Vasıta İlanları
832 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Beetle1.5 e-Hybrid Style | 2017 Volkswagen Beetle Style — Değişensiz Volkswagen Beetle 1.5 e-Hybrid Style Ekspertizli2017 · 111.000 km · Turuncu 2.950.000 ₺ | 2017 | 111.000 km | Turuncu | 2.950.000 ₺ | HatayAntakya | ||
| Renault Taliant1.6 LPG Sport | 2010 Renault Taliant Sport — Ekspertiz Raporlu Renault Taliant 1.6 LPG Sport Ekspertizli2010 · 153.000 km · Sarı 5.760.000 ₺ | 2010 | 153.000 km | Sarı | 5.760.000 ₺ | KahramanmaraşTürkoğlu | ||
| Volvo S402.0 PHEV Style | 2010 Volvo S40 Style — Tramer Kaydı Düşük Volvo S40 2.0 PHEV Style Ekspertizli2010 · 180.500 km · Lacivert 4.860.000 ₺ | 2010 | 180.500 km | Lacivert | 4.860.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Chery Tiggo 82.0 PHEV Elite | 2020 Chery Tiggo 8 Elite — Az Yakan Chery Tiggo 8 2.0 PHEV Elite Takasa Uygun2020 · 57.000 km · Bej 2.110.000 ₺ | 2020 | 57.000 km | Bej | 2.110.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Kia Niro1.4 LPG Comfort | 2020 Kia Niro Comfort — Az Yakan Kia Niro 1.4 LPG Comfort Ekspertizli2020 · 57.500 km · Sarı 5.280.000 ₺ | 2020 | 57.500 km | Sarı | 5.280.000 ₺ | MuğlaFethiye | ||
| Fiat Punto1.0 TSI Titanium | 2022 Fiat Punto Titanium — Bakımları Yeni Fiat Punto 1.0 TSI Titanium Ekspertizli2022 · 39.000 km · Yeşil 2.970.000 ₺ | 2022 | 39.000 km | Yeşil | 2.970.000 ₺ | HataySamandağ | ||
| Mercedes-Benz CLS1.8 Hybrid Style | 2025 Mercedes-Benz CLS Style — Masrafsız Mercedes-Benz CLS 1.8 Hybrid Style Ekspertizli2025 · 10.000 km · Kahverengi 2.580.000 ₺ | 2025 | 10.000 km | Kahverengi | 2.580.000 ₺ | KocaeliÇayırova | ||
| Toyota Land Cruiser2.0 Turbo Design | 2018 Toyota Land Cruiser Design — Değişensiz Toyota Land Cruiser 2.0 Turbo Design Ekspertizli2018 · 88.000 km · Lacivert 3.640.000 ₺ | 2018 | 88.000 km | Lacivert | 3.640.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Volvo S601.6 LPG Elite | 2018 Volvo S60 Elite — Az Yakan Volvo S60 1.6 LPG Elite Takasa Uygun2018 · 118.500 km · Yeşil 1.110.000 ₺ | 2018 | 118.500 km | Yeşil | 1.110.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Renault Kadjar2.0 Turbo Sport | 2022 Renault Kadjar Sport — Az Yakan Renault Kadjar 2.0 Turbo Sport Takasa Uygun2022 · 51.500 km · Bordo 2.910.000 ₺ | 2022 | 51.500 km | Bordo | 2.910.000 ₺ | GaziantepNurdağı | ||
| Lexus NX1.6 LPG Elite | 2021 Lexus NX Elite — Değişensiz Lexus NX 1.6 LPG Elite Yeni2021 · 50.500 km · Kırmızı 1.330.000 ₺ | 2021 | 50.500 km | Kırmızı | 1.330.000 ₺ | EskişehirAlpu | ||
| BMW 2 Serisi2.0 PHEV Premium | 2015 BMW 2 Serisi Premium — Tramer Kaydı Düşük BMW 2 Serisi 2.0 PHEV Premium Ekspertizli2015 · 198.000 km · Lacivert 5.450.000 ₺ | 2015 | 198.000 km | Lacivert | 5.450.000 ₺ | VanÖzalp | ||
| Opel Frontera1.6 LPG Titanium | 2010 Opel Frontera Titanium — Bakımları Yeni Opel Frontera 1.6 LPG Titanium Takasa Uygun2010 · 167.500 km · Sarı 3.540.000 ₺ | 2010 | 167.500 km | Sarı | 3.540.000 ₺ | MuğlaFethiye | ||
| Mercedes-Benz G Serisi1.6 LPG Design | 2017 Mercedes-Benz G Serisi Design — Az Yakan Mercedes-Benz G Serisi 1.6 LPG Design Ekspertizli2017 · 140.000 km · Sarı 1.580.000 ₺ | 2017 | 140.000 km | Sarı | 1.580.000 ₺ | BalıkesirEdremit | ||
| MG ZS1.4 LPG Titanium | 2022 MG ZS Titanium — Az Yakan MG ZS 1.4 LPG Titanium Ekspertizli2022 · 79.500 km · Bej 9.150.000 ₺ | 2022 | 79.500 km | Bej | 9.150.000 ₺ | EskişehirTepebaşı | ||
| — | Satılık Karoser & Üst Yapı — 2024 Model, OtomatikTakasa Uygun 2024 · 18.000 km · Sarı 1.250.000 ₺ | 2024 | 18.000 km | Sarı | 1.250.000 ₺ | AfyonkarahisarBolvadin | ||
| Lamborghini Revuelto1.5 e-Hybrid Sport | 2019 Lamborghini Revuelto Sport — Garaj Aracı Lamborghini Revuelto 1.5 e-Hybrid Sport Takasa Uygun2019 · 144.000 km · Yeşil 2.000.000 ₺ | 2019 | 144.000 km | Yeşil | 2.000.000 ₺ | KonyaBeyşehir | ||
| Ford Tourneo Connect2.0 PHEV Sport | 2023 Ford Tourneo Connect Sport — Ekspertiz Raporlu Ford Tourneo Connect 2.0 PHEV Sport 2023 · 62.500 km · Beyaz 2.500.000 ₺ | 2023 | 62.500 km | Beyaz | 2.500.000 ₺ | Kocaeliİzmit | ||
| Chevrolet Cruze1.2 PureTech Premium | 2015 Chevrolet Cruze Premium — Değişensiz Chevrolet Cruze 1.2 PureTech Premium 2015 · 228.500 km · Bej 815.000 ₺ | 2015 | 228.500 km | Bej | 815.000 ₺ | ManisaSoma | ||
| Toyota Auris3.0 d Executive | 2010 Toyota Auris Executive — Tramer Kaydı Düşük Toyota Auris 3.0 d Executive Ekspertizli2010 · 173.000 km · Yeşil 806.000 ₺ | 2010 | 173.000 km | Yeşil | 806.000 ₺ | SakaryaAkyazı | ||
| Ford Transit Courier2.0 PHEV Urban | 2010 Ford Transit Courier Urban — Değişensiz Ford Transit Courier 2.0 PHEV Urban Hızlı Satış2010 · 194.000 km · Kırmızı 2.030.000 ₺ | 2010 | 194.000 km | Kırmızı | 2.030.000 ₺ | KonyaMeram | ||
| Mazda Mazda 61.6 Comfort | 2010 Mazda Mazda 6 Comfort — Masrafsız Mazda Mazda 6 1.6 Comfort Ekspertizli2010 · 168.500 km · Turuncu 2.580.000 ₺ | 2010 | 168.500 km | Turuncu | 2.580.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| NissanStandart Menzil Comfort | 2016 Nissan Comfort — Az Yakan Nissan Standart Menzil Comfort 2016 · 171.000 km · Yeşil 3.140.000 ₺ | 2016 | 171.000 km | Yeşil | 3.140.000 ₺ | KocaeliKörfez | ||
| Volkswagen Arteon2.0 PHEV Executive | 2020 Volkswagen Arteon Executive — Masrafsız Volkswagen Arteon 2.0 PHEV Executive Fiyatı Düştü2020 · 93.500 km · Sarı 5.470.000 ₺ | 2020 | 93.500 km | Sarı | 5.470.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























