
Manisa Otomobil İlanları
33 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toyota GR862.5 Hybrid Elite | 2011 Toyota GR86 Elite — Değişensiz Toyota GR86 2.5 Hybrid Elite Yeni2011 · 163.000 km · Bej 1.390.000 ₺ | 2011 | 163.000 km | Bej | 1.390.000 ₺ | ManisaYunusemre | ||
| Maserati Quattroporte2.0 d Premium | 2010 Maserati Quattroporte Premium — Değişensiz Maserati Quattroporte 2.0 d Premium Fiyatı Düştü2010 · 319.000 km · Gri 1.950.000 ₺ | 2010 | 319.000 km | Gri | 1.950.000 ₺ | ManisaYunusemre | ||
| Jaguar F-Type1.5 e-Hybrid Prestige | 2010 Jaguar F-Type Prestige — Az Yakan Jaguar F-Type 1.5 e-Hybrid Prestige Takasa Uygun2010 · 233.500 km · Turuncu 6.050.000 ₺ | 2010 | 233.500 km | Turuncu | 6.050.000 ₺ | ManisaYunusemre | ||
| Volvo V901.2 PureTech Comfort | 2013 Volvo V90 Comfort — Ekspertiz Raporlu Volvo V90 1.2 PureTech Comfort 2013 · 213.000 km · Turuncu 1.790.000 ₺ | 2013 | 213.000 km | Turuncu | 1.790.000 ₺ | ManisaSoma | ||
| Ford Taunus1.8 Hybrid Comfort | 2024 Ford Taunus Comfort — Garaj Aracı Ford Taunus 1.8 Hybrid Comfort 2024 · 29.000 km · Siyah 779.000 ₺ | 2024 | 29.000 km | Siyah | 779.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Hyundai Accent Era2.5 Hybrid Design | 2013 Hyundai Accent Era Design — Az Yakan Hyundai Accent Era 2.5 Hybrid Design 2013 · 172.500 km · Siyah 1.390.000 ₺ | 2013 | 172.500 km | Siyah | 1.390.000 ₺ | ManisaAkhisar | ||
| Mazda Mazda 21.8 Hybrid Sport | 2015 Mazda Mazda 2 Sport — Masrafsız Mazda Mazda 2 1.8 Hybrid Sport Hızlı Satış2015 · 161.000 km · Yeşil 1.380.000 ₺ | 2015 | 161.000 km | Yeşil | 1.380.000 ₺ | ManisaTurgutlu | ||
| Mercedes-Benz B Serisi2.0 d Urban | 2011 Mercedes-Benz B Serisi Urban — İlk Elden Mercedes-Benz B Serisi 2.0 d Urban Takasa Uygun2011 · 239.500 km · Sarı 1.380.000 ₺ | 2011 | 239.500 km | Sarı | 1.380.000 ₺ | ManisaSoma | ||
| Opel Vectra1.4 LPG Urban | 2010 Opel Vectra Urban — Ekspertiz Raporlu Opel Vectra 1.4 LPG Urban Takasa Uygun2010 · 269.500 km · Gri 1.610.000 ₺ | 2010 | 269.500 km | Gri | 1.610.000 ₺ | ManisaAkhisar | ||
| Audi A31.6 Executive | 2016 Audi A3 Executive — Garaj Aracı Audi A3 1.6 Executive 2016 · 117.500 km · Yeşil 1.750.000 ₺ | 2016 | 117.500 km | Yeşil | 1.750.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Toyota Prius1.8 Hybrid Prestige | 2015 Toyota Prius Prestige — Değişensiz Toyota Prius 1.8 Hybrid Prestige Ekspertizli2015 · 176.000 km · Siyah 727.000 ₺ | 2015 | 176.000 km | Siyah | 727.000 ₺ | ManisaSalihli | ||
| Chevrolet Camaro1.4 LPG Sport | 2015 Chevrolet Camaro Sport — Garaj Aracı Chevrolet Camaro 1.4 LPG Sport Hızlı Satış2015 · 199.500 km · Gri 4.740.000 ₺ | 2015 | 199.500 km | Gri | 4.740.000 ₺ | ManisaSoma | ||
| Tofaş Murat 1311.4 TSI Comfort | 2017 Tofaş Murat 131 Comfort — Tramer Kaydı Düşük Tofaş Murat 131 1.4 TSI Comfort Ekspertizli2017 · 106.000 km · Gri 1.440.000 ₺ | 2017 | 106.000 km | Gri | 1.440.000 ₺ | ManisaAkhisar | ||
| Fiat Egea1.4 LPG Comfort | 2019 Fiat Egea Comfort — Ekspertiz Raporlu Fiat Egea 1.4 LPG Comfort Takasa Uygun2019 · 139.000 km · Siyah 6.200.000 ₺ | 2019 | 139.000 km | Siyah | 6.200.000 ₺ | ManisaYunusemre | ||
| MG MG42.5 Hybrid Elite | 2011 MG MG4 Elite — Değişensiz MG MG4 2.5 Hybrid Elite Ekspertizli2011 · 209.500 km · Bordo 970.000 ₺ | 2011 | 209.500 km | Bordo | 970.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Volkswagen Scirocco1.6 TDI Sport | 2015 Volkswagen Scirocco Sport — Az Yakan Volkswagen Scirocco 1.6 TDI Sport Ekspertizli2015 · 134.000 km · Bordo 1.090.000 ₺ | 2015 | 134.000 km | Bordo | 1.090.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Lexus IS1.6 Premium | 2024 Lexus IS Premium — Ekspertiz Raporlu Lexus IS 1.6 Premium Ekspertizli2024 · 38.500 km · Sarı 2.230.000 ₺ | 2024 | 38.500 km | Sarı | 2.230.000 ₺ | ManisaSalihli | ||
| Rolls-Royce Wraith1.2 PureTech Executive | 2012 Rolls-Royce Wraith Executive — Masrafsız Rolls-Royce Wraith 1.2 PureTech Executive Takasa Uygun2012 · 290.500 km · Yeşil 1.880.000 ₺ | 2012 | 290.500 km | Yeşil | 1.880.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Subaru WRX1.4 TSI Sport | 2019 Subaru WRX Sport — Az Yakan Subaru WRX 1.4 TSI Sport Takasa Uygun2019 · 129.500 km · Bordo 1.230.000 ₺ | 2019 | 129.500 km | Bordo | 1.230.000 ₺ | ManisaSoma | ||
| BMW M Serisi2.0 PHEV Titanium | 2018 BMW M Serisi Titanium — Tramer Kaydı Düşük BMW M Serisi 2.0 PHEV Titanium Ekspertizli2018 · 80.500 km · Turuncu 2.800.000 ₺ | 2018 | 80.500 km | Turuncu | 2.800.000 ₺ | ManisaAkhisar | ||
| Citroën C41.5 dCi Titanium | 2016 Citroën C4 Titanium — Ekspertiz Raporlu Citroën C4 1.5 dCi Titanium Ekspertizli2016 · 192.500 km · Bordo 1.620.000 ₺ | 2016 | 192.500 km | Bordo | 1.620.000 ₺ | ManisaAkhisar | ||
| Skoda Octavia1.5 e-Hybrid Design | 2014 Skoda Octavia Design — Az Yakan Skoda Octavia 1.5 e-Hybrid Design Fiyatı Düştü2014 · 243.000 km · Kahverengi 2.370.000 ₺ | 2014 | 243.000 km | Kahverengi | 2.370.000 ₺ | ManisaYunusemre | ||
| Peugeot 3011.8 Hybrid Sport | 2016 Peugeot 301 Sport — Ekspertiz Raporlu Peugeot 301 1.8 Hybrid Sport Takasa Uygun2016 · 210.000 km · Kırmızı 2.300.000 ₺ | 2016 | 210.000 km | Kırmızı | 2.300.000 ₺ | ManisaSoma | ||
| BMW 7 Serisi1.4 LPG Comfort | 2023 BMW 7 Serisi Comfort — Ekspertiz Raporlu BMW 7 Serisi 1.4 LPG Comfort Fiyatı Düştü2023 · 55.000 km · Turuncu 2.230.000 ₺ | 2023 | 55.000 km | Turuncu | 2.230.000 ₺ | ManisaSalihli | ||
Manisa Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Manisa genelinde şu anda 33 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 727.000 ₺ ile 6.200.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.620.000 ₺. En çok ilan Şehzadeler (8), Yunusemre (7) ve Soma (6) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Audi (2), BMW (2) ve Chevrolet (2). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %91.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Manisa Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Manisa otomobil ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı Şehzadeler ilçesinde (8 ilan). Ardından Yunusemre (7) ve Soma (6) geliyor.
Manisa otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Audi (2), BMW (2), Chevrolet (2) ve Mazda (2) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Manisa otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 33 ilana göre Manisa otomobil fiyatları 727.000 ₺ ile 6.200.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.125.606 ₺.
Manisa otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























