
İzmir Otomobil İlanları
58 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ford Mustang5.0 GT | 2018 Ford Mustang 5.0 GT — Siyah İç Döşeme, Performans Paketi Ford Mustang 5.0 GT 2018 · 54.000 km · Siyah 3.250.000 ₺ | 2018 | 54.000 km | Siyah | 3.250.000 ₺ | İzmirKarşıyaka | ||
| Citroën C11.8 Hybrid Executive | 2024 Citroën C1 Executive — Tramer Kaydı Düşük Citroën C1 1.8 Hybrid Executive Ekspertizli2024 · 34.500 km · Yeşil 3.430.000 ₺ | 2024 | 34.500 km | Yeşil | 3.430.000 ₺ | İzmirKonak | ||
| Subaru Legacy1.6 LPG Premium | 2015 Subaru Legacy Premium — Masrafsız Subaru Legacy 1.6 LPG Premium Fiyatı Düştü2015 · 126.000 km · Sarı 1.440.000 ₺ | 2015 | 126.000 km | Sarı | 1.440.000 ₺ | İzmirKarşıyaka | ||
| Alfa Romeo MiTo1.6 LPG Titanium | 2013 Alfa Romeo MiTo Titanium — İlk Elden Alfa Romeo MiTo 1.6 LPG Titanium Takasa Uygun2013 · 219.500 km · Bej 680.000 ₺ | 2013 | 219.500 km | Bej | 680.000 ₺ | İzmirBayraklı | ||
| Hyundai i301.4 LPG Premium | 2023 Hyundai i30 Premium — Masrafsız Hyundai i30 1.4 LPG Premium Ekspertizli2023 · 44.000 km · Kırmızı 963.000 ₺ | 2023 | 44.000 km | Kırmızı | 963.000 ₺ | İzmirBayraklı | ||
| Peugeot 5081.5 e-Hybrid Prestige | 2022 Peugeot 508 Prestige — Garaj Aracı Peugeot 508 1.5 e-Hybrid Prestige Takasa Uygun2022 · 77.000 km · Bej 1.310.000 ₺ | 2022 | 77.000 km | Bej | 1.310.000 ₺ | İzmirBuca | ||
| Hyundai Elantra1.8 Hybrid Premium | 2012 Hyundai Elantra Premium — Değişensiz Hyundai Elantra 1.8 Hybrid Premium Ekspertizli2012 · 175.000 km · Gümüş 2.290.000 ₺ | 2012 | 175.000 km | Gümüş | 2.290.000 ₺ | İzmirKarabağlar | ||
| Renault R 122.5 Hybrid Elite | 2012 Renault R 12 Elite — İlk Elden Renault R 12 2.5 Hybrid Elite Ekspertizli2012 · 235.500 km · Lacivert 731.000 ₺ | 2012 | 235.500 km | Lacivert | 731.000 ₺ | İzmirBayraklı | ||
| Volkswagen Passat Variant2.0 TDI Titanium | 2013 Volkswagen Passat Variant Titanium — Garaj Aracı Volkswagen Passat Variant 2.0 TDI Titanium Takasa Uygun2013 · 196.500 km · Yeşil 2.370.000 ₺ | 2013 | 196.500 km | Yeşil | 2.370.000 ₺ | İzmirKarabağlar | ||
| Audi TT1.8 Hybrid Elite | 2015 Audi TT Elite — Masrafsız Audi TT 1.8 Hybrid Elite Ekspertizli2015 · 219.000 km · Bej 2.640.000 ₺ | 2015 | 219.000 km | Bej | 2.640.000 ₺ | İzmirKarabağlar | ||
| Fiat Egea1.6 LPG Titanium | 2023 Fiat Egea Titanium — Bakımları Yeni Fiat Egea 1.6 LPG Titanium Ekspertizli2023 · 51.500 km · Kahverengi 830.000 ₺ | 2023 | 51.500 km | Kahverengi | 830.000 ₺ | İzmirBornova | ||
| Aston Martin DB121.5 e-Hybrid Titanium | 2013 Aston Martin DB12 Titanium — Bakımları Yeni Aston Martin DB12 1.5 e-Hybrid Titanium Ekspertizli2013 · 173.500 km · Siyah 1.310.000 ₺ | 2013 | 173.500 km | Siyah | 1.310.000 ₺ | İzmirBuca | ||
| Opel Astra1.6 LPG Sport | 2023 Opel Astra Sport — İlk Elden Opel Astra 1.6 LPG Sport Ekspertizli2023 · 51.500 km · Lacivert 2.750.000 ₺ | 2023 | 51.500 km | Lacivert | 2.750.000 ₺ | İzmirKarşıyaka | ||
| Peugeot 3081.4 LPG Style | 2015 Peugeot 308 Style — Az Yakan Peugeot 308 1.4 LPG Style 2015 · 119.000 km · Gri 5.620.000 ₺ | 2015 | 119.000 km | Gri | 5.620.000 ₺ | İzmirKarabağlar | ||
| Bentley Flying Spur1.6 LPG Prestige | 2016 Bentley Flying Spur Prestige — Ekspertiz Raporlu Bentley Flying Spur 1.6 LPG Prestige Takasa Uygun2016 · 137.000 km · Siyah 5.810.000 ₺ | 2016 | 137.000 km | Siyah | 5.810.000 ₺ | İzmirKarşıyaka | ||
| Kia Ceed2.0 PHEV Premium | 2019 Kia Ceed Premium — Tramer Kaydı Düşük Kia Ceed 2.0 PHEV Premium Takasa Uygun2019 · 68.000 km · Gri 1.420.000 ₺ | 2019 | 68.000 km | Gri | 1.420.000 ₺ | İzmirKarabağlar | ||
| Mercedes-Benz SLK1.6 LPG Sport | 2025 Mercedes-Benz SLK Sport — Masrafsız Mercedes-Benz SLK 1.6 LPG Sport Ekspertizli2025 · 13.500 km · Kırmızı 1.270.000 ₺ | 2025 | 13.500 km | Kırmızı | 1.270.000 ₺ | İzmirKarabağlar | ||
| Peugeot 2061.4 LPG Design | 2024 Peugeot 206 Design — Ekspertiz Raporlu Peugeot 206 1.4 LPG Design 2024 · 28.000 km · Kahverengi 3.000.000 ₺ | 2024 | 28.000 km | Kahverengi | 3.000.000 ₺ | İzmirKonak | ||
| Fiat Egea1.6 LPG Executive | 2025 Fiat Egea Executive — Değişensiz Fiat Egea 1.6 LPG Executive Takasa Uygun2025 · 13.500 km · Bej 5.700.000 ₺ | 2025 | 13.500 km | Bej | 5.700.000 ₺ | İzmirKarabağlar | ||
| Cupra Born1.6 LPG Urban | 2022 Cupra Born Urban — İlk Elden Cupra Born 1.6 LPG Urban Takasa Uygun2022 · 62.000 km · Gümüş 1.930.000 ₺ | 2022 | 62.000 km | Gümüş | 1.930.000 ₺ | İzmirBuca | ||
| BMW 4 Serisi1.4 TSI Sport | 2010 BMW 4 Serisi Sport — Bakımları Yeni BMW 4 Serisi 1.4 TSI Sport Takasa Uygun2010 · 215.000 km · Gri 5.790.000 ₺ | 2010 | 215.000 km | Gri | 5.790.000 ₺ | İzmirBuca | ||
| Ferrari California1.8 Hybrid Titanium | 2022 Ferrari California Titanium — Tramer Kaydı Düşük Ferrari California 1.8 Hybrid Titanium Ekspertizli2022 · 59.000 km · Turuncu 931.000 ₺ | 2022 | 59.000 km | Turuncu | 931.000 ₺ | İzmirBornova | ||
| Citroën Xsara2.0 TDI Executive | 2023 Citroën Xsara Executive — İlk Elden Citroën Xsara 2.0 TDI Executive Bireysel2023 · 31.500 km · Mavi 961.000 ₺ | 2023 | 31.500 km | Mavi | 961.000 ₺ | İzmirKarabağlar | ||
| Fiat Palio2.5 Hybrid Urban | 2016 Fiat Palio Urban — Değişensiz Fiat Palio 2.5 Hybrid Urban Takasa Uygun2016 · 168.500 km · Bej 6.070.000 ₺ | 2016 | 168.500 km | Bej | 6.070.000 ₺ | İzmirBornova | ||
İzmir Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
İzmir genelinde şu anda 58 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 665.000 ₺ ile 6.410.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.780.000 ₺. En çok ilan Bayraklı (13), Karabağlar (13) ve Konak (11) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Peugeot (6), Audi (5) ve Fiat (4). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %91.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
İzmir Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
İzmir otomobil ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı Bayraklı ilçesinde (13 ilan). Ardından Karabağlar (13) ve Konak (11) geliyor.
İzmir otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Peugeot (6), Audi (5), Fiat (4) ve Chevrolet (3) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
İzmir otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 58 ilana göre İzmir otomobil fiyatları 665.000 ₺ ile 6.410.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.502.569 ₺.
İzmir otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























