Vasıta İlanları
832 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kia EV62.5 Hybrid Style | 2016 Kia EV6 Style — Değişensiz Kia EV6 2.5 Hybrid Style Ekspertizli2016 · 171.000 km · Bordo 3.310.000 ₺ | 2016 | 171.000 km | Bordo | 3.310.000 ₺ | İzmirBayraklı | ||
| Kia Stonic2.0 Turbo Prestige | 2025 Kia Stonic Prestige — Masrafsız Kia Stonic 2.0 Turbo Prestige Ekspertizli2025 · 13.500 km · Lacivert 3.320.000 ₺ | 2025 | 13.500 km | Lacivert | 3.320.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Ferrari California1.4 LPG Elite | 2010 Ferrari California Elite — Az Yakan Ferrari California 1.4 LPG Elite Takasa Uygun2010 · 323.500 km · Sarı 3.830.000 ₺ | 2010 | 323.500 km | Sarı | 3.830.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| Citroën Jumpy1.6 LPG Sport | 2011 Citroën Jumpy Sport — Masrafsız Citroën Jumpy 1.6 LPG Sport Takasa Uygun2011 · 143.000 km · Gümüş 3.670.000 ₺ | 2011 | 143.000 km | Gümüş | 3.670.000 ₺ | MuğlaMenteşe | ||
| Chevrolet Aveo2.0 PHEV Titanium | 2019 Chevrolet Aveo Titanium — Bakımları Yeni Chevrolet Aveo 2.0 PHEV Titanium Fiyatı Düştü2019 · 68.000 km · Beyaz 1.900.000 ₺ | 2019 | 68.000 km | Beyaz | 1.900.000 ₺ | BursaYıldırım | ||
| Volvo V901.2 PureTech Comfort | 2013 Volvo V90 Comfort — Ekspertiz Raporlu Volvo V90 1.2 PureTech Comfort 2013 · 213.000 km · Turuncu 1.790.000 ₺ | 2013 | 213.000 km | Turuncu | 1.790.000 ₺ | ManisaSoma | ||
| CitroënPerformance Premium | 2013 Citroën Premium — Az Yakan Citroën Performance Premium Ekspertizli2013 · 229.000 km · Kırmızı 1.950.000 ₺ | 2013 | 229.000 km | Kırmızı | 1.950.000 ₺ | KonyaKaratay | ||
| Peugeot Expert2.0 PHEV Titanium | 2012 Peugeot Expert Titanium — İlk Elden Peugeot Expert 2.0 PHEV Titanium Takasa Uygun2012 · 290.500 km · Yeşil 1.940.000 ₺ | 2012 | 290.500 km | Yeşil | 1.940.000 ₺ | İstanbulKüçükçekmece | ||
| KiaUzun Menzil Style | 2023 Kia Style — Değişensiz Kia Uzun Menzil Style 2023 · 52.500 km · Gri 3.580.000 ₺ | 2023 | 52.500 km | Gri | 3.580.000 ₺ | DenizliHonaz | ||
| Ford Taunus1.8 Hybrid Comfort | 2024 Ford Taunus Comfort — Garaj Aracı Ford Taunus 1.8 Hybrid Comfort 2024 · 29.000 km · Siyah 779.000 ₺ | 2024 | 29.000 km | Siyah | 779.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Hyundai Sonata1.4 LPG Elite | 2023 Hyundai Sonata Elite — Bakımları Yeni Hyundai Sonata 1.4 LPG Elite Fiyatı Düştü2023 · 54.000 km · Yeşil 4.840.000 ₺ | 2023 | 54.000 km | Yeşil | 4.840.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Hyundai Starex2.0 PHEV Style | 2013 Hyundai Starex Style — Değişensiz Hyundai Starex 2.0 PHEV Style Fiyatı Düştü2013 · 223.500 km · Sarı 2.690.000 ₺ | 2013 | 223.500 km | Sarı | 2.690.000 ₺ | MardinArtuklu | ||
| Mazda CX-51.5 e-Hybrid Sport | 2020 Mazda CX-5 Sport — Tramer Kaydı Düşük Mazda CX-5 1.5 e-Hybrid Sport Ekspertizli2020 · 75.000 km · Turuncu 6.070.000 ₺ | 2020 | 75.000 km | Turuncu | 6.070.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| Tesla Model X1.5 e-Hybrid Style | 2024 Tesla Model X Style — Değişensiz Tesla Model X 1.5 e-Hybrid Style Ekspertizli2024 · 41.000 km · Siyah 8.170.000 ₺ | 2024 | 41.000 km | Siyah | 8.170.000 ₺ | AdanaCeyhan | ||
| Nissan Sunny1.8 Hybrid Design | 2021 Nissan Sunny Design — Bakımları Yeni Nissan Sunny 1.8 Hybrid Design Takasa Uygun2021 · 56.500 km · Lacivert 4.280.000 ₺ | 2021 | 56.500 km | Lacivert | 4.280.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| Kia Niro2.5 Hybrid Style | 2015 Kia Niro Style — Tramer Kaydı Düşük Kia Niro 2.5 Hybrid Style Ekspertizli2015 · 216.000 km · Beyaz 8.190.000 ₺ | 2015 | 216.000 km | Beyaz | 8.190.000 ₺ | KocaeliÇayırova | ||
| Chery Tiggo 72.5 Hybrid Titanium | 2022 Chery Tiggo 7 Titanium — Bakımları Yeni Chery Tiggo 7 2.5 Hybrid Titanium Takasa Uygun2022 · 80.000 km · Gümüş 4.400.000 ₺ | 2022 | 80.000 km | Gümüş | 4.400.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| KTMEV 9 | 2025 KTM — Değişensiz KTM EV 9 2025 · 5.500 km · Yeşil 756.000 ₺ | 2025 | 5.500 km | Yeşil | 756.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Mercedes-Benz GLE2.5 Hybrid Elite | 2014 Mercedes-Benz GLE Elite — Masrafsız Mercedes-Benz GLE 2.5 Hybrid Elite Ekspertizli2014 · 117.500 km · Siyah 6.820.000 ₺ | 2014 | 117.500 km | Siyah | 6.820.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
| Mercedes-Benz Vito2.5 Hybrid Premium | 2011 Mercedes-Benz Vito Premium — Tramer Kaydı Düşük Mercedes-Benz Vito 2.5 Hybrid Premium Ekspertizli2011 · 287.000 km · Gümüş 3.730.000 ₺ | 2011 | 287.000 km | Gümüş | 3.730.000 ₺ | MardinDerik | ||
| Kia Sorento1.4 TSI Titanium | 2013 Kia Sorento Titanium — Bakımları Yeni Kia Sorento 1.4 TSI Titanium 2013 · 134.000 km · Yeşil 1.870.000 ₺ | 2013 | 134.000 km | Yeşil | 1.870.000 ₺ | GaziantepNizip | ||
| Suzuki Baleno2.0 TDI Executive | 2014 Suzuki Baleno Executive — Tramer Kaydı Düşük Suzuki Baleno 2.0 TDI Executive Fiyatı Düştü2014 · 113.000 km · Mavi 874.000 ₺ | 2014 | 113.000 km | Mavi | 874.000 ₺ | KonyaMeram | ||
| Rolls-Royce Ghost2.0 PHEV Urban | 2013 Rolls-Royce Ghost Urban — Tramer Kaydı Düşük Rolls-Royce Ghost 2.0 PHEV Urban 2013 · 191.500 km · Beyaz 1.350.000 ₺ | 2013 | 191.500 km | Beyaz | 1.350.000 ₺ | EskişehirAlpu | ||
| PolestarStandart Menzil Executive | 2021 Polestar Executive — Tramer Kaydı Düşük Polestar Standart Menzil Executive Ekspertizli2021 · 51.500 km · Beyaz 2.110.000 ₺ | 2021 | 51.500 km | Beyaz | 2.110.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























