İçeriğe geç

Manisa Otomobil İlanları

33 ilan

İlanlar; sütun başlıklarıyla sıralanabilir
FotoğrafModelİlan BaşlığıYılKilometreRenkFiyatTarihİl / İlçe
Toyota GR862.5 Hybrid Elite2011 Toyota GR86 Elite — Değişensiz

Toyota GR86 2.5 Hybrid Elite

Yeni

2011 · 163.000 km · Bej

1.390.000 ₺

Yunusemre, Manisa · 03 Ekim

2011163.000 kmBej1.390.000 ₺ManisaYunusemre
Maserati Quattroporte2.0 d Premium2010 Maserati Quattroporte Premium — Değişensiz

Maserati Quattroporte 2.0 d Premium

Fiyatı Düştü

2010 · 319.000 km · Gri

1.950.000 ₺

Yunusemre, Manisa · 30 Eylül

2010319.000 kmGri1.950.000 ₺ManisaYunusemre
Jaguar F-Type1.5 e-Hybrid Prestige2010 Jaguar F-Type Prestige — Az Yakan

Jaguar F-Type 1.5 e-Hybrid Prestige

Takasa Uygun

2010 · 233.500 km · Turuncu

6.050.000 ₺

Yunusemre, Manisa · 28 Eylül

2010233.500 kmTuruncu6.050.000 ₺ManisaYunusemre
Volvo V901.2 PureTech Comfort2013 Volvo V90 Comfort — Ekspertiz Raporlu

Volvo V90 1.2 PureTech Comfort

2013 · 213.000 km · Turuncu

1.790.000 ₺

Soma, Manisa · 15 Eylül

2013213.000 kmTuruncu1.790.000 ₺ManisaSoma
Ford Taunus1.8 Hybrid Comfort2024 Ford Taunus Comfort — Garaj Aracı

Ford Taunus 1.8 Hybrid Comfort

2024 · 29.000 km · Siyah

779.000 ₺

Şehzadeler, Manisa · 13 Eylül

202429.000 kmSiyah779.000 ₺ManisaŞehzadeler
Hyundai Accent Era2.5 Hybrid Design2013 Hyundai Accent Era Design — Az Yakan

Hyundai Accent Era 2.5 Hybrid Design

2013 · 172.500 km · Siyah

1.390.000 ₺

Akhisar, Manisa · 24 Ağustos

2013172.500 kmSiyah1.390.000 ₺ManisaAkhisar
Mazda Mazda 21.8 Hybrid Sport2015 Mazda Mazda 2 Sport — Masrafsız

Mazda Mazda 2 1.8 Hybrid Sport

Hızlı Satış

2015 · 161.000 km · Yeşil

1.380.000 ₺

Turgutlu, Manisa · 03 Ekim

2015161.000 kmYeşil1.380.000 ₺ManisaTurgutlu
Mercedes-Benz B Serisi2.0 d Urban2011 Mercedes-Benz B Serisi Urban — İlk Elden

Mercedes-Benz B Serisi 2.0 d Urban

Takasa Uygun

2011 · 239.500 km · Sarı

1.380.000 ₺

Soma, Manisa · 30 Eylül

2011239.500 kmSarı1.380.000 ₺ManisaSoma
Opel Vectra1.4 LPG Urban2010 Opel Vectra Urban — Ekspertiz Raporlu

Opel Vectra 1.4 LPG Urban

Takasa Uygun

2010 · 269.500 km · Gri

1.610.000 ₺

Akhisar, Manisa · 27 Eylül

2010269.500 kmGri1.610.000 ₺ManisaAkhisar
Audi A31.6 Executive2016 Audi A3 Executive — Garaj Aracı

Audi A3 1.6 Executive

2016 · 117.500 km · Yeşil

1.750.000 ₺

Şehzadeler, Manisa · 26 Eylül

2016117.500 kmYeşil1.750.000 ₺ManisaŞehzadeler
Toyota Prius1.8 Hybrid Prestige2015 Toyota Prius Prestige — Değişensiz

Toyota Prius 1.8 Hybrid Prestige

Ekspertizli

2015 · 176.000 km · Siyah

727.000 ₺

Salihli, Manisa · 26 Eylül

2015176.000 kmSiyah727.000 ₺ManisaSalihli
Chevrolet Camaro1.4 LPG Sport2015 Chevrolet Camaro Sport — Garaj Aracı

Chevrolet Camaro 1.4 LPG Sport

Hızlı Satış

2015 · 199.500 km · Gri

4.740.000 ₺

Soma, Manisa · 25 Eylül

2015199.500 kmGri4.740.000 ₺ManisaSoma
Tofaş Murat 1311.4 TSI Comfort2017 Tofaş Murat 131 Comfort — Tramer Kaydı Düşük

Tofaş Murat 131 1.4 TSI Comfort

Ekspertizli

2017 · 106.000 km · Gri

1.440.000 ₺

Akhisar, Manisa · 24 Eylül

2017106.000 kmGri1.440.000 ₺ManisaAkhisar
Fiat Egea1.4 LPG Comfort2019 Fiat Egea Comfort — Ekspertiz Raporlu

Fiat Egea 1.4 LPG Comfort

Takasa Uygun

2019 · 139.000 km · Siyah

6.200.000 ₺

Yunusemre, Manisa · 24 Eylül

2019139.000 kmSiyah6.200.000 ₺ManisaYunusemre
MG MG42.5 Hybrid Elite2011 MG MG4 Elite — Değişensiz

MG MG4 2.5 Hybrid Elite

Ekspertizli

2011 · 209.500 km · Bordo

970.000 ₺

Şehzadeler, Manisa · 19 Eylül

2011209.500 kmBordo970.000 ₺ManisaŞehzadeler
Volkswagen Scirocco1.6 TDI Sport2015 Volkswagen Scirocco Sport — Az Yakan

Volkswagen Scirocco 1.6 TDI Sport

Ekspertizli

2015 · 134.000 km · Bordo

1.090.000 ₺

Şehzadeler, Manisa · 10 Eylül

2015134.000 kmBordo1.090.000 ₺ManisaŞehzadeler
Lexus IS1.6 Premium2024 Lexus IS Premium — Ekspertiz Raporlu

Lexus IS 1.6 Premium

Ekspertizli

2024 · 38.500 km · Sarı

2.230.000 ₺

Salihli, Manisa · 09 Eylül

202438.500 kmSarı2.230.000 ₺ManisaSalihli
Rolls-Royce Wraith1.2 PureTech Executive2012 Rolls-Royce Wraith Executive — Masrafsız

Rolls-Royce Wraith 1.2 PureTech Executive

Takasa Uygun

2012 · 290.500 km · Yeşil

1.880.000 ₺

Şehzadeler, Manisa · 07 Eylül

2012290.500 kmYeşil1.880.000 ₺ManisaŞehzadeler
Subaru WRX1.4 TSI Sport2019 Subaru WRX Sport — Az Yakan

Subaru WRX 1.4 TSI Sport

Takasa Uygun

2019 · 129.500 km · Bordo

1.230.000 ₺

Soma, Manisa · 06 Eylül

2019129.500 kmBordo1.230.000 ₺ManisaSoma
BMW M Serisi2.0 PHEV Titanium2018 BMW M Serisi Titanium — Tramer Kaydı Düşük

BMW M Serisi 2.0 PHEV Titanium

Ekspertizli

2018 · 80.500 km · Turuncu

2.800.000 ₺

Akhisar, Manisa · 06 Eylül

201880.500 kmTuruncu2.800.000 ₺ManisaAkhisar
Citroën C41.5 dCi Titanium2016 Citroën C4 Titanium — Ekspertiz Raporlu

Citroën C4 1.5 dCi Titanium

Ekspertizli

2016 · 192.500 km · Bordo

1.620.000 ₺

Akhisar, Manisa · 03 Eylül

2016192.500 kmBordo1.620.000 ₺ManisaAkhisar
Skoda Octavia1.5 e-Hybrid Design2014 Skoda Octavia Design — Az Yakan

Skoda Octavia 1.5 e-Hybrid Design

Fiyatı Düştü

2014 · 243.000 km · Kahverengi

2.370.000 ₺

Yunusemre, Manisa · 31 Ağustos

2014243.000 kmKahverengi2.370.000 ₺ManisaYunusemre
Peugeot 3011.8 Hybrid Sport2016 Peugeot 301 Sport — Ekspertiz Raporlu

Peugeot 301 1.8 Hybrid Sport

Takasa Uygun

2016 · 210.000 km · Kırmızı

2.300.000 ₺

Soma, Manisa · 30 Ağustos

2016210.000 kmKırmızı2.300.000 ₺ManisaSoma
BMW 7 Serisi1.4 LPG Comfort2023 BMW 7 Serisi Comfort — Ekspertiz Raporlu

BMW 7 Serisi 1.4 LPG Comfort

Fiyatı Düştü

2023 · 55.000 km · Turuncu

2.230.000 ₺

Salihli, Manisa · 30 Ağustos

202355.000 kmTuruncu2.230.000 ₺ManisaSalihli

Manisa Otomobil Rehberi

Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.

Manisa genelinde şu anda 33 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 727.000 ₺ ile 6.200.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.620.000 ₺. En çok ilan Şehzadeler (8), Yunusemre (7) ve Soma (6) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Audi (2), BMW (2) ve Chevrolet (2). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %91.

  • İlan süresi 60 gün
  • En fazla 30 fotoğraf
  • EİDS doğrulamalı ilanlar

Manisa Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar

Manisa otomobil ilanları en çok hangi ilçede?

KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı Şehzadeler ilçesinde (8 ilan). Ardından Yunusemre (7) ve Soma (6) geliyor.

Manisa otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?

En çok ilan Audi (2), BMW (2), Chevrolet (2) ve Mazda (2) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.

Manisa otomobil fiyatları ne kadar?

KimBulur'daki güncel 33 ilana göre Manisa otomobil fiyatları 727.000 ₺ ile 6.200.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.125.606 ₺.

Manisa otomobil ilanı nasıl verilir?

KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.

İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?

KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.

Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.