Vasıta İlanları
832 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toyota GR862.5 Hybrid Elite | 2011 Toyota GR86 Elite — Değişensiz Toyota GR86 2.5 Hybrid Elite Yeni2011 · 163.000 km · Bej 1.390.000 ₺ | 2011 | 163.000 km | Bej | 1.390.000 ₺ | ManisaYunusemre | ||
| Maserati Ghibli2.5 Hybrid Premium | 2020 Maserati Ghibli Premium — Masrafsız Maserati Ghibli 2.5 Hybrid Premium Ekspertizli2020 · 106.000 km · Kırmızı 1.930.000 ₺ | 2020 | 106.000 km | Kırmızı | 1.930.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
| Nissan Note1.0 TSI Urban | 2016 Nissan Note Urban — Az Yakan Nissan Note 1.0 TSI Urban Takasa Uygun2016 · 160.500 km · Bej 5.710.000 ₺ | 2016 | 160.500 km | Bej | 5.710.000 ₺ | AfyonkarahisarSinanpaşa | ||
| Lexus ES3.0 d Design | 2020 Lexus ES Design — Az Yakan Lexus ES 3.0 d Design Takasa Uygun2020 · 73.000 km · Mavi 714.000 ₺ | 2020 | 73.000 km | Mavi | 714.000 ₺ | MalatyaDoğanşehir | ||
| 1.4 LPG | 2010 Mercedes-Benz Minivan — Engelli Plakalı, Direksiyon Topuzu 1.4 LPG 2010 · 196.000 km · Gri 2.540.000 ₺ | 2010 | 196.000 km | Gri | 2.540.000 ₺ | MalatyaAkçadağ | ||
| Ford Puma2.0 PHEV Sport | 2010 Ford Puma Sport — Tramer Kaydı Düşük Ford Puma 2.0 PHEV Sport 2010 · 239.000 km · Gümüş 5.800.000 ₺ | 2010 | 239.000 km | Gümüş | 5.800.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Citroën C-Elysée1.5 e-Hybrid Comfort | 2021 Citroën C-Elysée Comfort — Ekspertiz Raporlu Citroën C-Elysée 1.5 e-Hybrid Comfort Yeni2021 · 86.500 km · Kırmızı 5.360.000 ₺ | 2021 | 86.500 km | Kırmızı | 5.360.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Porsche Panamera4 E-Hybrid Platinum | 2024 Porsche Panamera 4 E-Hybrid Platinum Edition — Hatasız, Boyasız Porsche Panamera 4 E-Hybrid Platinum Ekspertizli2024 · 18.400 km · Siyah 9.850.000 ₺ | 2024 | 18.400 km | Siyah | 9.850.000 ₺ | İstanbulSarıyer | ||
| Opel Kadett2.5 Hybrid Executive | 2016 Opel Kadett Executive — Garaj Aracı Opel Kadett 2.5 Hybrid Executive Ekspertizli2016 · 207.500 km · Siyah 5.020.000 ₺ | 2016 | 207.500 km | Siyah | 5.020.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Volkswagen T-Roc1.6 Premium | 2016 Volkswagen T-Roc Premium — Tramer Kaydı Düşük Volkswagen T-Roc 1.6 Premium 2016 · 126.000 km · Bordo 4.930.000 ₺ | 2016 | 126.000 km | Bordo | 4.930.000 ₺ | BursaYıldırım | ||
| Maserati MC202.5 Hybrid Premium | 2018 Maserati MC20 Premium — Masrafsız Maserati MC20 2.5 Hybrid Premium Takasa Uygun2018 · 123.500 km · Beyaz 2.290.000 ₺ | 2018 | 123.500 km | Beyaz | 2.290.000 ₺ | AdanaCeyhan | ||
| Hyundai i202.0 TDI Urban | 2017 Hyundai i20 Urban — Garaj Aracı Hyundai i20 2.0 TDI Urban 2017 · 109.000 km · Kırmızı 709.000 ₺ | 2017 | 109.000 km | Kırmızı | 709.000 ₺ | AydınNazilli | ||
| Ford Mustang5.0 GT | 2018 Ford Mustang 5.0 GT — Siyah İç Döşeme, Performans Paketi Ford Mustang 5.0 GT 2018 · 54.000 km · Siyah 3.250.000 ₺ | 2018 | 54.000 km | Siyah | 3.250.000 ₺ | İzmirKarşıyaka | ||
| Land Rover Range Rover Velar1.5 e-Hybrid Urban | 2021 Land Rover Range Rover Velar Urban — Masrafsız Land Rover Range Rover Velar 1.5 e-Hybrid Urban Ekspertizli2021 · 90.500 km · Bej 1.310.000 ₺ | 2021 | 90.500 km | Bej | 1.310.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Audi A41.6 Elite | 2019 Audi A4 Elite — Bakımları Yeni Audi A4 1.6 Elite 2019 · 130.500 km · Bej 3.200.000 ₺ | 2019 | 130.500 km | Bej | 3.200.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| Peugeot 2071.6 LPG Comfort | 2014 Peugeot 207 Comfort — Ekspertiz Raporlu Peugeot 207 1.6 LPG Comfort Ekspertizli2014 · 185.500 km · Lacivert 1.160.000 ₺ | 2014 | 185.500 km | Lacivert | 1.160.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Volkswagen Golf1.8 Hybrid Sport | 2018 Volkswagen Golf Sport — Masrafsız Volkswagen Golf 1.8 Hybrid Sport Ekspertizli2018 · 83.000 km · Sarı 2.980.000 ₺ | 2018 | 83.000 km | Sarı | 2.980.000 ₺ | BursaYıldırım | ||
| Volkswagen Jetta2.5 Hybrid Style | 2012 Volkswagen Jetta Style — Bakımları Yeni Volkswagen Jetta 2.5 Hybrid Style 2012 · 163.500 km · Yeşil 5.200.000 ₺ | 2012 | 163.500 km | Yeşil | 5.200.000 ₺ | BalıkesirKaresi | ||
| Citroën C11.8 Hybrid Executive | 2024 Citroën C1 Executive — Tramer Kaydı Düşük Citroën C1 1.8 Hybrid Executive Ekspertizli2024 · 34.500 km · Yeşil 3.430.000 ₺ | 2024 | 34.500 km | Yeşil | 3.430.000 ₺ | İzmirKonak | ||
| Toyota Camry2.0 Turbo Elite | 2018 Toyota Camry Elite — Az Yakan Toyota Camry 2.0 Turbo Elite Ekspertizli2018 · 120.500 km · Kahverengi 3.260.000 ₺ | 2018 | 120.500 km | Kahverengi | 3.260.000 ₺ | MalatyaYeşilyurt | ||
| Ferrari California2.0 PHEV Titanium | 2013 Ferrari California Titanium — İlk Elden Ferrari California 2.0 PHEV Titanium Ekspertizli2013 · 261.000 km · Bej 1.620.000 ₺ | 2013 | 261.000 km | Bej | 1.620.000 ₺ | AntalyaSerik | ||
| Lexus NX1.5 e-Hybrid Urban | 2016 Lexus NX Urban — İlk Elden Lexus NX 1.5 e-Hybrid Urban Yeni2016 · 141.500 km · Kırmızı 5.390.000 ₺ | 2016 | 141.500 km | Kırmızı | 5.390.000 ₺ | KonyaBeyşehir | ||
| Fiat Siena1.6 LPG Style | 2025 Fiat Siena Style — Değişensiz Fiat Siena 1.6 LPG Style Takasa Uygun2025 · 13.500 km · Bordo 993.000 ₺ | 2025 | 13.500 km | Bordo | 993.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| Honda Jazz3.0 d Sport | 2018 Honda Jazz Sport — Değişensiz Honda Jazz 3.0 d Sport 2018 · 85.000 km · Bej 1.100.000 ₺ | 2018 | 85.000 km | Bej | 1.100.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























