Fiat Linea2.0 Turbo Executive | 2021 Fiat Linea Executive — Ekspertiz Raporlu Fiat Linea 2.0 Turbo Executive Takasa Uygun2021 · 73.500 km · Bej 4.240.000 ₺ | 2021 | 73.500 km | Bej | 4.240.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
| Kia Cerato1.8 Hybrid Design | 2014 Kia Cerato Design — Az Yakan Kia Cerato 1.8 Hybrid Design Ekspertizli2014 · 157.000 km · Yeşil 5.730.000 ₺ | 2014 | 157.000 km | Yeşil | 5.730.000 ₺ | KayseriKocasinan | ||
| Nissan Navara1.6 LPG Style | 2019 Nissan Navara Style — Tramer Kaydı Düşük Nissan Navara 1.6 LPG Style Ekspertizli2019 · 127.500 km · Bej 1.820.000 ₺ | 2019 | 127.500 km | Bej | 1.820.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| Bentley Mulsanne2.0 Turbo Sport | 2022 Bentley Mulsanne Sport — Bakımları Yeni Bentley Mulsanne 2.0 Turbo Sport Ekspertizli2022 · 71.000 km · Lacivert 2.800.000 ₺ | 2022 | 71.000 km | Lacivert | 2.800.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| Fiat Punto2.0 Turbo Style | 2020 Fiat Punto Style — Bakımları Yeni Fiat Punto 2.0 Turbo Style Takasa Uygun2020 · 75.000 km · Kırmızı 6.460.000 ₺ | 2020 | 75.000 km | Kırmızı | 6.460.000 ₺ | KayseriTalas | ||
| Chevrolet Impala2.0 Turbo Elite | 2014 Chevrolet Impala Elite — Değişensiz Chevrolet Impala 2.0 Turbo Elite Takasa Uygun2014 · 115.500 km · Bordo 766.000 ₺ | 2014 | 115.500 km | Bordo | 766.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
| Honda HR-V1.6 LPG Elite | 2015 Honda HR-V Elite — Değişensiz Honda HR-V 1.6 LPG Elite Fiyatı Düştü2015 · 227.500 km · Beyaz 5.480.000 ₺ | 2015 | 227.500 km | Beyaz | 5.480.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
| Husqvarna125 Classic | 2011 Husqvarna — Ekspertiz Raporlu Husqvarna 125 Classic Takasa Uygun2011 · 60.000 km · Gümüş 234.000 ₺ | 2011 | 60.000 km | Gümüş | 234.000 ₺ | KayseriBünyan | ||
| Mazda CX-601.5 dCi Sport | 2013 Mazda CX-60 Sport — Tramer Kaydı Düşük Mazda CX-60 1.5 dCi Sport Ekspertizli2013 · 158.500 km · Yeşil 2.130.000 ₺ | 2013 | 158.500 km | Yeşil | 2.130.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| Toyota Yaris1.4 LPG Executive | 2017 Toyota Yaris Executive — Tramer Kaydı Düşük Toyota Yaris 1.4 LPG Executive Bireysel2017 · 155.500 km · Sarı 1.190.000 ₺ | 2017 | 155.500 km | Sarı | 1.190.000 ₺ | KayseriTalas | ||
| Volvo XC901.4 TSI Elite | 2014 Volvo XC90 Elite — Az Yakan Volvo XC90 1.4 TSI Elite Ekspertizli2014 · 191.500 km · Mavi 2.940.000 ₺ | 2014 | 191.500 km | Mavi | 2.940.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| Nissan 370Z1.0 TSI Titanium | 2023 Nissan 370Z Titanium — İlk Elden Nissan 370Z 1.0 TSI Titanium Fiyatı Düştü2023 · 35.000 km · Mavi 1.380.000 ₺ | 2023 | 35.000 km | Mavi | 1.380.000 ₺ | KayseriBünyan | ||
| Chery Tiggo 73.0 d Design | 2018 Chery Tiggo 7 Design — Bakımları Yeni Chery Tiggo 7 3.0 d Design Ekspertizli2018 · 91.500 km · Gri 1.400.000 ₺ | 2018 | 91.500 km | Gri | 1.400.000 ₺ | KayseriTalas | ||
| Seat Tarraco1.4 LPG Style | 2025 Seat Tarraco Style — Masrafsız Seat Tarraco 1.4 LPG Style Hızlı Satış2025 · 12.000 km · Turuncu 3.220.000 ₺ | 2025 | 12.000 km | Turuncu | 3.220.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
| MG HS2.0 Turbo Style | 2012 MG HS Style — Tramer Kaydı Düşük MG HS 2.0 Turbo Style 2012 · 155.500 km · Beyaz 1.920.000 ₺ | 2012 | 155.500 km | Beyaz | 1.920.000 ₺ | KayseriTalas | ||
Kayseri Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Kayseri genelinde şu anda 83 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 2.290 ₺ ile 9.110.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.130.000 ₺. En çok ilan Develi (18), Talas (16) ve Melikgazi (15) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (46), Arazi, SUV & Pickup (20) ve Minivan & Panelvan (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Kayseri Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Kayseri vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Develi ilçesinde (18 ilan). Ardından Talas (16) ve Melikgazi (15) geliyor.
Kayseri vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (46), Arazi, SUV & Pickup (20), Minivan & Panelvan (5) ve Elektrikli Araçlar (4) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Kayseri vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 83 ilana göre Kayseri vasıta fiyatları 2.290 ₺ ile 9.110.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.697.582 ₺.
Kayseri vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























