
Mersin Vasıta İlanları
28 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Husqvarna1000 ABS | 2025 Husqvarna — Bakımları Yeni Husqvarna 1000 ABS 2025 · 4.500 km · Yeşil 140.000 ₺ | 2025 | 4.500 km | Yeşil | 140.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Toyota Avensis1.6 Titanium | 2010 Toyota Avensis Titanium — Bakımları Yeni Toyota Avensis 1.6 Titanium Ekspertizli2010 · 236.000 km · Gri 2.440.000 ₺ | 2010 | 236.000 km | Gri | 2.440.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Renault Twingo3.0 d Design | 2017 Renault Twingo Design — Masrafsız Renault Twingo 3.0 d Design Takasa Uygun2017 · 117.500 km · Lacivert 4.390.000 ₺ | 2017 | 117.500 km | Lacivert | 4.390.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Alfa Romeo Giulietta1.4 LPG Urban | 2020 Alfa Romeo Giulietta Urban — Tramer Kaydı Düşük Alfa Romeo Giulietta 1.4 LPG Urban 2020 · 123.500 km · Turuncu 5.220.000 ₺ | 2020 | 123.500 km | Turuncu | 5.220.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Land Rover Range Rover Sport2.0 Turbo Sport | 2017 Land Rover Range Rover Sport Prestige — Bakımları Yeni Land Rover Range Rover Sport 2.0 Turbo Sport Ekspertizli2017 · 119.000 km · Gri 1.330.000 ₺ | 2017 | 119.000 km | Gri | 1.330.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Citroën C4 X2.0 TDI Design | 2011 Citroën C4 X Design — Değişensiz Citroën C4 X 2.0 TDI Design Fiyatı Düştü2011 · 248.500 km · Turuncu 3.920.000 ₺ | 2011 | 248.500 km | Turuncu | 3.920.000 ₺ | MersinTarsus | ||
| BMW X71.8 Hybrid Urban | 2022 BMW X7 Urban — Az Yakan BMW X7 1.8 Hybrid Urban Ekspertizli2022 · 63.500 km · Sarı 2.280.000 ₺ | 2022 | 63.500 km | Sarı | 2.280.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Nissan X-Trail1.6 Prestige | 2011 Nissan X-Trail Prestige — Az Yakan Nissan X-Trail 1.6 Prestige Ekspertizli2011 · 158.000 km · Yeşil 8.610.000 ₺ | 2011 | 158.000 km | Yeşil | 8.610.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Citroën C4 X1.6 LPG Prestige | 2022 Citroën C4 X Prestige — İlk Elden Citroën C4 X 1.6 LPG Prestige 2022 · 74.500 km · Bordo 1.920.000 ₺ | 2022 | 74.500 km | Bordo | 1.920.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| BMW 4 Serisi1.8 Hybrid Comfort | 2018 BMW 4 Serisi Comfort — Tramer Kaydı Düşük BMW 4 Serisi 1.8 Hybrid Comfort 2018 · 152.000 km · Lacivert 2.460.000 ₺ | 2018 | 152.000 km | Lacivert | 2.460.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Ford Escort1.5 e-Hybrid Premium | 2016 Ford Escort Premium — Garaj Aracı Ford Escort 1.5 e-Hybrid Premium Ekspertizli2016 · 207.500 km · Gri 1.900.000 ₺ | 2016 | 207.500 km | Gri | 1.900.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| Seat Cordoba1.2 PureTech Sport | 2018 Seat Cordoba Sport · Akdeniz — Değişensiz Seat Cordoba 1.2 PureTech Sport 2018 · 137.000 km · Lacivert 2.370.000 ₺ | 2018 | 137.000 km | Lacivert | 2.370.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| KGM (SsangYong) Musso1.2 PureTech Prestige | 2025 KGM (SsangYong) Musso Prestige — İlk Elden KGM (SsangYong) Musso 1.2 PureTech Prestige Yeni2025 · 17.000 km · Kırmızı 1.880.000 ₺ | 2025 | 17.000 km | Kırmızı | 1.880.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Renault R 91.2 PureTech Urban | 2015 Renault R 9 Urban — Ekspertiz Raporlu Renault R 9 1.2 PureTech Urban Takasa Uygun2015 · 207.500 km · Lacivert 2.280.000 ₺ | 2015 | 207.500 km | Lacivert | 2.280.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Land Rover Defender1.2 PureTech Premium | 2020 Land Rover Defender Premium — Az Yakan Land Rover Defender 1.2 PureTech Premium Takasa Uygun2020 · 74.500 km · Gri 5.450.000 ₺ | 2020 | 74.500 km | Gri | 5.450.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| Ford Fusion2.0 d Premium | 2022 Ford Fusion Premium — Ekspertiz Raporlu Ford Fusion 2.0 d Premium Ekspertizli2022 · 83.000 km · Turuncu 5.830.000 ₺ | 2022 | 83.000 km | Turuncu | 5.830.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| Skoda Fabia2.0 TDI Executive | 2022 Skoda Fabia Executive — Masrafsız Skoda Fabia 2.0 TDI Executive Takasa Uygun2022 · 67.500 km · Siyah 678.000 ₺ | 2022 | 67.500 km | Siyah | 678.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Ford Mustang1.0 TSI Executive | 2024 Ford Mustang Executive — Ekspertiz Raporlu Ford Mustang 1.0 TSI Executive Ekspertizli2024 · 27.000 km · Mavi 955.000 ₺ | 2024 | 27.000 km | Mavi | 955.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| — | Satılık Römork · Toroslar — 2024 Model, Yarı Otomatik 2024 · 27.500 km · Bej 1.250.000 ₺ | 2024 | 27.500 km | Bej | 1.250.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Volkswagen Touareg2.0 PHEV Titanium | 2022 Volkswagen Touareg Titanium — Değişensiz Volkswagen Touareg 2.0 PHEV Titanium Ekspertizli2022 · 78.500 km · Kahverengi 4.860.000 ₺ | 2022 | 78.500 km | Kahverengi | 4.860.000 ₺ | MersinYenişehir | ||
| Chevrolet Spark1.0 TSI Sport | 2019 Chevrolet Spark Sport — Az Yakan Chevrolet Spark 1.0 TSI Sport Takasa Uygun2019 · 132.000 km · Kahverengi 2.390.000 ₺ | 2019 | 132.000 km | Kahverengi | 2.390.000 ₺ | MersinYenişehir | ||
| BMW X51.2 PureTech Comfort | 2011 BMW X5 Comfort — Bakımları Yeni BMW X5 1.2 PureTech Comfort Takasa Uygun2011 · 203.000 km · Beyaz 2.170.000 ₺ | 2011 | 203.000 km | Beyaz | 2.170.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| BMW 3 Serisi1.5 dCi Prestige | 2023 BMW 3 Serisi Prestige — Ekspertiz Raporlu BMW 3 Serisi 1.5 dCi Prestige Yeni2023 · 36.000 km · Bej 1.150.000 ₺ | 2023 | 36.000 km | Bej | 1.150.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Chevrolet Camaro2.5 Hybrid Comfort | 2013 Chevrolet Camaro Comfort — Az Yakan Chevrolet Camaro 2.5 Hybrid Comfort Ekspertizli2013 · 255.500 km · Gümüş 962.000 ₺ | 2013 | 255.500 km | Gümüş | 962.000 ₺ | MersinToroslar | ||
Mersin Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Mersin genelinde şu anda 93 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 108.000 ₺ ile 43.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.280.000 ₺. En çok ilan Erdemli (22), Toroslar (19) ve Mezitli (17) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (49), Arazi, SUV & Pickup (28) ve Elektrikli Araçlar (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %94.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Mersin Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Mersin vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Erdemli ilçesinde (22 ilan). Ardından Toroslar (19) ve Mezitli (17) geliyor.
Mersin vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (49), Arazi, SUV & Pickup (28), Elektrikli Araçlar (5) ve Motosiklet (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Mersin vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 93 ilana göre Mersin vasıta fiyatları 108.000 ₺ ile 43.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.278.376 ₺.
Mersin vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























