İçeriğe geç

Mersin Vasıta İlanları

28 ilan

İlanlar; sütun başlıklarıyla sıralanabilir
FotoğrafModelİlan BaşlığıYılKilometreRenkFiyatTarihİl / İlçe
Husqvarna1000 ABS2025 Husqvarna — Bakımları Yeni

Husqvarna 1000 ABS

2025 · 4.500 km · Yeşil

140.000 ₺

Erdemli, Mersin · 03 Ekim

20254.500 kmYeşil140.000 ₺MersinErdemli
Toyota Avensis1.6 Titanium2010 Toyota Avensis Titanium — Bakımları Yeni

Toyota Avensis 1.6 Titanium

Ekspertizli

2010 · 236.000 km · Gri

2.440.000 ₺

Erdemli, Mersin · 27 Eylül

2010236.000 kmGri2.440.000 ₺MersinErdemli
Renault Twingo3.0 d Design2017 Renault Twingo Design — Masrafsız

Renault Twingo 3.0 d Design

Takasa Uygun

2017 · 117.500 km · Lacivert

4.390.000 ₺

Mezitli, Mersin · 26 Eylül

2017117.500 kmLacivert4.390.000 ₺MersinMezitli
Alfa Romeo Giulietta1.4 LPG Urban2020 Alfa Romeo Giulietta Urban — Tramer Kaydı Düşük

Alfa Romeo Giulietta 1.4 LPG Urban

2020 · 123.500 km · Turuncu

5.220.000 ₺

Toroslar, Mersin · 25 Eylül

2020123.500 kmTuruncu5.220.000 ₺MersinToroslar
Land Rover Range Rover Sport2.0 Turbo Sport2017 Land Rover Range Rover Sport Prestige — Bakımları Yeni

Land Rover Range Rover Sport 2.0 Turbo Sport

Ekspertizli

2017 · 119.000 km · Gri

1.330.000 ₺

Erdemli, Mersin · 23 Eylül

2017119.000 kmGri1.330.000 ₺MersinErdemli
Citroën C4 X2.0 TDI Design2011 Citroën C4 X Design — Değişensiz

Citroën C4 X 2.0 TDI Design

Fiyatı Düştü

2011 · 248.500 km · Turuncu

3.920.000 ₺

Tarsus, Mersin · 23 Eylül

2011248.500 kmTuruncu3.920.000 ₺MersinTarsus
BMW X71.8 Hybrid Urban2022 BMW X7 Urban — Az Yakan

BMW X7 1.8 Hybrid Urban

Ekspertizli

2022 · 63.500 km · Sarı

2.280.000 ₺

Erdemli, Mersin · 22 Eylül

202263.500 kmSarı2.280.000 ₺MersinErdemli
Nissan X-Trail1.6 Prestige2011 Nissan X-Trail Prestige — Az Yakan

Nissan X-Trail 1.6 Prestige

Ekspertizli

2011 · 158.000 km · Yeşil

8.610.000 ₺

Toroslar, Mersin · 19 Eylül

2011158.000 kmYeşil8.610.000 ₺MersinToroslar
Citroën C4 X1.6 LPG Prestige2022 Citroën C4 X Prestige — İlk Elden

Citroën C4 X 1.6 LPG Prestige

2022 · 74.500 km · Bordo

1.920.000 ₺

Akdeniz, Mersin · 19 Eylül

202274.500 kmBordo1.920.000 ₺MersinAkdeniz
BMW 4 Serisi1.8 Hybrid Comfort2018 BMW 4 Serisi Comfort — Tramer Kaydı Düşük

BMW 4 Serisi 1.8 Hybrid Comfort

2018 · 152.000 km · Lacivert

2.460.000 ₺

Mezitli, Mersin · 18 Eylül

2018152.000 kmLacivert2.460.000 ₺MersinMezitli
Ford Escort1.5 e-Hybrid Premium2016 Ford Escort Premium — Garaj Aracı

Ford Escort 1.5 e-Hybrid Premium

Ekspertizli

2016 · 207.500 km · Gri

1.900.000 ₺

Akdeniz, Mersin · 17 Eylül

2016207.500 kmGri1.900.000 ₺MersinAkdeniz
Seat Cordoba1.2 PureTech Sport2018 Seat Cordoba Sport · Akdeniz — Değişensiz

Seat Cordoba 1.2 PureTech Sport

2018 · 137.000 km · Lacivert

2.370.000 ₺

Akdeniz, Mersin · 16 Eylül

2018137.000 kmLacivert2.370.000 ₺MersinAkdeniz
KGM (SsangYong) Musso1.2 PureTech Prestige2025 KGM (SsangYong) Musso Prestige — İlk Elden

KGM (SsangYong) Musso 1.2 PureTech Prestige

Yeni

2025 · 17.000 km · Kırmızı

1.880.000 ₺

Mezitli, Mersin · 16 Eylül

202517.000 kmKırmızı1.880.000 ₺MersinMezitli
Renault R 91.2 PureTech Urban2015 Renault R 9 Urban — Ekspertiz Raporlu

Renault R 9 1.2 PureTech Urban

Takasa Uygun

2015 · 207.500 km · Lacivert

2.280.000 ₺

Mezitli, Mersin · 14 Eylül

2015207.500 kmLacivert2.280.000 ₺MersinMezitli
Land Rover Defender1.2 PureTech Premium2020 Land Rover Defender Premium — Az Yakan

Land Rover Defender 1.2 PureTech Premium

Takasa Uygun

2020 · 74.500 km · Gri

5.450.000 ₺

Akdeniz, Mersin · 14 Eylül

202074.500 kmGri5.450.000 ₺MersinAkdeniz
Ford Fusion2.0 d Premium2022 Ford Fusion Premium — Ekspertiz Raporlu

Ford Fusion 2.0 d Premium

Ekspertizli

2022 · 83.000 km · Turuncu

5.830.000 ₺

Akdeniz, Mersin · 12 Eylül

202283.000 kmTuruncu5.830.000 ₺MersinAkdeniz
Skoda Fabia2.0 TDI Executive2022 Skoda Fabia Executive — Masrafsız

Skoda Fabia 2.0 TDI Executive

Takasa Uygun

2022 · 67.500 km · Siyah

678.000 ₺

Mezitli, Mersin · 08 Eylül

202267.500 kmSiyah678.000 ₺MersinMezitli
Ford Mustang1.0 TSI Executive2024 Ford Mustang Executive — Ekspertiz Raporlu

Ford Mustang 1.0 TSI Executive

Ekspertizli

2024 · 27.000 km · Mavi

955.000 ₺

Erdemli, Mersin · 08 Eylül

202427.000 kmMavi955.000 ₺MersinErdemli
—Satılık Römork · Toroslar — 2024 Model, Yarı Otomatik

2024 · 27.500 km · Bej

1.250.000 ₺

Toroslar, Mersin · 07 Eylül

202427.500 kmBej1.250.000 ₺MersinToroslar
Volkswagen Touareg2.0 PHEV Titanium2022 Volkswagen Touareg Titanium — Değişensiz

Volkswagen Touareg 2.0 PHEV Titanium

Ekspertizli

2022 · 78.500 km · Kahverengi

4.860.000 ₺

Yenişehir, Mersin · 04 Eylül

202278.500 kmKahverengi4.860.000 ₺MersinYenişehir
Chevrolet Spark1.0 TSI Sport2019 Chevrolet Spark Sport — Az Yakan

Chevrolet Spark 1.0 TSI Sport

Takasa Uygun

2019 · 132.000 km · Kahverengi

2.390.000 ₺

Yenişehir, Mersin · 03 Eylül

2019132.000 kmKahverengi2.390.000 ₺MersinYenişehir
BMW X51.2 PureTech Comfort2011 BMW X5 Comfort — Bakımları Yeni

BMW X5 1.2 PureTech Comfort

Takasa Uygun

2011 · 203.000 km · Beyaz

2.170.000 ₺

Toroslar, Mersin · 02 Eylül

2011203.000 kmBeyaz2.170.000 ₺MersinToroslar
BMW 3 Serisi1.5 dCi Prestige2023 BMW 3 Serisi Prestige — Ekspertiz Raporlu

BMW 3 Serisi 1.5 dCi Prestige

Yeni

2023 · 36.000 km · Bej

1.150.000 ₺

Erdemli, Mersin · 24 Ağustos

202336.000 kmBej1.150.000 ₺MersinErdemli
Chevrolet Camaro2.5 Hybrid Comfort2013 Chevrolet Camaro Comfort — Az Yakan

Chevrolet Camaro 2.5 Hybrid Comfort

Ekspertizli

2013 · 255.500 km · Gümüş

962.000 ₺

Toroslar, Mersin · 24 Ağustos

2013255.500 kmGümüş962.000 ₺MersinToroslar

Mersin Vasıta Rehberi

Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.

Mersin genelinde şu anda 93 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 108.000 ₺ ile 43.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.280.000 ₺. En çok ilan Erdemli (22), Toroslar (19) ve Mezitli (17) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (49), Arazi, SUV & Pickup (28) ve Elektrikli Araçlar (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %94.

  • İlan süresi 60 gün
  • En fazla 30 fotoğraf
  • EİDS doğrulamalı ilanlar

Mersin Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar

Mersin vasıta ilanları en çok hangi ilçede?

KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Erdemli ilçesinde (22 ilan). Ardından Toroslar (19) ve Mezitli (17) geliyor.

Mersin vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?

En çok ilan Otomobil (49), Arazi, SUV & Pickup (28), Elektrikli Araçlar (5) ve Motosiklet (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.

Mersin vasıta fiyatları ne kadar?

KimBulur'daki güncel 93 ilana göre Mersin vasıta fiyatları 108.000 ₺ ile 43.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.278.376 ₺.

Mersin vasıta ilanı nasıl verilir?

KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.

İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?

KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.