Vasıta İlanları
807 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jaguar F-Type1.0 TSI Premium | 2017 Jaguar F-Type Premium — Az Yakan Jaguar F-Type 1.0 TSI Premium Ekspertizli2017 · 138.500 km · Lacivert 823.000 ₺ | 2017 | 138.500 km | Lacivert | 823.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Renault Taliant1.8 Hybrid Comfort | 2023 Renault Taliant Comfort — Tramer Kaydı Düşük Renault Taliant 1.8 Hybrid Comfort Bireysel2023 · 41.500 km · Bordo 2.090.000 ₺ | 2023 | 41.500 km | Bordo | 2.090.000 ₺ | SakaryaErenler | ||
| Performance | Klasik Otomobil · Efeler — 1960 Model, Manuel Performance Takasa Uygun1960 · 658.000 km · Bej 3.520.000 ₺ | 1960 | 658.000 km | Bej | 3.520.000 ₺ | AydınEfeler | ||
| Audi S Serisi1.5 dCi Urban | 2025 Audi S Serisi Urban — Bakımları Yeni Audi S Serisi 1.5 dCi Urban Takasa Uygun2025 · 15.000 km · Beyaz 1.690.000 ₺ | 2025 | 15.000 km | Beyaz | 1.690.000 ₺ | TrabzonAraklı | ||
| Maserati Ghibli1.6 LPG Prestige | 2011 Maserati Ghibli Prestige — Ekspertiz Raporlu Maserati Ghibli 1.6 LPG Prestige Takasa Uygun2011 · 190.000 km · Gri 1.250.000 ₺ | 2011 | 190.000 km | Gri | 1.250.000 ₺ | VanÖzalp | ||
| Renault Megane1.6 Prestige | 2018 Renault Megane Prestige — Bakımları Yeni Renault Megane 1.6 Prestige Ekspertizli2018 · 152.500 km · Beyaz 1.360.000 ₺ | 2018 | 152.500 km | Beyaz | 1.360.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
| Land Rover Range Rover Evoque2.0 PHEV Titanium | 2019 Land Rover Range Rover Evoque Titanium — Garaj Aracı Land Rover Range Rover Evoque 2.0 PHEV Titanium Ekspertizli2019 · 86.000 km · Bordo 2.710.000 ₺ | 2019 | 86.000 km | Bordo | 2.710.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
| Subaru Impreza2.0 TDI Elite | 2021 Subaru Impreza Elite — Değişensiz Subaru Impreza 2.0 TDI Elite Ekspertizli2021 · 54.500 km · Turuncu 1.450.000 ₺ | 2021 | 54.500 km | Turuncu | 1.450.000 ₺ | DiyarbakırErgani | ||
| Renault R 191.6 LPG Sport | 2012 Renault R 19 Sport — İlk Elden Renault R 19 1.6 LPG Sport Bireysel2012 · 273.000 km · Turuncu 3.780.000 ₺ | 2012 | 273.000 km | Turuncu | 3.780.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Toyota C-HR1.2 PureTech Design | 2025 Toyota C-HR Design — Garaj Aracı Toyota C-HR 1.2 PureTech Design Ekspertizli2025 · 12.500 km · Beyaz 1.640.000 ₺ | 2025 | 12.500 km | Beyaz | 1.640.000 ₺ | MuğlaMarmaris | ||
| BYD Atto 3Performance Urban | 2015 BYD Atto 3 Urban — Ekspertiz Raporlu BYD Atto 3 Performance Urban Bireysel2015 · 155.500 km · Mavi 8.730.000 ₺ | 2015 | 155.500 km | Mavi | 8.730.000 ₺ | TrabzonYomra | ||
| Alfa Romeo Giulietta1.2 PureTech Sport | 2010 Alfa Romeo Giulietta Sport — İlk Elden Alfa Romeo Giulietta 1.2 PureTech Sport Ekspertizli2010 · 290.000 km · Bej 1.850.000 ₺ | 2010 | 290.000 km | Bej | 1.850.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Ferrari F81.0 TSI Style | 2019 Ferrari F8 Style — Az Yakan Ferrari F8 1.0 TSI Style Ekspertizli2019 · 93.500 km · Mavi 4.150.000 ₺ | 2019 | 93.500 km | Mavi | 4.150.000 ₺ | KocaeliÇayırova | ||
| Hyundai Getz3.0 d Sport | 2017 Hyundai Getz Sport — Az Yakan Hyundai Getz 3.0 d Sport Hızlı Satış2017 · 138.000 km · Yeşil 3.510.000 ₺ | 2017 | 138.000 km | Yeşil | 3.510.000 ₺ | HatayDörtyol | ||
| Maserati Quattroporte2.0 PHEV Elite | 2025 Maserati Quattroporte Elite — Tramer Kaydı Düşük Maserati Quattroporte 2.0 PHEV Elite Hızlı Satış2025 · 20.500 km · Gri 1.400.000 ₺ | 2025 | 20.500 km | Gri | 1.400.000 ₺ | KocaeliÇayırova | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.














