Vasıta İlanları
807 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter1.4 LPG Urban | 2021 Volkswagen Transporter Urban — Masrafsız Volkswagen Transporter 1.4 LPG Urban Ekspertizli2021 · 80.500 km · Lacivert 735.000 ₺ | 2021 | 80.500 km | Lacivert | 735.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| ToggUzun Menzil Premium | 2015 Togg Premium — Değişensiz Togg Uzun Menzil Premium Ekspertizli2015 · 211.500 km · Kırmızı 1.750.000 ₺ | 2015 | 211.500 km | Kırmızı | 1.750.000 ₺ | GaziantepOğuzeli | ||
| BMW 8 Serisi2.5 Hybrid Elite | 2022 BMW 8 Serisi Elite — Değişensiz BMW 8 Serisi 2.5 Hybrid Elite Bireysel2022 · 37.000 km · Kırmızı 1.140.000 ₺ | 2022 | 37.000 km | Kırmızı | 1.140.000 ₺ | KayseriTalas | ||
| Peugeot 3071.6 Urban | 2020 Peugeot 307 Urban — Garaj Aracı Peugeot 307 1.6 Urban Takasa Uygun2020 · 119.500 km · Kahverengi 1.640.000 ₺ | 2020 | 119.500 km | Kahverengi | 1.640.000 ₺ | Aydınİncirliova | ||
| Skoda Superb2.0 Turbo Prestige | 2019 Skoda Superb Prestige — Tramer Kaydı Düşük Skoda Superb 2.0 Turbo Prestige Ekspertizli2019 · 63.500 km · Gri 1.120.000 ₺ | 2019 | 63.500 km | Gri | 1.120.000 ₺ | İstanbulKüçükçekmece | ||
| — | Satılık Şişme Bot & RIB · Serik — 2007 Model, 17 mBireysel 2007 608.000 ₺ | 2007 | — | — | 608.000 ₺ | AntalyaSerik | ||
| Hyundai Getz1.0 TSI Premium | 2017 Hyundai Getz Premium — Garaj Aracı Hyundai Getz 1.0 TSI Premium Takasa Uygun2017 · 156.000 km · Siyah 787.000 ₺ | 2017 | 156.000 km | Siyah | 787.000 ₺ | AfyonkarahisarDinar | ||
| Peugeot 20081.2 PureTech Style | 2017 Peugeot 2008 Style — Masrafsız Peugeot 2008 1.2 PureTech Style Takasa Uygun2017 · 158.500 km · Bordo 3.750.000 ₺ | 2017 | 158.500 km | Bordo | 3.750.000 ₺ | KahramanmaraşOnikişubat | ||
| Fiat Fiorino2.0 d Sport | 2022 Fiat Fiorino Sport — Bakımları Yeni Fiat Fiorino 2.0 d Sport Takasa Uygun2022 · 53.500 km · Yeşil 1.880.000 ₺ | 2022 | 53.500 km | Yeşil | 1.880.000 ₺ | ŞanlıurfaAkçakale | ||
| Porsche Panamera1.0 TSI Sport | 2010 Porsche Panamera Sport — Garaj Aracı Porsche Panamera 1.0 TSI Sport Ekspertizli2010 · 321.500 km · Sarı 1.070.000 ₺ | 2010 | 321.500 km | Sarı | 1.070.000 ₺ | İstanbulKüçükçekmece | ||
| Hyundai Tucson1.2 PureTech Premium | 2013 Hyundai Tucson Premium — Ekspertiz Raporlu Hyundai Tucson 1.2 PureTech Premium Takasa Uygun2013 · 232.500 km · Kahverengi 4.710.000 ₺ | 2013 | 232.500 km | Kahverengi | 4.710.000 ₺ | DenizliÇivril | ||
| Suzuki750 Adventure | 2010 Suzuki — Az Yakan Suzuki 750 Adventure Bireysel2010 · 107.500 km · Kırmızı 73.800 ₺ | 2010 | 107.500 km | Kırmızı | 73.800 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Subaru BRZ1.5 e-Hybrid Elite | 2025 Subaru BRZ Elite — Garaj Aracı Subaru BRZ 1.5 e-Hybrid Elite Ekspertizli2025 · 17.500 km · Mavi 1.200.000 ₺ | 2025 | 17.500 km | Mavi | 1.200.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Nissan Primera1.6 TDI Premium | 2019 Nissan Primera Premium — Masrafsız Nissan Primera 1.6 TDI Premium Ekspertizli2019 · 101.000 km · Lacivert 1.690.000 ₺ | 2019 | 101.000 km | Lacivert | 1.690.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Bentley Continental1.4 LPG Elite | 2011 Bentley Continental Elite — Az Yakan Bentley Continental 1.4 LPG Elite Fiyatı Düştü2011 · 281.500 km · Yeşil 3.280.000 ₺ | 2011 | 281.500 km | Yeşil | 3.280.000 ₺ | KayseriKocasinan | ||
| Dacia Duster1.4 LPG Design | 2022 Dacia Duster Design — İlk Elden Dacia Duster 1.4 LPG Design Ekspertizli2022 · 53.500 km · Bordo 1.250.000 ₺ | 2022 | 53.500 km | Bordo | 1.250.000 ₺ | HatayDörtyol | ||
| Volkswagen Arteon2.5 Hybrid Urban | 2022 Volkswagen Arteon Urban — Bakımları Yeni Volkswagen Arteon 2.5 Hybrid Urban Takasa Uygun2022 · 63.500 km · Mavi 1.220.000 ₺ | 2022 | 63.500 km | Mavi | 1.220.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Performance Premium | 2021 Diğer Markalar Premium — Bakımları Yeni Performance Premium Takasa Uygun2021 · 58.500 km · Gümüş 1.890.000 ₺ | 2021 | 58.500 km | Gümüş | 1.890.000 ₺ | TekirdağSüleymanpaşa | ||
| Fiat Panda1.4 LPG Premium | 2015 Fiat Panda Premium — Masrafsız Fiat Panda 1.4 LPG Premium Takasa Uygun2015 · 218.500 km · Yeşil 5.340.000 ₺ | 2015 | 218.500 km | Yeşil | 5.340.000 ₺ | MersinYenişehir | ||
| Subaru BRZ2.5 Hybrid Prestige | 2010 Subaru BRZ Prestige — Tramer Kaydı Düşük Subaru BRZ 2.5 Hybrid Prestige Fiyatı Düştü2010 · 206.000 km · Kahverengi 3.730.000 ₺ | 2010 | 206.000 km | Kahverengi | 3.730.000 ₺ | DenizliÇivril | ||
| Mercedes-Benz C Serisi2.0 PHEV Executive | 2013 Mercedes-Benz C Serisi Executive — Az Yakan Mercedes-Benz C Serisi 2.0 PHEV Executive Hızlı Satış2013 · 228.500 km · Turuncu 1.620.000 ₺ | 2013 | 228.500 km | Turuncu | 1.620.000 ₺ | Hatayİskenderun | ||
| Opel Mokka1.5 dCi Elite | 2024 Opel Mokka Elite — Bakımları Yeni Opel Mokka 1.5 dCi Elite Fiyatı Düştü2024 · 41.500 km · Turuncu 7.930.000 ₺ | 2024 | 41.500 km | Turuncu | 7.930.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| Performance Style | 2010 Diğer Markalar Style — Tramer Kaydı Düşük Performance Style Ekspertizli2010 · 199.000 km · Mavi 3.910.000 ₺ | 2010 | 199.000 km | Mavi | 3.910.000 ₺ | OrduÜnye | ||
| Mazda Mazda 21.8 Hybrid Sport | 2015 Mazda Mazda 2 Sport — Masrafsız Mazda Mazda 2 1.8 Hybrid Sport Hızlı Satış2015 · 161.000 km · Yeşil 1.380.000 ₺ | 2015 | 161.000 km | Yeşil | 1.380.000 ₺ | ManisaTurgutlu | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























