
Manisa Vasıta İlanları
20 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HyundaiStandart Menzil Elite | 2022 Hyundai Elite — Az Yakan Hyundai Standart Menzil Elite Ekspertizli2022 · 60.500 km · Bej 4.470.000 ₺ | 2022 | 60.500 km | Bej | 4.470.000 ₺ | ManisaYunusemre | ||
| Mazda Mazda 21.8 Hybrid Sport | 2015 Mazda Mazda 2 Sport — Masrafsız Mazda Mazda 2 1.8 Hybrid Sport Hızlı Satış2015 · 161.000 km · Yeşil 1.380.000 ₺ | 2015 | 161.000 km | Yeşil | 1.380.000 ₺ | ManisaTurgutlu | ||
| BMW X61.8 Hybrid Executive | 2018 BMW X6 Executive — Az Yakan BMW X6 1.8 Hybrid Executive Fiyatı Düştü2018 · 163.000 km · Kırmızı 4.120.000 ₺ | 2018 | 163.000 km | Kırmızı | 4.120.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Mercedes-Benz B Serisi2.0 d Urban | 2011 Mercedes-Benz B Serisi Urban — İlk Elden Mercedes-Benz B Serisi 2.0 d Urban Takasa Uygun2011 · 239.500 km · Sarı 1.380.000 ₺ | 2011 | 239.500 km | Sarı | 1.380.000 ₺ | ManisaSoma | ||
| Toyota Prius1.8 Hybrid Prestige | 2015 Toyota Prius Prestige — Değişensiz Toyota Prius 1.8 Hybrid Prestige Ekspertizli2015 · 176.000 km · Siyah 727.000 ₺ | 2015 | 176.000 km | Siyah | 727.000 ₺ | ManisaSalihli | ||
| Chevrolet Camaro1.4 LPG Sport | 2015 Chevrolet Camaro Sport — Garaj Aracı Chevrolet Camaro 1.4 LPG Sport Hızlı Satış2015 · 199.500 km · Gri 4.740.000 ₺ | 2015 | 199.500 km | Gri | 4.740.000 ₺ | ManisaSoma | ||
| Fiat Egea1.4 LPG Comfort | 2019 Fiat Egea Comfort — Ekspertiz Raporlu Fiat Egea 1.4 LPG Comfort Takasa Uygun2019 · 139.000 km · Siyah 6.200.000 ₺ | 2019 | 139.000 km | Siyah | 6.200.000 ₺ | ManisaYunusemre | ||
| Jeep Grand Cherokee1.4 TSI Titanium | 2016 Jeep Grand Cherokee Titanium — Ekspertiz Raporlu Jeep Grand Cherokee 1.4 TSI Titanium Ekspertizli2016 · 137.500 km · Kahverengi 3.570.000 ₺ | 2016 | 137.500 km | Kahverengi | 3.570.000 ₺ | ManisaYunusemre | ||
| Toyota C-HR1.0 TSI Prestige | 2013 Toyota C-HR Prestige — Değişensiz Toyota C-HR 1.0 TSI Prestige Ekspertizli2013 · 153.000 km · Yeşil 2.290.000 ₺ | 2013 | 153.000 km | Yeşil | 2.290.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Fiat 500X1.5 dCi Executive | 2018 Fiat 500X Executive — Değişensiz Fiat 500X 1.5 dCi Executive Ekspertizli2018 · 99.000 km · Lacivert 4.840.000 ₺ | 2018 | 99.000 km | Lacivert | 4.840.000 ₺ | ManisaYunusemre | ||
| Citroën Nemo1.8 Hybrid Urban | 2023 Citroën Nemo Urban — Ekspertiz Raporlu Citroën Nemo 1.8 Hybrid Urban Ekspertizli2023 · 36.500 km · Kahverengi 2.910.000 ₺ | 2023 | 36.500 km | Kahverengi | 2.910.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Rolls-Royce Wraith1.2 PureTech Executive | 2012 Rolls-Royce Wraith Executive — Masrafsız Rolls-Royce Wraith 1.2 PureTech Executive Takasa Uygun2012 · 290.500 km · Yeşil 1.880.000 ₺ | 2012 | 290.500 km | Yeşil | 1.880.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Subaru WRX1.4 TSI Sport | 2019 Subaru WRX Sport — Az Yakan Subaru WRX 1.4 TSI Sport Takasa Uygun2019 · 129.500 km · Bordo 1.230.000 ₺ | 2019 | 129.500 km | Bordo | 1.230.000 ₺ | ManisaSoma | ||
| BMW M Serisi2.0 PHEV Titanium | 2018 BMW M Serisi Titanium — Tramer Kaydı Düşük BMW M Serisi 2.0 PHEV Titanium Ekspertizli2018 · 80.500 km · Turuncu 2.800.000 ₺ | 2018 | 80.500 km | Turuncu | 2.800.000 ₺ | ManisaAkhisar | ||
| Peugeot 3011.8 Hybrid Sport | 2016 Peugeot 301 Sport — Ekspertiz Raporlu Peugeot 301 1.8 Hybrid Sport Takasa Uygun2016 · 210.000 km · Kırmızı 2.300.000 ₺ | 2016 | 210.000 km | Kırmızı | 2.300.000 ₺ | ManisaSoma | ||
| BMW 7 Serisi1.4 LPG Comfort | 2023 BMW 7 Serisi Comfort — Ekspertiz Raporlu BMW 7 Serisi 1.4 LPG Comfort Fiyatı Düştü2023 · 55.000 km · Turuncu 2.230.000 ₺ | 2023 | 55.000 km | Turuncu | 2.230.000 ₺ | ManisaSalihli | ||
| Audi A61.4 TSI Design | 2012 Audi A6 Design — Bakımları Yeni Audi A6 1.4 TSI Design Bireysel2012 · 135.500 km · Gümüş 1.230.000 ₺ | 2012 | 135.500 km | Gümüş | 1.230.000 ₺ | ManisaTurgutlu | ||
| Mazda MX-52.5 Hybrid Prestige | 2022 Mazda MX-5 Prestige — Garaj Aracı Mazda MX-5 2.5 Hybrid Prestige Bireysel2022 · 64.000 km · Gümüş 754.000 ₺ | 2022 | 64.000 km | Gümüş | 754.000 ₺ | ManisaTurgutlu | ||
| Peugeot 4071.5 e-Hybrid Titanium | 2018 Peugeot 407 Titanium — İlk Elden Peugeot 407 1.5 e-Hybrid Titanium Hızlı Satış2018 · 109.500 km · Turuncu 1.050.000 ₺ | 2018 | 109.500 km | Turuncu | 1.050.000 ₺ | ManisaYunusemre | ||
| Renault R 191.6 LPG Sport | 2012 Renault R 19 Sport — İlk Elden Renault R 19 1.6 LPG Sport Bireysel2012 · 273.000 km · Turuncu 3.780.000 ₺ | 2012 | 273.000 km | Turuncu | 3.780.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
Manisa Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Manisa genelinde şu anda 73 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 3.110 ₺ ile 13.200.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.790.000 ₺. En çok ilan Şehzadeler (20), Yunusemre (14) ve Akhisar (12) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (33), Arazi, SUV & Pickup (24) ve Minivan & Panelvan (4). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %93.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Manisa Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Manisa vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Şehzadeler ilçesinde (20 ilan). Ardından Yunusemre (14) ve Akhisar (12) geliyor.
Manisa vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (33), Arazi, SUV & Pickup (24), Minivan & Panelvan (4) ve Kiralık Araçlar (3) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Manisa vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 73 ilana göre Manisa vasıta fiyatları 3.110 ₺ ile 13.200.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.566.287 ₺.
Manisa vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.



















