Vasıta İlanları
807 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FiatStandart Menzil Design | 2010 Fiat Design — Az Yakan Fiat Standart Menzil Design Ekspertizli2010 · 163.000 km · Gümüş 2.630.000 ₺ | 2010 | 163.000 km | Gümüş | 2.630.000 ₺ | OrduÜnye | ||
| Volkswagen Caravelle2.5 Hybrid Elite | 2017 Volkswagen Caravelle Elite — Değişensiz Volkswagen Caravelle 2.5 Hybrid Elite Takasa Uygun2017 · 91.500 km · Kahverengi 1.060.000 ₺ | 2017 | 91.500 km | Kahverengi | 1.060.000 ₺ | İzmirKarabağlar | ||
| Maserati Quattroporte1.4 TSI Premium | 2024 Maserati Quattroporte Premium — Bakımları Yeni Maserati Quattroporte 1.4 TSI Premium Bireysel2024 · 32.000 km · Kırmızı 857.000 ₺ | 2024 | 32.000 km | Kırmızı | 857.000 ₺ | KayseriBünyan | ||
| Togg T10F1.6 Prestige | 2013 Togg T10F Prestige — Ekspertiz Raporlu Togg T10F 1.6 Prestige Ekspertizli2013 · 127.000 km · Siyah 5.970.000 ₺ | 2013 | 127.000 km | Siyah | 5.970.000 ₺ | TekirdağErgene | ||
| BYD Tang1.6 LPG Style | 2018 BYD Tang Style — Ekspertiz Raporlu BYD Tang 1.6 LPG Style Takasa Uygun2018 · 152.500 km · Yeşil 2.280.000 ₺ | 2018 | 152.500 km | Yeşil | 2.280.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| Citroën C31.6 LPG Elite | 2019 Citroën C3 Elite — Az Yakan Citroën C3 1.6 LPG Elite Takasa Uygun2019 · 144.500 km · Gümüş 985.000 ₺ | 2019 | 144.500 km | Gümüş | 985.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| — | Satılık Römork · Edremit — 2024 Model, ManuelBireysel 2024 · 28.500 km · Siyah 2.830.000 ₺ | 2024 | 28.500 km | Siyah | 2.830.000 ₺ | BalıkesirEdremit | ||
| Opel Zafira2.5 Hybrid Urban | 2021 Opel Zafira Urban — Az Yakan Opel Zafira 2.5 Hybrid Urban Ekspertizli2021 · 67.000 km · Sarı 1.760.000 ₺ | 2021 | 67.000 km | Sarı | 1.760.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| Mercedes-Benz Citan1.4 LPG Style | 2011 Mercedes-Benz Citan Style — Ekspertiz Raporlu Mercedes-Benz Citan 1.4 LPG Style Ekspertizli2011 · 157.000 km · Sarı 934.000 ₺ | 2011 | 157.000 km | Sarı | 934.000 ₺ | KonyaSelçuklu | ||
| Mitsubishi Eclipse Cross1.6 LPG Prestige | 2015 Mitsubishi Eclipse Cross Prestige — Değişensiz Mitsubishi Eclipse Cross 1.6 LPG Prestige Bireysel2015 · 130.000 km · Bordo 1.890.000 ₺ | 2015 | 130.000 km | Bordo | 1.890.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Tesla Model Y1.5 dCi Executive | 2020 Tesla Model Y Executive — Ekspertiz Raporlu Tesla Model Y 1.5 dCi Executive Bireysel2020 · 102.500 km · Kahverengi 1.300.000 ₺ | 2020 | 102.500 km | Kahverengi | 1.300.000 ₺ | AfyonkarahisarEmirdağ | ||
| DS Automobiles DS 31.8 Hybrid Urban | 2016 DS Automobiles DS 3 Urban — Bakımları Yeni DS Automobiles DS 3 1.8 Hybrid Urban Ekspertizli2016 · 202.500 km · Yeşil 3.340.000 ₺ | 2016 | 202.500 km | Yeşil | 3.340.000 ₺ | KahramanmaraşDulkadiroğlu | ||
| Citroën Jumpy2.5 Hybrid Comfort | 2011 Citroën Jumpy Comfort — Ekspertiz Raporlu Citroën Jumpy 2.5 Hybrid Comfort Ekspertizli2011 · 307.500 km · Yeşil 1.370.000 ₺ | 2011 | 307.500 km | Yeşil | 1.370.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
| — | Satılık Oto Kurtarıcı & Taşıyıcı · Buca — 2020 Model, OtomatikBireysel 2020 · 56.500 km · Mavi 925.000 ₺ | 2020 | 56.500 km | Mavi | 925.000 ₺ | İzmirBuca | ||
| Kia Stonic2.0 Turbo Design | 2025 Kia Stonic Design — Ekspertiz Raporlu Kia Stonic 2.0 Turbo Design Ekspertizli2025 · 11.500 km · Sarı 2.460.000 ₺ | 2025 | 11.500 km | Sarı | 2.460.000 ₺ | KonyaMeram | ||
| Opel Combo1.5 e-Hybrid Design | 2015 Opel Combo Design — Az Yakan Opel Combo 1.5 e-Hybrid Design Ekspertizli2015 · 105.500 km · Yeşil 584.000 ₺ | 2015 | 105.500 km | Yeşil | 584.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| DS Automobiles DS 92.0 PHEV Executive | 2023 DS Automobiles DS 9 Executive · Yenişehir — Bakımları Yeni DS Automobiles DS 9 2.0 PHEV Executive Bireysel2023 · 59.000 km · Beyaz 1.380.000 ₺ | 2023 | 59.000 km | Beyaz | 1.380.000 ₺ | MersinYenişehir | ||
| Aston Martin DB121.6 Style | 2011 Aston Martin DB12 Style — Değişensiz Aston Martin DB12 1.6 Style Hızlı Satış2011 · 192.000 km · Kırmızı 1.560.000 ₺ | 2011 | 192.000 km | Kırmızı | 1.560.000 ₺ | ŞanlıurfaSiverek | ||
| Peugeot 4071.5 e-Hybrid Titanium | 2018 Peugeot 407 Titanium — İlk Elden Peugeot 407 1.5 e-Hybrid Titanium Hızlı Satış2018 · 109.500 km · Turuncu 1.050.000 ₺ | 2018 | 109.500 km | Turuncu | 1.050.000 ₺ | ManisaYunusemre | ||
| BMW X31.5 e-Hybrid Comfort | 2024 BMW X3 Comfort — Bakımları Yeni BMW X3 1.5 e-Hybrid Comfort Takasa Uygun2024 · 34.000 km · Beyaz 8.310.000 ₺ | 2024 | 34.000 km | Beyaz | 8.310.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
| Jaguar F-Type1.4 LPG Comfort | 2016 Jaguar F-Type Comfort — Garaj Aracı Jaguar F-Type 1.4 LPG Comfort Ekspertizli2016 · 149.000 km · Kahverengi 1.120.000 ₺ | 2016 | 149.000 km | Kahverengi | 1.120.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| 1.4 LPG | Hasarlı Otomobil · Osmangazi — 2014 Model, Yanık 1.4 LPG Bireysel2014 · 228.000 km 262.000 ₺ | 2014 | 228.000 km | — | 262.000 ₺ | BursaOsmangazi | ||
| BMW X52.0 PHEV Design | 2020 BMW X5 Design — Masrafsız BMW X5 2.0 PHEV Design Ekspertizli2020 · 71.000 km · Siyah 6.310.000 ₺ | 2020 | 71.000 km | Siyah | 6.310.000 ₺ | VanTuşba | ||
| Opel Crossland1.5 e-Hybrid Executive | 2015 Opel Crossland Executive — Değişensiz Opel Crossland 1.5 e-Hybrid Executive Ekspertizli2015 · 156.000 km · Lacivert 4.970.000 ₺ | 2015 | 156.000 km | Lacivert | 4.970.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























