
Manisa Vasıta İlanları
23 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maserati Quattroporte2.0 d Premium | 2010 Maserati Quattroporte Premium — Değişensiz Maserati Quattroporte 2.0 d Premium Fiyatı Düştü2010 · 319.000 km · Gri 1.950.000 ₺ | 2010 | 319.000 km | Gri | 1.950.000 ₺ | ManisaYunusemre | ||
| Mercedes-Benz EQA1.4 LPG Sport | 2019 Mercedes-Benz EQA Sport — Ekspertiz Raporlu Mercedes-Benz EQA 1.4 LPG Sport Ekspertizli2019 · 110.500 km · Siyah 2.450.000 ₺ | 2019 | 110.500 km | Siyah | 2.450.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Jaguar F-Type1.5 e-Hybrid Prestige | 2010 Jaguar F-Type Prestige — Az Yakan Jaguar F-Type 1.5 e-Hybrid Prestige Takasa Uygun2010 · 233.500 km · Turuncu 6.050.000 ₺ | 2010 | 233.500 km | Turuncu | 6.050.000 ₺ | ManisaYunusemre | ||
| Mitsubishi Eclipse Cross1.6 LPG Sport | 2017 Mitsubishi Eclipse Cross Sport — Tramer Kaydı Düşük Mitsubishi Eclipse Cross 1.6 LPG Sport Ekspertizli2017 · 162.500 km · Kırmızı 4.700.000 ₺ | 2017 | 162.500 km | Kırmızı | 4.700.000 ₺ | ManisaSalihli | ||
| Suzuki S-Cross2.0 d Urban | 2018 Suzuki S-Cross Urban — Ekspertiz Raporlu Suzuki S-Cross 2.0 d Urban Yeni2018 · 107.500 km · Mavi 4.150.000 ₺ | 2018 | 107.500 km | Mavi | 4.150.000 ₺ | ManisaSoma | ||
| Hyundai Accent Era2.5 Hybrid Design | 2013 Hyundai Accent Era Design — Az Yakan Hyundai Accent Era 2.5 Hybrid Design 2013 · 172.500 km · Siyah 1.390.000 ₺ | 2013 | 172.500 km | Siyah | 1.390.000 ₺ | ManisaAkhisar | ||
| Subaru Outback1.6 LPG Executive | 2022 Subaru Outback Executive — Ekspertiz Raporlu Subaru Outback 1.6 LPG Executive 2022 · 75.000 km · Mavi 1.300.000 ₺ | 2022 | 75.000 km | Mavi | 1.300.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Audi A31.6 Executive | 2016 Audi A3 Executive — Garaj Aracı Audi A3 1.6 Executive 2016 · 117.500 km · Yeşil 1.750.000 ₺ | 2016 | 117.500 km | Yeşil | 1.750.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Opel Frontera1.6 TDI Sport | 2021 Opel Frontera Sport — Değişensiz Opel Frontera 1.6 TDI Sport Ekspertizli2021 · 63.000 km · Gümüş 8.300.000 ₺ | 2021 | 63.000 km | Gümüş | 8.300.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Audi Q51.5 dCi Urban | 2015 Audi Q5 Urban — Değişensiz Audi Q5 1.5 dCi Urban Fiyatı Düştü2015 · 156.500 km · Gri 2.440.000 ₺ | 2015 | 156.500 km | Gri | 2.440.000 ₺ | ManisaAkhisar | ||
| Renault Captur2.0 TDI Executive | 2010 Renault Captur Executive — Garaj Aracı Renault Captur 2.0 TDI Executive Ekspertizli2010 · 245.000 km · Gümüş 8.970.000 ₺ | 2010 | 245.000 km | Gümüş | 8.970.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| — | Satılık Kamyon & Kamyonet · Soma — 2025 Model, Yarı OtomatikTakasa Uygun 2025 · 12.500 km · Lacivert 1.140.000 ₺ | 2025 | 12.500 km | Lacivert | 1.140.000 ₺ | ManisaSoma | ||
| Peugeot Partner1.6 LPG Comfort | 2018 Peugeot Partner Comfort — Tramer Kaydı Düşük Peugeot Partner 1.6 LPG Comfort Ekspertizli2018 · 88.000 km · Turuncu 758.000 ₺ | 2018 | 88.000 km | Turuncu | 758.000 ₺ | ManisaSalihli | ||
| Lexus RX3.0 d Elite | 2023 Lexus RX Elite — Bakımları Yeni Lexus RX 3.0 d Elite Hızlı Satış2023 · 43.000 km · Gümüş 1.300.000 ₺ | 2023 | 43.000 km | Gümüş | 1.300.000 ₺ | ManisaTurgutlu | ||
| Lexus IS1.6 Premium | 2024 Lexus IS Premium — Ekspertiz Raporlu Lexus IS 1.6 Premium Ekspertizli2024 · 38.500 km · Sarı 2.230.000 ₺ | 2024 | 38.500 km | Sarı | 2.230.000 ₺ | ManisaSalihli | ||
| Mazda CX-32.5 Hybrid Style | 2012 Mazda CX-3 Style — Masrafsız Mazda CX-3 2.5 Hybrid Style Ekspertizli2012 · 208.500 km · Gümüş 6.620.000 ₺ | 2012 | 208.500 km | Gümüş | 6.620.000 ₺ | ManisaAkhisar | ||
| Nissan Qashqai2.0 TDI Sport | 2022 Nissan Qashqai Sport — İlk Elden Nissan Qashqai 2.0 TDI Sport Fiyatı Düştü2022 · 77.000 km · Bej 3.480.000 ₺ | 2022 | 77.000 km | Bej | 3.480.000 ₺ | ManisaYunusemre | ||
| Seat Tarraco1.5 e-Hybrid Sport | 2012 Seat Tarraco Sport — Bakımları Yeni Seat Tarraco 1.5 e-Hybrid Sport Takasa Uygun2012 · 219.000 km · Kırmızı 1.690.000 ₺ | 2012 | 219.000 km | Kırmızı | 1.690.000 ₺ | ManisaAkhisar | ||
| Skoda Octavia1.5 e-Hybrid Design | 2014 Skoda Octavia Design — Az Yakan Skoda Octavia 1.5 e-Hybrid Design Fiyatı Düştü2014 · 243.000 km · Kahverengi 2.370.000 ₺ | 2014 | 243.000 km | Kahverengi | 2.370.000 ₺ | ManisaYunusemre | ||
| Rolls-Royce Phantom1.5 dCi Comfort | 2022 Rolls-Royce Phantom Comfort — Değişensiz Rolls-Royce Phantom 1.5 dCi Comfort Ekspertizli2022 · 52.500 km · Lacivert 3.270.000 ₺ | 2022 | 52.500 km | Lacivert | 3.270.000 ₺ | ManisaSalihli | ||
| PorschePerformance Comfort | 2012 Porsche Comfort — Değişensiz Porsche Performance Comfort Ekspertizli2012 · 159.000 km · Beyaz 1.690.000 ₺ | 2012 | 159.000 km | Beyaz | 1.690.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Skoda Scala2.0 Turbo Comfort | 2020 Skoda Scala Comfort — Değişensiz Skoda Scala 2.0 Turbo Comfort Takasa Uygun2020 · 55.000 km · Mavi 1.260.000 ₺ | 2020 | 55.000 km | Mavi | 1.260.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Bentley Mulsanne1.0 TSI Premium | 2015 Bentley Mulsanne Premium — Tramer Kaydı Düşük Bentley Mulsanne 1.0 TSI Premium Ekspertizli2015 · 172.000 km · Turuncu 3.740.000 ₺ | 2015 | 172.000 km | Turuncu | 3.740.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
Manisa Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Manisa genelinde şu anda 73 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 3.110 ₺ ile 13.200.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.790.000 ₺. En çok ilan Şehzadeler (20), Yunusemre (14) ve Akhisar (12) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (33), Arazi, SUV & Pickup (24) ve Minivan & Panelvan (4). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %93.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Manisa Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Manisa vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Şehzadeler ilçesinde (20 ilan). Ardından Yunusemre (14) ve Akhisar (12) geliyor.
Manisa vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (33), Arazi, SUV & Pickup (24), Minivan & Panelvan (4) ve Kiralık Araçlar (3) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Manisa vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 73 ilana göre Manisa vasıta fiyatları 3.110 ₺ ile 13.200.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.566.287 ₺.
Manisa vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.






















