Vasıta İlanları
832 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fiat Punto1.6 LPG Titanium | 2010 Fiat Punto Titanium — İlk Elden Fiat Punto 1.6 LPG Titanium Hızlı Satış2010 · 145.000 km · Sarı 1.380.000 ₺ | 2010 | 145.000 km | Sarı | 1.380.000 ₺ | KayseriKocasinan | ||
| Audi TT1.6 LPG Comfort | 2021 Audi TT Comfort — Ekspertiz Raporlu Audi TT 1.6 LPG Comfort Takasa Uygun2021 · 86.500 km · Yeşil 5.850.000 ₺ | 2021 | 86.500 km | Yeşil | 5.850.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Ferrari California1.6 LPG Urban | 2012 Ferrari California Urban — Değişensiz Ferrari California 1.6 LPG Urban 2012 · 184.500 km · Siyah 929.000 ₺ | 2012 | 184.500 km | Siyah | 929.000 ₺ | MuğlaMenteşe | ||
| Toyota Yaris2.0 Turbo Prestige | 2010 Toyota Yaris Prestige — Tramer Kaydı Düşük Toyota Yaris 2.0 Turbo Prestige Takasa Uygun2010 · 164.500 km · Kırmızı 3.720.000 ₺ | 2010 | 164.500 km | Kırmızı | 3.720.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Chevrolet Impala1.6 Style | 2011 Chevrolet Impala Style — Bakımları Yeni Chevrolet Impala 1.6 Style Hızlı Satış2011 · 135.000 km · Gümüş 1.450.000 ₺ | 2011 | 135.000 km | Gümüş | 1.450.000 ₺ | SakaryaAdapazarı | ||
| Seat Ateca1.8 Hybrid Sport | 2012 Seat Ateca Sport — İlk Elden Seat Ateca 1.8 Hybrid Sport Ekspertizli2012 · 163.000 km · Yeşil 1.200.000 ₺ | 2012 | 163.000 km | Yeşil | 1.200.000 ₺ | MardinArtuklu | ||
| MGStandart Menzil Executive | 2020 MG Executive — Ekspertiz Raporlu MG Standart Menzil Executive Takasa Uygun2020 · 54.000 km · Siyah 3.370.000 ₺ | 2020 | 54.000 km | Siyah | 3.370.000 ₺ | MardinNusaybin | ||
| Ford Tourneo Connect1.8 Hybrid Sport | 2013 Ford Tourneo Connect Sport — Masrafsız Ford Tourneo Connect 1.8 Hybrid Sport 2013 · 229.500 km · Lacivert 762.000 ₺ | 2013 | 229.500 km | Lacivert | 762.000 ₺ | TrabzonYomra | ||
| Audi Q31.6 LPG Urban | 2020 Audi Q3 Urban — Ekspertiz Raporlu Audi Q3 1.6 LPG Urban 2020 · 80.500 km · Gümüş 4.210.000 ₺ | 2020 | 80.500 km | Gümüş | 4.210.000 ₺ | İzmirKarşıyaka | ||
| Tesla Model 3Uzun Menzil Style | 2011 Tesla Model 3 Style — Değişensiz Tesla Model 3 Uzun Menzil Style 2011 · 141.500 km · Sarı 1.580.000 ₺ | 2011 | 141.500 km | Sarı | 1.580.000 ₺ | HatayDörtyol | ||
| Fiat Scudo2.5 Hybrid Sport | 2016 Fiat Scudo Sport — Garaj Aracı Fiat Scudo 2.5 Hybrid Sport Ekspertizli2016 · 118.000 km · Mavi 1.490.000 ₺ | 2016 | 118.000 km | Mavi | 1.490.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Kubae-7 | 2021 Kuba — Garaj Aracı Kuba e-7 Takasa Uygun2021 · 16.500 km · Turuncu 209.000 ₺ | 2021 | 16.500 km | Turuncu | 209.000 ₺ | BursaYıldırım | ||
| Toyota Proace City2.0 Turbo Urban | 2016 Toyota Proace City Urban — Ekspertiz Raporlu Toyota Proace City 2.0 Turbo Urban Takasa Uygun2016 · 184.000 km · Kahverengi 764.000 ₺ | 2016 | 184.000 km | Kahverengi | 764.000 ₺ | KocaeliGölcük | ||
| BMW i Serisi2.5 Hybrid Elite | 2011 BMW i Serisi Elite — Değişensiz BMW i Serisi 2.5 Hybrid Elite Fiyatı Düştü2011 · 257.500 km · Gümüş 3.990.000 ₺ | 2011 | 257.500 km | Gümüş | 3.990.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
| NissanPerformance Premium | 2016 Nissan Premium — İlk Elden Nissan Performance Premium Ekspertizli2016 · 206.500 km · Turuncu 5.020.000 ₺ | 2016 | 206.500 km | Turuncu | 5.020.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Mercedes-Benz GLE2.0 PHEV Style | 2018 Mercedes-Benz GLE Style — İlk Elden Mercedes-Benz GLE 2.0 PHEV Style Ekspertizli2018 · 102.000 km · Yeşil 8.630.000 ₺ | 2018 | 102.000 km | Yeşil | 8.630.000 ₺ | İstanbulKüçükçekmece | ||
| Volkswagen Polo2.0 TDI Design | 2025 Volkswagen Polo Design — İlk Elden Volkswagen Polo 2.0 TDI Design Ekspertizli2025 · 9.500 km · Sarı 1.280.000 ₺ | 2025 | 9.500 km | Sarı | 1.280.000 ₺ | KocaeliDarıca | ||
| Mercedes-Benz GLE1.4 LPG Premium | 2022 Mercedes-Benz GLE Premium — İlk Elden Mercedes-Benz GLE 1.4 LPG Premium Ekspertizli2022 · 75.000 km · Sarı 2.970.000 ₺ | 2022 | 75.000 km | Sarı | 2.970.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Subaru XV2.0 Turbo Design | 2016 Subaru XV Design — Tramer Kaydı Düşük Subaru XV 2.0 Turbo Design Hızlı Satış2016 · 152.000 km · Lacivert 2.570.000 ₺ | 2016 | 152.000 km | Lacivert | 2.570.000 ₺ | KahramanmaraşOnikişubat | ||
| — | Satılık Motokaravan — 2024 ModelTakasa Uygun 2024 · 32.500 km 3.990.000 ₺ | 2024 | 32.500 km | — | 3.990.000 ₺ | İzmirBornova | ||
| BMW X32.0 Turbo Style | 2021 BMW X3 Style — Masrafsız BMW X3 2.0 Turbo Style Ekspertizli2021 · 83.500 km · Beyaz 2.450.000 ₺ | 2021 | 83.500 km | Beyaz | 2.450.000 ₺ | HatayDefne | ||
| Lamborghini Aventador1.0 TSI Style | 2010 Lamborghini Aventador Style — Az Yakan Lamborghini Aventador 1.0 TSI Style 2010 · 158.500 km · Bej 1.640.000 ₺ | 2010 | 158.500 km | Bej | 1.640.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Mitsubishi Space Star1.0 TSI Comfort | 2023 Mitsubishi Space Star Comfort — İlk Elden Mitsubishi Space Star 1.0 TSI Comfort Ekspertizli2023 · 31.500 km · Sarı 3.980.000 ₺ | 2023 | 31.500 km | Sarı | 3.980.000 ₺ | ŞanlıurfaHaliliye | ||
| Harley-Davidson1000 Adventure | 2015 Harley-Davidson — İlk Elden Harley-Davidson 1000 Adventure Takasa Uygun2015 · 61.500 km · Kahverengi 229.000 ₺ | 2015 | 61.500 km | Kahverengi | 229.000 ₺ | VanÖzalp | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























